Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 8:07 am

Buna dimineata!!!! cafea
Fetelor ce chef de scris ati avut aseara! Se vede ca a fost un episod superb.....Nici eu nu am rezistat si m-am uitat la episod de aseara pe TV pentru ca din pacate calculatorul a fost ocupat de al meu sot. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 8:08 am

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 444dragalaselor!

O zi frumoasa cu multe bucurii si impliniri kiss kiss

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 KoynNS5

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 8p6kCJ1

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Mic-dejun-buna-dimineata
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 8:10 am

lica54 a scris:[
O zi frumoasa cu multe bucurii si impliniri kiss kiss

]
O zi frumoasa Lica!

Sincer nici nu ma asteptam sa fie asa de frumos episodul.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 8:14 am

Admin_dea05 a scris:
O zi frumoasa Lica!

Sincer nici nu ma asteptam sa fie asa de frumos episodul.

Buna!Dar a fost super nu stiu cand vom mai avea parte de asa ceva...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 8:39 am

lica54 a scris:

Buna!Dar a fost super nu stiu cand vom mai avea parte de asa ceva...
Astept sa-l faca astia de la colors public pe you tube apoi fac cateva capturi. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 ..Ma enerveaza restrictia lor nu-l pune la dispozitie in tara noastra cateva ore apoi ii da drumul...ce tampiti!!! Smile ce naiba rezolva cu asta?!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 8:43 am

lica54 a scris:

Buna!Dar a fost super nu stiu cand vom mai avea parte de asa ceva...
Sper sa dezvolte astia relatia Madhu si Sultan si sa nu-l omoare creatorii... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 ..RK mai are de lucrat pana o va recuceri pe Madhu acum sincer cine si-ar dorii langa ea un barbat ca RK fie el si frumosul frumosilor... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 RK nu s-a maturizat deloc...inganfatul naibi!!!..vorba voatra in dans zici ca-i rupere de maini ... Smile privirile si atingerile lui RK insa mie mi-au placut....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 9:13 am

Admin_dea05 a scris:Sper sa dezvolte astia relatia Madhu si Sultan si sa nu-l omoare creatorii... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 ..RK mai are de lucrat pana o va recuceri pe Madhu acum sincer cine si-ar dorii langa ea un barbat ca RK fie el si frumosul frumosilor... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 2743637754 RK nu s-a maturizat deloc...inganfatul naibi!!!..vorba voatra in dans zici ca-i rupere de maini ... Smile privirile si atingerile lui RK insa mie mi-au placut....

Mie nu mi-au placut ce vrei sa spui ca acele atingeri si priviri au fost a unui om cu scaunul la cap?Pozele tale in schimb sunt frumoase dar daca te uiti mai atenta o sa vezi suferinta si umilinta lui Madhu ca asa se vede pe chipul ei.Si practic asta a fost si intentia lui inca odata sa o umileasca in vazul tuturor sa demonstreze lumii intregi ca ea este proprietatea lui si poate sa faca ce vrea cu ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 04 Apr 2013, 9:23 am

Neta kiss cafea Iuli ai dreptate rk tot badaran si inganfat parca MADHU este jucaria lui nu ar fi si ea om cu sentimente .Sa il umileasca si ea macar cat a umilit-o si batjocorit-o el .
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 9:24 am

Lucica10 a scris:Neta kiss cafea Iuli ai dreptate rk tot badaran si inganfat parca MADHU este jucaria lui nu ar fi si ea om cu sentimente .Sa il umileasca si ea macar cat a umilit-o si batjocorit-o el .

Asta ma enerveaza ca creativii nu-i da voie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 9:27 am

iulianagl a scris:Mie nu mi-au placut ce vrei sa spui ca acele atingeri si priviri au fost a unui om cu scaunul la cap?Pozele tale in schimb sunt frumoase dar daca te uiti mai atenta o sa vezi suferinta si umilinta lui Madhu ca asa se vede pe chipul ei.Si practic asta a fost si intentia lui inca odata sa o umileasca in vazul tuturor sa demonstreze lumii intregi ca ea este proprietatea lui si poate sa faca ce vrea cu ea.
Si ea de ce naiba a stat.... Smile Nu vezi cum sunt filmele astea indiene e la ordinea zilei sa fi umilita ...cred ca nu se simt bine daca femeia nu-i umilita ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 9:29 am

Admin_dea05 a scris:Si ea de ce naiba a stat.... Smile Nu vezi cum sunt filmele astea indiene e la ordinea zilei sa fi umilita ...

Pai n-ai vazut ca nu o lasa sa plece si tot o brusca si probabil nu a vrut sa creeze o scena care poate mai tarziu RK s-ar fi razbunat, adica asa este in mintea mea si probabil ca o sa-l ia la trei pazesti in camera cand ajung.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 9:30 am

De fapt asa as vrea sa cred ca va face, Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 9:30 am

Admin_dea05 a scris:Si ea de ce naiba a stat.... Smile Nu vezi cum sunt filmele astea indiene e la ordinea zilei sa fi umilita ...cred ca nu se simt bine daca femeia nu-i umilita ...

Barbatii sunt zei si femeile sclave...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0130
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 9:31 am

lica54 a scris:

Barbatii sunt zei si femeile sclave...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0130

O porcarie traditia asta la ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 9:33 am

iulianagl a scris:
Pai n-ai vazut ca nu o lasa sa plece si tot o brusca si probabil nu a vrut sa creeze o scena care poate mai tarziu RK s-ar fi razbunat, adica asa este in mintea mea si probabil ca o sa-l ia la trei pazesti in camera cand ajung.


Tare as vrea sa o vad si pe asta dar nu cred....

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0112
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 04 Apr 2013, 9:33 am

lica54 a scris:


Tare as vrea sa o vad si pe asta dar nu cred....

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0112

Mie imi spui!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 9:33 am

Bună dimineața fetele. V-ați culcat cu chef de vorbă, v-ați trezit cu chef de vorbă. Eu toată noaptea m-am gândit la Madhu și Sultan, iar visele mi s-au împletit cu gândurile, n-am mai știut care a fost vis și care dorință dar a fost o noapte minunată.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 9:34 am

iulianagl a scris:

O porcarie traditia asta la ei.

Traditie numai in favoare barbatilor...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0036
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 9:37 am

narcisa a scris:Bună dimineața fetele. V-ați culcat cu chef de vorbă, v-ați trezit cu chef de vorbă. Eu toată noaptea m-am gândit la Madhu și Sultan, iar visele mi s-au împletit cu gândurile, n-am mai știut care a fost vis și care dorință dar a fost o noapte minunată.
Buna dimi Narcisa!!!.. si ce mai dezbateri aici... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 04 Apr 2013, 9:41 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi Narcisa!!!.. si ce mai dezbateri aici... Smile
Avem și ce, nu vezi în fiecare zi un turbat ca RK și o frumusețe ca Sultan. Superbe pozele Anda, dar cu așa personaje frumoase nici n-ar fi putut ieși altfel. Toți sunt frumoși, Madhu, Sultan, Rk, Aryan și chiar și de Padmini îmi place. Văd că Avinesh are o aluniță pe vârful nasului spre dreapta cum are și Drashti. Îmi aduce aminte de dinții Tubei și a lui Cansel. Până la urmă cine se aseamănă se adună.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 9:42 am

Fetelor eu mi-am luat lupa si m-am uitat din nou la dansul lor...eu acum am vazut si suferinta in ochii lui RK stupid ...ori o fi fost vopseaua de vina ca i-a iesit ochii mai in relief.... Smile ..oricum acum sufera toata lumea pe o parte Sultan singur singurel ( ma duc sa-l consolez 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 283516 )..si Madhu sufera saracuta cel mai mult....eu parca in promo cand o ia RK in brate ii curg lacrimi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 9:42 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi Narcisa!!!.. si ce mai dezbateri aici... Smile

Dea dezbaterile astea imi aduc aminte de zilele frumoase de la Gonulcelen...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0298
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 9:44 am

narcisa a scris:Avem și ce, nu vezi în fiecare zi un turbat ca RK și o frumusețe ca Sultan. Superbe pozele Anda, dar cu așa personaje frumoase nici n-ar fi putut ieși altfel. Toți sunt frumoși, Madhu, Sultan, Rk, Aryan și chiar și de Padmini îmi place. Văd că Avinesh are o aluniță pe vârful nasului spre dreapta cum are și Drashti. Îmi aduce aminte de dinții Tubei și a lui Cansel. Până la urmă cine se aseamănă se adună.
Pacat ca-i insurat i-ar sta bine lui Drashti cu un barbat asa cum este Avinesh.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 04 Apr 2013, 9:45 am

lica54 a scris:Dea dezbaterile astea imi aduc aminte de zilele frumoase de la Gonulcelen...
]
Chiar ne trebuia un serial de analizat cu lupa! Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 04 Apr 2013, 9:45 am

narcisa a scris:Avem și ce, nu vezi în fiecare zi un turbat ca RK și o frumusețe ca Sultan. Superbe pozele Anda, dar cu așa personaje frumoase nici n-ar fi putut ieși altfel. Toți sunt frumoși, Madhu, Sultan, Rk, Aryan și chiar și de Padmini îmi place. Văd că Avinesh are o aluniță pe vârful nasului spre dreapta cum are și Drashti. Îmi aduce aminte de dinții Tubei și a lui Cansel. Până la urmă cine se aseamănă se adună.

Si Tuba sa potrivit cu Cansel!Dar nu a fost sa fie...

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 0060
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 8 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum