Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Admin_dea05
iulianagl
anyta
Alexa20
tiberici
lica54
victoria
narcisa
12 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Feb 2013, 12:56 am

Admin_dea05 a scris:
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Karan-singh-grover_zpsb9d7319a

http://www.jibjab.com/view/Qo1NjbX2TqmJN3GiR1kwnQ

Stii cum face Zoya in avatarul tau cam asa am facut si eu. Smile Multumesc foarte mult. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 1:19 am

iulianagl a scris:Stii cum face Zoya in avatarul tau cam asa am facut si eu. Smile Multumesc foarte mult. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 155520
Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani!Sanatate multa si multumim pentru ceea ce faci pentru noi! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 4185571537
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 23 Feb 2013, 1:20 am

Lucrurile mici pe care le facem şi le spunem au mare importanţă în timp ce noi ne urmăm calea.
Un gest frumos poate să ia povara umerilor obosiţi pe drum. O vorbă bună poate îndulci inima precum o ploaie de vară peste florile însetate. Câtă bucurie vine din lucrurile mici şi simple, deci un simplu dar din suflet, LA MULŢI ANI!
Fii fericită mereu, Iuli !!!

petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 1:40 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 3:38 am

Noapte buna fetelor!Eu tocmai mi-am luat la revedere de la Bella si Edward ... Finalul a fost epic iar melodia de la sf filmului m-a innebunit .... Crying or Very sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Sam 23 Feb 2013, 7:13 am

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 361011361575320fxxgdx

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.



9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 6fMnHWD
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 23 Feb 2013, 9:03 am

ce bine nui scuala . pentru putina Zapada au inchis scuala nici nu se vede zapada

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 23 Feb 2013, 9:14 am

New promo....
rk madhu in studio..rk tells madhu dat its darkness n she ll get afraid to go alone..he grabs her hand..she removes his hand n says dat who is he to think about her..she can manage..rk again grabs her hand n accidently her sleev is teard..she gets angry n slaps him..n d bg hum hai dewane tere deewane........
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Feb 2013, 10:14 am

Buna dimi.Multumesc pentru urrari si tot odata va multumesc ca ati fost mereu alaturi de bine si la bucurii si la necazuri iar pentru inceput va servesc cu o cafeluta 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 3416354263 si 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcSf4yWOQ8a4F95euUWOZn31qGWQ14dtsmcWqXerCUKTl7lk6ZpM9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 155520 q=tbn:ANd9GcSNOWOu2byp2PL1m3LNKaKTwaD3epM9JZuEhNLso0cCA1NKzzKmLg" alt="" />
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 23 Feb 2013, 10:18 am

New promo...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 10:21 am

petronela a scris:New promo...
Si-a scos pisica ghearele... Smile ..Acum RK te pomenesti ca vrea sa razbune si palma asta... Question
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 23 Feb 2013, 10:23 am

Imi place!!!!! alta palma...pana unde va merge razbunarea lui de acum incolo.... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 539466
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 10:27 am

petronela a scris:Imi place!!!!! alta palma...pana unde va merge razbunarea lui de acum incolo.... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 539466
Dupa ce ii face are costiinta incarcata si vrea s-o duca acasa cica este noapte... Smile ..Bravo Madhu! Smile slap
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 23 Feb 2013, 10:34 am

Acum sa vedem ce mai coace Rk...razbunarea va fi crunta...ne asteapta zile grele... 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 600626
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 23 Feb 2013, 10:37 am

Iuli multumim pentru cafea si pentru dulce..arata tare bine si in cel mai scurt timp dau o fuga dupa ceva..ce-o fi, numai dulce sa fie...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 23 Feb 2013, 11:18 am

Dragele mele am probleme cu netul i-am chemat pe cei de la cablu sper sa mă rezolve cât mai repede.E așa naspa ca nu pot răspunde la mesaje acum sunt pe tableta dar si asta merge așa de greu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 23 Feb 2013, 11:23 am

La multi multi multi ani Iuli, sa ai parte de tot ce iti doresti in viata si cat mai multa sanatate, pentru ca fara ea nu ne putem bucura de nimic. kiss Sa fii fericita, si sa chefuiesti astazi ca doar odata este ziua ta. Si in cinstea ta, voi face o prajitura cu ciocolata (din care voi gusta doar o bucatica sad )
Pacat ca nu pot sa mai fac videoclipuri, ca iti faceam ceva frumos de ziua ta. Cred ca trebuie sa duc calculatorul al reparat. Te pup dulce 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 23 Feb 2013, 11:24 am

iulianagl a scris:Dragele mele am probleme cu netul i-am chemat pe cei de la cablu sper sa mă rezolve cât mai repede.E așa naspa ca nu pot răspunde la mesaje acum sunt pe tableta dar si asta merge așa de greu. kiss

Bine macar ca ai tableta. Mie cand imi cade netul am doar telefonul, care si saracul telefon este tare amarat si merge foarte greu pagina. Smile Ca sa numai spun, ca nici pe forum nu pot intra de pe tel. La fel mi s-a intamplat si mie de ziua mea sa stii Smile m-am trezit ca nu aveam net Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 23 Feb 2013, 11:30 am

petronela a scris:New promo...

Rk : Nu te duce pe acolo, este foarte intuneric, o sa patesti ceva.
Madhu : Daca imi rup piciorul, mana sau chiar inima, ce iti pasa tie ? Da-mi drumul !

That's my girlllllllll ! Slap him Madhu, once more, once more, once more !!!!!
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 12:03 pm

Alexa20 a scris:
Rk : Nu te duce pe acolo, este foarte intuneric, o sa patesti ceva.
Madhu : Daca imi rup piciorul, mana sau chiar inima, ce iti pasa tie ? Da-mi drumul !

That's my girlllllllll ! Slap him Madhu, once more, once more, once more !!!!!
wawww ce super dialog!..RK tare ingrijorat mai e! Smile Bravo Madhu fi puternica si distrugei inima marelui RK ca tu deja o ai distrusa si nu mai ai nimic de pierdut!!!! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 600626
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 12:08 pm

Fetelor nu stiu cum sunteti voi dar eu tare sunt indragostita de acest serial 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 Iar Demonul intruchipat tare frumusel e !!!! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 155520
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 23 Feb 2013, 12:37 pm

Admin_dea05 a scris:Fetelor nu stiu cum sunteti voi dar eu tare sunt indragostita de acest serial 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 Iar Demonul intruchipat tare frumusel e !!!! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 155520

Si mie imi place serialul, este interesant, ura, dragoste, tradare etc ... De vivian nu imi prea place, dar imi place de Drashti foarte mult. Este o super actrita 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 23 Feb 2013, 12:39 pm

ce promo slap 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 92073 :drunken: bravo madhu 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 918686
sunt fuarte bucuruasa

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 12:42 pm

Alexa20 a scris:
Si mie imi place serialul, este interesant, ura, dragoste, tradare etc ... De vivian nu imi prea place, dar imi place de Drashti foarte mult. Este o super actrita 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516
Nu pot sa spun ca-mi place asa mult Vivian probabil ca in urmatorul lui proiect nici nu ma voi uita asa s-a intamplat si cu Murat Yidirim si cu Cansel si mai nou Gurmeet dar imi place cum joaca si bineinteles pe Drashti am s-o urmaresc si in viitoarele proiecte numai sa dea D-zeu sa avem traducerea la seriale. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 23 Feb 2013, 12:49 pm

Fetelor pe canalul oficial colorstv de pe you tube se urca Madhubala 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 357595

https://www.youtube.com/user/colorstv?feature=watch
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum