Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 6:52 pm

A venit ca un uliu RK, nu mi-a plăcut deloc scena, cu violență nu văd eu s-o cucerească pe Madhu. Și-mi pare rău că Sultan s-a retras, dar nu avea ce face, Madhu era cea care trebuia să-l pună la punct pe RK.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 6:55 pm

Cum și-a lăsat Madhu mâna în spate ca să o prindă RK, ce hoațe sunt femeile astea. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 03 Apr 2013, 6:55 pm

narcisa a scris:A venit ca un uliu RK, nu mi-a plăcut deloc scena, cu violență nu văd eu s-o cucerească pe Madhu. Și-mi pare rău că Sultan s-a retras, dar nu avea ce face, Madhu era cea care trebuia să-l pună la punct pe RK.

Corect... Sultan nu cunoaste relatia/povestea dintre ei....Iar RK a numit-o sotie...si normal ca omul nu s-a bagat, dar e fosta sotie....boul/porcul a uitat acest amanunt (RK).....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 7:00 pm

Iar a început RK să o arunce pe Madhu de colo-colo, ca pe o minge. Bănuiam că îi lipsește o doagă dar acum sunt sigură.
Ce m-a durut privirea lui Sultan când se uita cum o maltratează RK pe Madhu dar e conștient că nu are nici un drept asupra ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 7:03 pm

tiberici a scris:

Corect... Sultan nu cunoaste relatia/povestea dintre ei....Iar RK a numit-o sotie...si normal ca omul nu s-a bagat, dar e fosta sotie....boul/porcul a uitat acest amanunt (RK).....
Un episod superb, mai puțin ultima parte (deși mi-a plăcut și aceea puțin) dar promo e urât rău. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 600626
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 03 Apr 2013, 7:06 pm

narcisa a scris:Iar a început RK să o arunce pe Madhu de colo-colo, ca pe o minge. Bănuiam că îi lipsește o doagă dar acum sunt sigură.
Ce m-a durut privirea lui Sultan când se uita cum o maltratează RK pe Madhu dar e conștient că nu are nici un drept asupra ei.

Nu avem promo pt maine???
Poate Madu isi revine din ameteala dansului si-l pune totusi pe RK la punct.....sau Paddo sa apara in peisaj si sa-l puna la punct pe marele superstar .... cu pretentii de sot.
Sa-i vina cineva de hac ca prea se crede zmeu pe tarla...!!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 03 Apr 2013, 7:06 pm

narcisa a scris:Iar a început RK să o arunce pe Madhu de colo-colo, ca pe o minge. Bănuiam că îi lipsește o doagă dar acum sunt sigură.
Ce m-a durut privirea lui Sultan când se uita cum o maltratează RK pe Madhu dar e conștient că nu are nici un drept asupra ei.

Dansul pe care la facut RK cu Madhu este la fel cu ala de la petrecerea aia cand a pus-o sa serveasca invitatii...
A facut asta numai in draci cand a vazut ca nu a putut fi primul sa-i puna culoare..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 03 Apr 2013, 7:07 pm

Gata ma apuc si eu de rezumat.M-au inebunit cu desenele si toate alea.Narcisa si tu te chinui asa?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 03 Apr 2013, 7:08 pm

narcisa a scris:Un episod superb, mai puțin ultima parte (deși mi-a plăcut și aceea puțin) dar promo e urât rău. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 600626

Un ep pe placul inimi mele pana cand a aparut broscuta cracanata...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 03 Apr 2013, 7:10 pm

lica54 a scris:

Dansul pe care la facut RK cu Madhu este la fel cu ala de la petrecerea aia cand a pus-o sa serveasca invitatii...
A facut asta numai in draci cand a vazut ca nu a putut fi primul sa-i puna culoare..

E un bou....!!!! Asa recucereste el fosta nevasta.....E prosta proastelor daca il accepta....Cat o iubesc eu pe Drasthi dar daca e asa moala/carpa in fata boului ma las de serial....
Acum cand zambeste si ea si intinde mana altuia.....sa se intoarca la porc.... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 67332
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 03 Apr 2013, 7:14 pm

tiberici a scris:

E un bou....!!!! Asa recucereste el fosta nevasta.....E prosta proastelor daca il accepta....Cat o iubesc eu pe Drasthi dar daca e asa moala/carpa in fata boului ma las de serial....
Acum cand zambeste si ea si intinde mana altuia.....sa se intoarca la porc.... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 67332

Sper,sper sa vedem o Madhu puternica sa nu se mai lase pacalita de idiotu asta increzut si arogant...
Vai ce-l mai urasc... slap slap
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 03 Apr 2013, 7:25 pm

lica54 a scris:

Sper,sper sa vedem o Madhu puternica sa nu se mai lase pacalita de idiotu asta increzut si arogant...
Vai ce-l mai urasc... slap slap

Parerea mea cred ca se lasa pacalita si de data asta dupa cum se vede treaba si asta pentru ca-l iubeste in loc sa-l urasca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 03 Apr 2013, 7:29 pm

iulianagl a scris:

Parerea mea cred ca se lasa pacalita si de data asta dupa cum se vede treaba si asta pentru ca-l iubeste in loc sa-l urasca.

Iubire, iubire dar suferinta e mai mare....nu s-a saturat de "atata iubire" din partea lui...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 03 Apr 2013, 7:48 pm

tiberici a scris:

Iubire, iubire dar suferinta e mai mare....nu s-a saturat de "atata iubire" din partea lui...

Nu inteleg ce e in mintea ei, chiar ma va dezamagi daca se lasa prada asa de usor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mier 03 Apr 2013, 7:53 pm

frumos episodul de astazi ,numai partea cu RK nu a fost frumos ,si o sa-si revina MADHU din ameteala si-l va pune la punct.Nu il iarta ea asa de usor ,o sa aiba RK mult de munca sa o recucereasca ,dar nu o sa ai mearga.Mai repede are SULTAN sanse la MADHU ,ce frumosi au foat toti trei impreuna ca o adevarata familie,MADHU, ARYAN si SULTAN dulci cheers super1 sunny 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 242329 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 1879074228 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 354328 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 354328
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 03 Apr 2013, 7:54 pm

iulianagl a scris:

Nu inteleg ce e in mintea ei, chiar ma va dezamagi daca se lasa prada asa de usor.

Dupa cum am spus, mi-ar fi placut sa vad cum ii arde 3 palme, cand a spus el ca este sotia lui. Si dupa privirea pe care o avea Madhu, asa parea, ca se lasa cu bataie. Dar cand am vazut ca dansa si cu bou de Rk, deja mi-a stricat toata seara. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 2743637754 Si pe deasupra, in promoul de maine il lasa sa o ia si in brate. Fir-ar sa fie de treaba. Evil or Very Mad Ce i-as da eu lu Rk Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mier 03 Apr 2013, 7:58 pm

si cred ca ai strica ploile si ai vine de hac lui RK ,BUHJANG . Savezi atunci nervi la RK ,ar fi tare de tot Smile Evil or Very Mad 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 244732 king
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mier 03 Apr 2013, 8:00 pm

fetelor l-ati cocosat pe RK cu atata ciomageala SUPERB EP DIN SEARA ASTA buna seara tuturor kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 03 Apr 2013, 8:14 pm

Eu din rezumat am ramas muta.RK chiar se lupat pentru Madhu, auzi este sotia mea!!Oh please shoot me!!12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Shoot-meE prea de tot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 8:19 pm

iulianagl a scris:Gata ma apuc si eu de rezumat.M-au inebunit cu desenele si toate alea.Narcisa si tu te chinui asa?
Nu prea, cu desenele m-a chinuit primul semestru, acum are de recuperat că a fost bolnav și l-am ținut acasă, mâine are test, doar el și un coleg. Ceilalți se distrează.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 8:20 pm

iulianagl a scris:Eu din rezumat am ramas muta.RK chiar se lupat pentru Madhu, auzi este sotia mea!!Oh please shoot me!!12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Shoot-meE prea de tot.
Nu a luptat pentru ea, a vrut doar să-i dovedească lui Sultan că el e șeful.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 03 Apr 2013, 8:28 pm

narcisa a scris:Nu prea, cu desenele m-a chinuit primul semestru, acum are de recuperat că a fost bolnav și l-am ținut acasă, mâine are test, doar el și un coleg. Ceilalți se distrează.

Si al meu a avut astazi Cangurasul Explorator.E rau asa micutul ca are de recuperat.O si m-au inebunit cu jobshadow. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 03 Apr 2013, 8:31 pm

narcisa a scris:Nu a luptat pentru ea, a vrut doar să-i dovedească lui Sultan că el e șeful.

Si-a marcat terenul. 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 03 Apr 2013, 8:49 pm

nustiu dar eu doresc ca madhu si rk sa fie impreuna si cu sultan dar totusi de rk imi place mai mult daca sultan era primul personaj atunci cred ca avia sami placa mai mult de el si cred ca avea sal urasc pe rk .vai ce parere aveti

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mier 03 Apr 2013, 8:56 pm

victoria a scris:nustiu dar eu doresc ca madhu si rk sa fie impreuna si cu sultan dar totusi de rk imi place mai mult daca sultan era primul personaj atunci cred ca avia sami placa mai mult de el si cred ca avea sal urasc pe rk .vai ce parere aveti
Eu sunt împărțită, 50% vreau să rămână cu RK pentru că este primul ei iubit iar 50% cu Sultan pentru că acesta va ști să o aprecieze și pentru că el are mai multă nevoie de Madhu decât are RK.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 2 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum