Serialesitelenovelet
 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
victorelalove
DENISA
gix
Admin_dea05
michiper68
dubaisport
Marieta57
gabriela
12 participanți

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Ian 2013, 3:48 pm

victorelalove a scris:

Sa blocara , Dea . Turcii . Sunt intr-o perioada neagra , neagra ... stupid
Spor la treaba !!! kiss

O zi frumoasa!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 5:58 pm

salutare tuturor !!!

nici azi nu am vazut episodul cap=coada ....dar mi-a fost de ajuns sa inteleg ca mukko are pile la SRI,si-a dat seama din prima ca cea care l-a acostat pe Kerim la poarta e sorsa,domnisorica care duce de nas un om in toata firea.
baba a traversat tot Istanbulul cu viteza luminii de ajunse asa repede la casa ilgazilor;mari literatzi ,personajele diziului ,toti se pricep la scris scrisori ....mama lui Kerim ,gulli,kerim ,baba,asu si in final cireasa de pe tort va fi Mustafa.

VIC ..sunt catranita rau de tot de meciul lui Federer,eu am pus pierderea pe efortul fizic facut cu tsonga ,dar el zise la conferinta ca e 100 % refacut ,dar fuse scotianul mai bun ca el;am presimtit ca va pierde,dar cand am vazut ca a castigat tie-break-ul din set 4 am sperat intr-o minune;
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 6:02 pm

Admin_dea05 a scris:Buna!Inca nu avem nici un nou serial cu Enginel?.
La filmul Berenei va uitati?Cum este tot o mare drama?

buna DEEA !!
in filmul Berenicai ea taie si spanzura ...ai aduce-n sapa de lemn pe toti cei care i-au omorat tatal ,dar e tras de par serialul...sunt scene penibile ,faze de cascadorii rasului,inca nu am vazut varianta americana sa inteleg daca asa e sciptul sau asa e viziunea turceasca
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 8:34 pm

Stiu , Dubai . Si-mi pare rau . Vroiam si eu sa castige Federer . Chiar a jucat bine turneul . Dar Murray este foarte bun in zilele noastre . A evoluat mult . Tot ce este posibil sa ajunga numarul 1 . Dar mai vine si Nadal ... va fi interesant de urmarit .

Dar ce este Dubai ? Deja s-a stricat treaba la serialul Berenei ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 8:50 pm

victorelalove a scris:Stiu , Dubai . Si-mi pare rau . Vroiam si eu sa castige Federer . Chiar a jucat bine turneul . Dar Murry este foarte bun in zilele noastre . A evoluat mult . Tot ce este posibil sa ajunga numarul 1 . Dar mai vine si Nadal ... va fi interesant de urmarit .

Dar ce este Dubai ? Deja s-a stricat treaba la serialul Berenei ? kiss

buna Vic... kiss

Nadal intra din februarie si-a anuntat deja revenirea ..abia astept sa vad cum se vor roti cei 4 in clasament....sper sa nu coboare federer

la serialul Berenicai toate-s cusute cu ata alba,deja ne cred niste prosti ....o domnisorica de 20 si ceva ani nenoroceste si desfiinteaza pe toata lumea .....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 8:53 pm

dubaisport a scris:

buna Vic... kiss

Nadal intra din februarie si-a anuntat deja revenirea ..abia astept sa vad cum se vor roti cei 4 in clasament....sper sa nu coboare federer

la serialul Berenicai toate-s cusute cu ata alba,deja ne cred niste prosti ....o domnisorica de 20 si ceva ani nenoroceste si desfiinteaza pe toata lumea .....
Da . Incepe in America Latina . Probabil ca vrea sa se "antreneze" putin . Va fi interesant de urmarit . toti 4 au un joc frumos si spectacolos . Cand prind o zi buna ... sunt de neinvins . Imi place si Tsonga cum a evoluat . Cred ca ne va surprinde si el in curand . Mai ales ca a decis sa-shi ia antrenor .

Am inteles ca are si raiting mic acum serialul berenei .
Trebuie sa ne ashteptam la un serial pentru Engin din toamna . Unul cu ceva dragoste ... ca poate , poate ... au vazut si turcii "ca cu" razbunarea mai subtzireanu . stupid Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 8:57 pm

victorelalove a scris:
Da . Incepe in America Latina . Probabil ca vrea sa se "antreneze" putin . Va fi interesant de urmarit . toti 4 au un joc frumos si spectacolos . Cand prind o zi buna ... sunt de neinvins . Imi place si Tsonga cum a evoluat . Cred ca ne va surprinde si el in curand . Mai ales ca a decis sa-shi ia antrenor .

Am inteles ca are si raiting mic acum serialul berenei .
Trebuie sa ne ashteptam la un serial pentru Engin din toamna . Unul cu ceva dragoste ... ca poate , poate ... au vazut si turcii "ca cu" razbunarea mai subtzireanu . stupid Exclamation

vom vedea ce vor face campionii nostrii kiss
cat despre "campionul" nostru ,am inceput sa nu mai cred nimic ......cu turcii nu stii la ce sa te astepti
poate -l vedem pe engin vreun asasin platit Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 8:58 pm

vic ..ies 20 min sa dau niste tel pana nu se culca lumea ,revin
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 9:00 pm

dubaisport a scris:
poate -l vedem pe engin vreun asasin platit Smile

Daca are scene de lupta ... nu ma supar ... Smile Smile Smile

Ok kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:14 pm

victorelalove a scris:

Daca are scene de lupta ... nu ma supar ... Smile Smile Smile

Ok kiss
scene de lupta ?
credeam ca vrei scene de amor ..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:18 pm

dubaisport a scris:
scene de lupta ?
credeam ca vrei scene de amor ..

Nu vedem noi asha ceva ... sad sad sad sad
Eu asha vrea ...dar nu si turcii . La ei este cu patrunjel si cu cerut iertare . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:20 pm

victorelalove a scris:

Nu vedem noi asha ceva ... sad sad sad sad
Eu asha vrea ...dar nu si turcii . La ei este cu patrunjel si cu cerut iertare . Smile

in ultima vreme au renuntat si la patrunjel Smile or fi pierdut samanta Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:22 pm

dubaisport a scris:

in ultima vreme au renuntat si la patrunjel Smile or fi pierdut samanta Smile

Era lama gestanta . Smile
Cred ca abia acum incep ei sa se ocupe bine de verdetzuri ...si de Mustafa . Da-i cu suparari si certuri . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:25 pm

victorelalove a scris:

Era lama gestanta . Smile
Cred ca abia acum incep ei sa se ocupe bine de verdetzuri ...si de Mustafa . Da-i cu suparari si certuri . stupid
nu-l mai su[prt pe mustafa cum face el pe eroul ; e penibil cum incearca el sa o convinga pe Meltem sa nu depun amarturie pro gulli .

luni il vom vedea pe erdo cum se usureaza in subsolul casei lui ablu Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:38 pm

dubaisport a scris:
nu-l mai su[prt pe mustafa cum face el pe eroul ; e penibil cum incearca el sa o convinga pe Meltem sa nu depun amarturie pro gulli .

luni il vom vedea pe erdo cum se usureaza in subsolul casei lui ablu Smile

Ahaha ...mai avem de indurat la Mustafa . Barem daca arata si el mai bine . stupid
Asha va fi ... Erdogan in subsol . Ma mir ca nu s-a dus Mukka peste el . Smile Ca din intamplare ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:39 pm

victorelalove a scris:

Ahaha ...mai avem de indurat la Mustafa . Barem daca arata si el mai bine . stupid
Asha va fi ... Erdogan in subsol . Ma mir ca nu s-a dus Mukka peste el . Smile Ca din intamplare ... Smile
mukko numai dupa kerim se duce ,i-a luat mirosul dupa ce i-a imbracat pluoverul
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:43 pm

dubaisport a scris:
mukko numai dupa kerim se duce ,i-a luat mirosul dupa ce i-a imbracat pluoverul

Smile Smile Smile Smile Smile
Este "ca cainele" de depistat droguri . Asha depisteaza ea Kerimul . Ce priviri ii tragea astazi la masa . Am crezut ca sare pe el . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:45 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile
Este "ca cainele" de depistat droguri . Asha depisteaza ea Kerimul . Ce priviri ii tragea astazi la masa . Am crezut ca sare pe el . Smile
n-am vazut privirile ,ti-a zis ca am vazut pe sarite
cainele de droguri tot de mukko e dresat Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:48 pm

dubaisport a scris:
cainele de droguri tot de mukko e dresat Smile

ar fugi cu Kerim in gura ... Smile Mukka .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:49 pm

victorelalove a scris:

ar fugi cu Kerim in gura ... Smile Mukka .

si ce l-ar mai linge ... Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:51 pm

dubaisport a scris:

si ce l-ar mai linge ... Smile Smile

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466
Ca in desenele cu Tom Si Jerry .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:53 pm

victorelalove a scris:

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466
Ca in desenele cu Tom Si Jerry .

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466

iar pluto este rahmi ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:55 pm

dubaisport a scris:

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466  54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 539466

iar pluto este rahmi ?
Smile Da . Cea mai buna prietena a Gulliei ...ca asha a spus sor'sa ieri , cand se juca cu Kerim ,jocul cu intrebari . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 25 Ian 2013, 10:57 pm

victorelalove a scris:
Smile Da . Cea mai buna prietena a Gulliei ...ca asha a spus sor'sa ieri , cand se juca cu Kerim ,jocul cu intrebari . Smile

kerim se astepta sa zica ca e mustafa si iar turba de furie .
dar a fost scena cand s-a impacat cu abla ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Ian 2013, 10:59 pm

dubaisport a scris:

kerim se astepta sa zica ca e mustafa si iar turba de furie .
dar a fost scena cand s-a impacat cu abla ?
Da . Turba de suparare . Si asha nu s-a simtit prea bine ca iar a presat-o cu intrebarile , cu dragostea . S-a dus sa se plimbe , cand turna cu galeata afar' . Era suparat ... l-a udat pan la piele .
Fuse . Ca-l si schimba Abla de haine . Era Gullia sa intre in usha, cand il vazu naked . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 54. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum