Serialesitelenovelet
25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

+3
victorelalove
axxa246
DENISA
7 participanți

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 8:29 pm

victorelalove a scris:
o alinare .  Smile dupa cate am patimit dupa Engin . Crying or Very sad am spus sa profit de guzelurile oferite de planeta pamant .
Eu am crezut ca e nenea cu ochii alungiti...Smile 
Fiecare cu febletea ei...Smile
25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JqFfbSxwb5cX0

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JFFaHzU7pjIah

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JB4Wma0yGUYnq
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 8:30 pm

Admin_dea05 a scris:Eu am crezut ca e nenea cu ochii alungiti...Smile 
Smile Smile Smile 
am crezut ca-i o gluma . Smile 
Bravo , Dea !! Distreaza-te cu astia vizibili . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 8:30 pm

Si aici Demonul intruchipat isi arata adevarata fata....25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 2743637754 

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JGnVJJBDvVP45

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JbgJvHE6xfvrot
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 8:31 pm

Admin_dea05 a scris:[center]Si aici Demonul intruchipat isi arata adevarata fata....25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 2743637754 

aoleu !! este rau in serial ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 8:34 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile 
am crezut ca-i o gluma . Smile 
Bravo , Dea  !! Distreaza-te cu astia vizibili . kiss
La inceput probabil m-am uitat repede la poze dar acum privindu-le mai bine se vede bine ca baiatul e atletic si inalt fata de piticul Kim sau cum il cheama...

Ma distez dar mai rau e ce nu sti la ce sa te astepti de la el e plin de mister....25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 2743637754 

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 J03YIzF1e0VtO
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 8:37 pm

Nu-i Pitic Kim . Este destul de inalt . are 1,84 . sa stii ca la ei actorii sunt inaltzi . Pe bune .
olelei , sa-mi spui pana la urma cum este de fapt omul . indianul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 8:39 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:[center]Si aici Demonul intruchipat isi arata adevarata fata....25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 2743637754 

aoleu !! este rau in serial ?
Pai habar nu am ce intorsatura va lua serialul.Oricum cu siguranta se va razbuna pe ea dar acum sa vedem daca in episodul de luni o va compromite in asa fel ca sa afle toata lumea. 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1450537109 Oricum prostul isi va da seama dupa aceea ca el chiar e indragostit 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 281600

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JAf1kOHXfB71E
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 8:42 pm

toata stima ca putetzi urmari un serial intreg . eu nu ash avea rabdare . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 8:47 pm

victorelalove a scris:toata stima ca putetzi urmari un serial intreg . eu nu ash avea rabdare . kiss
Pai nu-i mult un ep are 20 de minute si daca nu ai rabdare sa fie tradus de fete se poate vedea direct online cu traducere in lb engleza la ora 20.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 8:49 pm

totushi ... Smile
nu am rabdare . pai pana bea bunica un pahar cu apa , trec 5-6 episoade . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 8:55 pm

victorelalove a scris:totushi ... Smile
nu am rabdare . pai pana bea bunica un pahar cu apa , trec 5-6 episoade . Smile
Aici e pe repede, apoi mai vedem...Smile 
Au trecut 50 de ep..iar in acestea am vazut ura , razbunare... vazand ca nu-i merge cu ea asa de usor a trecut la cucerirea inimii iar acum nici nu sti la ce sa te astepti din partea lui.Familiile lor se cearta de la o bucata de pamant si tot asa...Smile ..Fata e indragostita lulea de el ca doar el i-a promis si luna de pe cer....Smile 
25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JqUa4CnhlKGPi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 8:57 pm

AM OROARE DE FAMILII . De la fatmaguli mi se trage . Smile
lasa , frate . sa stea copiii singuri . ca la coreeni . mama , dar ce bine ii . singurei prin casa , sa vezi la aia iubire . stau 80 la suta din timp impreuna . singuri . in concedii . luna de miere . la restorante .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 9:01 pm

victorelalove a scris:AM OROARE DE FAMILII . De la fatmaguli mi se trage . Smile
lasa , frate . sa stea copiii singuri . ca la coreeni . mama , dar ce bine ii . singurei prin casa , sa vezi la aia iubire . stau 80 la suta din timp impreuna . singuri . in concedii . luna de miere . la restorante .
Aici sunt urmariti de trecut....Smile El are un trecut lasat inca in mister....stupid 
Si actorul asta are peste 1,90 cand se desira nu-ti dai seama de unde incepe si unde se termina....radeam cu fetele ca asta din doi pasi o prinde imediat....Smile 

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 JxTHEDG28nrNG
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 9:04 pm

dar am inteles de la iuliana ca-i insurat cu tipa din triunghiul dragostei ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 9:07 pm

victorelalove a scris:dar am inteles de la iuliana ca-i insurat cu tipa din triunghiul dragostei ?
Habar nu am si nici nu m-a interesat.Imi place personajul si doar atat.Eu nu m-am uitat la nici un serial indian pana acum pe canalele noastre TV, mi se par plictisitoare sau cel putin ce au cumparat astia pana acum.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 9:14 pm

Admin_dea05 a scris:Habar nu am si nici nu m-a interesat.Imi place personajul si doar atat.Eu nu m-am uitat la nici un serial indian pana acum pe canalele noastre TV, mi se par plictisitoare sau cel putin ce au cumparat astia pana acum.
aha . inteleg .
Ashteptzi ceva turcesc ?



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 01 Noi 2013, 9:23 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Noi 2013, 9:19 pm

bună fetelor !!!

Am încercat Dea să mă uit la Destine ... dar m-am plictisit , le trebuiesc 10 ep doar să-şi atingă cu mâna soaţa , nu mai spun de sărutat sau de petrecut timpul împreună, ajung eu în baston până îşi consumă ei căsătoria sau pâna o sărută el ptr prima dată pe buze nu pe frunte , dar nu cred că indienii se sărută doar îşi ating picioarele cum am ar pupa la noi bărbaţii femeile în semn de respect ( asta era la noi pe vremea bunicii ) aşa că mă las păgubaşă chiar de îmi place de acel indian Sooraj, de Kimulică a lui Vic m-am amorezat că tot mi=l expune la bustul gol, de uitat nu mă uit la seriale coreene, poate dacă aş avea mai mult timp liber aş încerca . Nu m-am mai uiatt la TV de vreo 3 săptămâni , la un film sau serial nu mai spun , dacă stau în living vreau nu vreau servesc pe pâine doar programele de sport sau ştirile aşa ca nu văz nik.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 9:22 pm

Buna , Denisa !!! kiss 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Msoinb
despre ce amorezare vorbim ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 9:23 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:Habar nu am si nici nu m-a interesat.Imi place personajul si doar atat.Eu nu m-am uitat la nici un serial indian pana acum pe canalele noastre TV, mi se par plictisitoare sau cel putin ce au cumparat astia pana acum.
aha . inteleg .
Ashteptzi ceva turcesc ?

http://lavinia72.sunphoto.ro/Triunghiul_iubirii_poze_NOIIII/13096992
Imi ajunge serialul asta "Ce nume sa-i dam acestei iubiri?-Inca o data", abia am terminat de revazut " Ce nume sa-i dam acestei iubiri! si mai mi s-a recomandat unul tradus de Criss , imi scapa numele serialului, o comedie gen Geet printre straini (Serialul meu de suflet 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 283516 ) asa ca la asta inclin sa ma uit dar e mult pana ma apuc....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Noi 2013, 9:25 pm

bună VIC !!

am încercat Dea să mă uit la Geet când mi-ai dat linkul adr nu m-a prins .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 9:26 pm

Deci fara ceva turcesc , Dea . Smile
Vaz ca la intalnirea cu Kim ( aia de Craciun ) ... sunt 10 locuri la astia de pe forum . fanele spera sa obtina bilete .

I will go Korea if seat available for me for X-Mas party, as you know we got only 10 seats available but hopefully I can get one.

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1tv2mh

axxo , deci tre sa avem invitatie . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Noi 2013, 9:30 pm

la să VIC că eu mă întâlnesc cu el şi fără bilete , e de ajuns să-i scriu Moşului 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1077778874  o scrisoare şi să vezi cum mi-l aduce sub brad.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Noi 2013, 9:32 pm

DENISA a scris:la  să  VIC  că  eu  mă  întâlnesc  cu  el  şi  fără  bilete  , e  de ajuns  să-i  scriu  Moşului 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1077778874  o  scrisoare  şi  să  vezi  cum mi-l  aduce  sub brad.
Smile Smile Smile 
Doamne , este plin de viatza omul . Sa vezi imbratisari . Pe toate la imbratiseaza . Ca de asta da shi bilete . Smile  Acu 2 ani s-a costumat in mos craciun . asha ca ... vrei ca el sa-ti aduca ceva ... Smile Smile Smile 
vedem anul asta ce le pregateste fanelor .

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 No8w7725. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 No8w77
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Noi 2013, 9:36 pm

atunci vine şi se aşează singur sub bradul meu.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 01 Noi 2013, 9:36 pm

DENISA a scris:bună fetelor !!!

Am  încercat Dea  să  mă  uit la Destine ...  dar  m-am  plictisit  ,  le  trebuiesc  10  ep  doar  să-şi  atingă  cu  mâna  soaţa  , nu mai  spun  de  sărutat  sau  de  petrecut  timpul  împreună,  ajung   eu în  baston  până  îşi  consumă  ei  căsătoria  sau  pâna o  sărută  el ptr  prima dată  pe  buze  nu pe  frunte ,  dar  nu  cred  că  indienii  se sărută  doar  îşi  ating  picioarele  cum  am  ar  pupa la  noi  bărbaţii  femeile  în semn  de  respect (  asta  era  la noi  pe vremea  bunicii  ) aşa  că mă las  păgubaşă  chiar de  îmi place de acel  indian  Sooraj,  de  Kimulică  a  lui  Vic  m-am  amorezat  că  tot  mi=l  expune la  bustul  gol,  de  uitat  nu mă  uit  la  seriale  coreene,  poate dacă  aş avea  mai mult  timp  liber  aş  încerca .  Nu  m-am  mai uiatt  la TV de  vreo 3  săptămâni ,  la un film sau  serial  nu mai  spun , dacă  stau  în living vreau nu vreau  servesc pe  pâine  doar  programele  de  sport  sau  ştirile  aşa  ca    nu  văz  nik.
Lasa ca te servim noi cu bunaciuni pe paine....Smile 

Cine zicea ca indienii nu se pupa in public?!...

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Tumblr_mvbkbpGm9e1reahfpo3_250 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Tumblr_mvbkbpGm9e1reahfpo2_r1_250

Sincer nici nu duc lipsa scenele sunt asa romantice ca nu-mi trebuie sa vad nici un pupat la ei.

"Ce nume sa-i dam acestei iubiri?"

aici astia nu se suportau deloc Smile 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Tumblr_mux71s3xvU1rk5tb2o4_r1_250

iar aici LOVE>>>>25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Tumblr_mv0ygdE9Ld1rk5tb2o2_250 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Tumblr_mum8p256cP1ry8c13o2_250
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 25. Suskunlar ~ Jocul Tăcerii ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum