Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 9:36 am

iulianagl a scris:
Nici eu n-as crede asta dar mai stii asa spuneam si de Barun.Si din cate am mai citit se spune ca ei doi nu prea se inteleg pe la filmari.Dar cine stie.
Mi-ar placea sa plece Madhu din casa sa se duca undeva departe iar apoi cand se va afla de ea sa fie deja o sta iar langa ea un barbat frumos care s-o protejeze.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:37 am

Admin_dea05 a scris:Mi-ar placea sa plece Madhu din casa sa se duca undeva departe iar apoi cand se va afla de ea sa fie deja o sta iar langa ea un barbat frumos care s-o protejeze.

Tii minte ca asa spuneam si la Asi! Smile Tot cu aceleasi vise am rama care nu se vor indeplini niciodata. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 9:38 am

iulianagl a scris:
Tii minte ca asa spuneam si la Asi! Smile Tot cu aceleasi vise am rama care nu se vor indeplini niciodata. kiss
Smile Mai dar la Asi a aparut un barbat care i-a facut viata amara saracului Demir....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:40 am

Admin_dea05 a scris: Smile Mai dar la Asi a aparut un barbat care i-a facut viata amara saracului Demir....

Exact dar pana sa apara ala si aici ar fi bine sa apara cineva in viata lui Madhu si sa-i faca viata calvar lui RK, chiar oare daca aude ca se ve casatori Madhu ce ar face RK? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 13 Feb 2013, 9:41 am

iulianagl a scris:OK si bomba acum cat de adevarat este nu se stie.
what if rk's just acting or something tho? like he wants madhu to hate him and leave him cause... lol i dont know for some reason? but i heard how madhu/drashti is going to be replaced and thats why theyre showing this separation track.
Poate Vivian vrea s-o aduca pe nevasta lui in locul lui Drashti.

Ar fi tare sa vina nevastasa in locul lu Drashti. Smile S-ar mai uita dracu la filmul lui. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:42 am

Alexa20 a scris:

Ar fi tare sa vina nevastasa in locul lu Drashti. Smile S-ar mai uita dracu la filmul lui. Smile Smile

Smile 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:06 am

Buna dimineata fetelor.
Iulia de dimineata vii cu asa stiri inspaimantatoare sad . Daca pleaca Drashti chiar ca nu ma mai uit, la Iss m-as fi uitat pentru Sanaya dar la asta pentru Vivi chiar ca vorba Alexei doar dracul se mai uita sau dracii ca tot e RK seful lor.
Si de ce nu se inteleg la filmari? Din cate imi aduc aminte erau nerabdatori sa filmeze unul cu altul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:08 am

narcisa a scris:Buna dimineata fetelor.
Iulia de dimineata vii cu asa stiri inspaimantatoare sad . Daca pleaca Drashti chiar ca nu ma mai uit, la Iss m-as fi uitat pentru Sanaya dar la asta pentru Vivi chiar ca vorba Alexei doar dracul se mai uita sau dracii ca tot e Vivian seful lor.
Si de ce nu se inteleg la filmari? Din cate imi aduc aminte erau nerabdatori sa filmeze unul cu altul.

Naiba stie Narcisa nu vezi ca se contrazic unii spun asa altii spun invers.Ei spun ca nu se inteleg probabil ca din cauza ca nu dau interviuri impreuna dar oricum Vivian nu e asa ca Guru sau ca Barun el e mai in lumea lui.Nu cred ca e adevarat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mier 13 Feb 2013, 11:14 am

Buna!
Asta da stire bomba...pentru Vivian nu pierd timpul sa ma mai uit la serial...daca e adevarata stirea...daca nu oricum n-au nici o sclipire de chimie ...poate il inlocuiesc pe Vivian ..au de unde alege...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:15 am

petronela a scris:Buna!
Asta da stire bomba...pentru Vivian nu pierd timpul sa ma mai uit la serial...daca e adevarata stirea...daca nu oricum n-au nici o sclipire de chimie ...poate il inlocuiesc pe Vivian ..au de unde alege...

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:16 am

iulianagl a scris:

Naiba stie Narcisa nu vezi ca se contrazic unii spun asa altii spun invers.Ei spun ca nu se inteleg probabil ca din cauza ca nu dau interviuri impreuna dar oricum Vivian nu e asa ca Guru sau ca Barun el e mai in lumea lui.Nu cred ca e adevarat.
Chiar incepuse sa-mi placa filmul, mi-am faurit atatea vise de razbunare si sa dau cu piciorul la tot, nu-mi convine. Sper sa fie doar zvonuri si actorii sa-si bage mintile in cap si sa-si faca treaba cu seriozitate. Eu n-am prea urmarit video off screen dar parca mi s-a parut ca se inteleg. Si apoi ce naiba au de impartit? Nu se cearta destul in film le mai trebuie si in realitate? Sau poate e doar o repetitie ca sa intre mai bine in pielea personajelor. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:17 am

narcisa a scris:Chiar incepuse sa-mi placa filmul, mi-am faurit atatea vise de razbunare si sa dau cu piciorul la tot, nu-mi convine. Sper sa fie doar zvonuri si actorii sa-si bage mintile in cap si sa-si faca treaba cu seriozitate. Eu n-am prea urmarit video off screen dar parca mi s-a parut ca se inteleg. Si apoi ce naiba au de impartit? Nu se cearta destul in film le mai trebuie si in realitate? Sau poate e doar o repetitie ca sa intre mai bine in pielea personajelor. stupid

Nici eu nu cred asta, sati sa vedem ce urmeaza dar nu cred ca Drashti face asta pentru ca ea e serioasa de felul ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:20 am

iulianagl a scris:

Nici eu nu cred asta, sati sa vedem ce urmeaza dar nu cred ca Drashti face asta pentru ca ea e serioasa de felul ei.
Atat cat pot fi actorii indieni. Cred ca azi am o stare proasta de vad totul in negru.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:22 am

narcisa a scris:Atat cat pot fi actorii indieni. Cred ca azi am o stare proasta de vad totul in negru.

Cred ca nu numai tu. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:25 am

iulianagl a scris:

Cred ca nu numai tu. stupid
Am sa ma delectez cu un ep din Iss, cel putin acesta s-a terminat si stiu ca nu ma mai poate dezamagi in nici un fel.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:26 am

narcisa a scris:Am sa ma delectez cu un ep din Iss, cel putin acesta s-a terminat si stiu ca nu ma mai poate dezamagi in nici un fel.

Vizionare placuta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:35 am

iulianagl a scris:

Vizionare placuta. kiss
Ar fi foarte placuta daca s-ar incarca mai repede. Hotarat lucru azi nu e o zi buna. sad Cine stie ce ep mai avem azi si la Madhu si QH ca sa puna capac.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:37 am

narcisa a scris:Ar fi foarte placuta daca s-ar incarca mai repede. Hotarat lucru azi nu e o zi buna. sad Cine stie ce ep mai avem azi si la Madhu si QH ca sa puna capac.

Sa ne termine cu totul. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:38 am

iulianagl a scris:

Sa ne termine cu totul. Smile
Tu ce faci? Cu ce te mai delectezi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:42 am

narcisa a scris:Tu ce faci? Cu ce te mai delectezi?

Cu traducerea la Dikka care este...nu vreau sa spun.Nu stiu daca se uita cineva la serialul asta ca mie din traducere mi se pare ca e fad, n-are transparenta absolut deloc actiunea se petrece intr-o inchisoare in care numai acolo Melek sta , barbata-su incearca sa o scoata pe cai ilegale ca legale nu poate ca deja a fost condamnata la 20 de ani de inchisoare si le amesteca acum ei isi aduca minte de trecut intra in alta actiune care nu are nimic de a face cu ceea ce se gandesc ei sincer, nu cred ca-mi place genul asta adica genul politist imi place dar asta parca nu are nici un farmec.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:43 am

Ma enerveaza ca nu apare nimic despre Madhu totul e sub secret.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:45 am

iulianagl a scris:

Cu traducerea la Dikka care este...nu vreau sa spun.Nu stiu daca se uita cineva la serialul asta ca mie din traducere mi se pare ca e fad, n-are transparenta absolut deloc actiunea se petrece intr-o inchisoare in care numai acolo Melek sta , barbata-su incearca sa o scoata pe cai ilegale ca legale nu poate ca deja a fost condamnata la 20 de ani de inchisoare si le amesteca acum ei isi aduca minte de trecut intra in alta actiune care nu are nimic de a face cu ceea ce se gandesc ei sincer, nu cred ca-mi place genul asta adica genul politist imi place dar asta parca nu are nici un farmec.
Smile Smile Asta numai delectare nu este. Deci se poate si mai rau. Imi pare rau de Tuba, inca n-am sters filmul de pe lista dar daca e asa cum spui nu cred ca ma atrage nici pe mine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:45 am

http://www.metromasti.com/tv/gossip/Madhubala-Deepali-try-to-take-advantage-of-RK-Madhubalas-apart/24847

Ma gandeam ca este ceva ce nu stiu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 11:49 am

narcisa a scris: Smile Smile Asta numai delectare nu este. Deci se poate si mai rau. Imi pare rau de Tuba, inca n-am sters filmul de pe lista dar daca e asa cum spui nu cred ca ma atrage nici pe mine.

Poti sa te uiti sa vezi cum e dar una nu-mi place aia din puscarie incearca sa o omoare ca ea a fost condamnata ca a omorat fiul unui mare bastan, nu stiu am inteles ca a incercat sa faca si altceva si nu contest ca poate nu joaca bine Tuba dar subiectul filmului nu ma incanta cate odata stau si ma intreb dupa ce s-au luat dupa documentarele alea singur printre straini de pe discovery sau nat geografic?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 13 Feb 2013, 11:50 am

iulianagl a scris:http://www.metromasti.com/tv/gossip/Madhubala-Deepali-try-to-take-advantage-of-RK-Madhubalas-apart/24847

Ma gandeam ca este ceva ce nu stiu.
Era clar ca Deepali va roi in jurul lui RK, cred ca ii place tare sa fie umilita. Mai si nu pare proasta dar nici indragostita, ce naiba o fi vrand de la el?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 38 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum