Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 11 Feb 2013, 9:17 am

iulianagl a scris:RK inca mai trebuie sa creasca nu e destul matur daca se razbuna doar pentru o simpla palma.Si m-am uitat putin la sfarsit din ep. de sambata chestia e ca se vede pe fata lui ca minte, numai are rautatea aia care o avea la inceput, a incercat ia iesit doar pe jumi. Smile Sunt tare curioasa sa vad ce va face cand va ajunge acasa in camera lui intre patru pereti si cand realitatea il va izbi din plin.
Stai linistita are prietana lui sticluta langa el... Smile ..cred ca nu se va mai trezi din betie...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 9:20 am

Admin_dea05 a scris:Stai linistita are prietana lui sticluta langa el... Smile ..cred ca nu se va mai trezi din betie...

Chestia e cum de naiba a putut el sta sobru atata timp?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 9:26 am

Gata am plecat ne auzim mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 11 Feb 2013, 9:38 am

iulianagl a scris:
Chestia e cum de naiba a putut el sta sobru atata timp?
Cine stie.... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 281600 Lasa ca recupereaza el acum....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 11 Feb 2013, 9:38 am

iulianagl a scris:Gata am plecat ne auzim mai tarziu. kiss
Pa! Si eu ies ... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 2:16 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 531613_447021662032582_47791123_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 2:19 pm

Chawl, parlour and routine life for Madhu in Colors' Madhubala
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Madhu
After RK (Vivian Dsena) tells Madhubala (Drashti Dhami) that all this while he was faking his love for her, things have changed drastically for the latter in Colors’ Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon (BAG Films/ Nautanki Telefilms).

However, the latest is that a heartbroken Madhu will get back to her normal life in the chawl.

As per a reliable source, the audience will see Madhu returning to her mother Padmini’s (Pallavi Purohit) chawl after RK calls off his relationship with her. Padmini will be shocked to learn about the same. But, on seeing her daughter’s condition, she will decide to go to the RK mansion to plea for her daughter with Madhu in tow.

Furthermore, back in the mansion RK will pay no heed to Padmini’s request of him accepting her daughter as his wife. This will agitate Padmini and she will get angry at him.

Dejected, they will return to the chawl where Madhu will decide to go on with her normal life. She will also decide to start working yet again.

If sources are to be believed, she will get back to working in a parlour all over again.

We tried contacting Pallavi, but she refused to comment on the same.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 11 Feb 2013, 2:20 pm

Cel mai urat track. Cat de murdar a jucat RK, doar pentru 4 palme. Sa speram ca vom vedea si o razbunare din partea lu Madhu. Nimic nu m-ar incanta mai mult, decat sa o vad pe Madhu, cum il calca in picioare pe RK.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 2:24 pm

Alexa20 a scris:Cel mai urat track. Cat de murdar a jucat RK, doar pentru 4 palme. Sa speram ca vom vedea si o razbunare din partea lu Madhu. Nimic nu m-ar incanta mai mult, decat sa o vad pe Madhu, cum il calca in picioare pe RK.

Am toata increderea ca Madhu n-o sa lase lucrurile asa, stai sa-si revina din soc si atunci mai vedem noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 11 Feb 2013, 2:28 pm

iulianagl a scris:

Am toata increderea ca Madhu n-o sa lase lucrurile asa, stai sa-si revina din soc si atunci mai vedem noi.

Abia astept. Anyway, Rk este un animal fara minte, daca pentru un lucru atat de mic, si-a batut joc de Madhu in halul asta. Sunt curioasa, care este schimbarea aia bomba, care vor sa o aduca. Ca despartirea am vazut-o, dar cica o sa fie un track foarte bun (in mintea lor). Oricum, nici nu ma stresez cu track-ul lor, am vazut ca QH merge destul de bine, asa ca la Madhu o sa mai trag cu ochiul, din cand in cand.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 2:33 pm

Alexa20 a scris:

Abia astept. Anyway, Rk este un animal fara minte, daca pentru un lucru atat de mic, si-a batut joc de Madhu in halul asta. Sunt curioasa, care este schimbarea aia bomba, care vor sa o aduca. Ca despartirea am vazut-o, dar cica o sa fie un track foarte bun (in mintea lor). Oricum, nici nu ma stresez cu track-ul lor, am vazut ca QH merge destul de bine, asa ca la Madhu o sa mai trag cu ochiul, din cand in cand.

Am spus si mai devreme m-am uitat la sfarsit putin dar din toata figura si mimica fetei am avut impresia ca RK minte ori ca vrea mintea mea sa creada asta ori ca asa este dar ochii mintii mele asta a vazut, acum vorba ta sa vedem schimbarea bomba de care tot vorbesc si cum ca Madhubala este un serial de dragoste, Madhu si RK vor fi impreuna doar ca sunt o multime de suisuri si coborasuri.Sa vedem care si cum sta treaba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 2:34 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Tumblr_mhc3soSIjp1rm0207o1_500 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 2:41 pm

Acum o sa spuna ca el a facut asta sa o impinga pe Madhu sa devina actrita sa-i faca in ciuda lui Dipali ca si ea a fost actrita parca nu?7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Tumblr_inline_mf8nlbHrcs1roqcgs
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 11 Feb 2013, 3:13 pm

iulianagl a scris:Acum o sa spuna ca el a facut asta sa o impinga pe Madhu sa devina actrita sa-i faca in ciuda lui Dipali ca si ea a fost actrita parca nu?7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Tumblr_inline_mf8nlbHrcs1roqcgs

Da parca asa stiu si eu. Oricum, degeaba ma chinui eu sa inteleg ce vor ei sa faca cu filmul, ca tot ca ei fac. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Feb 2013, 3:25 pm

Bună ziua fetele. Mă uit de minute bune cum se învârte Drashti cu gura până la urechi. Nu știu de ce râde dar m-a molipsit și pe mine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 4:32 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 4:33 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 4:57 pm

http://colors.in.com/in/videos/madhubala-ek-ishq-ek-junoon/filmy-wala-love-madhubala-28879.html
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 357595

They interviewed Drashti & Vivian separately , describing them as the eternal couple with filmy tadka ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

[All opinions are of Madhu & RK)

Q : What do you like about each other ?
Drashti : RK is arrogant still he does cute pranks
Vivian : Soft-hearted person still very courageous
Q : What gift you wish to present each other on Valentines day ?
Drashti : I'll give RK a rose
Vivian : 10 to 12 box of tissues coz she's forever crying
Q : What song would you dedicate to one another ?
Drashti : Hum Hai Deewane Tere Deewane & I'm sure RK will too sing the same
Vivian : Hum Hai Deewane Tere Deewane
Reporter : Definitely you are a filmy jodi
Q what dialogues would you say to one another ?
Drashti : RK can do but his wife can do much better coz she's a bigger superstar [They show the lakeside scene where RK-Madhu took pheras]
Vivian : "Biwi you have got 2 options either you become RK ki biwi or you become RK ki biwi"[they show a scene where RK tells Madhu "Biwi tumhare paas do options hai .... peelo"]
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 5:02 pm

Ce ras are Vivian. Smile Asemanator cu Muskan din DMG.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 6:24 pm

Ce diabolic a fost RK nu-mi vine sa cred, ce cuvinte grele si jignitoare ia spus lui Madhu.Se crede prea mare prea plin de sine dar fiecare pasare moare pe limba ei asa ca Doamne astept ziua aia daca o veni vreodata.Dar din rezumat ma face sa cred ca n-o sa vina si de ce, RK a dat exemple cum ca dragostea distruge si ex. sunt Heer si Ranja printre care RK si Madhu apoi spune doar Madhu, apoi Padmini vine la RK cu Madhu dupa ea, ceea ce eu ca mama nu as fi facut asta in vecii vecilor n-as fi implorat pe cineva de ceva care si-a batut joc in halul asta de copilul meu, si anume ea ii spune lui RK sa nu faca asta ca Madhu il iubeste foarte mult si ca nu poate trai fara el.Deci daca Madhu il iubeste in asemenea hal deci adio razbunare.Mi-ar placea ca Madhu sa-si insceneze moartea din cauza lui si apoi sa inceapa sa-l vaneze cu fantoma ei si atunci sa vedem cat de tare este RK la bojoci fiind deja coplesit de moartea lui taicasu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 6:25 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 11 Feb 2013, 6:43 pm

iulianagl a scris:Ce diabolic a fost RK nu-mi vine sa cred, ce cuvinte grele si jignitoare ia spus lui Madhu.Se crede prea mare prea plin de sine dar fiecare pasare moare pe limba ei asa ca Doamne astept ziua aia daca o veni vreodata.Dar din rezumat ma face sa cred ca n-o sa vina si de ce, RK a dat exemple cum ca dragostea distruge si ex. sunt Heer si Ranja printre care RK si Madhu apoi spune doar Madhu, apoi Padmini vine la RK cu Madhu dupa ea, ceea ce eu ca mama nu as fi facut asta in vecii vecilor n-as fi implorat pe cineva de ceva care si-a batut joc in halul asta de copilul meu, si anume ea ii spune lui RK sa nu faca asta ca Madhu il iubeste foarte mult si ca nu poate trai fara el.Deci daca Madhu il iubeste in asemenea hal deci adio razbunare.Mi-ar placea ca Madhu sa-si insceneze moartea din cauza lui si apoi sa inceapa sa-l vaneze cu fantoma ei si atunci sa vedem cat de tare este RK la bojoci fiind deja coplesit de moartea lui taicasu.
Iuli, esti suparata rau daca si tu ai ajuns la concluzia ca Madhu nu se va razbuna.... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 770410691
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Feb 2013, 6:54 pm

petronela a scris:
Iuli, esti suparata rau daca si tu ai ajuns la concluzia ca Madhu nu se va razbuna.... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 770410691
M-a dat gata rezumatul daca mai vad si episodul mă termina de tot.Deja mi-am imaginat toate scenele.Chiar tu ce părere ai?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 11 Feb 2013, 6:59 pm

iulianagl a scris:M-a dat gata rezumatul daca mai vad si episodul mă termina de tot.Deja mi-am imaginat toate scenele.Chiar tu ce părere ai?
Sincer nu stiu ce sa mai cred....nu inteleg ce urmaresc..parca din ce am citit, creativii spuneau ca va fi ..iubire ???!!! stupid poate separat se vor iubi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Lun 11 Feb 2013, 7:26 pm

petronela a scris:
Sincer nu stiu ce sa mai cred....nu inteleg ce urmaresc..parca din ce am citit, creativii spuneau ca va fi ..iubire ???!!! stupid poate separat se vor iubi...

Buna! Buna la toata lumea!
sad Daca nu ar fi jucat Drasthi as fi pus punct cu vizionatul acestui serial. Dar pt ea merg inainte!
Un astfel de plan (scenariu) numai cineva deranjat la mansarda poate face/scrie, iar Vivian a jucat conform scenariului...... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 2743637754
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 31 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum