Serialesitelenovelet
6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Qubool Hai - Accept!

+10
tiberici
costearamona
Lucica10
victoria
lica54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
mayya54
narcisa
14 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 17 Iun 2013, 8:45 pm

Andreea_Miha a scris:


6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 648483
cat am urat asta in iss...cam asta spuneau ca e baza povesti iss..
Mă rog în Iss erau cumnați dar tot pe acolo.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Lun 17 Iun 2013, 8:47 pm

iulianagl a scris:Mai nou este ca Tanu il injecteaza pe Jeleu cu un drog si ii gaseste Zoya impreuna si apoi pleaca la Ajmer si de acolo dispare fara urma.Cred ca-i vine de hac motana si lui Zoya si la toti din casa aia.
Cred că madam a probat mai întâi drogul pe ea, altfel nu-mi explic încâlcelile din filmul ăsta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 17 Iun 2013, 9:01 pm

narcisa a scris:
Mă rog în Iss erau cumnați dar tot pe acolo.

da dar nici asa nu mi-a placut...nu imi plac serialele unde prezinta povestile de iub cu incurcaturi in familie.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de costearamona Mar 18 Iun 2013, 12:00 am

mi-a placut ce ia facut bunica lui AYAN la RAZYA ,comica faza ,merita RAZYA sa ajunga la nebuni  acolo ar tebui sa fie si motana ,amandoua in aceasi camera Smile kingconfused
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 2:48 pm

narcisa a scris:
Cred că madam a probat mai întâi drogul pe ea, altfel nu-mi explic încâlcelile din filmul ăsta.

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 954602_465923396832283_1530525527_n

poftim! ca sa vezi ca nu doar noi ci si Motana voia sa-i vaza pachetelele!! dar ea a luat problema in mana si a rezolvat-o!!
si cred ca drogul l-a luat Motana,ca bietul Asad pare cam zmotocit! bine ca nu l-a adus in situatia vestimentara a lui Gurmet din videoclipul de zilele trecute Smile


Ultima editare efectuata de catre mita baston in Mar 18 Iun 2013, 4:46 pm, editata de 1 ori
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 2:54 pm

costearamona a scris:mi-a placut ce ia facut bunica lui AYAN la RAZYA ,comica faza ,merita RAZYA sa ajunga la nebuni  acolo ar tebui sa fie si motana ,amandoua in aceasi camera Smilekingconfused

Smile Smile iti dai seama ce-ar fi?!ar trebui sa dubleze aia peretii camerei ,cand s-or lua ele la paruiala........
dar in ritmul asta cred ca nu ne-ar strica nici noua sa ne rezervam un loc ,ca ne omoara creierii Madama stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 18 Iun 2013, 3:17 pm

mita baston a scris:

Smile mori de rasiti dai seama ce-ar fi?!ar trebui sa dubleze aia peretii camerei ,cand s-or lua ele la paruiala........
dar in ritmul asta cred ca nu ne-ar strica nici noua sa ne rezervam un loc ,ca ne omoara creierii Madama stupid

Paruiala cred ca numai în cazul Miorlăitei are si păr si blana, că de podoaba capilară a Raziyei se pare că a scapat-o Dadi Smile, iar cum e trecuta de varsta a II a in alte parti a inceput năpârlească Smile
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 3:23 pm

mayya54 a scris:

Paruiala cred ca numai în cazul Miorlăitei are si păr si blana, că de podoaba capilară a Raziyei se pare că a scapat-o Dadi Smile, iar cum e trecuta de varsta a II a in alte parti a inceput năpârlească Smile
Smile Smile atunci inseamna ca folosesc doar ghearele Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 3:27 pm

te pomeni ca poza o fi dintr-o scena mega dramatica si noi ne facem griji pentru virginitatea Marmeladului!!!cupidon daca intr-adevar alearga sa o salveze pe Tanu,atunci merita sa stea de doua ori,nu doar o data!Question
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 3:41 pm

"Se mai întâmplă să vezi și lup mâncat de oaie, sincer nu îmi va fi milă de el să-l jumulească până nu-i mai ramane nimic si să o caute pe Zoya până i-o veni rau, iar cand o va gasi să fie in prezenta unui adevarat bărbat nu cu 6 pachetele ci 8 sa moara de ciudă, iar el să ramana cu pisica puricoasă, ca nu a porcit-o o data pe Zoya din cauza eu, ci de mai multe ori."" Mayya quote
lasa mai ,sa-i ramana ceva si Zoyei!!!Smile
cat despre cele 8 pachetele cred ca trebuie sa il aduca pe actorul favorit al Narcisei,ca am inteles ca a fost si intr-un show gen Survivor,deci ii poate faca fata Motanei ,si are si Zoya cu ce sa-i dea peste nas Jeleului 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 780376  ce mi-ar place sa-l vad pe Marmelad agitandu-se pe langa o Zoya  indiferenta 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 780376
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 18 Iun 2013, 3:46 pm

mita baston a scris:te pomeni ca poza o fi dintr-o scena mega dramatica si noi ne facem griji pentru virginitatea Marmeladului!!!cupidon  daca intr-adevar alearga sa o salveze pe Tanu,atunci merita sa stea de doua ori,nu doar o data!Question

Nu mai avea haine pe el, erau cam sifonate parca dupa fața care o face ar fugi dupa Zoya, mie mi se pare ca are o față disperata de îndrăgostit violat Smile
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 3:47 pm



asta asa, sa nu ne demoralizam definitiv!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 3:51 pm

mayya54 a scris:

Nu mai avea haine pe el, erau cam sifonate parca dupa fața care o face ar fugi dupa Zoya, mie mi se pare ca are o față disperata de îndrăgostit violat Smile
Smile Smile cat de indragostit!? ca sa nu zic si cat de violat!!?? daca ar fi fost indragostit,n-ar fi crezut orbeste o pisica turbata 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 2743637754
nu si-ar fi pus si el neuronul la indoiala cand a vazut ca Motana ii face morala in privinta rochiei?! dar ma intreb ce o fi cu parintii pisicii,de a zis el ca :"tocmai tu ar trebui sa o intelegi pe Zoya "?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 18 Iun 2013, 3:53 pm

E cam putin, mai rau intram in depresie numai cu atât stupid
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 18 Iun 2013, 3:58 pm

mita baston a scris:
mori de rasmori de ras  cat de indragostit!? ca sa nu zic si cat de violat!!??  daca ar fi fost indragostit,n-ar fi crezut orbeste o pisica turbata 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 2743637754
nu si-ar fi pus si el neuronul la indoiala cand a vazut ca Motana ii face morala in privinta rochiei?! dar ma intreb ce o fi cu parintii pisicii,de a zis el ca :"tocmai tu ar trebui sa o intelegi pe Zoya "?
Probabil a facut referire la parinții Miorlăitei, sunt morți ca și ai Zoyei, și Zoya a trecut prin multe ca și ea, dar ce nu știe el ca Zoya nu minte, în schimb Miorlăita mă mir de ce nu are nasul mai mare ca al lui Pinochio
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 4:02 pm

mayya54 a scris:
Probabil a facut referire la parinții Miorlăitei, sunt morți ca și ai Zoyei, și Zoya a trecut prin multe ca și ea, dar ce nu știe el ca Zoya nu minte, în schimb Miorlăita mă mir de ce nu are nasul mai mare ca al lui Pinochio
ce zic in promo? doar isi aduc aminte de noaptea cu dorinta pusa in timpul caderii meteoritului? cred ca odata cu meteoritul ala a aterizat si Motana pe pamant,precum Superman,prea are atatea puteri si nimeni o poate prinde cu nimic stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 18 Iun 2013, 4:11 pm

O sa o descopere, sunt sigura ca el o banuieste pe Miorlaită cu ceva, dar asteapta confirmarea, dar cand o sa vină confirmarea, dumnealui o sa fie violentat și violat sau o sa creada ca a fost violat, ca precis nu o să-și mai aminteasca de nimic, iar in promo vorbesc de stele si dorințe care se pun atunci când cad stelele, iar el la un moment dat îi zice ca doar ea nu crede în așa ceva, ceva de genul, intelegi tu. Si binenteles își amintesc si de acea seara ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 4:15 pm

mayya54 a scris:O sa o descopere, sunt sigura ca el o banuieste pe Miorlaită cu ceva, dar asteapta confirmarea, dar cand o sa vină confirmarea, dumnealui o sa fie violentat și violat sau o sa creada ca a fost violat, ca precis nu o să-și mai aminteasca de nimic, iar in promo vorbesc de stele si dorințe care se pun atunci când cad stelele, iar el la un moment dat îi zice ca doar ea nu crede în așa ceva, ceva de genul, intelegi tu. Si binenteles își amintesc si de acea seara ...
aoleu!incearca sa fie romantic Marmeladul?! iar incepe cu :tu chiar vrei sa te casatoresti cu mine,tu vrei ca aceasta logodna sa devina una reala? iar o pune pe ea sa-si declare prima sentimentele? nu-i ajung mainile arse de henna? inca mai e nesigur?! e in stare si dupa ce se vede cu izmenele rupte de Motana sa dea vina tot pe Zoya stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 4:24 pm

daca o mai lungesc mult cu miorlaita ,perversa de acum,ma mut la Saras,macar ala are ......ce-i trebuie si stie cum sa ceara de nevasta o fata,si cum sa-i faca si complimente! 6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 2114215497
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 4:34 pm

https://www.dailymotion.com/video/x1107wd_asad-gets-drugged-by-tanveer-in-qubool-hai-17th-june-2013-full-episode_fun?start=31#.UcBhP_lpne4
deci e chiar intepenit in trafic?! si eu care ma gandeam ca ramane intepenit in ghearele motanei !! si ma rog unde pleaca el in ziua nuntii de ramane pierdut in spatiu? a uitat sa cumpere verighetele?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 5:07 pm

Amarapalli Gupta and Yash Sinha go for a second honeymoon!
Yash to join Amrapalli as she shoots in Jaipur, so that they can spend time together.
6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Untitled-1_10
Amrapalli Gupta who is seen as the antagonist Tanveer in Qubool Hai is going to Jaipur for a particular sequence in the show which also involves Zoya (Surbhi Jyoti) and Asad (Karan Singh Grover).
To give the pretty Amrapalli company will be her husband Yash who too will be in Jaipur from 20th June.
We asked Amrapalli about this mini vacation and she says it is sort of a second honeymoon for them, "Yes we are shooting for a major sequence and all three of us are going to Jaipur. Yash, my husband will join me on the 20th June. I am sure we all will have a gala time there, visit the dargah and also spend some quality time together."
Here's wishing that the couple enjoys to the core in the pink city of Jaipur and relive their honeymoon days!



Motanul oficial!!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 5:11 pm

oare!?
I got unconfirmed spoiler we will get a beautiful&painful scene here as Zoya will fall from the cliff. Asad will crazily go searching for her.  Seeing Zoya in a bad condition, he will break down and confess to her that he loves her deeply. :

sa fie tot o scena gen Kushi? n-or mai fi avand si scenaristii aia alte idei? mai bine o filmau gata sa fie mancata de un rechin,atunci sa fi vazut salvare dramatica  Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 6:12 pm




sa ne mai "racorim"putin ,pana se decide Marmeladul care a fost mai "domnisoara',el sau Motana    Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 18 Iun 2013, 6:30 pm

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Tumblr_mokv96Imru1ssn1vgo1_400
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 18 Iun 2013, 6:54 pm

mita baston a scris:oare!?
I got unconfirmed spoiler we will get a beautiful&painful scene here as Zoya will fall from the cliff. Asad will crazily go searching for her.  Seeing Zoya in a bad condition, he will break down and confess to her that he loves her deeply. :

sa fie tot o scena gen Kushi? n-or mai fi avand si scenaristii aia alte idei? mai bine o filmau gata sa fie mancata de un rechin,atunci sa fi vazut salvare dramatica  Smile
Macar asa, tu nu vezi ca la indieni pana nu le intra morcovul undeva nu-si declara sentimentele.Smile
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

6.Qubool Hai - Accept! - Pagina 25 Empty Re: 6.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum