Serialesitelenovelet
14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+11
costearamona
anyta
nutzi
Lucica10
DENISA
victoria
lica54
Admin_dea05
tiberici
iulianagl
narcisa
15 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 29 Apr 2013, 7:09 pm

si din cand in cand ma mai uit la dmg Smile ...tu Petro la ce te mai uiti?
La madhu si Qh? kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 29 Apr 2013, 7:13 pm

Andreea_Miha a scris:si din cand in cand ma mai uit la dmg Smile ...tu Petro la ce te mai uiti?
La madhu si Qh? kiss
Eu...la Madhu asa din cand in cand...depinde ce planuri au... Smile la Qubool am renuntat de mult...am vazut putin din serialul cu Abhaas...la Sanaya nu m-am uitat deloc...dar mi s-a facut dor de Iss si ma uit la el pana ma satur...apoi ..inca nu stiu...deci nu ma uit la prea multe si nici nu ma tenteaza ... 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 1328178742
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 29 Apr 2013, 7:18 pm

În episodul de azi chiar mi-a fost greață de RK, m-am săturat de el și de jocurile lui și de faptul că e mereu înaintea ei. Chiar îmi doresc să nu mai aibă parte de dragostea lui Madhu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 29 Apr 2013, 7:19 pm

narcisa a scris:În episodul de azi chiar mi-a fost greață de RK, m-am săturat de el și de jocurile lui și de faptul că e mereu înaintea ei. Chiar îmi doresc să nu mai aibă parte de dragostea lui Madhu.
Inseamna ca nu are rost sa pierd timpul cu el... 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 41236902
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 7:21 pm

Nu-mi vine sa cred daca nu o prinde RK ea se prabuseste in gol si fara parasuta.Oare are ea cumva vreun plan cu Sultan?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 29 Apr 2013, 7:23 pm

petronela a scris:
Eu...la Madhu asa din cand in cand...depinde ce planuri au... Smile la Qubool am renuntat de mult...am vazut putin din serialul cu Abhaas...la Sanaya nu m-am uitat deloc...dar mi s-a facut dor de Iss si ma uit la el pana ma satur...apoi ..inca nu stiu...deci nu ma uit la prea multe si nici nu ma tenteaza ... 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 1328178742

eu credeam ca te uiti si la Qh..pe mine ma tenteaza multe dar ma si staur repede....nu imi plae asteptarea drama etc.

Si eu m-as uita la iss dar nu prea am timp.Cand mie dor de ei ma uit la scene cu ei pe youtube.
kiss


TOP 10. Escrocherii pe Facebook
http://ro.stiri.yahoo.com/top-10-escrocherii-pe-facebook-061610348.html

de cate ori am primit mesj acela sa vezi cine ti-a vazut profilul sau sa schimbi culoarea pag.... 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Lun 29 Apr 2013, 7:25 pm

Andreea_Miha a scris:

eu credeam ca te uiti si la Qh..pe mine ma tenteaza multe dar ma si staur repede....nu imi plae asteptarea drama etc.

Si eu m-as uita la iss dar nu prea am timp.Cand mie dor de ei ma uit la scene cu ei pe youtube.
kiss
La Qubool citesc tot ce scriu fetele... dar ma opresc doar la atat...poate daca intra Wahi, cum se spune, sa revin la ei...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 29 Apr 2013, 7:29 pm

petronela a scris:
La Qubool citesc tot ce scriu fetele... dar ma opresc doar la atat...poate daca intra Wahi, cum se spune, sa revin la ei...


sincer oficial si pe nici un sait stire ceve eu nu am gasit ca va intra KW...stiu ca o fata a facut o tema pe if si a trecut 4 actori iar unul din ei era Kw...care spunea ea ca ar fi auzit ea ca sunt propusi pt Qh dar sa dea probe si sa vada...cat de real e nu stiu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 7:32 pm

narcisa a scris:În episodul de azi chiar mi-a fost greață de RK, m-am săturat de el și de jocurile lui și de faptul că e mereu înaintea ei. Chiar îmi doresc să nu mai aibă parte de dragostea lui Madhu.

Acum voit o face pe proasta.Ar fi fain sa cada in gol si asa isi scoate si vacanta adica disparand din peisaj pentru ceva timp adica cat sta in vacanta iar Rk sa fie disperat ca a pierdut-o pe Madhu iar pe ea sa o arate cum sta cu Sultan, Aryan si Kaka la taclale. Smile Exact cum a facut si Malik cand le-a scapat pe cele trei de Ballu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 7:38 pm

Vai ce mult mi-ar placea sa se dea disparuta Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Lun 29 Apr 2013, 8:48 pm

nu o prinde nu ati vazut interviul lor cind rk inciarca sa o salveze

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 29 Apr 2013, 9:03 pm

iulianagl a scris:

Acum voit o face pe proasta.Ar fi fain sa cada in gol si asa isi scoate si vacanta adica disparand din peisaj pentru ceva timp adica cat sta in vacanta iar Rk sa fie disperat ca a pierdut-o pe Madhu iar pe ea sa o arate cum sta cu Sultan, Aryan si Kaka la taclale. Smile Exact cum a facut si Malik cand le-a scapat pe cele trei de Ballu.
Nu știu ce să zic cu Madhu că ar face-o pe proasta, atunci de ce erau așa uimiți Sultan și Madhu că se văd? Iar e o inducere în eroare? Și RK e prea bănuitor, spre să înceteze totuși să o bănuiască după ce se aruncă Madhu, altfel nu văd ce-ar mai putea inventa să-l facă să creadă dragostea ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 9:07 pm

narcisa a scris:Nu știu ce să zic cu Madhu că ar face-o pe proasta, atunci de ce erau așa uimiți Sultan și Madhu că se văd? Iar e o inducere în eroare? Și RK e prea bănuitor, spre să înceteze totuși să o bănuiască după ce se aruncă Madhu, altfel nu văd ce-ar mai putea inventa să-l facă să creadă dragostea ei.

Eu nu cred ca o crede ca inca-l iubeste dupa tot ce ia facut si e sigur ca Madhu incearca sa se razbune sper ca sa nu o prinda si satraiasca cu impresia ca a pierdut-o pentu totdeauna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Apr 2013, 9:12 pm

narcisa a scris:

Nu știu ce să zic cu Madhu că ar face-o pe proasta, atunci de ce erau așa uimiți Sultan și Madhu că se văd? Iar e o inducere în eroare? Și RK e prea bănuitor, spre să înceteze totuși să o bănuiască după ce se aruncă Madhu, altfel nu văd ce-ar mai putea inventa să-l facă să creadă dragostea ei.

Mie mi s-a parut ca RK prea ii stia gandurile ei stia cu precizie ce are ea de gand...s-au el este constient de raul care i la facut lu Madhu si acum se asteapta la rasplata...

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 1f6adead
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 9:14 pm

lica54 a scris:

Mie mi s-a parut ca RK prea ii stia gandurile ei stia cu precizie ce are ea de gand...s-au el este constient de raul care i la facut lu Madhu si acum se asteapta la rasplata...

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 1f6adead

Este constient de raul care i la facut si se asteapta la rasplata de aia a si spus in rezumat ca povestea va deveni interesanta cand vanatul va vana vanatorul.Iar chestia cu Sultan sunt sigura ca Madhu se astepta la una ca asta pentru ca-l cunoaste foarte bine pe RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Lun 29 Apr 2013, 9:14 pm

rk nu o sa o creda pe madhi nici o data. stiti asa cum ai spune lu sotia ta ca o sai fii fedel dar sotia ta e fosta amanta

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Apr 2013, 9:23 pm

iulianagl a scris:

Este constient de raul care i la facut si se asteapta la rasplata de aia a si spus in rezumat ca povestea va deveni interesanta cand vanatul va vana vanatorul.Iar chestia cu Sultan sunt sigura ca Madhu se astepta la una ca asta pentru ca-l cunoaste foarte bine pe RK.

Vreau ca planul lu Madhu sa ii reuseasca sa-l lase pe RK fara replica si sa vada ca nu numai el este destept sii merge mintea...

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Ee09a261
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 9:24 pm

lica54 a scris:

Vreau ca planul lu Madhu sa ii reuseasca sa-l lase pe RK fara replica si sa vada ca nu numai el este destept sii merge mintea...

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Ee09a261

Si eu tot la fel dar sa vedem.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Apr 2013, 9:33 pm

iulianagl a scris:

Si eu tot la fel dar sa vedem.

Mam cam saturat ca RK sa easa mereu invingator...Vreau cu rice pret sa-l ingenuncheze Madhu sa-i rada si ea in zefleme cum o face el...ca dor de a avut profesor bun Madhu ...

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 A8b34289
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 9:38 pm

lica54 a scris:

Mam cam saturat ca RK sa easa mereu invingator...Vreau cu rice pret sa-l ingenuncheze Madhu sa-i rada si ea in zefleme cum o face el...ca dor de a avut profesor bun Madhu ...

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 A8b34289

Exact, dar stii ce-mi place ca Madhu il ataca foarte des acum, cum ca el o iubeste foarte mult si se vede ca nu prea-i convine chestia asta.Chiar si cu rochia cand a spus sa-i aminteasca sa nu-i mai faca cadouri ca ego-ul lui nu poate tolera ca altcineva safie mai tantos ca el. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Lun 29 Apr 2013, 9:55 pm

nici o grija pana la urma tot trebuie si MADHU sa reuseasc a sa castige si ea ,sa ai dea o lectie lui RK . slap 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 244732
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Apr 2013, 10:01 pm

iulianagl a scris:

Exact, dar stii ce-mi place ca Madhu il ataca foarte des acum, cum ca el o iubeste foarte mult si se vede ca nu prea-i convine chestia asta.Chiar si cu rochia cand a spus sa-i aminteasca sa nu-i mai faca cadouri ca ego-ul lui nu poate tolera ca altcineva safie mai tantos ca el. Smile

Vrea sa fie convingatoare sa o creada cu adevarat ca si el o iubeste la fel de mult cum il iubeste si ea...
Ca sa-i reuseasca planul...si cred ca il convinge in momentul in care ea se arunca de pe cladire..

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 29578410
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 10:08 pm

lica54 a scris:

Vrea sa fie convingatoare sa o creada cu adevarat ca si el o iubeste la fel de mult cum il iubeste si ea...
Ca sa-i reuseasca planul...si cred ca il convinge in momentul in care ea se arunca de pe cladire..

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 29578410

Ca vrea sa se arunce de pe cladire, sincer nu stiu ce sa spun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Lun 29 Apr 2013, 10:09 pm

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 5bcf598b4901437b8ad520ek


14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 0714a7fd9f294275b87f084




buna fetelor am primit cadou aceste poze si am zis sa le impartasesc cu voi.eu asa il vad pe nesimtitul ala de rk si pe scroafa aia de depali.pe rk il urasc din toatainima.pe sultan il iubesc este superbbbbbbbb,


Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 29 Apr 2013, 10:11 pm

Nicole.RB.Givens a scris:




buna fetelor am primit cadou aceste poze si am zis sa le impartasesc cu voi.eu asa il vad pe nesimtitul ala de rk si pe scroafa aia de depali.pe rk il urasc din toatainima.pe sultan il iubesc este superbbbbbbbb,


Monkey business!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 5 Empty Re: 14.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum