Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Admin_dea05
iulianagl
anyta
Alexa20
tiberici
lica54
victoria
narcisa
12 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 5:27 pm

anyta a scris:alexa din cate stiu eu melodiile care le-a tradus pana acum Andrushka nu au fost luate de la altcineva,pentru ca eu mereu le-am dat versurile in engleza ca sa traduca melodia respectiva,sau daca nu le dadeam eu,chiar fata cealalta care le traduce la fel facea,le cauta in engleza.

Bine Anyta, fie cum spui tu. Mi-am dat seama de ce sunteti in stare si este foarte urat din partea voastra. Toate informatiile care le gasiti aici le folositi in favoarea voastra. Foarte frumos, jos palaria pentru voi.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 5:27 pm

Alexa20 a scris:

Hai da-o dracu de treaba. Fix cu cuvintele mele a subtitrat-o ea ? Cuvant cu cuvant. Ce profesoara de engleza buna este. Foarte buna. Si ia posteaza-mi si mie subtitrarea in engleza ca sa vad si eu.
http://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100622233401AA4BZQ7
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 5:30 pm

Alexa20 a scris:

Bine Anyta, fie cum spui tu. Mi-am dat seama de ce sunteti in stare si este foarte urat din partea voastra. Toate informatiile care le gasiti aici le folositi in favoarea voastra. Foarte frumos, jos palaria pentru voi.
nu cred ca orice informatie de aici am folosit-o noi,ca sa stii eu nu cred ca stau pana noaptea tarziu ca sa-ti copiez tie melodiile si sa le pun pe traducerea de la madhu,sau sa iau informatii de aici si sa le prelucrez si sa le pun in alta parte.
sincer imi pare rau de gandirea ta.
te credeam o fata isteata,in sensul ca niciodata nu te-am vazut spunand asa ceva sau gandind asa ceva despre altcineva
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 5:30 pm

anyta a scris:http://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100622233401AA4BZQ7

Da, foarte buna profesoara de engleza. Tot ce e in engleza e cuvant cu cuvant asa cum am scris eu. Pui pariu ca daca Iuliana ar traduce melodia asta, ar face-o in varianta ei ? Si stii de ce ? Pentru ca 2 persoane gandesc diferitttttt !
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 5:33 pm

anyta a scris:nu cred ca orice informatie de aici am folosit-o noi,ca sa stii eu nu cred ca stau pana noaptea tarziu ca sa-ti copiez tie melodiile si sa le pun pe traducerea de la madhu,sau sa iau informatii de aici si sa le prelucrez si sa le pun in alta parte.
sincer imi pare rau de gandirea ta.
te credeam o fata isteata,in sensul ca niciodata nu te-am vazut spunand asa ceva sau gandind asa ceva despre altcineva

Daca sunt isteata sau nu este problema mea. Dar urasc persoanele care nu isi recunosc greselile. Si hai las-o asa, ca sincer nu am chef sa imi stric seara cu tine si plus de asta, asta este un forum de discutii despre filme, asa ca daca ai ceva de spus despre Madhubala mai vorbim, daca nu la revedere.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 5:33 pm

Alexa20 a scris:

Da, foarte buna profesoara de engleza. Tot ce e in engleza e cuvant cu cuvant asa cum am scris eu. Pui pariu ca daca Iuliana ar traduce melodia asta, ar face-o in varianta ei ? Si stii de ce ? Pentru ca 2 persoane gandesc diferitttttt !
lasa balta mai bine,fie ca tine.
insa credem nu am de gand sa ma cert cu tine,ca daca o continuam asa sigur vom ajunge in alta parte.
eu te-am respectat mereu si asa voi face in continuare.
dar nu-mi place sa fiu acuzata pe nedrept
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 5:36 pm

Buna.Da așa e eu daca as traduce-o as face-o diferit adică cu alte cuvinte.Un exemplu tot la fel la QH Maya traduce într-un fel melodia lui Asad si Zoya iar eu cu alte cuvinte si uneori o pune in varianta mea alteori o pune in varianta ei.Sau uneori mi se pare mai buna varianta ei sau a lui Alex daca traduce ceva sau alteori varianta mea e mai potrivită.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 5:44 pm

Dragelor fiecare are stilul lui de tradus asta e clar care este personal si asta nu se poate schimba credeți-mă eu am ceva ani in experiența traduceri si știu ce înseamnă sa traduci.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 5:46 pm

iulianagl a scris:Dragelor fiecare are stilul lui de tradus asta e clar care este personal si asta nu se poate schimba credeți-mă eu am ceva ani in experiența traduceri si știu ce înseamnă sa traduci.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 2364036189 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 2364036189 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 693889
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Dum 24 Feb 2013, 5:50 pm

Alexa, nu pot sa-ti spun ce incantata am fost cand am gasit melodia tradusa de tine, am si adus-o imediat aici...multumim mult ! 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 339191573
Si fetelor, de cand cu legea drepturilor de autor cred ca puteti negocia...inclusiv Narcisa care scrie scenarii...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 5:54 pm

Alexa20 a scris:

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 2364036189 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 2364036189 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 693889
Vorbesc foarte serios uite scena cand vorbeam Rk si Madhu de filmele alea doua tu ai tradus din hindi cu, cuvintele tale eu am tradus din engleză cu, cuvintele mele deci același înțeles diferite cuvinte.Nu e nici o suparare dar trebuie sa-ti pui amprenta pe ceea ce faci de acea am spus ca e ceva personal cand traduci.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 5:59 pm

eu nu vad nicaieri ca este ceva ciudat sa traduci la fel.
la fel cum doua persoane se intampla sa gandeasca la fel o data,asa se poate intampla si cu traduceri,cu de toate.
insa si lui andrushka cand i s-a furat traduceri de la melodii nu a mai spus nimic,insa aici vad ca se face mare taramboi
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 5:59 pm

iulianagl a scris:Vorbesc foarte serios uite scena cand vorbeam Rk si Madhu de filmele alea doua tu ai tradus din hindi cu, cuvintele tale eu am tradus din engleză cu, cuvintele mele deci același înțeles diferite cuvinte.Nu e nici o suparare dar trebuie sa-ti pui amprenta pe ceea ce faci de acea am spus ca e ceva personal cand traduci.

Asta asa este. Este ca si scrisul. Nu exista 2 persoane care sa scrie la fel. Si inclusiv eu si Maya avem un videoclip cu Salam Namaste, eu l-am tradus cum am crezut eu, ea l-a tradus cum a crezut ea.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 6:00 pm

anyta a scris:eu nu vad nicaieri ca este ceva ciudat sa traduci la fel.
la fel cum doua persoane se intampla sa gandeasca la fel o data,asa se poate intampla si cu traduceri,cu de toate.
insa si lui andrushka cand i s-a furat traduceri de la melodii nu a mai spus nimic,insa aici vad ca se face mare taramboi

De ce sa nu zic ? Este munca mea, zis ce vreau.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 6:03 pm

Alexa20 a scris:

De ce sa nu zic ? Este munca mea, zis ce vreau.
alexa daca vroiai sa zici de la inceput ca nu trebuie sa-ti ia nimeni traducerea,ar trebui sa scrii sub videoclipul tau interzis sa se fure traducerea.
si nu este frumos sa faci pe altcineva furacios.
mai intai te uiti in farfuria ta si dupa in farfuria altuia
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 6:04 pm

anyta a scris:alexa daca vroiai sa zici de la inceput ca nu trebuie sa-ti ia nimeni traducerea,ar trebui sa scrii sub videoclipul tau interzis sa se fure traducerea.
si nu este frumos sa faci pe altcineva furacios.
mai intai te uiti in farfuria ta si dupa in farfuria altuia

Hopa, i-a uimeste-ma ce am furat eu ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 6:09 pm

anyta a scris:eu nu vad nicaieri ca este ceva ciudat sa traduci la fel.
la fel cum doua persoane se intampla sa gandeasca la fel o data,asa se poate intampla si cu traduceri,cu de toate.
insa si lui andrushka cand i s-a furat traduceri de la melodii nu a mai spus nimic,insa aici vad ca se face mare taramboi
Anyta traduc la fel dar cuvinte diferite un cuvânt in engleză are multe intelesuri in româna si crede-mă ca știu ce vorbesc nu te supara ca spun asta.E bine sa fie ntelegere între echipe nu e nici o suparare daca îți trebuie ceva cere ca nimeni nu o sa spună ca nu poate sau nu vrea chiar daca nu are timp atunci pe moment dar de îndată ce are timp imediat te ajuta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 6:12 pm

iulianagl a scris:Anyta traduc la fel dar cuvinte diferite un cuvânt in engleză are multe intelesuri in româna si crede-mă ca știu ce vorbesc nu te supara ca spun asta.E bine sa fie ntelegere între echipe nu e nici o suparare daca îți trebuie ceva cere ca nimeni nu o sa spună ca nu poate sau nu vrea chiar daca nu are timp atunci pe moment dar de îndată ce are timp imediat te ajuta.
iuliana eu inteleg foarte bine ceea ce spui,dar m-a deranjat faptul ca am fost facute furacioase,iar eu atata tipm cat stiu ca nu am furat nimic si ca este facut de mine sau de cealalata fata care ma ajuta,nu pot sa tac din gura si sa accept sa fim facuta furacioase sau ca suntem nesimtite
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 6:13 pm

anyta a scris:alexa daca vroiai sa zici de la inceput ca nu trebuie sa-ti ia nimeni traducerea,ar trebui sa scrii sub videoclipul tau interzis sa se fure traducerea.
si nu este frumos sa faci pe altcineva furacios.
mai intai te uiti in farfuria ta si dupa in farfuria altuia
Anyta te rog nu vorbi așa ca eu din câte știu Alexa a muncit pe branci de una singura la Geet ce a mai avut ajutor la Iss de la mine si Narcisa.Sincer chiar nu e frumos.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 6:15 pm

iulianagl a scris:Anyta te rog nu vorbi așa ca eu din câte știu Alexa a muncit pe branci de una singura la Geet ce a mai avut ajutor la Iss de la mine si Narcisa.Sincer chiar nu e frumos.
vezi iuliana cum este sa fie acuzata ca furi,asa m-am simtit si eu la inceput cand a zis alexa ca noi furam traducerile de la altii.
asta am vrut sa arat aici,ca nu este bine sa acuzi pe cineva atata timp cat nu esti sigura ca aceea persoana a furat de la tine
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 6:17 pm

anyta a scris:iuliana eu inteleg foarte bine ceea ce spui,dar m-a deranjat faptul ca am fost facute furacioase,iar eu atata tipm cat stiu ca nu am furat nimic si ca este facut de mine sau de cealalata fata care ma ajuta,nu pot sa tac din gura si sa accept sa fim facuta furacioase sau ca suntem nesimtite
Iubita daca tu consideri ca este așa cum spui tu nu are rost sa te certi sau sa argumentezi, este așa cum spui tu.Deci atâta timp cât eu mă simt curată nu am de zis nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Dum 24 Feb 2013, 6:19 pm

[SBS] 24th February - Drashti Dhami and Vivian Dsena - Jealousy
Parca n-am citit pe fata lui Madhu gelozie .... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 24 Feb 2013, 6:22 pm

petronela a scris:[SBS] 24th February - Drashti Dhami and Vivian Dsena - Jealousy
Parca n-am citit pe fata lui Madhu gelozie .... stupid

Nici mie nu mi s-a parut. Mi s-a parut mai mult, ca il trateaza cu indiferenta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Dum 24 Feb 2013, 6:22 pm

iulianagl a scris:Iubita daca tu consideri ca este așa cum spui tu nu are rost sa te certi sau sa argumentezi, este așa cum spui tu.Deci atâta timp cât eu mă simt curată nu am de zis nimic.
era mai bine daca faceam o echipa ... si ne ajutam reciproc
nu sa ne improscam cu noroi
atunci cu siguranta am fi avut toate de castigat
nu ne place sa ne certam si ca stim sa apreciem munca tuturor
si ar fi bine sa depasim momentul asta
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 24 Feb 2013, 6:24 pm

anyta a scris:vezi iuliana cum este sa fie acuzata ca furi,asa m-am simtit si eu la inceput cand a zis alexa ca noi furam traducerile de la altii.
asta am vrut sa arat aici,ca nu este bine sa acuzi pe cineva atata timp cat nu esti sigura ca aceea persoana a furat de la tine
Cand spui astfel de cuvinte trebuie sa vii si cu dovezi ca e posibil ca cel pe care-l acuzi sa vina cu argumente si atunci te face de rusine iar daca Alexa a luat traducerea de la mine si de la Narcisa a scris clar cine face traducerea si cine adaptarea deci asta nu înseamnă ca a furat.Si tu daca ei ceva de la mine sau eu de la tine fără sa spun si mentionez clar cine m-a ajutat eu nu spun nimic doar multumesc ca ai făcut ceva bun si ai dat mai departe ca si alții sa vadă cum se lucrează in echipa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 16 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum