Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Admin_dea05
iulianagl
anyta
Alexa20
tiberici
lica54
victoria
narcisa
12 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:02 am

Rad:Alo, Bittuji!
RK:Astazi, stiri de ultima ora.Mama, fata ta barbatoasa si de neclintit..Madhubala fosta Kundra, lipseste, mama mea.Nu va mai veni de acum, mama mea.
Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:08 am

Beautiful Drashti Dhami Aka Geet
guys breaking news about MB…
in upcoming epi..madhu set pe wapas jayegi… ek party hogi….dono nashe main hoge RK n madhu phir se amne samne hoge bt is time make up room main n then …………ab age dhekh lena…warna dhekhne main maza nahi ayega
stupid
Si aici vesti de ultima ora daca stie cineva ce spune ar fi minunat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:15 am

iulianagl a scris:Beautiful Drashti Dhami Aka Geet
guys breaking news about MB…
in upcoming epi..madhu set pe wapas jayegi… ek party hogi….dono nashe main hoge RK n madhu phir se amne samne hoge bt is time make up room main n then …………ab age dhekh lena…warna dhekhne main maza nahi ayega
stupid
Si aici vesti de ultima ora daca stie cineva ce spune ar fi minunat.

Noutati de ultima ora in MB :
In episoadele urmatoare, Madhu o sa se reintoarca pe platoul de filmare, va avea loc o petrecere. Din nou RK si Madhu vor fi fata in fata dar de data asta in camera de machiaj principala iar apoi .... Uitati-va in continuare la film .... altfel nu o sa mai fie nicio distractie ... (in sensul ca daca da mai multe detalii, numai o sa fie nicio placere sa vedem filmul).
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:16 am

Exact ce vreiam eu sa spun mai devreme sa pui tu aticolull acesta. Faptul ca Madhu nu a venit pe platou, nu cred ca este pentru ca a renuntat la slujba, ci ca a primit una mai buna. Am impresia ca o sa o avem pe Madhu in rol principal alaturi de RK Smile Cel putin asa inteleg eu prin faptul ca se vor intalni in camera de machiaj principala
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:17 am

Alexa20 a scris:

Noutati de ultima ora in MB :
In episoadele urmatoare, Madhu o sa se reintoarca pe platoul de filmare, va avea loc o petrecere. Din nou RK si Madhu vor fi fata in fata dar de data asta in camera de machiaj principala iar apoi .... Uitati-va in continuare la film .... altfel nu o sa mai fie nicio distractie ... (in sensul ca daca da mai multe detalii, numai o sa fie nicio placere sa vedem filmul).

Multumesc Alecu.Deci se intoarce dar cum?Oare vine la petrecere cu cineva si asta inseamna ca se intoarce pe platou?Aaa si astia la ce naiba mai scot asemenea stiri ca oricum eu ma uitam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:19 am

iulianagl a scris:

Multumesc Alecu.Deci se intoarce dar cum?Oare vine la petrecere cu cineva si asta inseamna ca se intoarce pe platou?Aaa si astia la ce naiba mai scot asemenea stiri ca oricum eu ma uitam.

Cred ca o sa intre in film si ea. Stii cand a obligat-o Rk sa joace rolul protagonistei, tipa care era langa regizor a spus : Wow, este chiar mai frumaosa decat protagonista. Deci s-ar putea sa ii faca viata mai grea lui RK Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:19 am

Alexa20 a scris:Exact ce vreiam eu sa spun mai devreme sa pui tu aticolull acesta. Faptul ca Madhu nu a venit pe platou, nu cred ca este pentru ca a renuntat la slujba, ci ca a primit una mai buna. Am impresia ca o sa o avem pe Madhu in rol principal alaturi de RK Smile Cel putin asa inteleg eu prin faptul ca se vor intalni in camera de machiaj principala

Alaturi de RK?Nu, nu, nu, eu vroiam alaturi de altcineva sa-i faca in ciuda lui RK si sa danseze asa cum a dansat si Dipsi Tipsi pe langa RK iar el sa-si aminteasca de dansul lor din satul ala unde au ramas blocati.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:21 am

Alexa20 a scris:

Cred ca o sa intre in film si ea. Stii cand a obligat-o Rk sa joace rolul protagonistei, tipa care era langa regizor a spus : Wow, este chiar mai frumaosa decat protagonista. Deci s-ar putea sa ii faca viata mai grea lui RK Smile

Mi-ar placea sa se intoarca roata dar cine stie poate n-o sa fie in filmul lui RK ci in altul ca daca este in filmul lui tot ceea ce stie el o sa faca, nu crezi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:25 am

iulianagl a scris:

Mi-ar placea sa se intoarca roata dar cine stie poate n-o sa fie in filmul lui RK ci in altul ca daca este in filmul lui tot ceea ce stie el o sa faca, nu crezi?

Good point ! Poate o sa apara intr-un alt film, alaturi de un alt protagonist. La asta nu m-am gandit. Dar cert este ca Rk isi va pierde pozitia Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:27 am

Alexa20 a scris:

Good point ! Poate o sa apara intr-un alt film, alaturi de un alt protagonist. La asta nu m-am gandit. Dar cert este ca Rk isi va pierde pozitia Smile Smile

Doamne de cand astept sa se intample asta. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:29 am

iulianagl a scris:

Doamne de cand astept sa se intample asta. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 283516

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 2364036189 Me too ! Abia astept sa vad ce fata o sa faca Rk cand o sa o vada pe Madhu in rol principal 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 693889 Cred ca o sa ii cam cada plombele 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 2114215497
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:30 am

Alexa20 a scris:

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 2364036189 Me too ! Abia astept sa vad ce fata o sa faca Rk cand o sa o vada pe Madhu in rol principal 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 693889 Cred ca o sa ii cam cada plombele 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 2114215497


Sigur o sa aibe nevoie de stomatolog!! Smile Iar la petrecere sa se afiseze cu noul coactor. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:32 am

iulianagl a scris:


Sigur o sa aibe nevoie de stomatolog!! Smile Iar la petrecere sa se afiseze cu noul coactor. Smile

Si mai mult de atat, Rk sa nu stie nimic decat ca este o simpla petrecere, iar la momentul oportun sa o prezinte producatorul pe actrita principala Smile Vai imi si imaginez ce fata ar face Rk Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:34 am

Alexa20 a scris:

Si mai mult de atat, Rk sa nu stie nimic decat ca este o simpla petrecere, iar la momentul oportun sa o prezinte producatorul pe actrita principala Smile Vai imi si imaginez ce fata ar face Rk Smile Smile

Iar RK o sa fie de genul9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Tumblr_inline_mij1q28HUG1qz4rgp ca sunt sigura ca nu o sa creada la inceput o sa considere ca este o joaca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:37 am

RK (Vivian Dsena) and Madhubala (Drashti Dhami) story has turned into a hate and challenged filled mission for them in Madhubala ek ishq ek junoon on Colors.

It was last seen that RK danced along with Deepali to make Madhubala jealous.

On the other hand, Madhubala revealed to Trishna that she only hates RK now and they will never get united in the future.

RK was very happy seeing a new hairdresser in place of Madhubala.

RK thought that he finally defeated Madhu on the 3 day challenge.

It will now be shown that Madhubala will return on the RK's film sets to complete her challenge.

Madhubala will now realize that RK and her's issue has turned into war.

Madhu will now make her mind to win this challenge at any cost.

Madhubala will decide to prove RK that she is now a weak girl and will never bend down in front of him.

Si ta-nam gata se da jos militaria din pod.Madhu realizeaza un luicru ca, cu nici un pret nu vrea sa piarda in fata lui RK deci e hotarata sa ridice armele si mai sus ok 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 1007734117 sa vedem surpiza pentru Mr Rishabh Kundra.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 10:42 am

Gata ne auzim mai tarziu. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:42 am

iulianagl a scris:RK (Vivian Dsena) and Madhubala (Drashti Dhami) story has turned into a hate and challenged filled mission for them in Madhubala ek ishq ek junoon on Colors.

It was last seen that RK danced along with Deepali to make Madhubala jealous.

On the other hand, Madhubala revealed to Trishna that she only hates RK now and they will never get united in the future.

RK was very happy seeing a new hairdresser in place of Madhubala.

RK thought that he finally defeated Madhu on the 3 day challenge.

It will now be shown that Madhubala will return on the RK's film sets to complete her challenge.

Madhubala will now realize that RK and her's issue has turned into war.

Madhu will now make her mind to win this challenge at any cost.

Madhubala will decide to prove RK that she is now a weak girl and will never bend down in front of him.

Si ta-nam gata se da jos militaria din pod.Madhu realizeaza un luicru ca, cu nici un pret nu vrea sa piarda in fata lui RK deci e hotarata sa ridice armele si mai sus ok 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 1007734117 sa vedem surpiza pentru Mr Rishabh Kundra.

In sfarsit vine si partea care o tot asteptam 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 283516 O sa il distruga Mahu pe Rk mai rau decat a distrus-o el pe ea. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 244732
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 27 Feb 2013, 10:42 am

iulianagl a scris:Gata ne auzim mai tarziu. 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 155656 kiss

Bye see you later kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 27 Feb 2013, 11:24 am

Oooo ce vesti minunate!Da doamne sa o vedem si pe asta Un RK invins si umilit sa mai Smile si Madhu batjocoritor...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 4:46 pm

Buna.Ma gandeam de ce oare tranteste RK petrecere?De bucurie ca a invins-o pe Madhu in trei zile.Si ca a scapat de ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 4:50 pm


What the??
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 27 Feb 2013, 4:55 pm

iulianagl a scris:Buna.Ma gandeam de ce oare tranteste RK petrecere?De bucurie ca a invins-o pe Madhu in trei zile.Si ca a scapat de ea.

Buna!Dar ea vine in forta ca un uragan sa-l puna la pamant pe RK 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 131747
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 4:58 pm

lica54 a scris:

Buna!Dar ea vine in forta ca un uragan sa-l puna la pamant pe RK 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 131747

"Uraganul Madhu, lasa-n urma, doar prapad, un Rk cu inima franta care plange-n pumn de ciuda!!"Multumesc!Multumesc!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 27 Feb 2013, 5:09 pm

iulianagl a scris:

"Uraganul Madhu, lasa-n urma, doar prapad, un Rk cu inima franta care plange-n pumn de ciuda!!"Multumesc!Multumesc!

RK s-a crezut stapanul lumi probabil ca el nu a stiut ca roata se invarte 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 114523 nici o fapta fara rasplata 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 1667763765
Acum sa si-o ia pe Deepali si sa mearga mai departe...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 27 Feb 2013, 5:11 pm

lica54 a scris:

RK s-a crezut stapanul lumi probabil ca el nu a stiut ca roata se invarte 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 114523 nici o fapta fara rasplata 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 1667763765
Acum sa si-o ia pe Deepali si sa mearga mai departe...

Dar nu o ia ca nu are nici o valoare Dipsi Tipsi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 25 Empty Re: 9.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum