Serialesitelenovelet
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
mita baston
iulianagl
Criss Criss
petronela
AdrianaMatza
tiberici
victoria
narcisa
costearamona
Andreea_Miha
anyta
axxa246
16 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 5:46 pm

Episodul de ieri a fost o mare prostie... RK l-a omorat pe Sultan, pur si simplu ca asa a vrut el, nicidecum in legitima aparare... A tras in el o gramada de gloante.. Dupa asa un episod, nici nu mai pot sa fiu fana RK, ce a facut RK n-are nicio justificare... stupid
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Sept 2013, 6:18 pm

Criss Criss a scris:Episodul de ieri a fost o mare prostie... RK l-a omorat pe Sultan, pur si simplu ca asa a vrut el, nicidecum in legitima aparare... A tras in el o gramada de gloante.. Dupa asa un episod, nici nu mai pot sa fiu fana RK, ce a facut RK n-are nicio justificare... stupid
In sfarsit e cineva de acord si cu mine.kiss 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 6:23 pm

iulianagl a scris:In sfarsit e cineva de acord si cu mine.kiss 
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2364036189 

Eu nu inteleg cum a putut politistul ala sa zica a fost in legitima aparare, cand a fost acolo si a vazut totul... Nu stiu eu prea multe despre legi, dar pot spune cu siguranta ca aia n-a fost legitima aparare..
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Sept 2013, 6:27 pm

Criss Criss a scris:18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 2364036189 

Eu nu inteleg cum a putut politistul ala sa zica a fost in legitima aparare, cand a fost acolo si a vazut totul... Nu stiu eu prea multe despre legi, dar pot spune cu siguranta ca aia n-a fost legitima aparare..
Asta am zis si eu ieri deci Sultan numai prezenta nici un peticol dar Rk l-a ucis ca asa a vrut muschii lui mai mult din gelozie.Deci eu zic ca creativii puteau termina caracterul Sultan altfel adica in alt mod dar nu inteleg de ce au hotarat ca Rk sa devina un criminal ca asa apare acum in ochii mei si sincer asta nu-mi place ca-l vad asa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 03 Sept 2013, 6:28 pm

Fetelor depre ce vorbiti voi e india acolo tot e legitim daca sa arunci de la 10m un copil mic e permis atunci ce sa mai vorbim

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 03 Sept 2013, 6:29 pm

Nustiu ce sa zic ca de vreo saptamina nu ma mai uit la madhu ma cam plictisesc

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 6:31 pm

iulianagl a scris:Asta am zis si eu ieri deci Sultan numai prezenta nici un peticol dar Rk l-a ucis ca asa a vrut muschii lui mai mult din gelozie.Deci eu zic ca creativii puteau termina caracterul Sultan altfel adica in alt mod dar nu inteleg de ce au hotarat ca Rk sa devina un criminal ca asa apare acum in ochii mei si sincer asta nu-mi place ca-l vad asa.

Intocmai, Sultan in momentul acela nu mai era niciun pericol pt RK..Rk pur si simplu l-a impuscat prima data ca i-a rupt maneca lui Madhu la bluza, iar apoi pentru ca nu-si mai lua ochii de la Madhu...Si a tras multe gloane...unul nu era de ajuns? L-a impuscat din gelozie, pura gelozie... Pana acum incercam sa-i gasesc lui RK o gramada de justificari pt comportamentul sau, dar pentru fapta asta n-am nicio justificare...Pur si simplu pentru mine acum e un criminal, la fel ca Sultan... Pentru mine Madhubala s-a terminat 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 155656 .. Un asa serial nu mai pot urmari.. unde personajul principal e un criminal si nimeni nu face nimic...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 6:32 pm

victoria a scris:Fetelor depre ce vorbiti voi e india acolo tot e legitim daca sa arunci de la 10m un copil mic e permis atunci ce sa mai vorbim

Da, e aruncat.. dar nu e omorat.. Se asigura ca copil este prins. Sa stii ca au si ei legi aspre in privinta torturarii nurorii, a violatorilor, a hotilor... mai multe..Dar asta e serial, in serialele indiene totul e posibil
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 6:36 pm

Credit: ZA Productions
Drashti Dhami's fans, you will be happy to know that the judges praised Drashti a lots this week and she got very good mark @drashti10 @ColorsTV
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mar 03 Sept 2013, 6:52 pm

nu a fost deloc legitima aparare RK pur si simplu la ucis pe SULTAN cu sange rece si din gelozie 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 3176764736 .Criminal este RK nu SULTAN 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 229917 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 03 Sept 2013, 6:55 pm

sultan e criminal daca el nu incerca sa o faca pe madu sa divorteze daca nu isi insena muartea daca nu vraia sal ucida pe rk daca rk nu era batut de uamenii lui sultan daca nu o facea pe madhu sa sufere el inca era viu si astai tuata vina lui SULTAN

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 7:02 pm

Si Sultan si RK, amandoi frati, sunt niste criminali... Sultan ca a omorat o gradama de oameni pana acum, iar RK pt ca l-a omorat pe Sultan... 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 273628 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mar 03 Sept 2013, 8:15 pm

pt ca SULTAN a rapito pe MADHU si a fortat-o sa divorteze merita sa moara 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 67332 ? Dar atunci ce merita Evil or Very Mad  RK pt cat a facuto pe MADHU sa sufere si si-a batut joc de ea ,sincer SULTAN pe langa RK e un inger 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 229917 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 780376 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 03 Sept 2013, 8:21 pm

costearamona a scris:pt ca SULTAN a rapito pe MADHU si a fortat-o sa divorteze merita sa moara 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 67332 ? Dar atunci ce merita Evil or Very Mad  RK pt cat a facuto pe MADHU sa sufere si si-a batut joc de ea ,sincer SULTAN pe langa RK e un inger 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 229917 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 780376 
Draga mea astea s-au pierdut de mult n-are rost sa amintim ca mai tare te enervezi asa ca tine in tine asa cum fac eu si altii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mar 03 Sept 2013, 8:23 pm

dupa tot ce sa intamplat MADHU si RK se merita unul pe altul ,seamana foarte bine amandoi ,si una peste alta ar fi tare sa se trezeasca cu ARYAN pe cap Smile macar promisiunea asta fata de SULTAN sa o tina minte MADHU si sa o respecte ,dar nu prea cred 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 343827 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 03 Sept 2013, 8:25 pm

sultan e mult mai rau rk decit rk era mai rau acum a murit totusi sultan mai mmulta a facuto sa sufere rk o data a tradato dar sultan era avea sa o ucida daca nu era alui

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mar 03 Sept 2013, 9:32 pm

costearamona a scris:dupa tot ce sa intamplat MADHU si RK se merita unul pe altul ,seamana foarte bine amandoi ,si una peste alta ar fi tare sa se trezeasca cu ARYAN pe cap Smile macar promisiunea asta fata de SULTAN sa o tina minte MADHU si sa o respecte ,dar nu prea cred 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 343827 
pe Aryan in ep de azi RK i-a zis lui Madhu ca l-a inscris la o scoala buna si ca pt Meera a aranjat tot cei mai bun pentru ea,conditii foarte bune
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 03 Sept 2013, 9:33 pm

inseamna ca nui asa de rau

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Sept 2013, 10:34 pm

anyta a scris:pe Aryan in ep de azi RK i-a zis lui Madhu ca l-a inscris la o scoala buna si ca pt Meera a aranjat tot cei mai bun pentru ea,conditii foarte bune
Și gata, și-a spălat conștiința că i-a ucis unuia tatăl și celeilalte fiul? Nu cred să fie o consolare nici pentru Aryan și nici pentru Meera.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Sept 2013, 10:34 pm

Bună seara fetele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Sept 2013, 10:36 pm

narcisa a scris:Bună seara fetele.
Buna! ...dar care fete ? ca nu prea mai sunt ...au fugit care incotro de frica lui RK...Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 03 Sept 2013, 10:57 pm

petronela a scris:Buna!  ...dar care fete ? ca nu prea mai sunt ...au fugit care incotro de frica lui RK...Smile 
De frică mai puțin, mai degrabă de dezgust.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 11:00 pm

narcisa a scris:De frică mai puțin, mai degrabă de dezgust.
Eu chiar de asta am fugit Smile 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 03 Sept 2013, 11:25 pm

victoria a scris:inseamna ca nui asa de rau
e NU!!!
E un criminal!!! Betiv, arogant.......
Comportamentul lui (RK) l-a facut pe Sultan sa se poarte asa si a ajuns indragostit de Madu.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 03 Sept 2013, 11:35 pm

Si RK si Sultan 2 criminali... se vede ca sunt frati 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Cz13
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 22 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum