Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de costearamona Lun 08 Iul 2013, 8:27 pm

ASAD e moale ca un aluat 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 1696271434 ,il invarte si framanta motana cum vrea ea ,si naivu de ASAD crede orice ai spune motana .Are mai mare incredere in motana decat in ZOYA;) 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 9:52 pm

Vai ce m-a facut sarad Ayan, Rajiniji!Ce hotarat dar in acelasi timp si timid.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 9:57 pm

Smile Dumnezeule, madam e mai nebuna ca toti nebunii la cate ciudatenii baga in serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 11:12 pm

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Images?q=tbn:ANd9GcSWzdxtYKfO4TCruyE-n_Ipdy2hSZu0xhmG2sqZgkQVa_Jx3cB1
Asta o fi prietenul ei din america?Ca asa se aude.
Tanveer has troubled Zoya so much that Zoya now is ready to take revenge and Imran Khan will assist Zoya in her mission ...

We were treated to the Asya Teri Meri dance several times during the airing of SBS ...(looks like Gul has the permanent rights to this song ) .... Just guessing yaar ...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 11:14 pm

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 1006259_373968289393386_2084579956_n
Asta e din visul lui Asad dar in realitate ea va dansa cu acest Imran care o ajuta sa o deconspire pe motana.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 11:15 pm

QH Tanveer and Zoya will fight .. Tanveer will push Zoya off a cliff ...
Zoya will be rescued .... And she will be helped by Imran Khan who will enter the show for guest appearence ..
Aha deci acest Imran o scoate din abisul azvarlita de motana.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 11:16 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 08 Iul 2013, 11:28 pm

iulianagl a scris:7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Images?q=tbn:ANd9GcSWzdxtYKfO4TCruyE-n_Ipdy2hSZu0xhmG2sqZgkQVa_Jx3cB1
Asta o fi prietenul ei din america?Ca asa se aude.
Tanveer has troubled Zoya so much that Zoya now is ready to take revenge and Imran Khan will assist Zoya in her mission ...

We were treated to the Asya Teri Meri dance several times during the airing of SBS ...(looks like Gul has the permanent rights to this song ) .... Just guessing yaar ...

Nu stiu ce sa zic stiu ca joaca in filme artistice la Bollywood, ma indoiesc sa ajunga in seriale,dar daca e asa e tare simpatic.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 11:34 pm

mayya54 a scris:

Nu stiu ce sa zic stiu ca joaca in filme artistice la Bollywood, ma indoiesc sa ajunga in seriale,dar daca e asa e tare simpatic.

Din cate am inteles este invitat sa joace in serial va juca doar cateva episoade e cameo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Iul 2013, 11:37 pm

Noapte buna.kiss 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 08 Iul 2013, 11:46 pm

iulianagl a scris:Noapte buna.kiss 
Noapte buna kiss 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 09 Iul 2013, 7:38 am

Buna dimi!Nu-mi vine sa cred ce am citit dis de dimineața.Deci Motana joaca ultima carte ii spune lui Jelly ca e însărcinată cu copilul lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Mar 09 Iul 2013, 8:35 am

Buna dimineata la o cafea!Sa aveti o zi buna kiss kiss 

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 GIjvTZ3
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 09 Iul 2013, 2:38 pm

iulianagl a scris:Buna dimi!Nu-mi vine sa cred ce am citit dis de dimineața.Deci Motana joaca ultima carte ii spune lui Jelly ca e însărcinată cu copilul lui.

Nu m-ar mira sa o ia si de sotie si sa-i creasca si pisoiasul lui Imran ... Ce sa le faci la tolomaci nu au decat sa creasca copii altora, daca o sa fie in gradina lui ce mai conteaza cine i-a pus o gheruta un piciorus Smile  Smile 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 09 Iul 2013, 4:06 pm

cum eu procesez mai greu,orice,acum ma lovi ideea ca scena cu declaratia,in afara locului de filmare,a fost si bine regizata, el fiind imbracat nu in costm,nici macar in costum traditional,ci in aceeasi blugi pe care ii ura initial .cum voia sa o scoata din viata lui in primele episoade,si cum ea a devenit acum singurul motiv pentru care traieste
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 09 Iul 2013, 4:14 pm

mayya54 a scris:

Nu m-ar mira sa o ia si de sotie si sa-i creasca si pisoiasul lui Imran ... Ce sa le faci la tolomaci nu au decat sa creasca copii altora, daca o sa fie in gradina lui ce mai conteaza cine i-a pus o gheruta un piciorus Smile  Smile 
deja ma oboseste menajeria Imran-Tanu, ma tem ca as prefera niste masinatiuni gen Razia! si,apropontu',cum or justifica supravietuirea gen Bear Grylls,a bunicii?! daca nu se trage cel putin dintr-un neam ,bun,de iluzionisti,atunci......poate ca au fost prea multe turbulente meteo ce mi-au afectat sinapsele si de aceea nu mai am rabdare stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 09 Iul 2013, 4:39 pm

Bună ziua dragelor și mulțumesc fetelor care au lucrat din greu la episoade. În sfârșit am ajuns cu ele la zi, au fost suficient de interesante ca să nu mă mai lălăiesc și să stau câteva ore să le văd cap coadă. Climaxul filmului nu m-a impresionat, am simțit dintotdeauna că relația dintre Zoya și Asad nu a fost bine construită. Spre deosebire de Iss unde au fost atâtea scene memorabile între Arnav și Khushi, relației dintre Asad și Zoya madam nu i-a dat profunzime, s-a concentrat mult mai mult pe intrigă și pe personajele negative (și trebuie să recunosc că aspectul i-a reușit) în detrimentul relației dintre Zoya și Asad și lucrul ăsta s-a văzut în scena de după marea trădare. Mi s-a părut o scenă fadă, nu mi-a produs nici o emoție, asta pentru că au trecut prea ușor de la o căsătorie falsă la una reală și nici acum nu știu care a fost procesul prin care cei doi și-au realizat adevăratele sentimente. Și nici măcar Zoya nu mi-a plăcut cum arăta. În schimb mai dureroasă mi s-a părut revelația Humairei că Ayaan nu o iubește, am așteptat și încă aștept cu mai mult interes povestea lor decât povestea dintre Zoya și Asad. Foarte mult mi-au plăcut episoadele în care Zoya și Asad au fost despărțiți (culmea, în nici un serial nu am dorit acest lucru, chiar și jumătate de episod, fără personajele principale împreună, mi se părea de nesuportat), cred că aveam mare nevoie să văd un Asad suferind și regretând tot ce i-a făcut Zoyei. Dacă ar fi insistat și pe căutările Zoyei de către Asad aș fi fost chiar fericită, așa rămân cu impresia că el nu a mișcat nici un deget să o caute. Dar mă bucur că Asad suferă foarte mult că a pierdut-o pe Zoya și mă gândesc că, pentru cei care nu sunt foarte convinși de acest lucru,  madam a vrut să simbolizeze suferința lui Asad prin barba uriașă care i-a crescut în câteva ore după marea mărturisire a iubirii neîmpărtășite. Am auzit de oameni care în urma unor suferințe au albit peste noapte, de ce lui Asad nu i-ar crește o barbă de o săptămână în câteva ore? Dar, pe ansamblu, filmul merge pe drumul cel bun. Un plus pentru Shireen, prostiile pe care le debitează chiar mă fac să râd și la fel și reacțiile celor din jur la spusele ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 09 Iul 2013, 6:09 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragelor și mulțumesc fetelor care au lucrat din greu la episoade. În sfârșit am ajuns cu ele la zi, au fost suficient de interesante ca să nu mă mai lălăiesc și să stau câteva ore să le văd cap coadă. Climaxul filmului nu m-a impresionat, am simțit dintotdeauna că relația dintre Zoya și Asad nu a fost bine construită. Spre deosebire de Iss unde au fost atâtea scene memorabile între Arnav și Khushi, relației dintre Asad și Zoya madam nu i-a dat profunzime, s-a concentrat mult mai mult pe intrigă și pe personajele negative (și trebuie să recunosc că aspectul i-a reușit) în detrimentul relației dintre Zoya și Asad și lucrul ăsta s-a văzut în scena de după marea trădare. Mi s-a părut o scenă fadă, nu mi-a produs nici o emoție, asta pentru că au trecut prea ușor de la o căsătorie falsă la una reală și nici acum nu știu care a fost procesul prin care cei doi și-au realizat adevăratele sentimente. Și nici măcar Zoya nu mi-a plăcut cum arăta. În schimb mai dureroasă mi s-a părut revelația Humairei că Ayaan nu o iubește, am așteptat și încă aștept cu mai mult interes povestea lor decât povestea dintre Zoya și Asad. Foarte mult mi-au plăcut episoadele în care Zoya și Asad au fost despărțiți (culmea, în nici un serial nu am dorit acest lucru, chiar și jumătate de episod, fără personajele principale împreună, mi se părea de nesuportat), cred că aveam mare nevoie să văd un Asad suferind și regretând tot ce i-a făcut Zoyei. Dacă ar fi insistat și pe căutările Zoyei de către Asad aș fi fost chiar fericită, așa rămân cu impresia că el nu a mișcat nici un deget să o caute. Dar mă bucur că Asad suferă foarte mult că a pierdut-o pe Zoya și mă gândesc că, pentru cei care nu sunt foarte convinși de acest lucru,  madam a vrut să simbolizeze suferința lui Asad prin barba uriașă care i-a crescut în câteva ore după marea mărturisire a iubirii neîmpărtășite. Am auzit de oameni care în urma unor suferințe au albit peste noapte, de ce lui Asad nu i-ar crește o barbă de o săptămână în câteva ore? Dar, pe ansamblu, filmul merge pe drumul cel bun. Un plus pentru Shireen, prostiile pe care le debitează chiar mă fac să râd și la fel și reacțiile celor din jur la spusele ei.
kiss  si Smile  pai o motana care asculta mesajele lui Asad, din mai saraca(nu cu duhul)ce era ,de-l tapa pe Imran de bani la coltul strazii ca o.... gaseste bani de avion,si se teleporteaza fix in costumul de Lancelot,la interval de cateva minute,cum e? adica barba e nimica toata,ca sa nu mai zic ce galant era Jeleul cu miorlaita,de unde acasa nici nu o baga in seama(conform declaratiilor ei)! de ce a acceptat-o Dilshad in continuare sa locuiasca la ei in casa? de ce nu -i spune Rashid lui Asad ca Zoya o banuia pe Tanu? e frumoasa povestea lui Ayan&Rajni,dar unde gasea ea un sari,in propriul sifonier? si indiferent cat de calatorie cu autobuzul si cat de povesti si-au spus cele doua,nu avea cum sa afle Humaira atatea detalii ,si sa le si aplice.Shireen are un graunte de ceva sub carliontii aia,parca e altcineva,reincarnat.cat despre povestea dintre Asad si Zoya,sunt de acord cu tine,au trecut de la fals la real,fara sa ne arate ceva dramatico-declansator,gen ingropatul ei in desertul ala.Asad s-a indragostit de dragul mamei,sau de Zoya? am impresia ca undeva in creierul lui Zoya ocupa locul de dalmatian dragut,care trebuia invatat sa stea in cosuletul lui. undeva a zbarcit-o madam,sau mi s-a denivelat mie continutul cutiei craniene.plec,ne auzim maine,pa !
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 09 Iul 2013, 9:14 pm

mita baston a scris:
kiss   si  Smile   pai o motana care asculta mesajele lui Asad, din mai saraca(nu cu duhul)ce era ,de-l tapa pe Imran de bani la coltul strazii ca o.... gaseste bani de avion,si se teleporteaza fix in costumul de Lancelot,la interval de cateva minute,cum e? adica barba e nimica toata,ca sa nu mai zic ce galant era Jeleul cu miorlaita,de unde acasa nici nu o baga in seama(conform declaratiilor ei)! de ce a acceptat-o Dilshad in continuare sa locuiasca la ei in casa? de ce nu -i spune Rashid lui Asad ca Zoya o banuia pe Tanu? e frumoasa povestea lui Ayan&Rajni,dar unde gasea ea un sari,in propriul sifonier? si indiferent cat de calatorie cu autobuzul si cat de povesti si-au spus cele doua,nu avea cum sa afle  Humaira atatea detalii ,si sa le si aplice.Shireen are un graunte de ceva sub carliontii aia,parca e altcineva,reincarnat.cat despre povestea dintre Asad si Zoya,sunt de acord cu tine,au trecut de la fals la real,fara sa ne arate ceva dramatico-declansator,gen ingropatul ei in desertul ala.Asad s-a indragostit de dragul mamei,sau de Zoya? am impresia ca undeva in creierul lui Zoya ocupa locul de dalmatian dragut,care trebuia invatat sa stea in cosuletul lui. undeva a zbarcit-o madam,sau mi s-a denivelat mie continutul cutiei craniene.plec,ne auzim maine,pa !
De ce nu o dă afară Dilshad pe Tanu și pe mine mă miră, doar i-a dat clar de înțeles că nu vrea s-o mai vadă. Probabil între timp s-a răzgândit și a luat sub acoperișul ei pisica de pripas. Nu-i nimic, facerea de bine îi va fi răsplătită, probabil va regreta că nu a fost mai fermă. Asta dacă nu uită cumva madam un detaliu atât de minor (sunt obișnuită de la Iss). Iar Rashid cred că nu e la curent cu toate detaliile din cealaltă familie Khan și nici nu cred că are tupeu să apară în fața lui Asad să dea sfaturi, măcar că acum sunt la egalitate la capitolul trădări. Sau cel puțin așa cred unul despre altul. Cât despre dragostea dintre Asad și Zoya și ce gândesc unul despre altul încă nu am vreo idee clară (mai mult ca sigur n-au nici ei și nici madam nu face impresia că ar ști prea mult). Ce-mi lipsește mie în filmul ăsta și de care m-am bucurat pe deplin în Iss sunt scenele care arată ce gândesc personajele unul despre celălalt și ce sentimente au (mai ales gândurile personajului masculin). I-a reușit atât de bine în Iss acest aspect, nu înțeleg de ce nu se folosește mai mult de asta și în QH. Cât despre teleportarea motanei, habar nu am ce distanță este între Bhopal și Ajmeer, dar ai dreptate, la cât de scurt a fost timpul între telefonul Zoyei și apariția ei, nu putea să fie acolo decât dacă mai are o soră geamănă ceea ce m-ar înspăimânta foarte mult. Dar nu mă cramponez eu de atâta lucru, am văzut altele mai gogonate și mai fanteziste.
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 155656 kiss kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 09 Iul 2013, 10:13 pm

Asta m-am intrebat si eu de ce nu a dat-o afara inca?Stai sa vezi cand o da vestea bomba ca e insarcinata cu Asad atunci sa vezi!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 09 Iul 2013, 10:43 pm

iulianagl a scris:Asta m-am intrebat si eu de ce nu a dat-o afara inca?Stai sa vezi cand o da vestea bomba ca e insarcinata cu Asad atunci sa vezi!

Mari greseli s-au facut cu serialul asta, nu mi-am imaginat niciun moment ca asa va fi, vedeam lucrurile cu totul altfel, nicidecum ca vine una care a luat pisoi si o sa-i puna in carca lui Asad, exact ce am urat, de asta am avut parte sad 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 09 Iul 2013, 10:50 pm

mayya54 a scris:

Mari greseli s-au facut cu serialul asta, nu mi-am imaginat niciun moment ca asa va fi, vedeam lucrurile cu totul altfel, nicidecum ca vine una care a luat pisoi si o sa-i puna in carca lui Asad, exact ce am urat, de asta am avut parte sad 

Sincer si eu sunt putin dezamagita in schimb imi place cum decurg "trebile" cu Ayan si Humaira.In episodul de astazi mi-a placut cum a infruntat-o Zoya pe motana a reusit sa o scoata din pepeni si motana stie ca Zoya este un adversar puternic si cand isi pune ceva in cap pai nu se lasa pana nu-si tinteste scopul de aceea s-a hotarat sa o elimine.Mie imi pare rau de faptul ca madam a reusit sa imbrobodeasca bine personajul Asad, numai prezinta nici un interes.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 09 Iul 2013, 10:53 pm

Mi se pare mie sau Shireen s-a ingrasat?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 09 Iul 2013, 10:59 pm

iulianagl a scris:Mi se pare mie sau Shireen s-a ingrasat?

Nu stiu ce sa zic, nu prea m-am uitat la ea atent ( ma refer fizic), mie imi place naivitatea ei care ii scot pe ceilalti din sarite. M-a dezamagit madam ca a facut din Asad un personaj care nu prezinta niciun interes, mai ales ca e vorba de un actor ca si Karan, el merita u personaj mai bun. Zoya e ok, desi era mult mai simpatica la inceput cand reusea sa-l scoata din sarite pe Asad, decat sa se lupte cu o Miorlaită in calduri care nu-i ajunge una alta Smile 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Mar 09 Iul 2013, 11:03 pm

mayya54 a scris:

Nu stiu ce sa zic, nu prea m-am uitat la ea atent ( ma refer fizic), mie imi place naivitatea ei care ii scot pe ceilalti din sarite. M-a dezamagit madam ca a facut din Asad un personaj care nu prezinta niciun interes, mai ales ca e vorba de un actor ca si Karan, el merita u personaj mai bun. Zoya e ok, desi era mult mai simpatica la inceput cand reusea sa-l scoata din sarite pe Asad, decat sa se lupte cu o Miorlaită in calduri care nu-i ajunge una alta Smile 

Apoi drept ca e incalduri, nu inteleg de ce madam s-aconecntrat mai mult pepersonajele negative uneori chiar mascoate din sarite de nici nu-mi vine sa ma mai uit este prea multa negativitate te incarca cu multa energie negativa cel putin pe mine, asa simt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 9 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum