Serialesitelenovelet
11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

+5
axxa246
gabriela
Camelia_Monica
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 11 din 41 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Urmatorul

In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 19 Ian 2015, 11:50 am

eee , hai ca aci cred ca-ti place . chiar de are barba mare
11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 780376 11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 780376 11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 780376

scuze de dispariție kiss , chestii inopinate și stringente... kiss

a, deci ipeka abia acum căzu- mpușcată...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 19 Ian 2015, 2:59 pm

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 648483 fetele! kiss

cafea cafea
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 3:56 pm

bună fetele !!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Ian 2015, 6:46 pm

seara buna !!

stai linistita , axxa . ca si eu dispar asa .

buna , denisa , monica kiss
hai ca incepe destinul . cica este ziua silei astazi . ce i-o da cadou aga ?

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 19 Ian 2015, 7:18 pm

Buna seara dragalaselor!
Vic un link unde poti vedea serialul cu Kim este in engleza se spune ca e foarte lacrimogen..

http://www.gooddrama.net/korean-drama/punch-2014
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Ian 2015, 7:20 pm

mersic mult , lica kiss
asa este . se plange mult .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 7:22 pm

bună  seara  !!! Bună LICA !!

ups  m-a  dat  gata  Boran  cu  prosopul lui  de  un  alb imaculat,  ăsta cred cxă  scopate  prosopul  din  țiplă  la  fiecare  folosință  s-au  le  spală  cu câte un sac de   11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Ariel_logo
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 19 Ian 2015, 7:23 pm

victorelalove a scris:mersic mult , lica kiss
asa este . se plange mult .

Da ai inceput sa il urmaresti?
Eu astept sa il traduca in romana sa se termine tot si apoi ma apuc de el nu imi place sa atept sa se traduca cate un ep s-au doua ca uit actiunea..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 19 Ian 2015, 7:24 pm

DENISA a scris:bună  seara  !!!   Bună  LICA  !!


Buna seara Denisa!!
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 7:25 pm

VIC  nu  am văzut  bine  , avea  cumva  push up prosopelul  ???

ziua  Silei  ???  lasă  că  îi face  ea  un cadou  soțului
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 19 Ian 2015, 7:27 pm

salut fete
dă ce plange sila, ca acu deschisei?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 7:28 pm

nu se îndură să-și părăsească soțul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 19 Ian 2015, 7:29 pm

aa, daia?
pana cu ca pleaca, acu ca nu mai pleaca.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 19 Ian 2015, 7:30 pm

bre nu inteleg
vrea sau nu vrea ceva fata asta?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 7:31 pm

pleacă  ,....  pleacă  vreo  4  ep  nu se  văd

vrea să plece dar cred că îl vrea și pe el
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 19 Ian 2015, 7:32 pm

fuge?
naspa de el...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 7:34 pm

da fuge
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Ian 2015, 8:40 pm

stati . voi aci vorbeati ? Smile
are aga , nu prosopul . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 9:23 pm

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 011.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 1653633_599148446836225_1175418131_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 9:25 pm

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10544405_636576419802616_4709842111148638064_n11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10463966_636576423135949_7824738850421598165_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Ian 2015, 10:03 pm

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 1982320_10203534902077729_6836233688722882905_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Ian 2015, 4:11 pm

victorelalove a scris:episodul ...

ce naiba episod a fost , mai ? Smile am uitat . unutum beni  . ce sa mai tin minte cam ce episod fuse ... ca am uitat tot . ramasei putin blocata de aseara . dar lasa ... ca ne revenim noi !!! Smile


episod frumos . aia este . da-l incolo de numar .
episodul 10 . sau : ce ca puterea destinului ?? PUTEREA AGAI . Smile sau ; CINE VREA NEPOTRIVIRE CU AGA ?  Smile

nu stiu daca rezumatul asta poate iesi haios . ca nu poate ...adica simtamintele mele ( alea de le-a dat omul peste cap ) oricum nu ma ajuta acum . dar deloc . zici ca sunt pe la 14 ani ... asa de toanta ma facu turcul asta . Smile Ptiu , ghinion de nesansa ... cum naiba se face ca tot la turci ajungi ? 11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 2743637754 adica , i-am evitat , chiar i-am evitat ....stiti prea bine . nici nu am mai vrut sa stiu de ei : blah , blah , blah ... rau turc , rau , blah , pleaca de aci ... si cand colo ...tot cu blah-ul ramai , ca stie el cum sa spuna seviorumu ca nimeni altul .  rusine sa-i fie !!! dar rusine ... si cu privirea aia , de zic ca turcii astia se duc la facultatea de actorie , si au sectie speciala ...cum sa privesti . da-l incolo de turc . Smile
bai , si nu vorbeste mai deloc despre alte lucruri , cu exceptia alora de tin de clan si rezolvarea problemelor elementare . gen : nu le-a iesit gemul de coacaze cum trebuie ... si sila innebuneste can vede ca nu au nimic in comun . aproape nimic . ( asta sa fie dupa ce au vazut ca le place sa pape vinete ? ) de ce o mai duse la vila de vara sa-i dea cadou ? are ea deja cadou de la el . Smile il va primi peste vreo 8 luni . Smile
asa , deci ... cum s-a dus el si s-a gandit si s-a razgandit si a tot analizat situatia ... si a zis pana aci , gata , o iubesc ... cu toata nepotrivirea noatra ( nu stiu de unde si-au dat seama ... inca ma tot gandesc ... ) pentru asta ar fi trebuit sa stea si ei ca neste oameni de cateva ori de vorba si apoi sa vaza daca se nepotrivesc .
de aia plangea sila dupa el ... de la nepotriveala . de-ar fi toate nepotrivelile asa de tari , ce lume minunata am avea in fata ochilor . asa este lumea si-n fata ochilor lor , nepotrivita ... dar ce s-ar mai nepotrivi ei . mama , mama .  la greu !!! Smile

ete ca nepotriveala va fi un cuvant cheie in rezumatul de astazi . ca tot de la nepotriveala au si ratat sa plece ( adica sa fuga ) de la clan . cand a auzit narina sa moara de inima . sa-l lasati voi pe fratele meu ? cum asa ... nu-mi las neamul nici moarta . okay ...atunci sa-l vezi ve azad cat de suparat va fi ...
nu a plecat sila . ca nu a vrut narin ? o fi si aia ... dar si de pleca acum tot ar fi regretat . acum insa va regreta si mai tare dupa faza cu seviorumu . cum sa nu regreti asa ceva ? cummmm ? ca suntem oameni ... cu celule care iubesc dragoastea . impulsuri ce transmit tot felul de chestii ciudate prin corp cand vezi asa frumusata . impulsuri proaste !! ce au ele in capul lor ? daca ar avea cap , deh . impulsurile sunt ciudate rau , ciudate ... te fac sa ramai cu aga desi ala omoara , taie si spanzura , se enerveaza ... si impulsurile tot prostovane raman . fraiere . rau de tot .  pai , bine , mai ... ai sansa sa pleci departe , departe ...sa fii regina economiei turcesti , sa pleci de langa cremenal ...si nu pleci . ai si motiv . ca i-ar omora pe ailalti . okay , o fi si asta ... dar sigur mai este si altceva , ca de nu era asa , nu imbraca ea camasa aia decoltata pana la buric si sa sara in ochii saracului aga . de mai sa ramana omul fara grai ; dar de ce nu a intrebat-o :
-ce vrei de fapt , silo ? ce vrei ?
chiar as fi fost curioasa sa aflu de la ea  . dar in mintea mea , asta tampita de aga , este in felul urmator . okay , borane , nu avem nimic in comun ... nu ne potrivim la nimic ... dar tot nu m-as da in laturi de la o nepotriveala .
dar bine , mai ... de ce nu mai avea el haine la el in camera ? cine im le aruncase ? cine i le pitise ? cred ca tot ea ... ca sa aiba sansa sa-si etaleze tinuta decoltata . intra omul ...si imediat ramane fara grai si respiratie . hai ca am toalele aci , ma lasi sa le iau ? te las , la naiba ...bine ca venisi !!  cupidon  cupidon  cupidon  stai sa ma bag putin cu sanii in fata ta . iti place ?
-tu cam ce crezi ? si nepotriveala ?
-da-oncolo denepotriveala . mai conteaza ?
zbang in fata lui , cum spusei ...
-siiilooo ,,,
-da , borane ... eu deja credeam ca o pune pe podea .
-na ca ti-a cazut agrafa din par ...
-eee . ghinon de nesansa . si la tine , agrafa era importanta ...
-eraaa ... igi ghelar
-igi ghelar...
-igi ghelar ...
-igi ghelar ...  ( si-au spus de atatea ori ...incat cred ca si la ora asta tot igi ghelar isi spun  )

si pleaca aga cel frumos .si da-i plans pe sila . mai , frate ...dar plans . il iubeste , mai . pe el , pe el omul cavernelor , cremenalul cremenalilor , raul railor ... il iubeste . tot de la impulsurile aiurite si bete de iubire i se trage . nu stie sila ce face .( corect , eu aseara nu mai tineam minte ce scrisesem de lungimile agai ... luam bataie de la jumatatea vietii mele si nu stiam de ce ... lungime imbietoare , ai ? lumgime imbietoare ? sa ma fi batut si nu mai stiam ce am scris . dar eu tot cred ca am gandit asta ...atata tot . de scris ... din impuls . impuls imbietor la vedera lungimii ) .

igi ghelar ... inca ma obsedeaza . Smile m-a omorat aga . refuzul ala ... offf si uffff . lung si imbietor ... ea de al refuzul ala a inceput sa se gandeasca la nepotriveala . ca nu s-au potrivit .si ce si-ar mai fi dorit ea potrivirea in seara aia .
si aga cu dusurile lui . cand iese de acolo se aburesc geamurile . si cu patratelele lui . offf , ca muncit este . unde naiba face el atata sport ? ca am vazut ca joaca table . Smile nu stiam ca poti arata asa jucand table .
de ... trebuie sa arate bine ( cum am mai spus face parte de atributiile lui de aga ) traditia i-o cere . buna traditie . buuuunaaaa !!!  cupidon  te iubesc traditie . cu tot ce oferi tu . prosoape de un alb imaculat . patratele de aga cremenal . ligheane de aur poleit si care sa-si puna aga apa pe corpu-i  ( offf , sa vedeti ca iar nu voi tine minte ca am scris eu astea . eu va spun , sa nu ziceti ca nu am spus . ) camasi superbe .

si sila tocmai de ziua ei sa fuga . auzi si tu . sa lase ea frumusete de aniversare . frumusete de sot . norocoasa . pai nu vede si ea , saraca , fetele alea din sat cu cine se potrivesc ? unul mai urat ca altul . ayse era cea mai inalta intre toti barbatii aia care se luaseara la bataie . saracele , cum sa nu regrete si ele cand se uita la aga ? adica ele de ce nu ar avea un aga ? de ce ? sa se dea cate un aga la toata lumea , nu pitici urati . nedreptatea la tot coltul prin clanul lor .

si hai ca te duc la o surpriza . cok surpriza , sila . mergi cu mine ? cum naiba sa nu mearga ? adica ... okay , nu vrea sa mearga ea ... sa le ia pe fetele alea logodite cu uratii ... barem le inveseleste si pe ele . Smile o noaptea . ele nu s-ar mai plange de nepotriviri . dar deloc .
se imbraca aga superb ( dupa spusele mamei lui ... offf , mamele , isi vad mereu copiii cei mai frumosi din lume ) . mie mi s-a parut ca-n todeauna . adica el mereu arata superb , dar daca mama spuse ca acum arata si mai cok superb ...atunci asa este . ii luase si silei o rochie ( pacat ca nu a stiut masura ...si era mare ) . daca nu a masurat-o cu o seara inainte ... Smile acum ar fi avut fata rochia care trebuie .
mergi cu mine ?
-hai ca merg . pufff ... cum naiba sa nu mearga ? sa o vedeti pe sila ce ascultatoare se facu ...
stiam ca o sa ma aduci aci ( aci ...adica la casa de vara , unde au fost ei saptamana trecuta sa se ascunda de paparate )
-si nu ai spus tu nimic . tu cu gura ta mare ?
-nu am vrut sa stric surprizu . mama , dar cata supunere de la sila . sa ne omoare cu cat de linistita este .
intra in casa . si acolo totul aranjat . de la hotel ... ca ma si gandeam cand avusese aga timp sa pregateasca tot ...
-hai , papa . ca eu nu pap ( nu a mancat omul ala de 4-5 zile , pe putin ) se vede ca-i indragostit . asa faci cand te ia . ce impulsuri proaste . iar impulsurile . cica sunt mai rau ca drogurile starile astea de indragosteale . sa fi interzisa prin lege . Smile
-avem si vinete , preferatele mele .
-si alea mele .
-eee , ete ca avem ceva in comun .
-mistoioglu ...
si au de toate . de toate acolo . mai putin potriveala .
-nu ne potrivim , borane ... ce rau imi pare . dar nu ne potrivim . nu avem nimic in comun . pai cum si-au dat ei seama ? iar spun asta . ca au stat doar intr-o cearta ...si ea a fost mereu cu gandul la plecare . normal ca gura ar spune mereu ca nu ne potrivim , doar sa se creada sila pe ea insasi . nu ne potrivim .
-nu ne-om potrivi , silo . dar acu suntem sot si sotie .
si au si muzica . una frumoasa . melodia aia chiar mi-a placut .
-vai , aga , dar ce frumos dansezi .
-pai stiam sa dansez . vezi ... nici nu stiai ca stiu ... de unde sa stii ca nu avem lucruri in comun ? dar mai taci ... ca vreau sa ascult muzica ...
ii da si un super colier . si o pupa pe gat ... si sila se lasa dusa de val . cam dusa . pai si nepotriveala ? da-oncolo  de nepotriveala . merge si asa ? merge . vai , dar ce merge !!!  cupidon

si apoi faza cu seviorumu  .  11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 283516
o iubeste . chiar o iubeste .
si ea tot cu nepotriveala . dar cu mare suparare ca l-ar parasi . adica il viseaza noaptea . este suparata ca-l lasa si pleaca . cam suparata ca l-ar lasa pe nepotrivit .
cam asta fuse . v-am spus sunt inca sub influenta seviorumului . tare de tot . fluturasi in stomac de la atata nepotrivit cu aga ... ca bine se mai nepotriveste omul asta ...si noi stam ca fraierele si ne uitam si ne facem scenarii .si apoi nu mai stim ce vorbim si scriem , si poate da nepotriveala peste noi si-n viata reala ...si atunci sa te tii . Smile


dea , denisa ...poate puneti rezumatul si pe rezumate ... ca iar imi face figuri mouseul . kiss

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Femeia-din-viata-lui-boran-cum-arata-iubita-actorului-mehmet-akif-alakurt-de-care-s-au-indragostit-milioane_2_size2


Femeia din viata lui Boran. Cum arata posibila iubita a actorului Mehmet Akif Alakurt, de care s-au indragostit milioane de romance dupa ce au vazut "Puterea Destinului"


A intrat de curand in casele tuturor romancelor, dar a reusit deja sa le cucereasca. Prin rolul lui Boran din "Puterea Destinului", actorul Mehmet Akif Alakurt face furori in randul iubitoarelor de seriale turcesti, care vor sa afle totul despre starul care ar putea face parte din topul celor mai sexy barbati ai lumii.



Si-a inceput cariera in lumea divertismentului ca model, ba chiar a castigat numeroase concursuri de frumusete care i-au adus porecla "Printul Turciei". A semnat contracte importante cu brand-uri de haine din intreaga lume, cele mai notabile fiind La Coste, Marks&Spencer sau Tommy Hilfiger.

Toate acestea l-au propulsat catre actorie, in 2002 incepandu-si drumul in televiziune cu proiectul "Kirik Ayna". Au urmat "Zeytin Dali" si "Haci", dar marele succes l-a cunoscut cand a primit rolul principal in "Sila (Puterea Destinului)", unde interpreteaza rolul lui Boran Aga, un tanar vaduv care se lupta atat cu traditiile din clanul lui, cat si cu propriile sentimente.

Discret in ceea ce priveste viata lui personala, actorul nu s-a putut feri intotdeauna de obiectivele indiscrete ale jurnalistilor, care, asemenea fanelor, au vrut sa stie totul despre femeile care au reusit sa-l cucereasca. S-a vehiculat ca ar fi fost impreuna cu Leyla Basak, cea care a jucat rolul Yezdei in "Puterea destinului".

Potrivit celor mai proaspete informatii din presa turca insa, la inceputul acestei luni, pe langa o schimbare dramatica de look, Mehmet Akif Alakurt si-a facut debutul in public alaturi de o noua domnisoara. Cei doi au fost surprinsi luand micul dejun in zona Rumelihisari din Istanbul. Se tineau de mana cand i-au vazut paparazzi, iar cand au realizat ca au fost observati, s-au distantat.

Intrebat de ziaristi in legatura cu noua iubita, el a evitat sa raspunda, spunand doar: "Va multumesc, prieteni".




http://www.perfecte.ro/international/iubita-lui-boran-din-puterea-destinului.html
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Ian 2015, 8:58 pm

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10731156_10203539505432810_7068920218616245996_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mier 21 Ian 2015, 9:39 am

O zi frumoasa!! kiss

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 1
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Ian 2015, 5:26 pm

buna  !!!!!!!!!!

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10455996_580632865414647_2311212215008154150_n

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10384619_581464038664863_406494560223702493_n11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10934064_581185515359382_3773770639050483649_n11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10801675_740952452678754_8664201342985848692_n11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10930096_581100735367860_6224387407111776641_n11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 10929923_580710255406908_4544462969551882590_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

11.  Kara para ask - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 11. Kara para ask - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 41 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum