Serialesitelenovelet
5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Qubool Hai - Accept!

+10
narcisa
iulianagl
petronela
mayya54
Alexa20
costearamona
mita baston
lica54
Loredana
Admin_dea05
14 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 4:44 pm

Andreea_Miha a scris:Buna...in drum spre casa...s-a terminat vacanta sad. pt putin timp Smile
kiss ta asteptam,cu drag! hai ca ne-au tot jucat astia cu plecarea Zoyei,de nu mai stim daca e vis sau realitate scena de la aeroport Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 19 Apr 2013, 4:51 pm

mita baston a scris:
kiss ta asteptam,cu drag! hai ca ne-au tot jucat astia cu plecarea Zoyei,de nu mai stim daca e vis sau realitate scena de la aeroport Smile

E realitate, a fost confirmata de Karan si Surbhi. A spus ca este o realitate de vis. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 4:56 pm

Alexa20 a scris:

E realitate, a fost confirmata de Karan si Surbhi. A spus ca este o realitate de vis. Smile Smile
Smile Smile macar sa-i tina visul asta cam o saptamana,sa ne bucuram si noi ceva mai mult,nu doar cateva secvente Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 19 Apr 2013, 5:34 pm

mita baston a scris:
kiss ta asteptam,cu drag! hai ca ne-au tot jucat astia cu plecarea Zoyei,de nu mai stim daca e vis sau realitate scena de la aeroport Smile

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 648483
ms...ce bine e acasa.... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 8:13 pm

hai ca am vazut si palma data de Razcloanta! poate i se aprind beculetele Zoyei,si bunicii cele bune,in legatura cu motana.ce sa mai ,episodul asta cred ca a miorlait fundalul sonor mai tot episodul,asa de bucuroasa a fost turbata de motana 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 2743637754 dragut era ca nimeni nu se mai preocupa de Humaira,putea sa moara linistita,toti erau cu ochii la circul din jur stupid si,nici tarat de coada avionului fix pana in America,nu-l iertam pe turbatul de Asad 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 2743637754 cred ca trebuia sa-i cedam din rezerva noastra de distonocalme,ca la cum se manifesta are maare nevoie! degeaba a facut o suta de metri garduri prin aeroport,acum chiar as dori sa viseze Zoya,sa nu-l ierte asa curand!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 19 Apr 2013, 8:21 pm

Mda, ce nervi mi-a facut Razia si clanul ei de mafioti. Din pacate nu am timp sa va traduc episodul, maine trebuie sa ajung pana la tara si vreau sa ma culc mai devreme. Am fugit in dush si la culcare. pup
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 8:23 pm

Alexa,stiu ca sunt o pisaloaga, 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 229917 dar daca ai timp,poti sa-mi zici ce i-a zis idiotul Zoyei,atunci cand se certau,de a ramas ea masca,ceva cu "mere" nu stiu ce?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 8:24 pm

Alexa20 a scris:Mda, ce nervi mi-a facut Razia si clanul ei de mafioti. Din pacate nu am timp sa va traduc episodul, maine trebuie sa ajung pana la tara si vreau sa ma culc mai devreme. Am fugit in dush si la culcare. pup
ok! 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 517793 vise placute 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 79551
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 8:33 pm

mai si ce seducatoare a devenit motana cu valul ei cazut si spatele nud aratat lui Asad,el turba si pe ea o gasise dezbracatul Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Vin 19 Apr 2013, 8:35 pm

Imi pare rau fetele ca nu am postat episoadele nici macar ep. 123. M-am apucat de curatenie si aseara chiar mi-a fost rau. Sorry sad kiss
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 8:41 pm

mayya54 a scris:Imi pare rau fetele ca nu am postat episoadele nici macar ep. 123. M-am apucat de curatenie si aseara chiar mi-a fost rau. Sorry sad kiss
5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 693889 Sanatate! o sa ai nevoie si de nervii tari cand o sa le postezi,vazand turbaciunea de Asad!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Vin 19 Apr 2013, 8:51 pm

O le vad si eu ca nu am vazut nici episodul de aseara si nu cred ca o sa-l vad nici pe cel din seara asta, macar sa apuc sa postez pe 123 si sa pregatesc 124 video si subtitrarea tradusa de Alex. kiss
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 8:57 pm

"you don't care about anyone even me"
hai ca m-am lamurit ce insemnau cuvintele alea,si parca l-am mai iertat putin! de-aia parea si Zoya asa de surprinsa! oricum,si ea la plecarea din "casa groazei" era ingrijorata tot de reactia lui Asad nu de cea a lui Dilshad,principala invinuita
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Vin 19 Apr 2013, 9:03 pm

Nu te pot contrazice ca nu am vazut, nu ma mai face curioasa ca vreau sa fac episodul si sa-l posez, daca ma uit nu mai am timp, kiss
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 9:05 pm

mayya54 a scris:Nu te pot contrazice ca nu am vazut, nu ma mai face curioasa ca vreau sa fac episodul si sa-l posez, daca ma uit nu mai am timp, kiss
kiss Am inteles,sa traiti! la culcare cu mine,sa pot avea "cadourile"postate maine kiss 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 720534
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Vin 19 Apr 2013, 9:18 pm

mai zic ceva si apoi plec Smile
daca ar sti ea,tampito-idioata de motana ,de cate ori l-a vazut Zoya aproape nud pe "Jammy" cred ca am avea subit epidemie de rabie la pisici in India Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Vin 19 Apr 2013, 11:15 pm

Eu sunt puțin cam nedumerită (o fi și din cauză că n-am văzut ultimele 2 sau 3 episoade) dar dacă Asad renunță la logodna cu Zoya, pe care oricum nu o dorea că nu era un lucru corect și o trimite pe Zoya în SUA (nu pentru că moare de dragul ei) atunci de ce o mai cere de nevastă la aeroport? S-a îndrăgostit cumva subit de ea cât nu m-am uitat eu la film?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 20 Apr 2013, 9:06 am

narcisa a scris:Eu sunt puțin cam nedumerită (o fi și din cauză că n-am văzut ultimele 2 sau 3 episoade) dar dacă Asad renunță la logodna cu Zoya, pe care oricum nu o dorea că nu era un lucru corect și o trimite pe Zoya în SUA (nu pentru că moare de dragul ei) atunci de ce o mai cere de nevastă la aeroport? S-a îndrăgostit cumva subit de ea cât nu m-am uitat eu la film?
Smile cred ca o sa dea "subitul"peste el in week-end ,ca pana acum nu si-a manifestat vreo intentie de afectiune la adresa ei.totusi,cred ca faza cu evacuarea fortata din tara s-ar putea datora si fricii,ca Zoya sa nu fie invinuita de ceva grav daca se intampla ceva cu Humaira,si in loc sa fie libera in America,sa nu ajunga in inchisoare in India! sper,sa fie asta o explicatie cat sa-si mai ierte din pacate ,si nu faptul ca a spus-o la nervi,chestiunea cu "tara asta nu are nevoie de ea"si "intre noi nu este nici un fel de relatie"! 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 2743637754 si,idiotul,cum a putut sa-i zica"nu ai tinut cont nici macar de mine,cand te-ai dus acolo",pai pentru cine s-a dus,pentru Razocloanta,la ea s-a gandit Zoya stupid
dar poate totusi scena de la aeroport e un vis,si o sa-l perpeleasca Zoya cateva episoade bune! oricum ,e prea tras de par daca se intampla asta luni,chiar crede Asad ca poti impaca pe cineva cu o cana de cafea si apoi cu un inel,de care nici nu stia ca-l are in buzunar, dupa ce-l treci Gangele cu "dragalaseniile " pe care i le reprosezi?!
hai ca v-am stricat ora de cafea cu filozofia mea de doi bani Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 20 Apr 2013, 9:10 am


mama mia,dar ce disperata cred ca a fost Razya ,stiind ca Zoya este la un pas de tatal ei,i-ar fi venit sa o sterga de pe fata pamantului instant,nu doar sa-i dea o palma!
5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 TiXM3kA
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 20 Apr 2013, 9:21 am

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 648483

New promo

Asad from balcony sees Zoya going in car ..Dilshaad says Zoya is going away from us wont u stop her tthen showed Asad sitting in his room & crying then he takes hi coat & barges out of room & here zoya was walkinng on the air port & asad running on airport searching her

Credit:sjain ..if
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 20 Apr 2013, 9:32 am

mita baston a scris:
Smile cred ca o sa dea "subitul"peste el in week-end ,ca pana acum nu si-a manifestat vreo intentie de afectiune la adresa ei.totusi,cred ca faza cu evacuarea fortata din tara s-ar putea datora si fricii,ca Zoya sa nu fie invinuita de ceva grav daca se intampla ceva cu Humaira,si in loc sa fie libera in America,sa nu ajunga in inchisoare in India! sper,sa fie asta o explicatie cat sa-si mai ierte din pacate ,si nu faptul ca a spus-o la nervi,chestiunea cu "tara asta nu are nevoie de ea"si "intre noi nu este nici un fel de relatie"! 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 2743637754 si,idiotul,cum a putut sa-i zica"nu ai tinut cont nici macar de mine,cand te-ai dus acolo",pai pentru cine s-a dus,pentru Razocloanta,la ea s-a gandit Zoya stupid
dar poate totusi scena de la aeroport e un vis,si o sa-l perpeleasca Zoya cateva episoade bune! oricum ,e prea tras de par daca se intampla asta luni,chiar crede Asad ca poti impaca pe cineva cu o cana de cafea si apoi cu un inel,de care nici nu stia ca-l are in buzunar, dupa ce-l treci Gangele cu "dragalaseniile " pe care i le reprosezi?!
hai ca v-am stricat ora de cafea cu filozofia mea de doi bani Smile
Dar nu înțeleg cu ce drept îi cere ei să țină cont de el atâta timp cât el consideră că între ei nu este nici o relație. Și tot nu înțeleg de ce trebuie să o ceară de nevastă, a renunțat la principii? Acum e corect să facă o logodnă falsă? Că oricât de subit l-ar apuca subitul tot e prea curând pentru a construi relația cu Zoya. Iar dacă a renunțat la principii înseamnă că e gata să-l ierte și pe tac-su? Dar cu Humaira ce s-a întâmplat, a ajuns la spital?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 20 Apr 2013, 9:38 am

narcisa a scris:Dar nu înțeleg cu ce drept îi cere ei să țină cont de el atâta timp cât el consideră că între ei nu este nici o relație. Și tot nu înțeleg de ce trebuie să o ceară de nevastă, a renunțat la principii? Acum e corect să facă o logodnă falsă? Că oricât de subit l-ar apuca subitul tot e prea curând pentru a construi relația cu Zoya. Iar dacă a renunțat la principii înseamnă că e gata să-l ierte și pe tac-su? Dar cu Humaira ce s-a întâmplat, a ajuns la spital?
la astea doar madam Gul are raspunsul! cred ca a pus amorul ,din perspectiva lui Asad,pe repede inainte Smile
Humaira a ajuns l-a spital,dar nu stim ce s-a intamplat,poate aflam luni.vezi in postarea Andreei,cum l-a apucat plansul pe Asad,doar gandindu-se ca n-o mai are aproape?
uite aici un articol,cum se trezeste ea Zoya sa-l intrebe, de fapt de ce a vrut sa se logodeasca cu ea?! si noi ne inttrebam identic si la fel stupid
http://www.metromasti.com/tv/gossip/Qubool-Hai-Zoya-to-question-Asad-about-his-feelings-for-her/26963
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 20 Apr 2013, 9:42 am

Andreea_Miha a scris: 5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 648483

New promo

Asad from balcony sees Zoya going in car ..Dilshaad says Zoya is going away from us wont u stop her tthen showed Asad sitting in his room & crying then he takes hi coat & barges out of room & here zoya was walkinng on the air port & asad running on airport searching her

Credit:sjain ..if
Bine ai revenit kiss
am vazut ca-i cumpara si rochia de mireasa?!! adica o sa faca facatura de nunta de-adevaratelea??!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 20 Apr 2013, 9:48 am

mita baston a scris:
Bine ai revenit kiss
am vazut ca-i cumpara si rochia de mireasa?!! adica o sa faca facatura de nunta de-adevaratelea??!

Ms... kiss
din poze asa pare..dar la serialele lor nu ma mira nimic...poate isi imagineaza si rochia Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 20 Apr 2013, 9:49 am

Andreea_Miha a scris:

Ms... kiss
din poze asa pare..dar la serialele lor nu ma mira nimic...poate isi imagineaza si rochia Smile
Smile asta ar fi ceva .... mai bine ziceau ca-i film SF si ne luam gandul de la dat cu presupusul Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

5.Qubool Hai - Accept! - Pagina 12 Empty Re: 5.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum