Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Qubool Hai - Accept!

+8
narcisa
costearamona
anyta
mayya54
lica54
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 10:49 pm

petronela a scris:
Spaniole ?????? doamne la alea chiar nu am de gand sa trec... Smile si la ce te uiti ???? Smile

eu am mai vazut pe net...dar imi place promo la MADE IN CARTAGENA ...sa vedem cum va fi....eu am zis am vazut tot felul de seriale din toate tarile inclusiv si din Portugalia ,seriale coreene etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de petronela Dum 27 Ian 2013, 11:03 pm

Andreea_Miha a scris:

eu am mai vazut pe net...dar imi place promo la MADE IN CARTAGENA ...sa vedem cum va fi....eu am zis am vazut tot felul de seriale din toate tarile inclusiv si din Portugalia ,seriale coreene etc...
Am vazut si eu un singur serial coreean care mi-a placut...Winter Sonata...
Interesant promo la Made in Cartagena... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 11:09 pm

petronela a scris:
Am vazut si eu un singur serial coreean care mi-a placut...Winter Sonata...
Interesant promo la Made in Cartagena... Smile


inainte eram iubitoare a serialelor spaniole apoi nu am mai vazut...decat asa cateva scene pe net ...dar am dat peste acest promo si imi place..mai ales ca in serialele lor mai mereu pers feminin e bun cuminte sarac si se casatoreste cu unul bogat etc..acesta pare altfel...sa vedem cum va fi...


coreean pe acela nu l-am avzut ,am vazut complet New Tales of Gisaeng ,si mai rar cate o scena la tv din serialele recente.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 11:23 pm

Uite alte seriale frumoase de la indieni....trecute recente in lista mea Smile
Pyaar Ka Dard Hai...Meetha Meetha Pyaara Pyaara...
The story showcases the journey of the protagonists Aditya & Pankhuri who have polar opposite views about relationships. Aditya has lost faith in the institution of marriage & relationships because of his parents' separation. On the other hand, Pankhuri believes that the right partner completes a person. What happens when the two meet?
promo...



Kahiin to Hoga (e terminat din 2007 si are 799 de ep)..
Kahiin to Hoga is the story of five sisters, Kashish, Kanan, Mouli, Mehek and Charu. Kahiin To Hoga revolves around Kashish (Aamna Shariff) & Sujal (Gurpreet Singh). Kashish and Sujal experience many crisis come in their way as well as 'pyaar bhari takraars'



Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 11:31 pm

Sajda Tere Pyaar Mein (e terminat din iunie 2012..are 91 de ep ,motivul inchideri presupun slaba audienta,dar promo imi place asa ca o sa ma uit...)
Sajda Tere Pyar Mein crafts the story of Aaliya, a young college-going girl, who in an age of aimlessness finds purpose and reason in life through love. Watch her journey as she transforms from a carefree girl to a mature young woman. She shows immense strength and bravely faces situations she could never have dreamt of. As she puts her patriotism to test, she pays the ultimate sacarifice for her country. With time racing ahead and terrorist activities need to be averted, will Aaliya be successful in saving her country?



Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 11:32 pm

RAB SE SONA ISHQ (pana in acest moment are 140 ep si se filmeaza in continuare )
This show is about love and its different manifestations for different people. It is the story of Sahiba, Ranveer and Daljeet and their journey towards love.

Sahiba is a young Punjabi girl, who is madly in love with her childhood sweetheart Ranveer, a flamboyant character whose dream in life is to settle in London. Our third protagonist Daljeet, is secretly in love with Sahiba. He is a simpleton and a diligent boy from the same town who wishes to pursue his higher education in London to come back and develop his native town.

The lovely Sahiba is about to get married to Ranveer but, in a strange screenplay of destiny Ranveer disappears on the day of his marriage as he gets a sudden job offer in London. Sahibaafeels that Ranveer had justified reasons to leave and later runs away from home to London in search of the love of her life.
This show traces journey of Sahiba which rests squarely on her conviction that their love is real and will last forever … Saahiba's love blooms in the rustic by-lanes of Punjab, transcends national borders and reaches the city of dreams – London in search of her beloved!

Characters:

Sahiba: Sahiba is a young Punjabi girl, who sets off to London with Daljeet, her secret admirer, in search of her her fiance Ranveer

Ranveer: Ranveer is a flamboyant character and also the love of Sahiba's life. His dream in life is to settle in London.

Daljeet: Daljeet is a simpleton and a diligent boy from the same town as Sahiba's who wishes to pursue his higher education in London to come back and develop his native town. He is secretly in love with Sahiba



Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 11:32 pm

scuze ca am pus atat de multe ....dar in caz de mai cautati seriale poate va place vrunul.... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de petronela Dum 27 Ian 2013, 11:40 pm

Andreea_Miha a scris:scuze ca am pus atat de multe ....dar in caz de mai cautati seriale poate va place vrunul.... kiss
Multumesc ! numai cat timp imi ia sa ma uit la toate acele promo... Smile cand sa ma mai uit si la seriale ..???? stupid sa vad daca ma atrage ceva....
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Ian 2013, 11:43 pm

petronela a scris:
Multumesc ! numai cat timp imi ia sa ma uit la toate acele promo... Smile cand sa ma mai uit si la seriale ..???? stupid sa vad daca ma atrage ceva....

cum am mai zis am lista lunga,cand nu am ce face recurg la ea Smile
Mie in afara de cel cu 800 de ep care pare mai vechi,si este ...toate imi plac,..promo..sa vad seriale..inclusiv si cel mai vechi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 12:27 am

tiberici a scris:Iuli, Alexa sau cine stie.... va rog lamuriti-ma si pe mine despre ce e vorba in randurile scrise de voi la adresa lui KSG......mie mi-a scapat povestea.

Iuli a scris:
."....in viata personala a dat chix dar pana la urma asa ia fost sa fie si recunoaste si el ca era tanar si a gresit si este invatatura de minte pentru el."

Alexa a scris:
"...Karan da, este adevarat ca in viata privata a facut cateva greseli, dar dupa cum ai spus si tu i-a fost invatatura de minte. Iar acum este casatorit cu cea mai buna prietena a lui si sa speram ca va fi intr-un ceas bun. Dar ca actor a dat tot ce a fst mai bun din el. Si cand si-a luat un angajament, s-a dedicat lui pana la capat."

Multumesc anticipat

Tibi este vorba de viata lui personala ca s-a casatorit si apoi s-a despartit si a recunoscut ca a facut unele greseli dar e invatatura de minte, iar ca actor orice angajament si-a luat a dus pana la capat.Iar acum dupa cum stii s-a casatorit cu Jennifer sufletul lui pereche se cunosc de 7 ani si mereu ia fost alaturi la bine si la greu.
Asta e tot.Acum chiar va spun noapte buna ca pana acum am cautat proiecte de desene la scoala.Offfff tare greu e sa fii scolar si mai ales in clasa intai. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 7:49 am

BUna dimi si o saptamana cat mai frumoasa. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Lun 28 Ian 2013, 8:17 am

Buna dimineata dragalaselor!A inceput o noua saptamana iar noi ne adunam la o cafea cu Asad si Zoya...
Va doresc o saptamana usoara cu multe bucurii si impliniri kiss kiss

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Riu661o

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Mic-dejun-sanatos
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 8:17 am

lica54 a scris:Buna dimineata dragalaselor!A inceput o noua saptamana iar noi ne adunam la o cafea cu Asad si Zoya...
Va doresc o saptamana usoara cu multe bucurii si impliniri kiss kiss

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Riu661o

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Mic-dejun-sanatos


1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 155520 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 517793
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Ian 2013, 9:01 am

mayya54 a scris:Pai mare lucru nu e. Dar ce e nou, intotdeauna doare .... Smile
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 231729-karan-singh-grover-in-qubool-hai_zps3e80d289
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Ian 2013, 9:01 am

Buna dimi fetelor! cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 9:03 am

Admin_dea05 a scris:

Mare lucru nu e dar ii este cica rusine.De ce?Nu stiu ca de cand o tot indemn sa intre la discutie cu noi ca e o persoana minunata asa ca noi si simt ca e de a nostra.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Ian 2013, 9:13 am

iulianagl a scris:
Mare lucru nu e dar ii este cica rusine.De ce?Nu stiu ca de cand o tot indemn sa intre la discutie cu noi ca e o persoana minunata asa ca noi si simt ca e de a nostra.
Rusine??Noi nu muscam pe nimeni aici ne distram....mai uitam de treburile de zi cu zi.... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 283516 ...Ca veni vorba de rusine si eu cand am scris prima data pe un forum ma simteam sa zicem in pus poate ca mi se pareau ca persoanele acelea se cunosc de f mult timp si oare ce caut si eu acolo???? Smile ....dar nu a fost asa....dupa cateva zile m-am simtit ca la mine acasa.... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 281600
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 9:14 am

Admin_dea05 a scris:Rusine??Noi nu muscam pe nimeni aici ne distram....mai uitam de treburile de zi cu zi.... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 283516 ...Ca veni vorba de rusine si eu cand am scris prima data pe un forum ma simteam sa zicem in pus poate ca mi se pareau ca persoanele acelea se cunosc de f mult timp si oare ce caut si eu acolo???? Smile ....dar nu a fost asa....dupa cateva zile m-am simtit ca la mine acasa.... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 281600

Da asa e prima data dar i-am spus ca o sa se obisnuiasca cu noi, desi ea are cont de mult timp la noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 28 Ian 2013, 9:21 am

Admin_dea05 a scris:Rusine??Noi nu muscam pe nimeni aici ne distram....mai uitam de treburile de zi cu zi.... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 283516 ...Ca veni vorba de rusine si eu cand am scris prima data pe un forum ma simteam sa zicem in pus poate ca mi se pareau ca persoanele acelea se cunosc de f mult timp si oare ce caut si eu acolo???? Smile ....dar nu a fost asa....dupa cateva zile m-am simtit ca la mine acasa.... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 281600


Pai nu ar avea de ce sa ii fie rusine ca noi suntem foarte primitoare. In special cand vine vorba de inca o victima in randul filmelor indiene, suntem primele care ii sarim in intampinare Smile Smile Dar intr-un fel o inteleg, si eu ma simteam aiurea cand am scris prima oara pe forum, dar dupa nu ma mai dezlipeam de el Smile Smile Si apropo Anda, felicitari ca ai un forum atat de frumos, cu oameni deosebiti kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 9:23 am

Alexa20 a scris:


Pai nu ar avea de ce sa ii fie rusine ca noi suntem foarte primitoare. In special cand vine vorba de inca o victima in randul filmelor indiene, suntem primele care ii sarim in intampinare Smile Smile Dar intr-un fel o inteleg, si eu ma simteam aiurea cand am scris prima oara pe forum, dar dupa nu ma mai dezlipeam de el Smile Smile Si apropo Anda, felicitari ca ai un forum atat de frumos, cu oameni deosebiti kiss kiss

Asta i-am spus si eu si noi toate o cunoastem si ea pe noi.Dar las'ca incetul cu incetul o bagam in randurile noastre.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Ian 2013, 9:23 am

iulianagl a scris:
Da asa e prima data dar i-am spus ca o sa se obisnuiasca cu noi, desi ea are cont de mult timp la noi.
Da am vazut are cont de o luna.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Ian 2013, 9:24 am

Fetelor trebuie sa plec.Pupici!!! 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 523120
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 9:24 am

Admin_dea05 a scris:Da am vazut are cont de o luna.

Nu asta e facut acum ca numai stia parola sau nu stiu ce e de mult aici ea dar nu a scris mai nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Ian 2013, 9:25 am

Admin_dea05 a scris:Fetelor trebuie sa plec.Pupici!!! 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 523120

O zi buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Ian 2013, 9:25 am

Alexa20 a scris:
Pai nu ar avea de ce sa ii fie rusine ca noi suntem foarte primitoare. In special cand vine vorba de inca o victima in randul filmelor indiene, suntem primele care ii sarim in intampinare Smile Smile Dar intr-un fel o inteleg, si eu ma simteam aiurea cand am scris prima oara pe forum, dar dupa nu ma mai dezlipeam de el Smile Smile Si apropo Anda, felicitari ca ai un forum atat de frumos, cu oameni deosebiti kiss kiss
Suntem fete deosebite!!! 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 85344 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 281600 ...Multumesc...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 18 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum