Serialesitelenovelet
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
narcisa
Andreea_Miha
Nicole.RB.Givens
Garo
victoria
iulianagl
Admin_dea05
tiberici
Alexa20
petronela
lica54
anyta
16 participanți

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 12 Mar 2013, 4:48 pm

iulianagl a scris:Pe mine chestiile astea ma enerveaza la culme.

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 2364036189
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 12 Mar 2013, 6:13 pm

o placma nu nimic daca o sa primiasca madhu sa invata sa nu fie asa buna . ca o data a fost cu rk si ala ia distrus viata

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 6:33 pm

Imi pare rau dar Madhu nu merita acea palma daca ii spune tot lui Padmini si Trishna adica ce s-a intamplat pana acum cu Sultan.E ca si cum ia dat satisfactie lui RK.Eu cred ca Madhu nu a gresit cu nimic deci Padmini du-te naibii ca m-ai enervat rau de tot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 6:42 pm

Imi vine sa o trantesc cu fundul de pamant pe Padmini, idioata.Acum chiar m-as bucura sa plece Madhu de acasa sa se duca sa stea cu Aryan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Mar 2013, 6:47 pm

iulianagl a scris:Imi vine sa o trantesc cu fundul de pamant pe Padmini, idioata.Acum chiar m-as bucura sa plece Madhu de acasa sa se duca sa stea cu Aryan.

Dar asta s-a intamplt si datorita idiotului de RK ce a cautat acolo cu ce drept ii mai tine el contul si ii cere socoteala..odata ce a abandona-o sa o lase in pace sa isi vada de drumul ei...el nu mai are pe cine batjocori nu mai are pe cine isi descarca furia...il urasc pe RK Evil or Very Mad Evil or Very Mad
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 6:54 pm

lica54 a scris:

Dar asta s-a intamplt si datorita idiotului de RK ce a cautat acolo cu ce drept ii mai tine el contul si ii cere socoteala..odata ce a abandona-o sa o lase in pace sa isi vada de drumul ei...el nu mai are pe cine batjocori nu mai are pe cine isi descarca furia...il urasc pe RK Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Auzi cica numai el are dreptul sa o facă fericita, sa o facă sa rada sau sa planga, pe naiba in capul lui cand a avut acest drept ce a făcut?Ia dat cu piciorul, nu?Bine ia spus Madhu.Acum încep sa cred ce a bănuit Narcisa ca Madhu nu se va mai întoarce la Rk si bine va face, Rk nu o merita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 6:57 pm

Auzi tu la el tupeu?Prin ce îl raneste Madhu?Dar el ce a făcut pana acum?Si eu una nu cred ca-l raneste, frustratul naibii.Acum de ce mă tem cel mai mult este sa nu o ia iar cu forța si sa se căsătorească din nou cu ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 12 Mar 2013, 7:03 pm

da ei nu sunt divortati sau sunt

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Mar 2013, 7:07 pm

iulianagl a scris:Auzi tu la el tupeu?Prin ce îl raneste Madhu?Dar el ce a făcut pana acum?Si eu una nu cred ca-l raneste, frustratul naibii.Acum de ce mă tem cel mai mult este sa nu o ia iar cu forța si sa se căsătorească din nou cu ea.

Daca ar incerca sa faca treaba asta sper ca ea sa gaseasca un sprijin in Sultan...Eu cred ca ea o sa ii spuna lu Padmini despre Sultan si copil...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 12 Mar 2013, 7:07 pm

iulianagl a scris:Auzi tu la el tupeu?Prin ce îl raneste Madhu?Dar el ce a făcut pana acum?Si eu una nu cred ca-l raneste, frustratul naibii.Acum de ce mă tem cel mai mult este sa nu o ia iar cu forța si sa se căsătorească din nou cu ea.

Buna! Buna la toata lumea!
N-are pic de inima boul..... Vine in casa ei si cu ce drept ii cere socoteala???
Si la final, cireasa de pe tort....arunca bomba cu "El"...Cat timp il v-a tine ascuns.....? Acel barbat din viata ei.... era normal ca mumasa sa turbeze... dar s-o palmuiasca... 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 67332 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 67332 cat a suferit tot pe ea se razbuna.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 12 Mar 2013, 7:08 pm

voi ce ati face cind fata vuastra var spune ca a fost la servicu tuaata nuapte si cineva ar vini si var spune ca ea nu a fost la serviciu

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 12 Mar 2013, 7:09 pm

victoria a scris:da ei nu sunt divortati sau sunt

Nici cununati in adevaratul sens nu sunt si nici divortati....Au casnicia anulata....
Si nici noaptea nuntii nu am petrecut-o impreuna .......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 12 Mar 2013, 7:11 pm

victoria a scris:voi ce ati face cind fata vuastra var spune ca a fost la servicu tuaata nuapte si cineva ar vini si var spune ca ea nu a fost la serviciu

As cere explicatii plauzibile si aS AVEA INCREDERE IN COPILUL MEU..... doar eu l-am crescut si stiu ce am la usa.... Pe Padimini au luat-o nervi inainte....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 7:29 pm

tiberici a scris:

As cere explicatii plauzibile si aS AVEA INCREDERE IN COPILUL MEU..... doar eu l-am crescut si stiu ce am la usa.... Pe Padimini au luat-o nervi inainte....
Au vorbit nervii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Mar 2013, 7:31 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
N-are pic de inima boul..... Vine in casa ei si cu ce drept ii cere socoteala???
Si la final, cireasa de pe tort....arunca bomba cu "El"...Cat timp il v-a tine ascuns.....? Acel barbat din viata ei.... era normal ca mumasa sa turbeze... dar s-o palmuiasca... 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 67332 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 67332 cat a suferit tot pe ea se razbuna.

Asa sunt unele mame. Asa stiu ele sa reactioneze la soc Smile Dar acum nu stim situatia exacta, pentru care primeste palma. Poate ca Madhu o sa ii povesteasca pana la urma de Sultan, iar maicasa o sa fie suparata ca a fost mintita. Si nu stiu daca as condamna-o pe Padmini daca asa ar sta situatia, pentru ca la o adica la nicio mama nu ii place sa fie mintita. Mai ales ca la ei, e chestia cu respectul etc etc. Oricum, asteptam episodul de maine.
Dar mi-a placut foarte mult secventa cu Sultan, ascultand rasul baiatului cu ecou asa. Sunt curioasa care este povestea lui. Ca niciun om nu se naste asa dur si insensibil, viata il transforma intr-un tiran. Si ca sa fiu sincera, ce mi-ar place o romanta periculoasa intre Sultan si Madhu. 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 283516 Ce vise frumoase am Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 12 Mar 2013, 7:34 pm

Alexa20 a scris:

Asa sunt unele mame. Asa stiu ele sa reactioneze la soc Smile Dar acum nu stim situatia exacta, pentru care primeste palma. Poate ca Madhu o sa ii povesteasca pana la urma de Sultan, iar maicasa o sa fie suparata ca a fost mintita. Si nu stiu daca as condamna-o pe Padmini daca asa ar sta situatia, pentru ca la o adica la nicio mama nu ii place sa fie mintita. Mai ales ca la ei, e chestia cu respectul etc etc. Oricum, asteptam episodul de maine.
Dar mi-a placut foarte mult secventa cu Sultan, ascultand rasul baiatului cu ecou asa. Sunt curioasa care este povestea lui. Ca niciun om nu se naste asa dur si insensibil, viata il transforma intr-un tiran. Si ca sa fiu sincera, ce mi-ar place o romanta periculoasa intre Sultan si Madhu. 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 283516 Ce vise frumoase am Smile

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 2364036189
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Mar 2013, 7:38 pm

tiberici a scris:

As cere explicatii plauzibile si aS AVEA INCREDERE IN COPILUL MEU..... doar eu l-am crescut si stiu ce am la usa.... Pe Padimini au luat-o nervi inainte....

La ei e si chestia cu respectul, ca daca se afla ca a petrecut noaptea in casa unui barbat e ca si cum ai fi dansat o noapte intreaga la bara. Eu inca nu am copii, asa ca nu pot vorbi despre increderea in copilul tau etc etc, dar pot sa iti dau un exemplu practic care mi s-a intamplat mie cu o "prietena", care, plictisita de viata a vrut sa bage zanzanie intre mine si mama, spunandu-i multe si nevrute, si evident mama nu a stiut ce sa mai creada si mi-a tras o palma de mai mare frumusetea. Iar dupa cateva zile, i-am aratat ca defapt nu aveam nici absente la scoala, nici nu umblam prin baruri cum spusese asa zisa mea prietena, si evident i-a parut rau ca mi-a dat palma aia. Asa ca, mai poate exista si situatii de genul in care sa iti pierzi increderea pe moment.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 7:43 pm

Alexa20 a scris:

Asa sunt unele mame. Asa stiu ele sa reactioneze la soc Smile Dar acum nu stim situatia exacta, pentru care primeste palma. Poate ca Madhu o sa ii povesteasca pana la urma de Sultan, iar maicasa o sa fie suparata ca a fost mintita. Si nu stiu daca as condamna-o pe Padmini daca asa ar sta situatia, pentru ca la o adica la nicio mama nu ii place sa fie mintita. Mai ales ca la ei, e chestia cu respectul etc etc. Oricum, asteptam episodul de maine.
Dar mi-a placut foarte mult secventa cu Sultan, ascultand rasul baiatului cu ecou asa. Sunt curioasa care este povestea lui. Ca niciun om nu se naste asa dur si insensibil, viata il transforma intr-un tiran. Si ca sa fiu sincera, ce mi-ar place o romanta periculoasa intre Sultan si Madhu. 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 283516 Ce vise frumoase am Smile
Poate ca ai dreptate in ce spui si spun poate pentru ca eu ca mama nu as fi făcut asta fie ca-mi povestește Madhu despre Sultan fie ca l-am auzit pe Rk spunând de acel EL.In primul rând am cea mai mare încredere in ea ca știu ca nu a greșit niciodată apoi numai pentru simplu fapt ca a trecut prin ce a trecut cu Rk nu i-as fi dat palma aia care se pare ca e data pentru ca la auzit pe Rk spunandu-i lui Madhu de El, ca faza se petrece chir la ușa si m-as mai fi gândit la faptul ca poate ea are motivul ei si o sa fie pregătită sa-l spună cand va veni momentul potrivit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 7:48 pm

Alexa20 a scris:

La ei e si chestia cu respectul, ca daca se afla ca a petrecut noaptea in casa unui barbat e ca si cum ai fi dansat o noapte intreaga la bara. Eu inca nu am copii, asa ca nu pot vorbi despre increderea in copilul tau etc etc, dar pot sa iti dau un exemplu practic care mi s-a intamplat mie cu o "prietena", care, plictisita de viata a vrut sa bage zanzanie intre mine si mama, spunandu-i multe si nevrute, si evident mama nu a stiut ce sa mai creada si mi-a tras o palma de mai mare frumusetea. Iar dupa cateva zile, i-am aratat ca defapt nu aveam nici absente la scoala, nici nu umblam prin baruri cum spusese asa zisa mea prietena, si evident i-a parut rau ca mi-a dat palma te exista si situatii de genul in care sa iti pierzi increderea pe moment.
Uite vezi mama ta a procedat greșit eu una nu as crede ce spune alții despre copilul meu pana cand nu vad fapte concrete, in plus e ca si cum mama ta nu te cunoaște indeajuns, nu te supara ca spun asta dar asa vad eu deci a pus preț mai mult pe vorbele unei dobitoace(asta pentru ca ai luat palma) si nu pe ce spui tu, de ce nu s-a gândit ca poate aia vrea sa facă rău?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Mar 2013, 7:49 pm

iulianagl a scris:Poate ca ai dreptate in ce spui si spun poate pentru ca eu ca mama nu as fi făcut asta fie ca-mi povestește Madhu despre Sultan fie ca l-am auzit pe Rk spunând de acel EL.In primul rând am cea mai mare încredere in ea ca știu ca nu a greșit niciodată apoi numai pentru simplu fapt ca a trecut prin ce a trecut cu Rk nu i-as fi dat palma aia care se pare ca e data pentru ca la auzit pe Rk spunandu-i lui Madhu de El, ca faza se petrece chir la ușa si m-as mai fi gândit la faptul ca poate ea are motivul ei si o sa fie pregătită sa-l spună cand va veni momentul potrivit.

Vom vedea maine ce se intampla cu palma aia. Dar avand in vedere situatia prin care a trecut cu RK, nici eu nu as lua-o la palme. Dar vad ca in seriale, pana nu se lasa cu palme, parca numai e drama Smile Iar Vivian, cu luna lui de miere Smile asta chiar e tare. Cand e actiunea mai intensa, el se duce in luna de miere Smile Daia au intrat atatea persnaje, ca sa ii tina locul lui Vivian. Si nu a intrat doar o persoane, au intrat 3. Sultan, Aryan, si noul personaj.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 7:53 pm

Alexa20 a scris:

Vom vedea maine ce se intampla cu palma aia. Dar avand in vedere situatia prin care a trecut cu RK, nici eu nu as lua-o la palme. Dar vad ca in seriale, pana nu se lasa cu palme, parca numai e drama Smile Iar Vivian, cu luna lui de miere Smile asta chiar e tare. Cand e actiunea mai intensa, el se duce in luna de miere Smile Daia au intrat atatea persnaje, ca sa ii tina locul lui Vivian. Si nu a intrat doar o persoane, au intrat 3. Sultan, Aryan, si noul personaj.
Exact eu una nu as fi de acord cu asta cand ai semnat contractul nu ai stipulat ca trebuie sa pleci in luna de miere sau ca te însori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Mar 2013, 7:53 pm

iulianagl a scris:Uite vezi mama ta a procedat greșit eu una nu as crede ce spune alții despre copilul meu pana cand nu vad fapte concrete, in plus e ca si cum mama ta nu te cunoaște indeajuns, nu te supara ca spun asta dar asa vad eu deci a pus preț mai mult pe vorbele unei dobitoace(asta pentru ca ai luat palma) si nu pe ce spui tu, de ce nu s-a gândit ca poate aia vrea sa facă rău?

Pentru ca tipa a stiut sa se bage pe sub pielea ei. Si da, a gresit si nu ma supar ca spui asta. Si eu stiu asta, si ea stie asta. Iar atunci aveam doar 15 ani, si nu puteam face nimic. Dar daca mi-ar fi facut asta acum, imi faceam bagajele si plecam. De ce sa stau cu ea, daca nu ar avea incredere in mine. Acum a invatat si ea sa aibe mai multa incredere in oamenii de langa ea. Insa nu o pot condamna pt ca e mama.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Mar 2013, 7:55 pm

iulianagl a scris:Exact eu una nu as fi de acord cu asta cand ai semnat contractul nu ai stipulat ca trebuie sa pleci in luna de miere sau ca te însori.

Sunt de acord sa pleci 3 zile, dar 10 ? Ce mama naibi fac 10 zile Smile Smile Smile Ca daca ii trage Vabiz o palma, la adoua e absent Smile Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 8:02 pm

Alexa20 a scris:

Sunt de acord sa pleci 3 zile, dar 10 ? Ce mama naibi fac 10 zile Smile Smile Smile Ca daca ii trage Vabiz o palma, la adoua e absent Smile Smile Smile Smile
Poate cand vine de acolo o găsește pe Madhu maritata cu Sultan.Sunt curioasa ce s-a întâmplat cu soția lui si de ce copilul e cu handicap?Ma bucura faptul ca si el a înțeles ca totuși copilul are nevoie si de o persoana femeiasca lângă el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Mar 2013, 8:15 pm

În ep trecut când Sultan o leagă la ochi, Madhu mai mult îl mângâie pe mâini decât încearcă să se opună. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 34 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum