Serialesitelenovelet
52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+6
gix
Nicky
Mirela Maria
michiper68
dubaisport
victorelalove
10 participanți

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 02 Ian 2013, 11:51 pm

victorelalove a scris:

Treaba lui .
In momentul de fatza chiar nu-mi mai pasa .
Si asa am pierdut timp pentru el cum nu am pierdut pentru nimeni . Asta este . M-am inselat .

sa sti ca si l-am asteptat pe muri , si cand a aparut langa nurgul am fost dezamagita, apoi cand a aparut cu parul valvoi ca eminescu pe langa plopii fara mirtzi mi-a pus capac. proiect dupa proiect dezamagitor. orice se poate intampla. nu stiu de cate ori au ei noroc. ca asteapta si altii.


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Mier 02 Ian 2013, 11:55 pm, editata de 1 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 02 Ian 2013, 11:53 pm

michiper68 a scris:

sa sti ca si l-am asteptat pe muri , si cand a aparut langa nurgul am fost dezamagita, apoi cand a aparut cu parul valvoi ca eminescu pe langa plopii dfara mirtzi mi-a pus capac. proiect dupa proiect dezamagitor. orice se poate intampla. nu stiu de cate ori au ei noroc. ca asteapta si altii.

Da . Ai mare dreptate .
Nu mai vrea sa stiu de turci . Sunt ciudati . Barem americanii te axfisiaza cu aparitiile si reclama . Tin la asta . Stiu ce inseamna sa fii pe val . Turcii zici ca au turbare . Urat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 02 Ian 2013, 11:56 pm

victorelalove a scris:

Da . Ai mare dreptate .
Nu mai vrea sa stiu de turci . Sunt ciudati . Barem americanii te axfisiaza cu aparitiile si reclama . Tin la asta . Stiu ce inseamna sa fii pe val . Turcii zici ca au turbare . Urat .

asha e la ei. de pe vremea sultanului. lucrurile frumoase le faceau ascunsi sa nu stie nimeni. de fatzada era ce trebuia sa stie lumea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 02 Ian 2013, 11:58 pm

vic ma duc la culcare. ca maine vreau si fatmagul vreau si intikam.

noapte buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 02 Ian 2013, 11:59 pm

michiper68 a scris:

asha e la ei. de pe vremea sultanului. lucrurile frumoase le faceau ascunsi sa nu stie nimeni. de fatzada era ce trebuia sa stie lumea.

Daaaa . De fatzada totul . Smile

NOAPTE BUNA !
Mine nu vad nimic . Sunt plecata . Poate imi faceti si mie un rezumat . kiss

Vad in ce toane sunt pe seara . Cand ma intorc acas' .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 03 Ian 2013, 9:18 am

michiper68 a scris:

sa sti ca si l-am asteptat pe muri , si cand a aparut langa nurgul am fost dezamagita, apoi cand a aparut cu parul valvoi ca eminescu pe langa plopii fara mirtzi mi-a pus capac. proiect dupa proiect dezamagitor. orice se poate intampla. nu stiu de cate ori au ei noroc. ca asteapta si altii.

Michi ...sa stii ca eu ASI nu am vazut,decat primele 2 episoade dupa care am abandonat ideea,nu-mi placea nici scenariu nici locatia filmarii ;pe vremea aceea nu stiam nici de Tuba nici de Murat ;dar in ASK mi-a placut de el ,mi-a placut si scenariu dar si de Nurgul ,cand nu stii amanunte picante despre viata actorilor ,despre diferentele de varsta....despre nimic si iei filmul pur si simplu la vizionat ,vezi altfel TOTUL; asa s-a intimplat si cu 20 D ,toata lumea dadea cu rosii si oua in actorul principal si uite ca-si face meseria f f bine .Eu m-am invatat minte ,nu mai intorc diziul pe dos si-l iau ca atare,imi place ma uit nu-mi place nu ma uit ,indiferent de numele mari din distributie ,vezi Suskunlar sau Karadayi !!!!

cafea 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 433230
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Ian 2013, 11:36 am

dubaisport a scris:

Michi ...sa stii ca eu ASI nu am vazut,decat primele 2 episoade dupa care am abandonat ideea,nu-mi placea nici scenariu nici locatia filmarii ;pe vremea aceea nu stiam nici de Tuba nici de Murat ;dar in ASK mi-a placut de el ,mi-a placut si scenariu dar si de Nurgul ,cand nu stii amanunte picante despre viata actorilor ,despre diferentele de varsta....despre nimic si iei filmul pur si simplu la vizionat ,vezi altfel TOTUL; asa s-a intimplat si cu 20 D ,toata lumea dadea cu rosii si oua in actorul principal si uite ca-si face meseria f f bine .Eu m-am invatat minte ,nu mai intorc diziul pe dos si-l iau ca atare,imi place ma uit nu-mi place nu ma uit ,indiferent de numele mari din distributie ,vezi Suskunlar sau Karadayi !!!!

cafea 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 433230

multa lume a apreciat ask. eu veneam dupa asi unde mi s-a parut ca murat si-a pus tot sufletul in fatza camerei si a dat tot ce era mai bun. in ask primul ep murat pe care-l stiam eu era timorat.mergea altfel. se vedea ca e emotionat. am crezut ca il emotiona tomris incer care e actrita puternica. apoi mi s-a parut plictisit. nu i-a placut . apoi mi-a confirmat cennet ca au avut probleme, ca regizorul s-a suparat, ca in final murat a fost nemultumit dar isi luase banii . suskunlar l-a transformat in robot, a invatat sa jioace si nu bine. karadayi e bun, au reushit sa imbine o poveste de dragoste frumoasa in povestea lor cu mafioti trasa de par si infantila. si a prins. cetin joaca excelent chiar si kenan are secvente bune.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Ian 2013, 12:02 pm

in acunn com e o rubrica numita de pe twitter. am gasit o poza cu meltem, recenta. o fi impreuna cu nenea? au jucat un episod impreuna si li s-a legat?

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Jtqr6r
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Ian 2013, 12:07 pm

ce binea seamana baietelul lui cem yilmaz cu cem. nu are nimic de la tanti ahu.

http://www.sacitaslan.net/magazin-cem-yilmazin-oglu-kemalle-ilk-pozu_69749.html

http://www.sacitaslan.com/magazin-cem-yilmazin-oglu-objektiflere-poz-verdi_69960.html
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:08 pm

buna ziua fetelor
azi m-am trezit cu ganduri mai bune si tot imi place de engin.....sa faca ce-o vrea numai sa avem o surpriza cat de curand....sper...il iau ca atare kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:09 pm

michiper68 a scris:in acunn com e o rubrica numita de pe twitter. am gasit o poza cu meltem, recenta. o fi impreuna cu nenea? au jucat un episod impreuna si li s-a legat?

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Jtqr6r

e simpatic baiatul,in ce a jucat?
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Ian 2013, 2:11 pm

in fatmagul. ultimul episod. cu el isi va reface viata meltem
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:23 pm

michiper68 a scris:in fatmagul. ultimul episod. cu el isi va reface viata meltem

asa-i nu l-am mai recunoscut...
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi 03 Ian 2013, 2:25 pm

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 648483 Eu sunt fericită că și azi și mâine pot să văd serialul.
Sper ca de aici încolo să dea episoade cu durată normală.Prea scurt a fost cel de ieri.Bine că am văzut măcar sărutul din palmă.
După episodul de ieri am rămas cu tv-ul deschis pe KanalD și am văzut episoadele speciale din ”Suleyman”,despre filmări.Foarte interesante.Habar nu aveam despre ce se întâmplă în spatele camerelor de filmare,cât efort depun toți pentru construirea decorurllor,pentru costume,discuții cu specialiștii,pentru respectarea cât de cât a adevărului istoric. Și mulți bani investiți.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:25 pm

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 42130126193893388804510



Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi 03 Ian 2013, 2:28 pm

Mirela Maria a scris:


52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 248946 Ce ne faci...în miezul zilei!!! Adonis...
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:31 pm

Nicky a scris: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 248946 Ce ne faci...în miezul zilei!!! Adonis...

Smile Smile va pregatesc pentru dizi
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Joi 03 Ian 2013, 2:37 pm

Mirela Maria a scris:

Smile Smile va pregatesc pentru dizi
Frumoasă pregătire...Ne vom închipui cum ar arunca scaunele...fără cămașă...
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Ian 2013, 2:43 pm

Nicky a scris: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 648483 Eu sunt fericită că și azi și mâine pot să văd serialul.
Sper ca de aici încolo să dea episoade cu durată normală.Prea scurt a fost cel de ieri.Bine că am văzut măcar sărutul din palmă.
După episodul de ieri am rămas cu tv-ul deschis pe KanalD și am văzut episoadele speciale din ”Suleyman”,despre filmări.Foarte interesante.Habar nu aveam despre ce se întâmplă în spatele camerelor de filmare,cât efort depun toți pentru construirea decorurllor,pentru costume,discuții cu specialiștii,pentru respectarea cât de cât a adevărului istoric. Și mulți bani investiți.

a fost un documentar bine realizat. se vede ca vrut sa arate tot ca aveau imaginile de la inceputul filmarilor, decoruri, costume.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:44 pm

Nicky a scris: Frumoasă pregătire...Ne vom închipui cum ar arunca scaunele...fără cămașă...

si pantalonii jos..altfel nu ne mai apucam Smile Smile Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:53 pm

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 18484320746844927027674

Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:54 pm

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 42111320051696672019314

Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 03 Ian 2013, 2:55 pm

asteptam premiile ,anul trecut au fost in 13 martie.
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Joi 03 Ian 2013, 3:07 pm

sunt premiile nu stiu carei universitati?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 03 Ian 2013, 3:11 pm

buna fetelor !!!!

gata ,sunteti ready ptr aruncarea scaunelor ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 52. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum