Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+8
Lucica10
costearamona
Alexa20
tiberici
narcisa
lica54
iulianagl
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 05 Apr 2013, 9:28 pm

Buna fetelor!Un episod care il astept tradus .Sunt tare curioasa ce mananca RK din gura aia spurcata de a pus-o pe Rabha pe ganduri de i-a mai zis si ea vreo doua in schimb mi-a placut cum ramane din nou blocat cand afla defapt ce s-a intamplat la hostel...na RK din nou ai actionat la furie si bibilica aia a ta nu a functionat cum trebuie... slap ..De Madhu nu mai vorbesc astept cu mare drag sa fie tradus discursul ei... super1
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 05 Apr 2013, 9:29 pm

iulianagl a scris:L-am urmarit pe RK mai ceva ca un critic trebuie sa recunosc ca a jucat asa cum trebuie sa o faca, mi-a placut prestatia lui din seara asta.Dabang is back.
eu nu am inteles nimic... stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 05 Apr 2013, 9:31 pm

Dar cum naiba Madhu va accepta sa mearga din nou cu el la conac????
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Apr 2013, 9:31 pm

Promo
RK:Oamenii nu-si intorc spatele la Dumnezeu in templu iar la RK in afara templului.
Madhu:De ce ai venit aici, RK?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Apr 2013, 9:33 pm

Admin_dea05 a scris:Dar cum naiba Madhu va accepta sa mearga din nou cu el la conac????

Asa se speculeaza pe alte situri si probabil ca ai vazut si tu dar nu ai dat atentie.Si culmea Madhu ii va da o a doua sansa si toti se intreaba de ce?Iar si Rk cica ar vrea ceva dela Madhu si tot asa nu se stie ce?Si totul va reveni la normal iar ei se vor purta ca un cuplu si la locul de munca si acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 05 Apr 2013, 9:34 pm

iulianagl a scris: Promo
RK:Oamenii nu-si intorc spatele la Dumnezeu in templu iar la RK in afara templului.
Madhu:De ce ai venit aici, RK?
vorbe de doi lei... confused
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 05 Apr 2013, 9:39 pm

iulianagl a scris:
Asa se speculeaza pe alte situri si probabil ca ai vazut si tu dar nu ai dat atentie.Si culmea Madhu ii va da o a doua sansa si toti se intreaba de ce?Iar si Rk cica ar vrea ceva dela Madhu si tot asa nu se stie ce?Si totul va reveni la normal iar ei se vor purta ca un cuplu si la locul de munca si acasa.
O prostie ...era normal sa-i impace cand amandoi erau pregatiti pentru acest pas...in fine ma las la alegerea creatorilor pana acum mie una mi-a placut alegerea lor.....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Apr 2013, 9:41 pm

Admin_dea05 a scris:eu nu am inteles nimic... stupid

Pai o cearta pe Radha ca la palmuit degeaba ca Madhu noara ei iubita ia dat dreptul altcuiva sa puna culoare pe ea si ea pe altul.Iar el a stiut un singur lucru ca el are dreptul sa puna culoare pe Madhu primul.Iar Radha ii spune ca nimanui nu-i pasa de asta nici chiar Padmini si ea stie si are incredere in Madhu.
Iar acolo unde zici ca a lasat capul in jos Radha si parca se simtea vinovata o cearta ca s-a amestecat in toata porcaria asta si ca fiul ei suferea atunci de ce la palmuit?Iar Radha ii spune ca atunci era o situatie diferita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Apr 2013, 9:43 pm

Admin_dea05 a scris:O prostie ...era normal sa-i impace cand amandoi erau pregatiti pentru acest pas...in fine ma las la alegerea creatorilor pana acum mie una mi-a placut alegerea lor.....

Si eu sunt curioasa.Problema e ca din moment ce RK si-a dorit asta atunci de ce este asa de suparat.El nu este Dumnezeu asa cum credea la un moment dat sa se poata juca cu viata oamenilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 05 Apr 2013, 9:45 pm

iulianagl a scris:
Si eu sunt curioasa.Problema e ca din moment ce RK si-a dorit asta atunci de ce este asa de suparat.El nu este Dumnezeu asa cum credea la un moment dat sa se poata juca cu viata oamenilor.
Nu vom reusi niciodata sa intram in mintea lui bolnava... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 343827

Noapte buna Iuliana!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 05 Apr 2013, 9:46 pm

Admin_dea05 a scris:Nu vom reusi niciodata sa intram in mintea lui bolnava... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 343827

Noapte buna Iuliana!

Noapte buna si bucura-te de vacanta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 06 Apr 2013, 8:36 am

'neata! 'neata!
Sa aveti o zi minunata ! 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 165638
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 06 Apr 2013, 6:39 pm

Nuuu Crying or Very sad il scoate pe Sultan din joc Crying or Very sad Si pe deasupra o mai pune si pe Madhu sa ii promita, ca daca pateste el ceva, va avea grija de Aryan Crying or Very sad Ce miscare proasta au jucat creativi, nu vreau sa plece Sultan 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 06 Apr 2013, 6:44 pm

Alexa20 a scris:Nuuu Crying or Very sad il scoate pe Sultan din joc Crying or Very sad Si pe deasupra o mai pune si pe Madhu sa ii promita, ca daca pateste el ceva, va avea grija de Aryan Crying or Very sad Ce miscare proasta au jucat creativi, nu vreau sa plece Sultan 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2743637754

Buna! Buna la toata lumea!
Lasa ca ramane bruta de RK.....Daca nu trage si o strange pe Madu de brate nu se simte bine......
Asta da iubire, chimie si tot ce este frumos..... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2743637754
Cum discuta si se poarta Sultan....E un ganster....Dar face cat 100 de RK....


Ultima editare efectuata de catre tiberici in Sam 06 Apr 2013, 9:17 pm, editata de 1 ori
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 7:03 pm

Alexa20 a scris:Nuuu Crying or Very sad il scoate pe Sultan din joc Crying or Very sad Si pe deasupra o mai pune si pe Madhu sa ii promita, ca daca pateste el ceva, va avea grija de Aryan Crying or Very sad Ce miscare proasta au jucat creativi, nu vreau sa plece Sultan 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2743637754
Probabil luni va fi ultima lui apariție. O să ne săturăm de Dips et company. Au avut și ei o idee bună și i-au dat cu piciorul. Sunt atât de dezamăgită, nu știu ce vor mai putea inventa ca să ne atragă. Eu zic să-și ia adio creativii de la cele 2000 de ep pe care le visau. Deja pentru mine ifosele lui RK nu mai prezintă interes.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 7:07 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Lasa ca ramane bruta de RK.....Daca nu trage si o strange pe Madu de brate nu se simte bine......
Asta da iubire, chimie si tot ce este frumos..... 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 2743637754
Cum discuta si se poata Sultan....E un ganster....Dar face cat 100 de RK....
A fost un personaj deosebit, dar actorul merită un rol principal. Mi-aș dori să se termine mai repede Madhubala și Drashti să primească un rol alături de Avinesh.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Sam 06 Apr 2013, 8:08 pm

frumos episodul de astazi ,dar si trist pt ca pleaca SULTAN.Si ce frumos si cu respect a vorbit cu MADHU nu ca uraciosu de RK.Cine stie poate totusi nu o sa-l scoata pe SULTAN din serial,ar fi super sa ramana in continuare sad Crying or Very sad 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 244732 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 354328 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 354328
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 8:22 pm

costearamona a scris:frumos episodul de astazi ,dar si trist pt ca pleaca SULTAN.Si ce frumos si cu respect a vorbit cu MADHU nu ca uraciosu de RK.Cine stie poate totusi nu o sa-l scoata pe SULTAN din serial,ar fi super sa ramana in continuare sad Crying or Very sad 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 244732 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 354328 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 354328
Sunt foarte slabe speranțele de a mai rămâne. Toată lumea și-a dat seama că-l eclipsează pe Vivian, iar dacă ar mai rămâne i-ar da un rol atât de nesemnificativ încât nu cred că Avinesh ar fi de acord.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 06 Apr 2013, 8:54 pm

da ce madhu nu se mmai traduce

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 06 Apr 2013, 8:57 pm

cred ca numai eu sunt bucuruasa ca sultan pleaca . si seroalul se numeste o singura iubire o singura pasiune daca madhu sar indragosti de sultan nici titolu la serial nu sa mai potrivi.asta este pareria mea

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 06 Apr 2013, 9:17 pm

narcisa a scris:A fost un personaj deosebit, dar actorul merită un rol principal. Mi-aș dori să se termine mai repede Madhubala și Drashti să primească un rol alături de Avinesh.

Evet! kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Apr 2013, 9:58 pm

victoria a scris:cred ca numai eu sunt bucuruasa ca sultan pleaca . si seroalul se numeste o singura iubire o singura pasiune daca madhu sar indragosti de sultan nici titolu la serial nu sa mai potrivi.asta este pareria mea
Nu era vorba ca Madhu să se îndrăgostească de Sultan, Madhu era doar pentru RK dar nu trebuiau să-l scoată pe Sultan atât de repede. Iar titlul serialului oricum se potrivește doar pe jumătate. Până acum n-am văzut o singură iubire ci doar o singură pasiune, patimă mai bine spus.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Sam 06 Apr 2013, 11:12 pm

Fete dragi daca va intereseaza ceva specific indian..... noutati de aprilie

http://www.incredibleindianart.blogspot.ro/search/label/fuste

Imi cer scuze anticipat (fata de Admin) daca am gresit afisand adresa.... ...alta posibilitate de informare pt toata lumea nu cunost....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Sam 06 Apr 2013, 11:41 pm

pentru prima data si dipd a spus ceva adevarat unde era dragostia lui rk

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Apr 2013, 11:43 pm

Buna seara.Narcisa kiss .Am citit si eu rezumatul deci sunt foarte trista m-ai bine nu citeam ce se întâmpla si puteam si eu sa dorm linistita asa acum trebuie sa mă gândesc ca de luni nu-l mai vad pe Sultan.Foarte naspa. sad Va doresc noapte buna si vise plăcute.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 17 Empty Re: 12.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum