Serialesitelenovelet

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Pagina 2 din 40 Inapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 6:52 pm

A venit ca un uliu RK, nu mi-a plăcut deloc scena, cu violență nu văd eu s-o cucerească pe Madhu. Și-mi pare rău că Sultan s-a retras, dar nu avea ce face, Madhu era cea care trebuia să-l pună la punct pe RK.

narcisa
vip
vip

Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 38
Localizare : București

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 6:55 pm

Cum și-a lăsat Madhu mâna în spate ca să o prindă RK, ce hoațe sunt femeile astea. Smile

narcisa
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de tiberici la data de Mier 03 Apr 2013, 6:55 pm

narcisa a scris:A venit ca un uliu RK, nu mi-a plăcut deloc scena, cu violență nu văd eu s-o cucerească pe Madhu. Și-mi pare rău că Sultan s-a retras, dar nu avea ce face, Madhu era cea care trebuia să-l pună la punct pe RK.

Corect... Sultan nu cunoaste relatia/povestea dintre ei....Iar RK a numit-o sotie...si normal ca omul nu s-a bagat, dar e fosta sotie....boul/porcul a uitat acest amanunt (RK).....

tiberici
vip
vip

Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 47
Localizare : Constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 7:00 pm

Iar a început RK să o arunce pe Madhu de colo-colo, ca pe o minge. Bănuiam că îi lipsește o doagă dar acum sunt sigură.
Ce m-a durut privirea lui Sultan când se uita cum o maltratează RK pe Madhu dar e conștient că nu are nici un drept asupra ei.

narcisa
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 7:03 pm

tiberici a scris:

Corect... Sultan nu cunoaste relatia/povestea dintre ei....Iar RK a numit-o sotie...si normal ca omul nu s-a bagat, dar e fosta sotie....boul/porcul a uitat acest amanunt (RK).....
Un episod superb, mai puțin ultima parte (deși mi-a plăcut și aceea puțin) dar promo e urât rău.

narcisa
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de tiberici la data de Mier 03 Apr 2013, 7:06 pm

narcisa a scris:Iar a început RK să o arunce pe Madhu de colo-colo, ca pe o minge. Bănuiam că îi lipsește o doagă dar acum sunt sigură.
Ce m-a durut privirea lui Sultan când se uita cum o maltratează RK pe Madhu dar e conștient că nu are nici un drept asupra ei.

Nu avem promo pt maine???
Poate Madu isi revine din ameteala dansului si-l pune totusi pe RK la punct.....sau Paddo sa apara in peisaj si sa-l puna la punct pe marele superstar .... cu pretentii de sot.
Sa-i vina cineva de hac ca prea se crede zmeu pe tarla...!!!

tiberici
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Mier 03 Apr 2013, 7:06 pm

narcisa a scris:Iar a început RK să o arunce pe Madhu de colo-colo, ca pe o minge. Bănuiam că îi lipsește o doagă dar acum sunt sigură.

Dansul pe care la facut RK cu Madhu este la fel cu ala de la petrecerea aia cand a pus-o sa serveasca invitatii...
A facut asta numai in draci cand a vazut ca nu a putut fi primul sa-i puna culoare..

lica54
vip
vip

Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 62
Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl la data de Mier 03 Apr 2013, 7:07 pm

Gata ma apuc si eu de rezumat.M-au inebunit cu desenele si toate alea.Narcisa si tu te chinui asa?

iulianagl
moderator
moderator

Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 46
Localizare : Romania

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Mier 03 Apr 2013, 7:08 pm

narcisa a scris:Un episod superb, mai puțin ultima parte (deși mi-a plăcut și aceea puțin) dar promo e urât rău.

Un ep pe placul inimi mele pana cand a aparut broscuta cracanata...

lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de tiberici la data de Mier 03 Apr 2013, 7:10 pm

lica54 a scris:

Dansul pe care la facut RK cu Madhu este la fel cu ala de la petrecerea aia cand a pus-o sa serveasca invitatii...
A facut asta numai in draci cand a vazut ca nu a putut fi primul sa-i puna culoare..

E un bou....!!!! Asa recucereste el fosta nevasta.....E prosta proastelor daca il accepta....Cat o iubesc eu pe Drasthi dar daca e asa moala/carpa in fata boului ma las de serial....
Acum cand zambeste si ea si intinde mana altuia.....sa se intoarca la porc....

tiberici
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 la data de Mier 03 Apr 2013, 7:14 pm

tiberici a scris:

E un bou....!!!! Asa recucereste el fosta nevasta.....E prosta proastelor daca il accepta....Cat o iubesc eu pe Drasthi dar daca e asa moala/carpa in fata boului ma las de serial....
Acum cand zambeste si ea si intinde mana altuia.....sa se intoarca la porc....

Sper,sper sa vedem o Madhu puternica sa nu se mai lase pacalita de idiotu asta increzut si arogant...
Vai ce-l mai urasc... slap slap

lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl la data de Mier 03 Apr 2013, 7:25 pm

lica54 a scris:

Sper,sper sa vedem o Madhu puternica sa nu se mai lase pacalita de idiotu asta increzut si arogant...
Vai ce-l mai urasc... slap slap

Parerea mea cred ca se lasa pacalita si de data asta dupa cum se vede treaba si asta pentru ca-l iubeste in loc sa-l urasca.

iulianagl
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de tiberici la data de Mier 03 Apr 2013, 7:29 pm

iulianagl a scris:

Parerea mea cred ca se lasa pacalita si de data asta dupa cum se vede treaba si asta pentru ca-l iubeste in loc sa-l urasca.

Iubire, iubire dar suferinta e mai mare....nu s-a saturat de "atata iubire" din partea lui...

tiberici
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl la data de Mier 03 Apr 2013, 7:48 pm

tiberici a scris:

Iubire, iubire dar suferinta e mai mare....nu s-a saturat de "atata iubire" din partea lui...

Nu inteleg ce e in mintea ei, chiar ma va dezamagi daca se lasa prada asa de usor.

iulianagl
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de costearamona la data de Mier 03 Apr 2013, 7:53 pm

frumos episodul de astazi ,numai partea cu RK nu a fost frumos ,si o sa-si revina MADHU din ameteala si-l va pune la punct.Nu il iarta ea asa de usor ,o sa aiba RK mult de munca sa o recucereasca ,dar nu o sa ai mearga.Mai repede are SULTAN sanse la MADHU ,ce frumosi au foat toti trei impreuna ca o adevarata familie,MADHU, ARYAN si SULTAN dulci cheers super1 sunny

costearamona
vip
vip

Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 36
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexa20 la data de Mier 03 Apr 2013, 7:54 pm

iulianagl a scris:

Nu inteleg ce e in mintea ei, chiar ma va dezamagi daca se lasa prada asa de usor.

Dupa cum am spus, mi-ar fi placut sa vad cum ii arde 3 palme, cand a spus el ca este sotia lui. Si dupa privirea pe care o avea Madhu, asa parea, ca se lasa cu bataie. Dar cand am vazut ca dansa si cu bou de Rk, deja mi-a stricat toata seara. Si pe deasupra, in promoul de maine il lasa sa o ia si in brate. Fir-ar sa fie de treaba. Evil or Very Mad Ce i-as da eu lu Rk Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Smile

Alexa20
vip
vip

Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

Mesaj Scris de costearamona la data de Mier 03 Apr 2013, 7:58 pm

si cred ca ai strica ploile si ai vine de hac lui RK ,BUHJANG . Savezi atunci nervi la RK ,ar fi tare de tot Smile Evil or Very Mad king

costearamona
vip
vip

Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 36
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Mesaj Scris de Lucica10 la data de Mier 03 Apr 2013, 8:00 pm

fetelor l-ati cocosat pe RK cu atata ciomageala SUPERB EP DIN SEARA ASTA buna seara tuturor kiss kiss

Lucica10
vip
vip

Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 54
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl la data de Mier 03 Apr 2013, 8:14 pm

Eu din rezumat am ramas muta.RK chiar se lupat pentru Madhu, auzi este sotia mea!!Oh please shoot me!!E prea de tot.

iulianagl
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 8:19 pm

iulianagl a scris:Gata ma apuc si eu de rezumat.M-au inebunit cu desenele si toate alea.Narcisa si tu te chinui asa?
Nu prea, cu desenele m-a chinuit primul semestru, acum are de recuperat că a fost bolnav și l-am ținut acasă, mâine are test, doar el și un coleg. Ceilalți se distrează.

narcisa
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 8:20 pm

iulianagl a scris:Eu din rezumat am ramas muta.RK chiar se lupat pentru Madhu, auzi este sotia mea!!Oh please shoot me!!E prea de tot.
Nu a luptat pentru ea, a vrut doar să-i dovedească lui Sultan că el e șeful.

narcisa
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl la data de Mier 03 Apr 2013, 8:28 pm

narcisa a scris:Nu prea, cu desenele m-a chinuit primul semestru, acum are de recuperat că a fost bolnav și l-am ținut acasă, mâine are test, doar el și un coleg. Ceilalți se distrează.

Si al meu a avut astazi Cangurasul Explorator.E rau asa micutul ca are de recuperat.O si m-au inebunit cu jobshadow.

iulianagl
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl la data de Mier 03 Apr 2013, 8:31 pm

narcisa a scris:Nu a luptat pentru ea, a vrut doar să-i dovedească lui Sultan că el e șeful.

Si-a marcat terenul.

iulianagl
moderator
moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de victoria la data de Mier 03 Apr 2013, 8:49 pm

nustiu dar eu doresc ca madhu si rk sa fie impreuna si cu sultan dar totusi de rk imi place mai mult daca sultan era primul personaj atunci cred ca avia sami placa mai mult de el si cred ca avea sal urasc pe rk .vai ce parere aveti

victoria
vip
vip

Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de narcisa la data de Mier 03 Apr 2013, 8:56 pm

victoria a scris:nustiu dar eu doresc ca madhu si rk sa fie impreuna si cu sultan dar totusi de rk imi place mai mult daca sultan era primul personaj atunci cred ca avia sami placa mai mult de el si cred ca avea sal urasc pe rk .vai ce parere aveti
Eu sunt împărțită, 50% vreau să rămână cu RK pentru că este primul ei iubit iar 50% cu Sultan pentru că acesta va ști să o aprecieze și pentru că el are mai multă nevoie de Madhu decât are RK.

narcisa
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:09 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 40 Inapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum