Serialesitelenovelet
5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
Garo
nutzi
Alexa20
victoria
tiberici
Admin_dea05
Andreea_Miha
petronela
anyta
narcisa
lica54
iulianagl
16 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 12 Dec 2012, 11:42 am

Waw!!Ce surpriza! 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 283516



Mai dar cand ii zice RK ca o iubeste parca ma zgarie pe creier Smile Cate duple au facut astia Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Dec 2012, 6:12 pm

Bonjur dragalaselor!Deepali ia otravit inima lui RK cu suspiciunile ei....Il testeaza ...Acum sa vedem cum trece testul RK...Dar cum se vede din promo RK o sa-i spuna lu Madhu ca e in dragoste cu ea...

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Chrsitma-tree-out-in-the-snow
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Dec 2012, 6:14 pm

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 pentru traducere iubito...

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 S4wchristmascards028_1440x1080
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Dec 2012, 6:16 pm

lica54 a scris:Bonjur dragalaselor!Deepali ia otravit inima lui RK cu suspiciunile ei....Il testeaza ...Acum sa vedem cum trece testul RK...Dar cum se vede din promo RK o sa-i spuna lu Madhu ca e in dragoste cu ea...


Deepali este o nebuna si e geloasa pana in maduva oaselor acum RK o trece el testul cum l-o trece dar sa vedem cum il va trece Madhu?Ca sunt sigura ca RK ii va cere ceva imposibil si ea nu o va putea face si sa vad eu cum vorbele lui Deepali se adeveresc in fata lui RK.Si sa vezi tu cum eu ma enervez de mama focului pentru o nebuna care de cand a intrat in serial nu-mi da pace. 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Dec 2012, 6:17 pm

lica54 a scris: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 pentru traducere iubito...


Deja a inceput sa ma roada rau de tot comportamentul lui Deepali deci Madhu iar este lovita din doua parti una Trishna iar cealalta Deepali prin RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Dec 2012, 6:19 pm

Ne auzim mai tarziu. 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Dec 2012, 6:21 pm

iulianagl a scris:

Deja a inceput sa ma roada rau de tot comportamentul lui Deepali deci Madhu iar este lovita din doua parti una Trishna iar cealalta Deepali prin RK.

Dar din toate astea sper ca Madhu sa iasa invingatoare...si sunt siigura ca va esi invingatoare ...cu mari sacrificii dar Madhu o sa castige aceasta batalie sa moara dusmanii de necaz...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 12 Dec 2012, 6:34 pm

lica54 a scris:

Dar din toate astea sper ca Madhu sa iasa invingatoare...si sunt siigura ca va esi invingatoare ...cu mari sacrificii dar Madhu o sa castige aceasta batalie sa moara dusmanii de necaz...
Buna! Buna la toata lumea!
Si eu cred ..... "...cu mari sacrificii dar Madhu o sa castige aceasta batalie sa moara dusmanii de necaz..."
5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 318540105 Va pup!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 12 Dec 2012, 8:20 pm

anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 12 Dec 2012, 9:07 pm

buna dragele mele am citit ca gurmeet suferi un atac de inima in timp ce filma ieri la punar si a fost dus de urgenta la spital.acuma este bine cica este de la stres.e clar vrajitoarea o sa ii puna capul cat de curand Evil or Very Mad de cand a terminat geet numai nefericit mi se pare cred ca sufera dupa geet a lui Smile.oare drashti a noastra il suna sa vada cum se simte?cred ca nu are curaj din cauza la 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 885862 Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 12 Dec 2012, 9:10 pm

am vazut madhu drept sa spun sunt tare suparata pe rk pt ca se lasa convins de vipera ca madhu nu il iubeste.off dar cand apare iubirea asta odata ca deja sunt acrita rau de tot.vreau iubire blandete si mai ales sa vad cum este iubitor si bland cu madhu sa vedem cum o tine in brate ca o cauta peste tot ca sa o ia in brate dar cred ca sper eu prea mult.drepta sa spun vivian nu mi se pare un actor prea iubitor mi se pare rece sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Dec 2012, 9:26 pm

Nicole.RB.Givens a scris:buna dragele mele am citit ca gurmeet suferi un atac de inima in timp ce filma ieri la punar si a fost dus de urgenta la spital.acuma este bine cica este de la stres.e clar vrajitoarea o sa ii puna capul cat de curand Evil or Very Mad de cand a terminat geet numai nefericit mi se pare cred ca sufera dupa geet a lui Smile.oare drashti a noastra il suna sa vada cum se simte?cred ca nu are curaj din cauza la 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 885862 Smile

Gurmeet duminica in timpul filmarilor a simtit o durere mare in piept lau dus de urgenta la spital i sa facut un EKG si nu are nimic la inima a facut un spasm muscular i sa recomandat odihna la pat 2-3 zile iar astazi a revenit pe platou dar cu un program de lucru mai redus de asemeni i sa recomandat sa nu mai danseze o perioada de timp..Vrajitoarea a spus ca este din cauza stresului si a orelor multe de lucru in timpul concursului de la Jhalak..Iar acum face fizi-o terapie...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 12 Dec 2012, 10:30 pm

lica draga noi stim ca este stresat de 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 885862 marea lui iubire.daca se ducea drashti a noastra la el sa il mangaie cum stie ea sa faca sa vezi cum isi revenea imediat Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 12 Dec 2012, 10:38 pm

Dragalaselor noapte buna cu vise placute va 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 CNlIf
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 9:07 am

Dragalaselor buna dimineata!S-a asternut o liniste de mormant pe aici nu mai ai cu cine sa sevesti o cafea sa impartasesti un gand....Eu va doresc o zi buna plina cu bucurii si impliniri...multi 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 WNF1Q

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 TGWuN
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 13 Dec 2012, 10:20 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata!S-a asternut o liniste de mormant pe aici nu mai ai cu cine sa sevesti o cafea sa impartasesti un gand....Eu va doresc o zi buna plina cu bucurii si impliniri...multi 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 517793
Buna Lica! Multumesc pt cafeluta.Intr-adevar parca am ramas fara timp in ciuda faptului ca am fost libera zilele acestea m-am ocupat cu treburile caznice sad si nici macar nu se vede ca as fi facut ceva in urma mea..plus ca mai sunt pregatirile de serbare ieri m-am dus dupa o camasa alba pt fiica mea si nici nu am gasit acum trebuie din nou sa plec in oras sa caut 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 2743637754 si vai de mama mea de-abia mergi asa de multa zapada este si inca ninge! 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 13 Dec 2012, 10:33 am



Vivian si partenera lui sunt singurii care stau la distanta. Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 10:43 am

Admin_dea05 a scris:

Vivian si partenera lui sunt singurii care stau la distanta. Smile

Buna Dea!!Mai da de la spate grasa o mai arata pe partenera lui Vivian...Dea spor la treburi si cumparaturi...o zi buna.... kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Joi 13 Dec 2012, 12:15 pm

Admin_dea05 a scris:
Vivian si partenera lui sunt singurii care stau la distanta. Smile
Noroc de ea ca e mai lipicioasa...si nedezlipita de el in rest...Smile
Frumos al doilea cuplu...Daljit Kaur and Shaleen Bhanot ... 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 2691192546 ...pana si de Anjali mi-e dor..... 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 3402550389
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Joi 13 Dec 2012, 3:37 pm

buna dragele mele am vazut si eu video cu vivian si balena lui deci acuma chiar fara gluma este enorma eu nu inteleg de ce mama naibi nu tine o cura de slabire ca este si ea sotie de vedeta si mai ales pt ea ar trebui sa arate mai bine.este foarte enorma din spate este un munte de femeie deci fara gluma daca as avea eu un sot ca vivian as fi toata ziua la sala sa fac sport sa tin cura ca sa arat cat mai bine si mai frumos.pacat de vivian asta merita ceva mult mai bun dar ce sa faci deja suntem obisnuite cu gusturile lor am vazut si barun si gurmeet si vivian ce neveste si-au ales. stupid stupid

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 13 Dec 2012, 4:06 pm

Nicole.RB.Givens a scris:buna dragele mele am vazut si eu video cu vivian si balena lui deci acuma chiar fara gluma este enorma eu nu inteleg de ce mama naibi nu tine o cura de slabire ca este si ea sotie de vedeta si mai ales pt ea ar trebui sa arate mai bine.este foarte enorma din spate este un munte de femeie deci fara gluma daca as avea eu un sot ca vivian as fi toata ziua la sala sa fac sport sa tin cura ca sa arat cat mai bine si mai frumos.pacat de vivian asta merita ceva mult mai bun dar ce sa faci deja suntem obisnuite cu gusturile lor am vazut si barun si gurmeet si vivian ce neveste si-au ales. stupid stupid

Dar ce ai cu ea ? Este adevarat ca este grasa, dar daca ea se simte bine asa, ce ai cu ea ? Nu este important aspectul, este important ca ei doi sa se inteleaga bine. Si daca Vivian nu spune nimic, si vrea in continuare sa se casatoreasca, atunci cine suntem noi ca sa ne bagam ? Nu sunt slaba, dar nici grasa. Iar vivian nu este nici el un mare macho man, ca sa tii nush ce cura pentru el. Mai bine gras, decat cracanat ca el. Asa ca daca eu as fi fost nevasta lui, nu as fi stat in sala nici macar 30 de minute. Nu as sta pentru logodnicul meu in sala, care face sala de 5 ani de zile, darami-te pentru vivian. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 13 Dec 2012, 4:34 pm

Dragalaselor!Conteaza si fizicul dar mai putin...Cel mai mult conteaza sufletul omului ce este in interiorul lui...Degeaba esti frumos daca ai un suflet negru...Sa va spun din propria experenta aveam o colega de servici urata cu draci...dar era iubita de toti colegii avea un suflet de aur,era de o bunatate rara...Asa ca degeaba judecam dupa exterior conteaza ce este in interior...

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Graphics-christmas-trees-494491
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Joi 13 Dec 2012, 5:11 pm

alexa de ce zici ca este cracanat ii sta tare bine arata sexi tare de tot Smile deci eu as sta la sala pt el tu nu ai vazut ce bine arata ce corp are iti vine sa il mananci Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Joi 13 Dec 2012, 5:14 pm

lica la vipuri nu este asa trebuie sa arate bine pt asta sunt actori trebuie sa aiba un aspect frumos nu sa fie batoza de la varsta asta.pai daca la 20 si ceva de ani arata asa dupa 40 este deja o baba oribila.deci eu nu as vrea niciodata sa am corpul ei ca este imensa si ce fardata este mereu prea exagerata Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 13 Dec 2012, 5:15 pm

lica54 a scris:

Gurmeet duminica in timpul filmarilor a simtit o durere mare in piept lau dus de urgenta la spital i sa facut un EKG si nu are nimic la inima a facut un spasm muscular i sa recomandat odihna la pat 2-3 zile iar astazi a revenit pe platou dar cu un program de lucru mai redus de asemeni i sa recomandat sa nu mai danseze o perioada de timp..Vrajitoarea a spus ca este din cauza stresului si a orelor multe de lucru in timpul concursului de la Jhalak..Iar acum face fizi-o terapie...

Buna! Buna la toata lumea!
Pacat de Gurmet......Stresul indiferent ca e conjugal sau profesional isi pune amprenta asupra organismului....iar el a muncit cu daruire la acel concurs de dans, plus filmarile la serial....in Punar nu-l vad stesandu-se (dar cine stie)...iar in familie "e mare iubire si intelegere" .....
Pacat de el.... 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 4154806035
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 26 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum