Serialesitelenovelet
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Sila - Puterea destinului - comentarii

+9
gabriela
Criss Criss
Andreea_Miha
victorelalove
Admin_dea05
DENISA
costearamona
angelica_g
axxa246
13 participanți

Pagina 14 din 42 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Urmatorul

In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 10:26 am

victorelalove a scris:buna dimineata !!

hai ca am facut tot ce trebuia facut . ma apuc in curand de povestit . kiss

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 10921676_408136262696036_830886676_n nenea asta sigur este turc ? Smile
daca o sa ne incanti mereu cu povestirile tale hazli cum ai facut la fatmagul atunci deschide topic separat ca sa le avem ordonat... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 10:57 am

episodul 5

okay ... hai sa incepem . desi ... stiti cand incepe oamenii sa scrie prin filme ...si nu au inspiratie si se muta ei pe plaja in honolullu sau undeva prin anzi cu vedere la padurea de foioase si conifere ? eee , asa mi-ar trebui si mie . Smile

totul a inceput aseara , cand era sa-mi rup de 3 ori picioarele , ca sa ajung cand trebuie acasa sa vad minune de serial . si prin asta vreau sa spun minune de aga ...

episodul trecut se terminase cand nenea aga statea la mega balconul casoaiei ( de fapt mega palatului ) sau ...si se uita cum sila vorbea cu logodnicul ( de fapt el habar are ca-i nenea fost actual logodnic -stai sa afle < eu atata spun !!!  Smile ) asa ...si statea el acolo , falos din cale afara , si sila tot vorbea cu baiatul ala ( emre parca ) sunt varza la tinut minte numele altor persoanaje din vreun serial in afara de aia principali . vorba , vorba , vorba , vorba ( intre aia doi cum spusei... ) , aga tuna si fulgera ...dar rabda ( inca ) se stapanea omul cum trebuie . (inca )
sila ii tot spunea aluia : mai , baiete , gata , bitti ...s-a dus cok guzelu , oldu , oldurum ... m-am resemnat . nu avem cum sa ne luptam cu clanul asta . este prea puternic si oriunde am merge , ne vor gasi . asta este .... resemnare si la gara . ala ,,, a , ca nuuuu , esti cea mai bogata fomeie din turcia , parintii tai ti-au lasat toata averea , ai 7 fabrici de ibrice  , 8000 de angajati ... ai bani , nu are aga ce sa-ti faca . nus e mai poate atinge nimeni de tine .

ea : nu , nu si nu , raman aici , m-am resemnat , unchiul oricum nu ma mai primeste ...si apoi resemnarea ... iar resemnare . ( parca prea usor se resemna fata > frate , zici ca-i denisa . adica ... hai ca il testez , ceva de genul , si peste 3 ore era deja lider in calasamentul denisei din harem , ce ca lider !! ??? zici ca l-a lansat undeva in stratosfera . ) si ca nu mai pot merge la stambul , ca raman aci ... si asa asta-i destinul meu ...
aga deja se uita la tot ce fac aia ...dar ii lasa in pace . calm . bine si el calm, calm ... dar si cand nu mai este , sa te tii ...

logodnicul ... aaaa , nu cumva ai inceput sa tii la el ? si ii pune mana pe fata . atata i-a trebuit lu" aga calmu" ...( desi prietemul lui tot incerca sa-l linisteasca ) ... ca un uragan s-a dus pe scari sa ceara socoteala alora .

se duce direct la logodnic sa-l bata . il tot impinge , ca ce vrei ? ce cauti in casa mea ? lasa-mi nevasta in pace . cadana . ca-i a mea ( prostii din astea de posesie ... parca nici nu stiu daca o place sau pur si simplu o vede ca pe un bun si atata ) o ia aga si pe sila de o aripa ...si o da in spatele lui .  sila , saraca , sarea sa-l apere pe ala , sa nu care cumva sa dea aga in el . ala spusea ca are dreptate totusi ( ca-i casalui aga ) si ca daca nu vrea sa-l primeasca acolo ...are tot dreptul . pleaca logodnicul suparat . dar ii tot spunea lui boran daca stie cine este . banuiesc ca aga banuieste ceva ... dar nu vrea sa stie sigur . mie mi-au parut ca se plac ...si nu realizeaza asta decat in  momentul in care afla fiecare de iubirile aluilalt ( alea din trecut ) Smile

deci pleaca logodnicul ( cum spusei ) si aga isi cheama oamenii ... urmariti-l !!
sila : de ce ? vrei sa-l omori , cremenalule ... daca pateste ceva ma omor , ma omor auzi ?!! nu mai ai viata cu mine , cremenalule .  se tot bateau , se impingeau (parte in parte ...Smile )  el ridica mana la ea ...si ea ii spune aaa , asta mai lipsea , sa ma si lovesti ... oricum ai facut-o in momentul in care ai ridicat mana la mine . este ca si cum ai dat in mine .
aga era suparat ca il tot cearta si ameninta de fata cu omemenii lui . deh , mandrie mare . dar si ea este artagoasa .

pleaca sila in camera ei . aga tot era intrebat de oamenii lui daca sa-l impuste pe nefericit ( logodnic ) . si a spus doar sa-l urmareasca si sa vada ce face . ce intentii are ...si daca pleaca inapoi de unde a venit . nu este o injuratura , sa stiti ...

sila tuna si fulgera . cremenalul ...

sora lui boran se intoarce acasa . se duce mami a ei si o ia frumos acasa . ca nu a crescut asa floare de fata , ca sa fie sluga in casa alor sila . si daca vrea si barbatu-sau sa vina dupa ea , sa vina . il primesc . ala si ala mandru ...cum sa ma duc in casa la ei ? taica-su si mai tare : prostule , a dat norocul peste tine ... poti sta in casa sefului si faci nazuri . te duci si tu frumos acolo , ca este perfect .
sora silei este si ea mica si draguta si cu scoala . mergea pe drum cu un baiat . o vede taica-su ...si ce urmeaza ... ii rupe toate cartile , caietele ...ca el nu mai vrea sa vaza carti in casa , ca gata cu scoala ...ca ce atata ? daca nu a plans aia mica ...si cu ea odata si maica-sa . viata grea . fuge fata de la nebunii aia .
aga afla ca logodnicul nu are nicidecum de gand sa plece prea curand . ca si-a luat cazare la hotel pentru o saptamana . si atunci aga spune : hai ca-i fac eu o vizita maine . sa stam frumusel de vorba .

si se duce el frumos , frumusel . si stau de vorba . tu pleci de aici si gata . este clanul meu . tot ce vezi aci imi apartine . nu te pot apara de oamenii mei . asa ca pleaca . si pleaca logodnicul , ce sa faca ?

sila este imbracata intr-o rochie a la fatmagul . pe bune . verde cu floricele ...o minunatie . ma mir ca se uita aga la ea . Smile
toate ca toate ... ajunge sora lui boran in camera la ea si ce sa vezi ( ca eu apoi intelesei mutarea cu sora-n casa ) trebuie sa-i spuna cineva silei de marea iubire dintre el si prima sotie .
a mai fost casatorit ? sa moara sila si alta nu ...
a mai fost casatorit , vaiiii dar tot mandrului stie de iubirea lor . alta iubire mai frumoasa nici ca a existat ( stia si sora-sa lui aga sa le spuna , mama , mama ...buna povestitoare ) . fratele meu s-a dus frumos la o nunta ...si acolo s-au vazut , si a foat ceva de vis . el s-a indragostit de ea si ea de el , dar familiile le erau impotriva . clanuri rivale . dar el s-a dus sa o ia de acasa si ea si-a lasat familia si a plecat cu el . parintii au renegat-o ... bla, bla , bla ...sau blaiolgu . si au ajuns ei acasa si au facut o nunta ca-n povesti ( mai , la celelalte dialoguri infloresc eu ...dar la asta asa a spus sora Smile ) exact asa povestea . o dragoste mare de tot ...si sial mai sa-si rupa rochia de pe ea . ca fratele meu cand iubeste o face din toata inima .
ii piepatana in fiecare dimineata si seara parul ( barbatul perfect ) ..ea niciodata nu-si pieptana parul .
okay ... treceau anii si nu avea copii , si clanul vroia copil . maica-sa ; maica-sa lui : trebuie sa iti iei sotie de-a doua . el: nu-mi iau sotie de-a doua nici mort . ea este sotia mea ..si asa ramane . sotia tocmai ce auzea conversatia ...incepe sa planga . el  se duce dupa ea : nu te dau pe niciun copil , nu-mi iau sotie de-a doua .
acum ... au lucrat mult la copilul ala cred ( si tot nu le-a iesit , din moment ce pe sila o lasa gravida din prima . Smile ) sila tot intreba : dar nu au fost la medici ? ba daaa , au fost , normal . si ce le-a spus acolo , nu stiu ... ca fratele nu ne-a spus niciodata .
toate ca toate , ea s-a sinucis pentru ca era presiunea prea mare , si nu putea sa-i dea copii . si el a fost distrus . a vrut si el sa se omoare ( dar stiti voi ca l-a salvat calul lui fidel ) .
si in fiecare an ii duce trandafiri la locul unde s-a aruncat in apa . si sila isi aminteste imediat ca i-a dat si ei un trandifor cand s-au intalnit prima data . si era super fericita . pai ce facusi , silo ? asa repede se induiosa ...
pleaca sora ...si ce sa gandeste draga de sila ... ia sa-mi pun eu verigheta pe deget . ca eu sunt nevasta lui acum . bine cu sora lui si cu faptul ca-i buna povestitoare . a facut-o pe sila sa ierte tot la aga . Smile

aga intre timp mai rezolva problemele clanului . cum ca vrea sa-i impace pe toti . ca erau doua familii care se tot dusmaneau ...si ca el va gasi o solutie . parintii sunt foarte mandri de el .
hai ca plec la culcare . spuse aga calmu' .
taica-sau cica : ce ne facem ? ca astia se incuie in fiecare seara in camera si se uita unul la altul . Smile de unde stiu , frate , atatea ?

se duce si el in camera sa-si ia treningul ( eu am crezut ca vrea sa alerge ) . sila deja il aranjase . vede baiatul ca are verigheta pe deget . de ce ai verigheta ? pai mama soacra mi-a spus sa o port  . okay .
cica vrei sa dormi ? pai as cam vrea fomeie .
ea , nu , hai sa ne plimbam . am chef de plimbare . hai sa ne plimbam .
si pleaca ei miez de seara ...la plimbarica . singuri .
se tot plimba frumos . vorbesc civilizat . il intreaba de facultate . a spus ca a facut facultatea de matematica . aga ...si matematica . asta ca sa nu-l insele cineva la proprietatile si recoltele clanului .
ii da si haina de pe el . ca era frig . era haina ca o rochie pentru sila .
se intorc de la plimbare . sora silei era la usa . plangea mititica . cand o vad aga si soata , o iau in casa . si le povesteste ca taoca-sau nu mai vrea sa o dea la scoala . intre timp ratutitii de parinti o tot cauta ... hai la aga ( spune ea , mama silei ) esti nebuna la cap , fomeie ? cum sa sunam la sef la usa la ora asta ? ce vor spune ? pai si ce sa facem ?
ajung ai acolo intr-un final . si aga il ia pe socru si-i spune ca sa o lase pe fata la scoala , daca ea vrea sa invete ...sa o lase . si omul se resemneaza , ca doar a spus aga .

isi ia sila o camasa de noapte rosie , crapata ...si-o mai ridica si pe bulan . sa-l bage in boala pe aga . asta observa imediat . Smile intelept aga . frumos este ca ea ii facuse patul . pe jos normal , dar il facuse . ii multumeste .
sii , siiii ...incepe fata sa-i citeasca poezii . pe bune ... super versurile . si el stia .
de , aflase ( ca uitai sa va spun ) ca el si prima isi tot citeau poezii . ea sa fie mai prejos ? Smile

dimineata el , imbracat intr-o camasa superba , superba ... ii miroase parul . au ce au astia cu mirosit parul . bai , frate , si-i statea parul super , si era impecabil aranjata . asa aratati si voi dimineata ? adica eu am parul ca o matura ...si mi-a curs si saliva din gura cateodata . si sila ziceai ca a venit direct de la salon . deh . sotie de aga . te aranjeaza manichiurista inainte sa te trezesti .
asa ... cum mirosea el la parul impecabil , ea se trezeste . el ia floarea cazuta pe jos ...si i-o da . si ea : este pentru a doua oara cand imi dai trandafirul asta . eeee , ce repede a cedat sila . repedeeeee .

apoi se duce el sa pape , sau ce sa faca ...si o ia la rost pe mama . pai bine mama  , nu ai spus ca nu o mai obligi sa faca ceva ce nu vrea ? de ce i-ai spus sa poarte verigheta daca ea nu vrea ? maica-sa se uita ca la un nebun . nici nu i-am spus de asa ceva . si pe el cred ca-l trec transpiratiile ... ca se duce sa-si schimbe camasa pe care si-o pusese acum 10 minute . si apoi , apoi ne trec pe noi transpiratiile .. Smile . bine arata aga . biiiineeee !!!  Smile moment important . schimbat camasa si aratat fara absolut niciun motiv .  

el da sa plece su masina . ea , boran ete ti-am facut o lista cu ce vreau din oras . el ii spune pai hai sa ne intalnim la 5 si mergem impreuna la cumparaturi .
- pai si cine ma aduce ?
-vii singura .
- pai nu stiu .
- o fata ca tine ? nu te descurci tu ? eu am incredere ca vei reusi .
-bine , ne vedem la 5 .

o lasa aga sa vina singura . dar avea niste dubii . isi pune oamenii sa o urmareasca .
pana la urma ajunge . respira aga usurat .
hai sa mergem sa luam ce-om lua . eu ince cred ca au luat tampoane . Smile
-mai vrei sa mergem undeva ?
- da , la librarie .
-hai sa mergem .

ajung ai acasa . si cum nimic nu dureaza etern . asa nici cu armonia lor .
a fost impuscata o fata care nu a vrut o casatorie fortata .  sila : ce se intampla ? era verisoara fetei din casa . a murit cutarita . cum? a fost impuscata de clan . pai cum asa ? cine a luat decizia ? clanul . adica si boran ?  aoleu ... atata a fost .
s-a dus sila glont la el . cremenalule !!!
el intre timp vorbea cu un om de-al lui . ca el a incercat de fapt sa o ajute pe fata . si a tot acuns-o . si acum ca familia vrea sa afle cine a ajutat-o sa fuga . si cine i-a dat si bani .
sila il cearta direct pe aga . dar si aga aiurit . putea sa-i spune si ei povestea . dar nici nu stau la vorba . el se urca pe cal si fuge in lumea larga . ea , se duce suparata la culcare .
se intoarce . cremenalu' . nici nu intra bine ... iar il ia sila la 3 pazeste . nu ti-e rusine de ce ai facut ? cum poti trai cu asta pe suflet . cate fete ai ? una , asta pe care o vezi , spune el .
pleaca omul din camera .se duce la aminalutele lui . cica ca ar vrea sa se uite la el si sa stie imediat sila ce fel de om este . pai daca si el nu spune nimic . o lasa sa creada ca este un criminal ....
cica ca ea este incapatanata ...ca si el este la fel . Smile

sta aga de vorba cu prietenul lui . ala ii tot spune ca merita o sansa la fericire . ca tine la fata aia , ca se vede ...si ca merita sa fie din nou fericit . invit-o in oras .
pai de ce as invita-o ? ca oricum nu va veni .
da , dar se va gandi la asta . chiar de nu vine  . va vedea gestul tau ca o incercare de a te explica .

se duce fata din casa sa-i spuna sile ca o asteapta seful in oras . de ce m-as duce ? pentru ca este un gest frumos .
-ai si uitat ce s-a intamplat ? tocmai ce ti-a omorat verisoara ...
-cine ? aga ? nuuu , nu ai inteles . el a ajutat-o . a vrut sa o duca departe . il judeci gresit .
este multumita sila . nu mai poate de drag . hai ca ma duc si-mi pun si rochia cadou de la el .
o masa ... ca-n pevesti . lungaaaa . ma mir ca se auzeau . Smile
hai sa bem . sa bem , zic . tarie . a baut ea mai mult ca el . Smile

-de ce nu mi-ai spus ca ai mai fost casatorit ?
-nu a fost niciun moment sa vorbim despre asta si nici nu vreau sa vorbim despre asta . se resemneaza sila .
ii faca cadou boran niste cercei . foarte frumosi . si ea si-i pune .

apoi se duc acasa . ea se clatina . hai sa urce scarile . urca-le silo ... ca nu poti .
hai ca o ia el in brate , la usa . si direct la pat .
ea _ da-mi mana . zsbang : flash cu ailalta tot cu da-mi mana . ii da pana la urma mana silei .si apoi fata trece la pupat aga . si gata ... in seara asta vedem ce se intampla . sau vedem ce se intamplioglu .

maica , iar am scris o tona . Smile

dea , muta-le tu in alt topic te rog . mouseul meu faca nazuri . kiss si nu pot da copy -paste .)
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 11:59 am

victorelalove a scris:episodul 5

maica , iar am scris o tona . Smile

dea , muta-le tu in alt topic te rog . mouseul meu faca nazuri . kiss si nu pot da copy -paste .)
doame de unde ai atata inspiratie... Smile nu mai pot de ras , am ras cu lacrimi ..si cum veni vorba de minunatii cercei cum se facu ca fata noastra tocmai in seara aia nu purta nimic....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de costearamona Mar 13 Ian 2015, 12:01 pm

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:09 pm

Admin_dea05 a scris:
doame de unde ai atata inspiratie... Smile  nu mai pot de ras , am ras cu lacrimi ..si cum veni vorba de minunatii cercei cum se facu ca fata noastra tocmai in seara aia nu purta nimic....

mersic . si sa vezi ce urmeaza ... Smile Smile Smile
daca-mi place ceva , imi place ...
stai sa faca aga baie cu ibricul . Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 648483 ramona . multumim ,
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:13 pm

dea , vezi ca la pagina 9 este si primul rezumat . ala pentru prima saptamana . kiss poate il pui si pe ala ...si vad eu cum mai fac pentru primele episoade . kiss acum trebuie sa tinem de actiune .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de costearamona Mar 13 Ian 2015, 12:13 pm

kiss
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 12:14 pm

victorelalove a scris:mersic . si sa vezi ce urmeaza ... Smile Smile Smile
daca-mi place ceva , imi place ...
stai sa faca aga baie cu ibricul . Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 648483  ramona . multumim ,
da cu ibricul ala aurit de oameni bogati ...la ei nu se inventase baile normale sau traditiile le interziceau ...ne spalam cu ibricul ca asa e legea din batrani... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:18 pm

Admin_dea05 a scris:
da cu ibricul ala aurit de oameni bogati ...la ei nu se inventase baile normale sau traditiile le interziceau ...ne spalam cu ibricul ca asa e legea din batrani... Smile

in cazul lui nu ne suparam . Smile sa fie cu traditia lor .
ca si-n kara para de au dusuri moderne ...cu ce ne-am ales ? Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 552668_401851936537825_954401180_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de costearamona Mar 13 Ian 2015, 12:19 pm

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 12:22 pm

victorelalove a scris:in cazul lui nu ne suparam . Smile sa fie cu traditia lor .
ca si-n kara para de au dusuri moderne ...cu ce ne-am ales ? Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 552668_401851936537825_954401180_n
aia pe unde s-a cazat elifa mai erau si cu pereti de sticla... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 12:24 pm

costearamona a scris:[]
multumim
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:25 pm

Admin_dea05 a scris:
aia pe unde s-a cazat elifa mai erau si cu pereti de sticla... Smile

daca nu ne-au aratat nimic ...degeaba .
aci aga doarme dezbracat .
omer nu doarme . adica nu doarme . nici imbracat nici dezbracat . Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 15475_786501631406185_5152997202264623851_n

multumim , ramona kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 12:26 pm

victorelalove a scris:

daca nu ne-au aratat nimic ...degeaba .
aci aga doarme dezbracat .
omer nu doarme . adica nu doarme . nici imbracat nici dezbracat . Smile
multumim , ramona kiss
da dar omeru si elifa ne arata pupaturi la greu
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:31 pm

Admin_dea05 a scris:
da dar omeru si elifa ne arata pupaturi la greu

ne-au . de cand cu roma si expertul ... s-au mai domolit . Crying or Very sad
abia astept sa vad ce fac diseara . cum isi ia el treningul . ca bulan nu cred ca ne arata . Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 F4i35j
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 12:40 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
da dar omeru si elifa ne arata pupaturi la greu

ne-au . de cand cu roma si expertul ... s-au mai domolit . Crying or Very sad
abia astept sa vad ce fac diseara . cum isi ia el treningul . ca bulan nu cred ca ne arata .  Smile
]
da o tura fara trening ..adica imbracat cum este... ii este frica sa nu sara sila pe el.... Smile ....sa o vezi diseara pe sila ce surprinsa este cand boran da inapoi de la pupat..ea devine confuza ( si de la bautura si de la pupat)pai cum bre eu vreau si tu nu vrei pai ma lasi asa neterminata... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:46 pm

Admin_dea05 a scris:
da o tura fara trening ..adica imbracat cum este... ii este frica sa nu sara sila pe el.... Smile ....sa o vezi diseara pe sila ce surprinsa este cand boran da inapoi de la pupat..ea  devine confuza ( si de la bautura si de la pupat)pai cum bre eu vreau si tu nu vrei pai ma lasi asa neterminata... Smile

pai tocmai de aia se gandeste la faptul ca o iubeste inca pe fosta sotie . si cred ca este asa .

si tura o da dezbracat ? daca nu tu trening ... Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 2jb9qut
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 12:51 pm

victorelalove a scris:
pai tocmai de aia se gandeste la faptul ca o iubeste inca pe fosta sotie . si cred ca este asa .

si tura o da dezbracat ? daca nu tu trening ... Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 2jb9qut
uite aici ce frumusete de copil are din prima...e viril aga asta si face si copii frumosi nu-I de lasat ... Smile
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Sila-boran-o
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 12:53 pm

Admin_dea05 a scris:
uite aici ce frumusete de copil are din prima...e viril aga asta si face si copii frumosi nu-I de lasat ... Smile
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Sila-boran-o

Smile Smile Smile sa nu-i spui denisei asta .

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Jq70ye
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 13 Ian 2015, 1:12 pm

victorelalove a scris:
Admin_dea05 a scris:
uite aici ce frumusete de copil are din prima...e viril aga asta si face si copii frumosi nu-I de lasat ... Smile
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Sila-boran-o

Smile Smile Smile  sa nu-i spui denisei asta .
[/img]
nu nu..pastam pentru noi ...
o zi frumoasa, ne intalnim diseara kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 1:16 pm

Admin_dea05 a scris:
nu nu..pastam pentru noi ...
o zi frumoasa, ne intalnim diseara kiss

spor . ne intalnim peste 6 ore . Smile 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 155656

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 2w5qf89
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de angelica_g Mar 13 Ian 2015, 2:58 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 539466 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 539466 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 539466
am ras cu lacrimi!!!!
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 3594945229

angelica_g
membru activ
membru activ

Mesaje : 90
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Ian 2015, 3:36 pm

hai  repede  raportul   !!  ce  ar  trebui  să  știu  și  lui  VIC  nu  i-ar place  să  aflu  ???



1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Post311212_img11.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 602_31.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6080107N1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6080108Q1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6080109W1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6080083o1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6083138h1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6083140N1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6082112S1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6082125Y1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6082131Y1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6082143Y1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6082145m1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6083186Z1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 6082962i1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 238_1

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 R23

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Post273617_img11.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Post273617_img1_11.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Post273617_img1_21.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Post273617_img1_31.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Post273617_img1_4
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 6:23 pm

nimic, denisa .  vorbeam asa ... despre serial .

hai ca am toata treaba facuta . sa nu pierz frumusete de sarut . adica de fuga . Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 16jpysx

angelica ne bucuram . stai pe aproape . va uram . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mar 13 Ian 2015, 7:03 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 648483 fetele! kiss
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 42 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum