Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Mirela Maria
Nicky
gix
dubaisport
michiper68
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 18 din 42 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Urmatorul

In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 4:54 pm

dubaisport a scris:fetelor ,VANGHELIE a innebunit de tot ,de ieri de la pranz a blocat tot traficul din intersectia de langa mine ,a pus scena in mijlocul intersectiei ptr concertul de maine seara,asta in conditiile in care la 4 statii de autobuz spre dreapta e Casa poporului ,unde si acolo e concert iar la 200 m in stanga e parcul ,ude e concert deasemenea...problema e ca mi-a blocat strada ,nu mai pot iesi cu masina sad sad sad

Imi pare rau , Dubai . kiss
La noi este bine . Nu este blocat nimic . Stam si fara concert . Smile 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Www.fotos-hochladen
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 4:55 pm

dubaisport a scris:

daaa ,il asculta seara la gura sobei cand il canta tatalui Smile

Smile Smile Smile
Ala da ...va fi un mega hit in sat . 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Www.fotos-hochladen51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Ccedilrd_zpsb9e6018a
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 30 Dec 2012, 4:55 pm

victorelalove a scris:

Imi pare rau , Dubai . kiss
La noi este bine . Nu este blocat nimic . Stam si fara concert . Smile 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Www.fotos-hochladen
daca nu-l aveti pe vanghelie primar
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 4:57 pm

dubaisport a scris:
daca nu-l aveti pe vanghelie primar

Da . Nu-l avem . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 30 Dec 2012, 4:58 pm

gata pauza mea ,mi se termina si bateria la laptop ,revin mai incolo kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 4:59 pm

dubaisport a scris:gata pauza mea ,mi se termina si bateria la laptop ,revin mai incolo kiss

kiss kiss kiss 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Desktop3537njq4l92ay6
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 6:07 pm

nici eu nu am concert. am colindatori cu bice dimineata la ora 8.
eu sunt intr-o continua activitate , problema e ca muncesc, rezultatul se vede pe o farfurie ceva, un platou, un tort si spal la vase de mi-a ajuns.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 30 Dec 2012, 6:12 pm

michiper68 a scris:nici eu nu am concert. am colindatori cu bice dimineata la ora 8.
eu sunt intr-o continua activitate , problema e ca muncesc, rezultatul se vede pe o farfurie ceva, un platou, un tort si spal la vase de mi-a ajuns.
la capitolul colindatori stau prost ,spre disperarea fiicamii...la noi in bloc nu vin,nu stiu care e cauza,au venit aseara 2 copii,dar cantau aiurea rau ,daca faceai analiza pe text erai in ziua de sf vasile Smile Smile


dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 6:59 pm

La noi sunt colindatori pe afara . Cu tobe . Smile
La spalat vase ... Crying or Very sad si eu mai tot intreb de unde atatea ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:07 pm

am si afara si inauntru. afara sunt cu turma. si fac galagie. inauntru intra doar daca le deschide careva interfonul, rar se intampla, ani de zile nu au venit si ieri m-am trezit cu 4 copilashi cu colindul. m-am bucurat desi au avut 8 versuri, era varianta scurta de colind, si s-au incurcat, unul din ei nici nu canta , se uita fix la mine. m-au amuzat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:09 pm

ce imi place turca!!! titlul in ziar-e proaspata stirea
Halit Ergenç'in büyük rahatsızlığı!

adica halit sultanul e intr-un mare rahatzic!!!! vai...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:09 pm

michiper68 a scris:am si afara si inauntru. afara sunt cu turma. si fac galagie. inauntru intra doar daca le deschide careva interfonul, rar se intampla, ani de zile nu au venit si ieri m-am trezit cu 4 copilashi cu colindul. m-am bucurat desi au avut 8 versuri, era varianta scurta de colind, si s-au incurcat, unul din ei nici nu canta , se uita fix la mine. m-au amuzat.

Ce dragutz !!! 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 283516
Asa este . Rar mai vin copilashi cu colindul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:09 pm

michiper68 a scris:ce imi place turca!!! titlul in ziar-e proaspata stirea
Halit Ergenç'in büyük rahatsızlığı!

adica halit sultanul e intr-un mare rahatzic!!!! vai...

I-a mai aratat vreunei actritze imprejurimile ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:11 pm

sa va mai pun o stire. interesanta.

Meryem Uzerli, protagonista din Suleyman Magnificul: Nu ma mai spalam cu zilele! MOTIVUL pentru care frumoasa actrita a cazut in depresie


http://www.kanald.ro/Stiri/SOCANT-Meryem-Uzerli-protagonist-din-Suleyman-Magnificul-Nu-mai-spalam-zilele-MOTIVUL-pentru-care-frumoasa-actrita-cazut-depresie/


oare la premii cand a sarit pe baiat era spalata sau l-a oripilat? statea el putin cam oblic, l-o fi izbit mirosul de harem de pe ea...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:12 pm

victorelalove a scris:

I-a mai aratat vreunei actritze imprejurimile ? Smile Smile Smile

probabil. ca i-au adus actrite noi. dar imprejurimile lui sunt mici si scurte. nu prezinta interes. fara forma de relief.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:13 pm

michiper68 a scris:sa va mai pun o stire. interesanta.

Meryem Uzerli, protagonista din Suleyman Magnificul: Nu ma mai spalam cu zilele! MOTIVUL pentru care frumoasa actrita a cazut in depresie


http://www.kanald.ro/Stiri/SOCANT-Meryem-Uzerli-protagonist-din-Suleyman-Magnificul-Nu-mai-spalam-zilele-MOTIVUL-pentru-care-frumoasa-actrita-cazut-depresie/


oare la premii cand a sarit pe baiat era spalata sau l-a oripilat? statea el putin cam oblic, l-o fi izbit mirosul de harem de pe ea...

Dar nu inteleg . Era in depresie ca nu se mai spala ? Sau nu se mai spala pentru ca era in depresie ? Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
Cred ca era spalata cand l-a pupat pe Engin . Spun si eu . Pentru ca nu parea in depresie Sultana . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:14 pm

michiper68 a scris:

probabil. ca i-au adus actrite noi. dar imprejurimile lui sunt mici si scurte. nu prezinta interes. fara forma de relief.

De asta o si tine atat de putin prezentarea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:16 pm

a cazut in depresia in germania. apoi a devenit sultana si cred ca prin contract au obligat-o sa se spele. poate a primit si niste sapun turcesc iieftin, duru cred ca era. din ala 10 la tzipla. dar cu engin la premii, nu stiu, dar prea a plecat baiatul repede si a a uitat de managera pe drum, cred ca era torpilat de sultana.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:17 pm

michiper68 a scris:a cazut in depresia in germania. apoi a devenit sultana si cred ca prin contract au obligat-o sa se spele. poate a primit si niste sapun turcesc iieftin, duru cred ca era. din ala 10 la tzipla. dar cu engin la premii, nu stiu, dar prea a plecat baiatul repede si a a uitat de managera pe drum, cred ca era torpilat de sultana.

Smile Smile Smile Smile Smile
Ea l-o fi facut sa nu-si mai doreasca sa se duca dupa placheta in toamna . Nu a mai riscat ,
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:19 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile
Ea l-o fi facut sa nu-si mai doreasca sa se duca dupa placheta in toamna . Nu a mai riscat ,

Smile Smile Smile sa sti!!! uite cum se leaga toate!! si-a lasat si barba ca sultanei ii plac fara barba. greu i-o fi fost. ce chinuri a suportat el acolo la premii!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:21 pm

michiper68 a scris:

Smile Smile Smile sa sti!!! uite cum se leaga toate!! si-a lasat si barba ca sultanei ii plac fara barba. greu i-o fi fost. ce chinuri a suportat el acolo la premii!!!

Dar de ce ar declara sultan asa ceva ? Asta este de tinut pentru ea . stupid Era secret . Mai are sa ne spuna cand s-a stricat ea la burta . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:22 pm

Dar pe dintzi se spala ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:24 pm

pai turcilor le place cu nenorociri si jale. ce poate fi mai crunt ca o depresie urmata de o imputzire generala. iti dai seama cate suferinta? cat o fi stat ea asha depresiva si nespalata? sau i-au dat rolul ca mirosea a 1500 toamna?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 30 Dec 2012, 7:25 pm

victorelalove a scris:Dar pe dintzi se spala ? Smile
nooo. mesteca ciunga. las ca nu-i raman vioii printre dinti. la sultan nici nu avea ce .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 30 Dec 2012, 7:26 pm

michiper68 a scris:pai turcilor le place cu nenorociri si jale. ce poate fi mai crunt ca o depresie urmata de o imputzire generala. iti dai seama cate suferinta? cat o fi stat ea asha depresiva si nespalata? sau i-au dat rolul ca mirosea a 1500 toamna?

Smile Smile Smile

Pai asa era . Atunci lumea se lauda care s-a spalat de mai putine ori in viatza .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 42 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum