Serialesitelenovelet
3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Qubool Hai - Accept!

+8
petronela
narcisa
Admin_dea05
iulianagl
lica54
mayya54
Alexa20
tiberici
12 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 8:56 am

mita baston a scris:
aaa, si pozeaza in "sfanta"pana atunci,sa-i dea motive lui asad sa-i tot scoata ochii zoyei despre cum ar trebui sa fie o "femeie de casa traditionala"! asa da!

Tipic a la madam Gul!! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 8:58 am

imi place de doamna Karan in filmul cel nou,adica de personajul ei,cum s-a hotarat ea sa-l pedepseasca pe viitorul-fost mire,si sa nu-si arate chipul,ca nu merita sa o vada Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 8:58 am

mita baston a scris:imi place de doamna Karan in filmul cel nou,adica de personajul ei,cum s-a hotarat ea sa-l pedepseasca pe viitorul-fost mire,si sa nu-si arate chipul,ca nu merita sa o vada Smile

Am vazut doar primul episod.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 9:01 am

iulianagl a scris:

Am vazut doar primul episod.
ca idee e ceva nou,nu vreau sa-ti stric surpriza,dar nu prea imi place de baiat,e cam copilaros
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 9:02 am

mita baston a scris:
ca idee e ceva nou,nu vreau sa-ti stric surpriza,dar nu prea imi place de baiat,e cam copilaros

O sa ma uit si eu cand o sa am ceva mai mult timp.PE ea am mai vazut cum joaca dar pe el niciodata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 9:05 am

iulianagl a scris:

O sa ma uit si eu cand o sa am ceva mai mult timp.PE ea am mai vazut cum joaca dar pe el niciodata.
ei ,stai ca nici eu n-am vazut cap coada,mai mult am citit,de vazut mai usurel,ca ma incurc noaptea cand visez,in atatea personaje Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 9:05 am

mita baston a scris:
ei ,stai ca nici eu n-am vazut cap coada,mai mult am citit,de vazut mai usurel,ca ma incurc noaptea cand visez,in atatea personaje Smile

E tradus in limba noastra de cryss.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 9:08 am

am sa plec ,am "menajeria"personala care ma cheama la datorie,multumesc de companie,am baut cafeaua cu mare placere kiss
aa,multumesc,dar ,fac si eu ca cel ce-ti da un deget si eu iau toata mana,un link sau o adresa unde-l pot vedea?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 9:11 am

mita baston a scris:am sa plec ,am "menajeria"personala care ma cheama la datorie,multumesc de companie,am baut cafeaua cu mare placere kiss
aa,multumesc,dar ,fac si eu ca cel ce-ti da un deget si eu iau toata mana,un link sau o adresa unde-l pot vedea?

Vezi porumbelul voiajor!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 9:13 am

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 339191573 pentru porumbel! multumesc,paa
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 9:14 am

mita baston a scris: 3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 339191573 pentru porumbel! multumesc,paa

kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 05 Mar 2013, 9:35 am

Oare cum o fi sa stai linistit in pat sa te relaxezi si sa te trezesti cu una peste tine? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 12:57 pm

http://forum32.com/2013/03/05/happy-birthday-gul-khan-the-queen-of-romance-in-indian-television/

hai ca aveam petrecere azi si nu stiam! o fi sughitat madama de cate ori am pomenit-o??oricum,merita sa-i zicem" La multi ani!" si la cat mai multe episoade Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 1:08 pm

http://www.tellytadka.net/tellywood-bytes/articles/zoya-meet-accident-tanveer-enter-qubool-hai/
deci asad se juca cu papusile lui tanveer in copilarie,ceea ce e greu de combatut pentru biata zoya! Smile si n-am priceput daca zoya se accidenteaza sau este implicata intr-un accident?sper sa nu fie mana raziei 3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 4154806035
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 1:10 pm

iulianagl a scris:Oare cum o fi sa stai linistit in pat sa te relaxezi si sa te trezesti cu una peste tine? Smile
pai sa zica mersi ca n-a cazut "prin punctele esentiale" ,ca se relaxa apoi........ si n-ai vazut ca lui ii pasa de faptul ca este incaltata in pat ,pantofii il deranjau,nu altceva Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 1:38 pm

dar zurlia asta de zoya ii face ceva si la roti,parca le desumfla,cat timp il pocneste asad pe ayan slap
oare cum ajung ei sa-si schimbe si hainele,cine se milostiveste de gasesc si un sifonier pe marginea drumului Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Mar 2013, 1:39 pm



Reportera : Asad alearga in alte brate, nu doar o data, ci de mai multe ori. Vazandu-l pe Asad ca alearga in alte brate, Zoya cum sa nu fie trista ? Dupa ce scapa dintr-un accident, Zoya plange. Dar din cauza lui Asad, pentru ca lui nu ii pasa de ea. Grabit sa ajunga la vechea lui prietena, Asad nu o observa pe Zoya.
Karan : Tanveer s-a intors in Bopal si o sa stea ceva timp cu noi. Iar daca intre noi va fi doar o prietenie sau iubire, nimeni nu stie inca, asa ca sa vedem ce se va intampla in viitor.
Rep : Ce va fii in viitor nu stim inca, domnule. Dar momentan, intalnirea ta cu Tanveer o tulbura pe Zoya. Dar ce simt, dupa 10 ani, ai recunoscut-o imediat pe vechea ta prietena, dar ai ignorat-o complet pe Zoya.
Surbhi : Eu am avut accident, iar el fuge dupa ea.
Karan : Pentru ca era lovita.
Tanveer : Pentru ca am avut un accident :
Shurbhi : Da
Kar : Deja a inceput cearta. Nu pot alerga dupa doua, bine ?
Shurbhi : El alearga dupa ea, pentru ca vede ca este un pic ranita, si se gandeste sa ma duc sa am grija de ea, nu conteaza ce patesc altii.
.....

Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 1:51 pm

Alexa20 a scris:

Reportera : Asad alearga in alte brate, nu doar o data, ci de mai multe ori. Vazandu-l pe Asad ca alearga in alte brate, Zoya cum sa nu fie trista ? Dupa ce scapa dintr-un accident, Zoya plange. Dar din cauza lui Asad, pentru ca lui nu ii pasa de ea. Grabit sa ajunga la vechea lui prietena, Asad nu o observa pe Zoya.
Karan : Tanveer s-a intors in Bopal si o sa stea ceva timp cu noi. Iar daca intre noi va fi doar o prietenie sau iubire, nimeni nu stie inca, asa ca sa vedem ce se va intampla in viitor.
Rep : Ce va fii in viitor nu stim inca, domnule. Dar momentan, intalnirea ta cu Tanveer o tulbura pe Zoya. Dar ce simt, dupa 10 ani, ai recunoscut-o imediat pe vechea ta prietena, dar ai ignorat-o complet pe Zoya.
Surbhi : Eu am avut accident, iar el fuge dupa ea.
Karan : Pentru ca era lovita.
Tanveer : Pentru ca am avut un accident :
Shurbhi : Da
Kar : Deja a inceput cearta. Nu pot alerga dupa doua, bine ?
Shurbhi : El alearga dupa ea, pentru ca vede ca este un pic ranita, si se gandeste sa ma duc sa am grija de ea, nu conteaza ce patesc altii.
.....


mltumesc! am misunat putin la bucatarie si de-aia n-am vazut cadoul de la tine kiss mi-a placut cum zicea reportera ca asad alearga spre mai multe brate Smile asa fac toti baietii Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Mar 2013, 1:52 pm



Se spune ca in spatele urii, se ascunde iubirea. Si suntem cu totii de acord, ca asta se intampla si intre Asad si Zoya. Oricunde s-ar afla, ei dau mereu unul de celalalt. Acum priviti, Zoya si Asad sunt fata in fata, dar ea este ranita. Scena aceasta pare foarte emotionanta, dar cum ramane cu rana pe care Asad i-o lasa in suflet lui Zoya ?

Kar : Eu tocmai plecasem spre tribunal, insa eu cu Zoya ne-am certat, iar eu am plecat cu masina mea intr-o parte, iar ea s-a urcat intr-o alta masina si a plecat. Si din nefericire, Zoya a avut un accident pe soseaua asta, iar eu nu aveam habar de asta. Eu nu am vazut-o pe Zoya, am vazut-o doar pe vechea mea prietena si am fugit direct spre ea.

Rep : Dar cine este oare Tanveer ? Noi am auzit ca este o veche prietena a lui Asad. Hm ... Oare nu cumva, in spatele acestei prietenii, sa se ascunda cumva iubirea ?

Kar : Daca este iubire sau prietenie, o sa trebuiasca sa ne uitam la minim cateva episoade ca sa ne dam seama de asta. Eu o sa mai astept cateva episoade, sa vad ce o sa mi se intample.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 1:54 pm

mai dar cate duble au tras doar s-o imbratiseze pe cea noua?!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Mar 2013, 1:59 pm



Rep : Visul lui Zoya, a fost naruit. Zoya a fost foarte ranita. Astazi increderea lui Zoya, a fost naruita. Iubirea ei pentru Asad, astazi a fost distrusa. Nu se stie cat de adanc in inima lui Asad, a ajuns Tanveer. Si nici iubirea lui Asad, nu este mai prejos. A asteptat 10/12 ani (nu stiu numerele bine) dupa Tanveer. Tanveer este o veche prietena a lui Asad, care astazi dupa atatia ani a avut un accident, si care odata cu anii a crescut si iubirea unul pentru celalalt. Iar saraca Zoya se uita la intalnirea lor emotionanta. Momentan inima lui Zoya este infranta, dar efectul care o sa il aibe intrarea lui Tanveer in viata lor, ramane sa vedem in urmatoarele episoade.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Mar 2013, 2:00 pm

mita baston a scris:mai dar cate duble au tras doar s-o imbratiseze pe cea noua?!!

Trebuia sa fie dubla perfecta Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 2:03 pm

deci se cearta,si se cearta urat! dupa toata noaptea-n ploaie ,tot ajung la tribunal sad
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 05 Mar 2013, 2:06 pm

Alexa20 a scris:

Trebuia sa fie dubla perfecta Smile Smile Smile

tot nu-mi place Question trebuia sa fie zoya in locul ei:P uite ca i-am urat degeaba de bine lui madam de ziua ei ,ca ne supara progresiv,ne pune cordul pe jaratec,sa avem palpitatii acum din cauza lui tanveer 3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 4154806035
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 05 Mar 2013, 2:11 pm



KSG vrea sa devina tata, iar el si-a exprimat dorinta in fata camerelor. Auziti si voi, ce vrea Karan.
In inima unor este o nerabdare, dar in inima lui Karan este o dorinta. In sufletul lui Karan, exista o mica dorinta. Karan vrea sa devina tata. Da, Karan ne-a marturisit ca vrea sa devina tata.
Karan : Da pentru ca mama nu pot deveni.
Rep : Da, da Karan, esti deja casatorit cu Jenny, si impreuna sunteti foarte fericiti. Si este normal, sa va doriti sa va intemeiati o mica familie. La asta s-a gandit si Karan, iar gandul l-a facut atat de fericit, ca privit ce a raspuns.
Karan : Cand voi deveni tata, voi fi foarte emotionat. Acum, mai este mult pana sa discutam despre asta. O sa vorbim cand o sa se miste ceva in burta lui Jenny.


Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 11 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum