Serialesitelenovelet
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Sila - Puterea destinului - comentarii

+9
gabriela
Criss Criss
Andreea_Miha
victorelalove
Admin_dea05
DENISA
costearamona
angelica_g
axxa246
13 participanți

Pagina 17 din 42 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Urmatorul

In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 8:39 pm

gabriela a scris:acum am reusit sa citesc rezumatul tau Vic si desi am vazut episodul nu as rata rezumatul pentru nimic

este super si asteptam rezumatul tau la fiecare episod, nu ar fi complet episodul fara acest rezumat

stati , stati .... ca-mi intru si pentru maine la rezumat . am niste idei . Smile fiti pe faza .
a avut aga niste scene ... Smile 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2qjlwsp
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 8:40 pm

DENISA a scris:lasă  mămică  că  recuperez.

măi dar  nu  îmi plac  costumele lui  de tataie  ,  cu  2-3  numere  mai  mari,  putea  și el purta  niște  sacouri  slim,  niște  cămăși  lipite  de  pectorali

eee , nu are . ori asa ori dezbracat . la ibric .

ce recuperezi ? te violeaza de 2 ori ? Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2ccnv28
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Ian 2015, 8:42 pm

ei nu ar fi rău


pune și la noi rezumatul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty g

Mesaj Scris de iulianagl Mar 13 Ian 2015, 8:43 pm

GUMUS-NOOR a scris:

Pai ce sa zic, fata isi merita soarta cata rabdare sa mai aibe si saracul aga.E trist ca i se intampla in felul asta....hardcore!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de gabriela Mar 13 Ian 2015, 8:45 pm

victorelalove a scris:

eee , nu are . ori asa ori dezbracat . la ibric .

ce recuperezi ? te violeaza de 2 ori ? Smile

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2ccnv28

daca deschideti lista de asteptare sigur sunt mai multe amatoare Smile Smile

gabriela
vip
vip

Mesaje : 1098
Data de inscriere : 11/06/2011

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 8:45 pm

DENISA a scris:ei  nu  ar  fi  rău  


 pune  și la noi  rezumatul  

nu ma lasa mouseul . pune-l tu , te rog . kiss

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2wpmgrk

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 8:47 pm

gabriela a scris:

daca deschideti lista de asteptare sigur sunt mai multe amatoare Smile Smile

Smile Smile Smile

saracul aga .
pai este nedrept .
ea beata , nu-l poate viola . el nu vrea , nu vrea ... ca nu i se ...
dar el beat ... ea trebuie sa stea . stupid

nedrept . nu-i acelasi lucru .

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 23shvnt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Ian 2015, 9:05 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 6094611d1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 22_141.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 0301042791.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 0301042821.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Marazaligif
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 9:06 pm

ce superb este ultimul gif .

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 A6vx3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Ian 2015, 9:11 pm


1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 0301283671.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 0301283711.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Bfi1365541151u
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 9:12 pm

o si spala . cu ibricul . Smile
arata bine . adica , era super sa-l vedem pe el la baita .

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 9j27eo
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 9:19 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 1037dx5

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Szdbvc
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de gabriela Mar 13 Ian 2015, 10:00 pm

Noapte buna fetelor
1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 155656 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 155656

gabriela
vip
vip

Mesaje : 1098
Data de inscriere : 11/06/2011

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 10:08 pm

noapte buna , gabriela kiss

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2a7sewk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Ian 2015, 10:31 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 J9wjh Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 13 Ian 2015, 11:19 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 648483
Cum s-a descurcat serialul aseara pe acasa..

AUDIENȚE. Serialul turcesc Puterea destinului, 800.000 de telespectatori pe Acasă TV. Cifrele de aseară
http://www.paginademedia.ro/2015/01/audiente-serialul-turcesc-puterea-destinului-800-000-de-telespectatori-pe-acasa-cifrele-de-aseara/
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de costearamona Mier 14 Ian 2015, 1:14 am

doamne dar frumos mai poate fi AGA mai ales privirea lui te da gata 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 248946 sunny
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de costearamona Mier 14 Ian 2015, 1:40 am

costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de costearamona Mier 14 Ian 2015, 1:43 am

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 248946 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 354328
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Ian 2015, 7:18 am

Neata!

Trebuie sa fac rezumatul acum . Smile

Mulțumim ,Ramona .
Frate , in camera fostei soate arata aga de vis . Cand a dat sa o pupe pe sila ... Si se uita la poza raposatei , era superb . 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Ian 2015, 8:01 am

Nu ma lasa sa intru de pe tableta la rezumate . Il scriu aici si- l mutati voi , fetelor . kiss

Maica , ce episod . Cum s- au gelozit ei . Cum si- au spus , cum s- au uitat unul la altul .cum au coborât scările alea de maraton .... WoW si iar wow ....

Pai bine mai , aga calm .... Cum se poate asa ceva ? Fata vrea pupat ... Si chiar mai mult si tu ? Sa- l bat îmi vine . Adică cand ea vrea si el nu ... asta este , nu se întâmpla , ca deh ... Nu este ce trebuie cum trebuie ( dezbracata sa fi umblat , daca el a spus ca nu , NU rămâne .) . Dar daca ea nu vrea si el da ... Tot ca el rămâne . Mereu ca el .

Deci .... Ramasesem la venirea lor acasă . Cam matolita ea , dar doritoare . Ii cere sa- i dea manasi apoi hai sa ne pupam . Si încep ei sa se pupe . Mana prin par , pupături putin pe gât . SI apoi i se scoala ( nu ceea ce trebuie , nu va ganditi la prostii ) lu nenea aga , cum ca ea nu știe ce face , ca vede dublu si ca sa se culce , ca- i obosita . Săraca fata nici nu mai Știa ce sa creadă . Pai, pai ... Ce faci ? Ma lași asa ? Asa te las , ca nu știi ce faci si mâine parca te vad ca regreti. ...si pleaca cu tristete in ochi . Se duce sa se răcorească putin . Putin mai mult .
Era pe terasa ( terasa aia cat o pista de aterizat avioane ) .
Sila , nici ea nu sta in camera , fuge repede după el . Pai ce faci , borane? Du- te la somn , femeie . Ca ești obosita . Aaaa , vrei sa spui ca sunt beata . Dar nu sunt . Știu bine ce vreau . Hai sa vorbim , nu sta asa . Si apoi da- i cu gelozeala . Este din cauza fostei , nu- i asa ? Încă o mai iubesti ( ce tine acum sila la cremenal ! Cremenal , cremenal ...dar este cremenalul ei , sa nu audă ca a iubit pe alta . )
Si apoi sa vezi ce încep sa zboare , fratilor , lenjerii prin casa . S la se duce glont la dulapuri , ii ia patul ( ala de- l făceau pe jos ) il pune in fata usii si se incuie in camera . Aga sa se ducă si el la nani .... Vede Lenjeriile pe acolo ... Si gata , știe . S- a supărat fata . Dar ce supărare mare .
- silo , deschide ușa . Saci mala ma . Sau cum Spun ei la nu te
prosti , fomeie . Ca ne aude toată casa , plus juma de clan . Tu nu auzi sa nu te mai saci mala ma . Hai , da- mi drumul in camera .
Sila ii spune ca nu are de gând sa- l mai lase sa doarmă acolo ... Si ca ce părere are cand vorbește cu peretii ? De acum sa doarmă unde vrea , ca la ea in camera nu- l mai primește .
Se enervează si aga si arunca si ala cu Lenjeriile peste balustrada . Supărare mare . Trezesc si toată casa .
Astia s- au certat . Sora agai ( Deșteaptă fata asta ) spune hai ca astia au început sa se placa .stai ca ma duc sa vorbesc cu ea . Ce ai , silo ? Pai aga încă o Iubește pe raposata . Cum poate iubi o persoana care a murit ? Vrei sa- ti fac o cafea sa te trezești ? Aaaa , toți credeți ca sunt beata . Asa si frate- tu ... Tot de aia m- a refuzat , dar sigur a fost din cauza raposatei . Offffff , greu , greu cu amorele asta .

Între timp aga pe unde- l găsim . La o tanti , pe unde mai ajunge el sa doarme din cand in cand . Iar sa- l iei la omor si alta nu . Deci nu- i nevoie de camera zilei , ca sa aibă băiatul unde sa doarmă . De vorba cu sila nu avuse chef sa stea ... 1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2743637754

Trece noaptea... Își revine sila din beției si începe sa- l caute pe animal . Adică pe boran . Borane , borane , unde ești ? Pai bine , fata .... Nu tu- l dadusi afara fara sa cosuorum sau cum se spune la a vorbi . Il caută peste tot . Unde a dormit ? Unde este ?
Apoi vrea ea sa vaza camera raposatei . Nu are cheile , vrea sa spargă ușa ... Dar mama soacra nu asta ușa trebuie sa o spargi ... Ci lacătul inimii lui . - eeeee , adu levierul mama soacra , ca nu se mai poate asa . După ce ca se căsători contra vointei ei ... Acum sa mai lupte si cu moarta .

- hai ca am fost beata . Deci de asta nu a vrut . Sta sila si cugeta . Super logica . Eeee , ar trebui sa- mi cer iertare . Buna fata ....
Vine mama ei in vizita . Le făcu poale- n Brau . Offfff , cum toate ii fac apropouri cu poale lu' aga cel calm . Ieri seara sila cu poalele in Brau de la camasa , Acu soacra cu prăji cu nume predestinat .... De aia a fugit omul de acasă .

Era si fratele silei . Micul cântăreț .
Mama si sila stau de vorba . Ii spune sila ca din cauza ei s- au certat acum ....

Ala micu ( fratele ) este prieten bun cu aga . Ba chiar unde nu mai pui ca știe si sa- i cânte un cântec de dor lu aga . Eeee , hai sa ti- l cant acum . Offff , pramatie mica ! Taci ... Nu- l cânta acum . Ca tocmai ce veni sila langa aga , spasita , calma . Nu cânta , bă cant , nu cânta , ba cant , ca am voce frumoasa .... Si cand colo cica : cântecul asta este pentru yezda . Smile sa facă aga atac .
Atâta i- a fost silei . Aaaa , deci despre ea era vorba . Aveam dreptate ... Ea nu te lăsa sa mergi mai departe .
-Nu mai dormi in camera mea .
- Nici nu vreau sa dorm in camera ta
- poftim ? Cum sa nu dormi aici ? Unde vrei sa dormi ? Ești nebun la cap?
- vad eu unde dorm
- ești nebun la cap ? Aici dormi ....
Exact asa au facut . Nu dormi aici ... Dar aici dormi . Si i- a aruncat o solnita după el . Sa fie treaba treaba . Geloasa rau sila .

Au venit si unchii . Cum ca vor sa se împace . Ca le pare sau . Sila nici nu vrea sa audă .... Dar aga ii spune ca este frumos sa- i primească .
Va urma kiss

Trebuie sa plec . Continui mai târziu . Va pup .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 14 Ian 2015, 10:05 am

Buna dimineata!

...Vic azi noapte ai scris rezumatul? Smile  1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 918686

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 1


Ultima editare efectuata de catre Camelia_Monica in Mier 14 Ian 2015, 1:13 pm, editata de 1 ori
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 14 Ian 2015, 11:08 am

neața fetele !!!!



fetelor mi se pare mie sau Boran chiar are vocea dublată? ori e din cauza decalajului dintre imagini și sunet , dar mie el mi se pare că aduce fonetic cu arabii, se aude h-ul lung , accentul mi se pare că îl pune pe silabe sau poate au vrut să ne arate un turc autentic din sud ce duce mai mult cu musulmanii din țările arabe , mie una mi se pare o diferență fonetică între turcii dn partea de nord , mai europenizați și cei din sud .

din ce am văzut eu până la ep 28 ( dar văzut pe repede înainte) nu iese din tiparul turcesc povestea, căsătorii făcute la comandă , cutume și tradiții de neîncălcat, răpiri , spitalizări , ” aerisiri” forțate( arest ), intervenția familiei , preocuparea intensă asupra problemelor fam și mai puțin a celor din cuplu .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 14 Ian 2015, 12:07 pm

denisa , nu stiu . pare ca vorbeste asa si-n realitate



monica , m-am trezit sa fac rezumat ...si apoi mi-a dat tableta eroare . mai sa mor de inima .

continui mai tarziu . Smile bine ca l-a trimis

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 2r1zoy0
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 14 Ian 2015, 6:53 pm

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 648483 fetelor! kiss

...pregatite de film?
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

1.Sila - Puterea destinului - comentarii - Pagina 17 Empty Re: 1.Sila - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 42 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum