Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:14 pm

mita baston a scris:
Smile Smile    Asad e deja la pamant,aproape sub nivelul marii(umpluta tot cu lacrimile varsate de el! ),iar pe motana nu cred ca o intereseaza sa fie pretuita cat o intereseaza sa fie intretinuta! astept reactia lui Dilshad,aproape mi-as dori sa se transforme in soacra din "Destine ....",sa-si schimbe comportamentul radical,dar cred ca mai  degraba mai pune motana de un atentat in bucatarie ,sa ramana singura doamna Khan!
Pentru prostia lui Asad nici fundul oceanului nu e suficient de adânc, pentru câte zile fripte mi-a făcut aștept să ajungă în Groapa Marianelor să facă comparație cu groapa motanei unde oricum n-a ajuns. Iar motana, cât de puțin interesată ar fi de prețuirea lui, când va vedea că stă cu mortu în casă nu cred că va mai miorlăi a fericire prea des, până la urmă e femeie și orice femeie se dorește, măcar puțin, apreciată de persoana de lângă el. Și dacă totuși nu e femeie și nu are acest sentiment, gelozia tot o va roade la fiecare suspin al lui Asad pentru Zoya. Și dacă nici sentimentul de gelozie nu-l are atunci nu mă mai uit la film, că înseamnă că nu am cu ce să mă relaxez.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:16 pm

mita baston a scris:
kiss  imi pare rau ca esti stresata kiss   si,da,merita! voiam sa stiu ce alte volume mai sunt pe piata,eu nu am gasit nimic altceva. acum e "de gustibus... ' 'dar mie mi-a placut!
Poate într-un viitor apropiat să găsesc și alte modalități de a mă relaxa, sunt restantă la atâtea lucruri încât nu-mi mai fac nici un plan.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:21 pm

narcisa a scris:
Pentru prostia lui Asad nici fundul oceanului nu e suficient de adânc, pentru câte zile fripte mi-a făcut aștept să ajungă în Groapa Marianelor să facă comparație cu groapa motanei unde oricum n-a ajuns. Iar motana, cât de puțin interesată ar fi de prețuirea lui, când va vedea că stă cu mortu în casă nu cred că va mai miorlăi a fericire prea des, până la urmă e femeie și orice femeie se dorește, măcar puțin, apreciată de persoana de lângă el. Și dacă totuși nu e femeie și nu are acest sentiment, gelozia tot o va roade la fiecare suspin al lui Asad pentru Zoya. Și dacă nici sentimentul de gelozie nu-l are atunci nu mă mai uit la film, că înseamnă că nu am cu ce să mă relaxez.
heeei! cine te-a suparat asa de tare incat sa-ti pice pe" biata" motana? Smile  parca era vorba sa ne relaxam ! mi-a placut "Groapa Motanei"! Smile  cred ca e mai ceva ca cea a Marianelor,ca nu-mi vine sa cred ca Imran a fost primul si singurul "navigator"! si daca acasa nu e admirata ,gaseste ea spatii/sosele unde sa o pretuiasca cineva! tarif fix!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:22 pm

mita baston a scris:
motana ori e prea sigura pe mototolul de Asad,ori e prea disperata ca incep greturile matinale si n-are cum sa scoata termenul de noua luni redus la cinci spre patru stupid sper sa nu se arunce orbeste  Zoya in povestea cu tatal zombi,si sa-l blameze pe Marmelad,atunci i-ar face jocul motanei.iar zile negre cred ca o sa aiba chiar motana,ca Razia n-o sa se dea batuta asa usor!
Nu știu cât timp a trecut în realitate dar pentru indieni au trecut doar două luni de când a început povestea deci motana încă nu e în pericol să nască. Iar Zoya sigur va dori să afle cine e tatăl ei, probabil inițial va face jocul motanei, pe urmă va scoate ea ceva din mânecă (și nu cred că pielea arsă de la incendiu că asta a scos deja) și o va pune cu botul pe labe pe motană. E scenariul meu pentru următoarele 200 de episoade. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:28 pm

narcisa a scris:
Poate într-un viitor apropiat să găsesc și alte modalități de a mă relaxa, sunt restantă la atâtea lucruri încât nu-mi mai fac nici un plan.
nici eu nu le am cu planurile,de cate ori le fac nu se indeplinesc,din varii motive.am renuntat.am ajuns la concluzia ca este un timp pentru orice,sau mai bine,se aseaza lucrurile,fiecare la timpul lor,independent de vointa mea.sau spun asta fiind,vorba copilului,de vina procrastinarea ?7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 2263181061 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:30 pm

mita baston a scris:
heeei! cine te-a suparat asa de tare incat sa-ti pice pe" biata" motana? Smile  parca era vorba sa ne relaxam ! mi-a placut "Groapa Motanei"! Smile  cred ca e mai ceva ca cea a  Marianelor,ca nu-mi vine sa cred ca Imran a fost primul si singurul "navigator"! si daca acasa nu e admirata ,gaseste ea spatii/sosele unde sa o  pretuiasca cineva! tarif fix!
Smile Smile  Să știi că m-ai relaxat foarte mult cu prețuirea la tarif fix și cu Imran, marele navigator pe care, când a văzut hăul în care a căzut, l-a luat amețeala și n-a mai știut să iasă întreg. M-am enervat și pe ăsta, ar trebui să plătească și el pentru greșelile făcute, nu doar Marmeladul care e vinovat doar de bună credință până la urmă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:31 pm

narcisa a scris:
Nu știu cât timp a trecut în realitate dar pentru indieni au trecut doar două luni de când a început povestea deci motana încă nu e în pericol să nască. Iar Zoya sigur va dori să afle cine e tatăl ei, probabil inițial va face jocul motanei, pe urmă va scoate ea ceva din mânecă (și nu cred că pielea arsă de la incendiu că asta a scos deja) și o va pune cu botul pe labe pe motană. E scenariul meu pentru următoarele 200 de episoade. Smile
e bine 200,cam atat au logica,minima,scenaristii indieni Smile si noi rabdare!maxima,de data aceasta Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 16 Iul 2013, 2:32 pm

narcisa a scris:
Palma asta în ce episod este? Eu am văzut doar cât a postat Mayya, 185 când a fost?
In episodul 186, 185 e cel de vineri, iar 186 e cel de luni ...kiss 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:38 pm

narcisa a scris:
Smile Smile  Să știi că m-ai relaxat foarte mult cu prețuirea la tarif fix și cu Imran, marele navigator pe care, când a văzut hăul în care a căzut, l-a luat amețeala și n-a mai știut să iasă întreg. M-am enervat și pe ăsta, ar trebui să plătească și el pentru greșelile făcute, nu doar Marmeladul care e vinovat doar de bună credință până la urmă.
kiss  ma bucur ca ai zambit! kiss 
buna credinta,sau habotnicie?(un fel de ,ma rog ) adica pana si de mine ma indoiesc,ce are motana de e deasupra tuturor?! vreau sa ne arate cum l-a cucerit pe Asad,ce amintire de Alba ca Zapada i-a lasat,de a reusit sa-i anihileze toate instinctele?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:39 pm

mayya54 a scris:
In episodul 186, 185 e cel de vineri, iar 186 e cel de luni ...kiss 
kiss  ce mai faci?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:39 pm

mita baston a scris:
nici eu nu le am cu planurile,de cate ori le fac nu se indeplinesc,din varii motive.am renuntat.am ajuns la concluzia ca este un timp pentru orice,sau mai bine,se aseaza lucrurile,fiecare la timpul lor,independent de vointa mea.sau spun asta fiind,vorba copilului,de vina procrastinarea ?7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 2263181061 
Eu sunt restantă doar la lucrurile bune, cele rele vin de-a valma, dar ai dreptate, procrastinarea e de vină. Și din păcate, lucrurile nu se așează întotdeauna cum vrem dacă nu le urnim din loc. Și nu am nici un chef să le urnesc, mai ales când e atât de bine să stau aici și să vorbesc cu tine. Și uite așa tot amân, fir-ar ea să fie de procrastinare (recunosc că acum aud pentru prima dată de cuvântul ăsta, bine că mi l-ai spus, "am practicat" atâta vreme chestia asta și nu știam cum se cheamă stupid  ).
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:43 pm

mita baston a scris:
e bine 200,cam atat au  logica,minima,scenaristii indieni Smile si noi rabdare!maxima,de data aceasta Smile 
 Smile  Ce-mi place cum știi să pui punctul pe i. Cât despre numărul de episoade, cred că ești mai răbdătoare decât mine. Sau o fi faptul că eu mai am un stres pe cap și de la Madhu. Te mai uiți la ceva indian? Mai ai curaj?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:46 pm

narcisa a scris:
Eu sunt restantă doar la lucrurile bune, cele rele vin de-a valma, dar ai dreptate, procrastinarea e de vină. Și din păcate, lucrurile nu se așează întotdeauna cum vrem dacă nu le urnim din loc. Și nu am nici un chef să le urnesc, mai ales când e atât de bine să stau aici și să vorbesc cu tine. Și uite așa tot amân, fir-ar ea să fie de procrastinare (recunosc că acum aud pentru prima dată de cuvântul ăsta, bine că mi l-ai spus, "am practicat" atâta vreme chestia asta și nu știam cum se cheamă  stupid  ).
Smile  si kiss 
copilul m-a "diagnosticat"!si se pare ca e congenitala,bietul ! nici eu nu stiam cum se numeste,dar asa e cand ai un adolescent lipit de ecranul calculatorului,gaseste el ceva cu care sa se scuze,dar sa-ti si dea una peste freza,sa-ti aduca aminte pe ce raft al bibliotecii se afla DEX-ul !Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:46 pm

mayya54 a scris:
In episodul 186, 185 e cel de vineri, iar 186 e cel de luni ...kiss 
Bună Mayya. kiss  Deci sunt aproape la zi, episodul maha a fost în cursul săptămânii? Că la Iss obișnuiau să ne bucure cu maha în week-end. E adevărat că acolo chiar ne bucurau cu maha, pe când aici probabil s-au gândit să nu ne streseze și în week-end.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:51 pm

narcisa a scris:
 Smile  Ce-mi place cum știi să pui punctul pe i. Cât despre numărul de episoade, cred că ești mai răbdătoare decât mine. Sau o fi faptul că eu mai am un stres pe cap și de la Madhu. Te mai uiți la ceva indian? Mai ai curaj?
am re,re,reincercat sa vad Geet.nu se lipeste! imi aduc aminte de clipul ala cu izmenele lui descusute in punctele esentiale,si ma apuca hlizeala!poate cand m-or exaspera definitiv Razia si Tanu,sa am succes.la altceva,nu.bietul Saras e si batut si cu mireasa luata,de altul, si nu am rabdare sa mai vad inca un personaj masculin plangand,ca ploua destul si suntem in mijlocul verii!stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:53 pm

mita baston a scris:
kiss  ma bucur ca ai zambit! kiss 
buna credinta,sau habotnicie?(un fel de ,ma rog ) adica pana si de mine ma indoiesc,ce are motana de e deasupra tuturor?! vreau sa ne arate cum l-a cucerit pe Asad,ce amintire de Alba ca Zapada i-a lasat,de a reusit sa-i anihileze toate instinctele?
Amintirea i-a lăsat-o Imran și așa o amintire poate să-ți răstoarne lumea cu susul în jos. Eu nu vreau să ne arate nimic din trecutul lui Asad cu motana, nu fac față nici la secvențele Asad-motană din prezent dar să o mai văd lângă el și în trecut. Mi se zbârlește părul numai cât mă gândesc.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:59 pm

mita baston a scris:
Smile  si kiss 
copilul m-a "diagnosticat"!si se pare ca e congenitala,bietul ! nici eu nu stiam cum se numeste,dar asa e cand ai un adolescent lipit de ecranul calculatorului,gaseste el ceva cu care sa se scuze,dar sa-ti si dea una peste freza,sa-ti aduca aminte pe ce raft al bibliotecii se afla DEX-ul !Smile 
Să știi că mi-a cam fost rușine să recunosc că nu știu ce înseamnă cuvântul, mai ales când ai spus că asta e vorba copilului tău. Dar până la urmă omul învață cât trăiește, doar n-o să pretind că le știu pe toate. Câți ani are copilul tău?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 3:03 pm

narcisa a scris:
Eu sunt restantă doar la lucrurile bune, cele rele vin de-a valma, dar ai dreptate, procrastinarea e de vină. Și din păcate, lucrurile nu se așează întotdeauna cum vrem dacă nu le urnim din loc. Și nu am nici un chef să le urnesc, mai ales când e atât de bine să stau aici și să vorbesc cu tine. Și uite așa tot amân, fir-ar ea să fie de procrastinare (recunosc că acum aud pentru prima dată de cuvântul ăsta, bine că mi l-ai spus, "am practicat" atâta vreme chestia asta și nu știam cum se cheamă  stupid  ).
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 155520  placerea e reciproca!
dumnealui mai are cam o luna pana implineste 17.alta generatie,ce sa-i faci! dar imi este panaceul universal psihic permanent! saracul de el si fericita de mine,recunosc 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 1667763765 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 3:04 pm

mita baston a scris:
am re,re,reincercat sa vad Geet.nu se lipeste! imi aduc aminte de clipul ala cu izmenele lui descusute in punctele esentiale,si ma apuca hlizeala!poate cand m-or exaspera definitiv Razia si Tanu,sa am succes.la altceva,nu.bietul Saras e si batut si cu mireasa luata,de altul, si nu am rabdare sa mai vad inca un personaj masculin plangand,ca ploua destul si suntem in mijlocul verii!stupid 
Din punctul ăsta de vedere Maan e de apreciat, a fost un adevărat bărbat, fără smiorcăieli și fandoseli, un personaj echilibrat, poate spun asta și pentru că a fost primul film pe care l-am văzut, dar mi-a lăsat o impresie foarte bună. Mai ales primele 200 de episoade.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 3:08 pm

mita baston a scris:
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 155520  placerea e reciproca!
dumnealui mai are cam o luna pana implineste 17.alta generatie,ce sa-i faci! dar imi este panaceul universal psihic permanent! saracul de el si fericita de mine,recunosc 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 1667763765 
Să-ți trăiască, să fie sănătos și să vă bucurați o viață lungă unul de celălalt. Așa sunt copiii pentru părinți, oare Imran de ce își refuză această fericire? Sunt într-o ureche, știu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 3:13 pm

narcisa a scris:
Să-ți trăiască, să fie sănătos și să vă bucurați o viață lungă unul de celălalt. Așa sunt copiii pentru părinți, oare Imran de ce își refuză această fericire? Sunt într-o ureche, știu.
Multumesc! Si voua la fel va doresc!kiss 
nu,le ai pe amandoua,urechile,si,mai important,ai ce este intre ele,cantitate si calitate, maxima!
pai la ce parinti-Haseena- are Imran,cred ca e pedepsit de Madam!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 3:21 pm

mita baston a scris:
Multumesc! Si voua la fel va doresc!kiss 
nu,le ai pe amandoua,urechile,si,mai important,ai ce este intre ele,cantitate si calitate, maxima!
pai la ce parinti-Haseena- are Imran,cred ca e pedepsit de Madam!
kiss Întotdeauna e loc de mai bine. Cu Haseena ai mare dreptate, personaj mai scârbos n-am văzut niciodată. Și săraca femeie mai e și urâtă pe deasupra.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 3:26 pm

narcisa a scris:
kiss Întotdeauna e loc de mai bine. Cu Haseena ai mare dreptate, personaj mai scârbos n-am văzut niciodată. Și săraca femeie mai e și urâtă pe deasupra.
frumusetea e destula la personajul motanei,dar ce folos? raul are diverse intruchipari,ca si binele,de altfel.cred ca asta e ce vrea biata Madam sa ne faca sa pricepem,sa nu judecam omul dupa haine/infatisare,dar nu are in totalitate dreptate.ideea e buna,realitatea e cea care se pune contra.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 3:33 pm

kiss  ies putin,ca la mine e o tentativa de furtuna,si am ceva de treaba pe afara. ne auzim mai pe seara,daca ma lasa natura si nu-mi sinucide netul ! multumesc pentru companie! mi-a priit,muuuuuult de tot! kiss
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 3:41 pm

mita baston a scris:
frumusetea e destula la personajul motanei,dar ce folos? raul are diverse intruchipari,ca si binele,de altfel.cred ca asta e ce vrea biata Madam sa ne faca sa pricepem,sa nu judecam omul dupa haine/infatisare,dar nu are in totalitate dreptate.ideea e buna,realitatea e cea care se pune contra.
Cu Marmeladul a dat chix, ăsta nu judecă deloc. Deci și ție ți se pare frumoasă motana? La început mi se părea urâtă dar acum o văd altfel, are ochii frumoși (și tocmai ochiul e pricina Smile ).
Iza îți urez o zi bună, nu știu dacă mai intru azi pe forum, mă duc să mănânc că miroase de la vecini atât de frumos a friptură că mi-am adus aminte că trebuia să fac și eu ceva de mâncare pe ziua de azi. Și mă grăbesc să intru în bucătărie până nu se leagă iar procrastinarea de mine și rămân flămândă. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 17 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum