Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Qubool Hai - Accept!

+8
narcisa
costearamona
anyta
mayya54
lica54
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:16 pm

Andreea_Miha a scris:

pacat ca au stricat povestea si pers....pt mine pana la casatorie a fost superb serialul..apoi lipsuri..a mai avut scene bune ....dar ..dar...

Uite vezi noi am ramas doar cu dar..dar..poate daca inlocuia actorul s-ar mai fi ales ceva de el stii ca spunea si Lalit ceva de genul asta ca urmau un nou track si cine stie poate avea succes in continuare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:20 pm

iulianagl a scris:

Uite vezi noi am ramas doar cu dar..dar..poate daca inlocuia actorul s-ar mai fi ales ceva de el stii ca spunea si Lalit ceva de genul asta ca urmau un nou track si cine stie poate avea succes in continuare.

exact...nu inteleg de ce aici au asc de fani si au inchis serialul iar la dmg au schimbat de trei ori fara sa ascule ..si finalul l-au facut asa cum au vrut si considerat desi multi au fost impotriva..si a fost foarte bine asa cum a fost.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:24 pm

Andreea_Miha a scris:

exact...nu inteleg de ce aici au asc de fani si au inchis serialul iar la dmg au schimbat de trei ori fara sa ascule ..si finalul l-au facut asa cum au vrut si considerat desi multi au fost impotriva..si a fost foarte bine asa cum a fost.

Asta ramane un mister Miha.Chestia e ca le-a fost teama ca nu o sa mai aibe succes serialul dar din contra eu zic ca mai multi fani erau de acord cu schimbarea actorului decat cu neschimbarea lui si sunt sigura ca multi care au fost contra acumregreta ca au facut asta, eu una chiar vroiam sa vad si pe altcineva jucand in rolul lui Arnav exact cum s-a intamplat si cu Ridhima,mie una chiar mi-a placut cum au interpretat toate trei deci de ce n-ar fi fost asa si cu Arnav?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de petronela Mar 29 Ian 2013, 11:28 pm

iulianagl a scris:

Asta ramane un mister Miha.Chestia e ca le-a fost teama ca nu o sa mai aibe succes serialul dar din contra eu zic ca mai multi fani erau de acord cu schimbarea actorului decat cu neschimbarea lui si sunt sigura ca multi care au fost contra acumregreta ca au facut asta, eu una chiar vroiam sa vad si pe altcineva jucand in rolul lui Arnav exact cum s-a intamplat si cu Ridhima,mie una chiar mi-a placut cum au interpretat toate trei deci de ce n-ar fi fost asa si cu Arnav?
Si de ce ne batem capul noi acum ca nu l-au schimbat pe Barun...??? 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 41236902
poate se schimba acum...face cunostinta cu aparatul de ras..de tuns...sau are vreun rol de ...pletos negru si murdar..???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Ian 2013, 11:29 pm

petronela a scris:
Cand am vazut ce liniste e ..m-a luat un plans....si ep de astazi nu a fost cine stie ce...nici la Madhu nu prea a fost...si ma uitam ce stil are de a o imbratisa Rk pe Madhu....ca un prieten bun.... Smile

Tu ai fi vrut sa o imbratiseze cum o imbratisa Guru de i-a plesnit slitzul ? Smile Smile Smile Vrei sa il bata soata acasa ? Sau sa nu il mai primeasca in casa ? Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:29 pm

iulianagl a scris:

Asta ramane un mister Miha.Chestia e ca le-a fost teama ca nu o sa mai aibe succes serialul dar din contra eu zic ca mai multi fani erau de acord cu schimbarea actorului decat cu neschimbarea lui si sunt sigura ca multi care au fost contra acumregreta ca au facut asta, eu una chiar vroiam sa vad si pe altcineva jucand in rolul lui Arnav exact cum s-a intamplat si cu Ridhima,mie una chiar mi-a placut cum au interpretat toate trei deci de ce n-ar fi fost asa si cu Arnav?

tocmai asta spun daca acolo au interpretat 3 actrite rolul foarte bine si povestea a continuat foarte bine de ce aici nu puteau inlocui fara sa strice povestea..le-a fost teama sa inlocuiasca de acord dar nu trebuia sa strice povestea de la casatorie...

Pai fani din afara erau de acord cu inlocuirea cei din india nu...nici acum nu sunt 100% de acord..uni poate sau trezit dar inca mai viseaza...cum cazuse Barun pe locul 3 acum deja e pe locul 1 inapoi...ei inca viseaza sa revina etc...

degeaba vedem noi lucrurile astea in afara daca ei dor si viseaza marea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:31 pm

petronela a scris:
Si de ce ne batem capul noi acum ca nu l-au schimbat pe Barun...??? 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 41236902
poate se schimba acum...face cunostinta cu aparatul de ras..de tuns...sau are vreun rol de ...pletos negru si murdar..???


mie imi pare rau ca nu a continuat serialul fara el...sincer..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de petronela Mar 29 Ian 2013, 11:31 pm

Alexa20 a scris:

Tu ai fi vrut sa o imbratiseze cum o imbratisa Guru de i-a plesnit slitzul ? Smile Smile Smile Vrei sa il bata soata acasa ? Sau sa nu il mai primeasca in casa ? Smile Smile Smile
Sincer...cand vad cum o imbratiseaza Vivien..mi-e dor de imbratisarea lui Guru... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Ian 2013, 11:31 pm

Andreea_Miha a scris:

inlocuiesti actorul ca nu era primul serial care pleca un actor..in dmg de trei ori a inlocuit pers principal si povestea la fel de frumoasa..
eu cred ca nebunia a fost cu schimbarea directorilor scenaristilor scriitori..a plecat unul a venit altul de alta acasa de productie si s-a amesteacat "gandurile"..parerea mea...

da chiar ce nebunie a fost si in DMG cu 3 actite principale. Si in sezonul doi, cand a reventi din nou Shilpa, dar in alt caracter, toata lumea a sarit in sus, ca vezi Doamne KSG, JW si KW vor sa o dea afara din film. CA o ameninta sa iasa din film. Cand am auzit am ras cu lacrimi la ce aberatii le trecea prin cap fanilor Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:34 pm

petronela a scris:
Si de ce ne batem capul noi acum ca nu l-au schimbat pe Barun...??? 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 41236902
poate se schimba acum...face cunostinta cu aparatul de ras..de tuns...sau are vreun rol de ...pletos negru si murdar..???

Pai n-ai vazut ce fel arata ca chiar discutam cu Miha despre el, se poarta de parca ar suferi de o boala.Nu inteleg ce vrea sa arate afost si elinvitat nu stiu unde adica la o ceremonie pentru copii sau cam asa ceva si in loc sase duca si el mai prezentabil ca si celalalt coechipier ca a mai fost cu alt actor el era vai de capul lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:36 pm

petronela a scris:
Sincer...cand vad cum o imbratiseaza Vivien..mi-e dor de imbratisarea lui Guru... Smile

Eu cred ca Vivian isi tine slitul bine prins.De aia o imbratiseaza ca un robot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Ian 2013, 11:38 pm

petronela a scris:
Sincer...cand vad cum o imbratiseaza Vivien..mi-e dor de imbratisarea lui Guru... Smile

Me too 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 283516 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 283516 He he ce fericit era Gurmeet cand juca alaturi de Drashti. Radia de fericire, zambea tot timpul. Ma saturasem eu cata reclama facea la Colgate, iar cand te uiti acum la el off screen, alaturi de Kratcica Smile Vai viata, pare un actor debutant. Cemai rol maturizant Smile Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:39 pm

Alexa20 a scris:

da chiar ce nebunie a fost si in DMG cu 3 actite principale. Si in sezonul doi, cand a reventi din nou Shilpa, dar in alt caracter, toata lumea a sarit in sus, ca vezi Doamne KSG, JW si KW vor sa o dea afara din film. CA o ameninta sa iasa din film. Cand am auzit am ras cu lacrimi la ce aberatii le trecea prin cap fanilor Smile Smile Smile

exact ...a fost acolo nebunie...si cereri petiti etc,sa revina Shlipa sa ramana cu Armaan etc..a fost inlocurea pers principal de 3 ori pana la final dar nu au stricat pov...povestea Armaan Rids a fost frumoasa pana la final....

si deasta spun nu cred ca are Barun vina ca au stricat povestea Iss....ci producatori si fani ...dar pe el il consider vinovat ca nu a respecat angajamentul pana al final...si o arecare masura de inchidere iss...spuna sta ca putea intr-un interviu sa spuna fanilor ca ii roaga sa nu mai insiste vu tel ca el doreste sa plece etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:40 pm

Alexa20 a scris:

Me too 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 283516 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 283516 He he ce fericit era Gurmeet cand juca alaturi de Drashti. Radia de fericire, zambea tot timpul. Ma saturasem eu cata reclama facea la Colgate, iar cand te uiti acum la el off screen, alaturi de Kratcica Smile Vai viata, pare un actor debutant. Cemai rol maturizant Smile Smile Smile Smile

Nu arata si nu transmite nimic, nici off si nici on.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Ian 2013, 11:41 pm

iulianagl a scris:

Pai n-ai vazut ce fel arata ca chiar discutam cu Miha despre el, se poarta de parca ar suferi de o boala.Nu inteleg ce vrea sa arate afost si elinvitat nu stiu unde adica la o ceremonie pentru copii sau cam asa ceva si in loc sase duca si el mai prezentabil ca si celalalt coechipier ca a mai fost cu alt actor el era vai de capul lui.

Dar faza cea mai amuzanta din toata pastea asta, este ca intri pe facebook, iar una din fane urca o poza cu el, nebarbierit, netuns si cu o caciula in cap de parca e ********** si scrie sub ea : is so sweet, right ? Iar eu sunt ceva gen : Realy ? I don't thing so. Smile Cum sa spui frate ca e Sweet cu pletelea alea ca de popa. Beahhh
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:42 pm

iulianagl a scris:

Pai n-ai vazut ce fel arata ca chiar discutam cu Miha despre el, se poarta de parca ar suferi de o boala.Nu inteleg ce vrea sa arate afost si elinvitat nu stiu unde adica la o ceremonie pentru copii sau cam asa ceva si in loc sase duca si el mai prezentabil ca si celalalt coechipier ca a mai fost cu alt actor el era vai de capul lui.

nu stiu ce e nepasator asa...mai bine nu se ducea...cea mai tare ma amuza cand vad poze cu el si spune fetele...."ce hoot arata" iar eu 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 770410691
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:43 pm

Alexa20 a scris:

Dar faza cea mai amuzanta din toata pastea asta, este ca intri pe facebook, iar una din fane urca o poza cu el, nebarbierit, netuns si cu o caciula in cap de parca e ********** si scrie sub ea : is so sweet, right ? Iar eu sunt ceva gen : Realy ? I don't thing so. Smile Cum sa spui frate ca e Sweet cu pletelea alea ca de popa. Beahhh

Am vazut de asta si spuneam ce mama naibii vad astea la nespalatul asta ca sincer chiar asa pare poate el se spala dar ce sa-i fac daca poza imi arata altceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:45 pm

Andreea_Miha a scris:

nu stiu ce e nepasator asa...mai bine nu se ducea...cea mai tare ma amuza cand vad poze cu el si spune fetele...."ce hoot arata" iar eu 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 770410691

Smile Si cred ca sunt ca noi mai multe ca vad ca nu prea au succes pozele.Deja Barun e terminat si probabil ca incearca vorba ta sa-l mentina pe locul unu de aceea pe if e in top.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Ian 2013, 11:47 pm

Andreea_Miha a scris:

exact ...a fost acolo nebunie...si cereri petiti etc,sa revina Shlipa sa ramana cu Armaan etc..a fost inlocurea pers principal de 3 ori pana la final dar nu au stricat pov...povestea Armaan Rids a fost frumoasa pana la final....

si deasta spun nu cred ca are Barun vina ca au stricat povestea Iss....ci producatori si fani ...dar pe el il consider vinovat ca nu a respecat angajamentul pana al final...si o arecare masura de inchidere iss...spuna sta ca putea intr-un interviu sa spuna fanilor ca ii roaga sa nu mai insiste vu tel ca el doreste sa plece etc...

Eu nu cred ca ma mai atasez de vreun actor indian (masculin), toti ma dezamagesc. Gurmeet a iesit din Geet a intrat in Punar Vivah, cu un rol de caca maca, si ca sa prosteasca oamenii spune ca e un rol maturr bla bla bla. Si cand il vad Debina in sus, Debina in jos, si cand aude de Drashti parca aude de teroristi. Iar Barun a fost bomboana de pe coliva. Intr-un interviu spune, nu ca nu voi pleca din ipknd pana al final, si in realitate a stricat totul. Dar macar, spre diferenta de Barun, Gurmeet nu sia- folosit dublura, atat de mult ca Barun. Deja puteai sa faci diferenta ca buan ziua, cand era Barunsi cand dublura. Pana acum, constant a ramas KSG, serios, carismatic, haios, si devotat rolului sau. Sa speram ca nu ne dezamageste si el.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Ian 2013, 11:49 pm

Alexa20 a scris:

Eu nu cred ca ma mai atasez de vreun actor indian (masculin), toti ma dezamagesc. Gurmeet a iesit din Geet a intrat in Punar Vivah, cu un rol de caca maca, si ca sa prosteasca oamenii spune ca e un rol maturr bla bla bla. Si cand il vad Debina in sus, Debina in jos, si cand aude de Drashti parca aude de teroristi. Iar Barun a fost bomboana de pe coliva. Intr-un interviu spune, nu ca nu voi pleca din ipknd pana al final, si in realitate a stricat totul. Dar macar, spre diferenta de Barun, Gurmeet nu sia- folosit dublura, atat de mult ca Barun. Deja puteai sa faci diferenta ca buan ziua, cand era Barunsi cand dublura. Pana acum, constant a ramas KSG, serios, carismatic, haios, si devotat rolului sau. Sa speram ca nu ne dezamageste si el.

Si eu sper ca si tine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:49 pm

Alexa20 a scris:

Dar faza cea mai amuzanta din toata pastea asta, este ca intri pe facebook, iar una din fane urca o poza cu el, nebarbierit, netuns si cu o caciula in cap de parca e ********** si scrie sub ea : is so sweet, right ? Iar eu sunt ceva gen : Realy ? I don't thing so. Smile Cum sa spui frate ca e Sweet cu pletelea alea ca de popa. Beahhh

Smile pe mine m-a rugat ieri cineva si azi sa pun mesaj pe pag celor de la sbs ca vreau interviu cu Sanaya Barun..ok ...am facut cum a zis dar am adaugat si Kritika Karan Smile .
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Ian 2013, 11:50 pm

Ce conversatie animata, si eu trebuie sa plec sad Ce urat. In fine, good night fetelor, ne auzim maine dupa examen. Pupicei
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:51 pm

iulianagl a scris:

Smile Si cred ca sunt ca noi mai multe ca vad ca nu prea au succes pozele.Deja Barun e terminat si probabil ca incearca vorba ta sa-l mentina pe locul unu de aceea pe if e in top.

dar ce scandal faceau data trecuta..si iti dai sema cat au comentat sa ajunga locul 1 inapoi Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de petronela Mar 29 Ian 2013, 11:51 pm

Alexa20 a scris:

Eu nu cred ca ma mai atasez de vreun actor indian (masculin), toti ma dezamagesc. Gurmeet a iesit din Geet a intrat in Punar Vivah, cu un rol de caca maca, si ca sa prosteasca oamenii spune ca e un rol maturr bla bla bla. Si cand il vad Debina in sus, Debina in jos, si cand aude de Drashti parca aude de teroristi. Iar Barun a fost bomboana de pe coliva. Intr-un interviu spune, nu ca nu voi pleca din ipknd pana al final, si in realitate a stricat totul. Dar macar, spre diferenta de Barun, Gurmeet nu sia- folosit dublura, atat de mult ca Barun. Deja puteai sa faci diferenta ca buan ziua, cand era Barunsi cand dublura. Pana acum, constant a ramas KSG, serios, carismatic, haios, si devotat rolului sau. Sa speram ca nu ne dezamageste si el.
Ce actor...faca ce vor cu plete, fara plete...cu ras tampit si ...si...mie mi-au placut si imi plac in continuare Maan si Arnav...restul e istorie... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Ian 2013, 11:51 pm

Alexa20 a scris:Ce conversatie animata, si eu trebuie sa plec sad Ce urat. In fine, good night fetelor, ne auzim maine dupa examen. Pupicei

Succes Alexa...anul acesta e greu pt tine cu licenta..succes!!!!!!!!!Nb!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 24 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum