Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 28 din 38 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 29 Oct 2009, 8:36 am

DEA & DENISA ...mii de multumiri pentru poze si rezumat ❤ ❤ in fiecare dimineata astept cu sufletul la gura sa citesc ce s-a mai intamplat, fiindca din pacate eu nu-l pot vedea decat aici prin bunavointa voastra... 😢 kiss 😢
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 00040
EMINE ....foarte frumoase si interesante materialele postate cheers cheers LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 020k
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Joi 29 Oct 2009, 8:39 am

Buna dimineata fetelor!
Bine v-am gasit!
Azi, in ep. 71 parca:
Feride scapa de fostul logodnic si se imbratiseaza cu Omer...
Asli e dusa la spital si dr. ii cere sa nu doarma 24 ore ca sa vada daca nu apare ceva si apoi sa faca analize si tomografie...
Yilmaz se duce la ea acasa si dezleaga integrame impreuna, apoi se uita la un film si se simt bine in doi...
LOgodnicul sufera mangaind rochiile purtate de Feride si pleaca dupa ea. Feride isi daduse intalnire cu Omer si iese imprudenta in fata farurilor unei masini, care era a logodnicului. Pana sa apara Omer si s-o salveze, acela o baga in masina si pleaca cu ea. Omer dupa ei...
Acasa, Omer avusese o discutie frumoasa cu Filiz si-si indeamna apoi mama sa-i apuna FIlizei adevarul despre ceea ce a facut in leg. cu adeverinta de la medicul ginecolog.
Handan marturiseste si Filiz sufera f. tare, mirandu-se ca i mine- cum naiba a putut mama ei sa faca asa ceve (va amintiti ce spusese tatal Asiei cand i-a aratat certificatul Asyei lui Demir????Cam tot asa este , dupa parerea mea).
Handan isi cere scuze Filizei in felul ei....Filiz este f. ranita si de ceea ce a facut mama ei, dar si de faptul ca Yilmaz a crezut-o pe Handan si nu pe ea,(dar nu a spus ca i-a aratat adeverinta de la dr)dar nici nu s-a asigurat ca este adevarat ce a spus Hanmdan.Promite sa nu-l ioerte...
Mualla il anunta pe Y. ca Feride nu e acasa si acesta il suna pe Omer si afla ce Feride a fost rapita...Politia are nr. de inmatriculare a masinii rapitorului si afla cine este. Ekrem si echipa lui Y. incep sa caute masina in cartierele din locul unde ii vazuse Omer ultima data...
Acasa la rapitor, lupta el cu Feride care isi da seama ca o cunoaste si-l implora sa-i spuna cine este...Tipul nu o crede (parca-l vad pe Sami cand ma uit la pocitania asta cu coc.
Se spune ca barbatii complexati fac ceva la infatisarea lor care sa compenseze motivul complexului de inferioritate...Tot asa infatisare virila are si Sami, de aceea poarta ei coculet...
Feride gaseste poze cu ea in tinuta de dansatoare din buric...
Filiz la Politie, se gandeste la statutul ei de viitoare mama singura si se roaga sa poata ramane in picioare,,
Tipul cu coc ii spune Feridei ca aceea este casa ei si se numeste Ozlem Tunca.si ca urma sa se casatoreasca cu el. Yilmaz si Omer o gasesc si intra in casa. Acolo privirea lui Omer pica pe pozele de la logodna coculetului cu Ozlem(Feride ii voi spune in continuare).
Ea insa prefera sa plece cu Omer si Yilmaz acasa la acesta din urma, unde asteapta Filiz si Fahrye cu sotul , Mualla si Asli.
Mualla face un gest urat, luand-o in casa pe Asli , mangaind-o pe spate, iar in casa ii spune Asliei ce bine s-ar potrivi ea cu Yilmaz si cum nu se potrivea cu Filiz...Ce soacra acra...Niciuna nu e mai buna...
Feride este descumpanita, se teme de viitor si si nu stie ce trebuie sa faca...
Ali se ocupa de Mirsat, dar ii descopera Sema, care afla ca acel copil este fugit de la camin(mai tarziu va avea si paduchi sau alt parazit in par de la acest musafir nepoftit de ea)...
Yilmaz se culcva si viseaza cum Cema si Filiz au un baiat si el priveste de la distanta...Se trezeste speriat...
Sema este scandalizata de purtarea sotului care l-a ascuns pe MIrsat de ea. Ii miros ingrozitor păturile in care a dormit copilul.
Ii cere sa se duca cu el la Politie, ca altfel va pleca ea din casa.. In plus se tot scarpina si o pune pe o colega sa o caute in par si aceasta ii descopera paduchi(am ghicit bine)...
Filiz lucreaza la firma la care s-a angajat cu Ceyda...(va descoperi ca tot Cem aranjase ca sa lucreze acolo si renunta ea la serviciu putin mai tarziu).
E suparata si pe mama ei, dar mai ales pe Cem si-si promite ca acestra va primi ceea ce merita...
Coculetul cara floricele pt. Feride...Vrea s-o recastige. A adus un buchet cat el de mare (oare de unde stia ca Feride s-a dus la noul magazin???(alta scapare a scenaristului...)
Plec acum putin....
Va pup!
Gata pt. azi.
Va pup. Va urez o zi minunata!
PS Am scris din nou, pt. ca mi-a aparut aiurea mesajul, intre unele scrise aseara...
Sper sa fie bine asa!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 29 Oct 2009, 8:40 am

pissycutz a scris:Buna dimineata ! cheers
Ce buna e cafeaua savurata cu voi :flower:
Buna ,PISSY !! Bine ai venit !! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Kissoflovea
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 29 Oct 2009, 8:43 am

LUANA, bine ai revenit !!! cheers cheers Ti-am dus dorul. ❤ ❤ Multumiri pentru rezumat ! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 62636855
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 9:49 am

IRIS a scris:Buna dimineata, harnicutelor !!! sunny sunny Va astept la o cafeluta , sa mai uitam de vremea urata de afara , si va doresc sa aveti o zi frumoasa si usoara !!!
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 052y
buna!multumesc pt cafeluta...vezi ca ai un mp
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 29 Oct 2009, 11:23 am

Luana bine ai revenit printre noi si multumim pentru rezumat LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 67613yr

Deci Handan nu se dezminte, nu poate sa spuna adevarul pana la capat :x
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Oct 2009, 1:36 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 2j3nmon
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Qqri9k
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Nnkw1s
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 9i689v
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Ftesnc
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Joi 29 Oct 2009, 8:51 pm

Buna seara, ce fac fetele?

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 10:27 pm

daniela_010 a scris:Buna seara, ce fac fetele?
buna!ma uit la rataciti in Panama slap
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Joi 29 Oct 2009, 10:31 pm

Eu stau pe YT si ma uit la film.

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 10:32 pm

Luana a scris:Buna dimineata fetelor!
Bine v-am gasit!
luana multumim pt rezumatLA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 BLURRYBEESDATHANKYOU-vi
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 10:34 pm

daniela_010 a scris:Eu stau pe YT si ma uit la film.
astazi nu am avut timp prea mult de calculator inca nu am vazut nici Kasaba 😢
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Joi 29 Oct 2009, 10:43 pm

dea05 a scris:
daniela_010 a scris:Eu stau pe YT si ma uit la film.
astazi nu am avut timp prea mult de calculator inca nu am vazut nici Kasaba 😢
Buna dea eu astaseara nu am avut teme de facut si cum a lasat baiatul cal m-am asezat si bantui pe YT.

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 10:46 pm

daniela_010 a scris:
dea05 a scris:
daniela_010 a scris:Eu stau pe YT si ma uit la film.
astazi nu am avut timp prea mult de calculator inca nu am vazut nici Kasaba 😢
Buna dea eu astaseara nu am avut teme de facut si cum a lasat baiatul cal m-am asezat si bantui pe YT.
foarte bine ai facut..si eu bantui....
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 30LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 31
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de daniela_010 Joi 29 Oct 2009, 11:10 pm

Frumoase poze dea05, eu ma retrag ma duc la culcare, noapte buna si tie pe maine.

daniela_010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Oct 2009, 11:14 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Bscap048-11
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Bscap077-6
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 11:16 pm

deni ce moaca are bulent nu-mi place deloc in pozele astea
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 22
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Oct 2009, 11:24 pm

dea05 a scris:deni ce moaca are bulent nu-mi place deloc in pozele astea



mie nu îmi place în general , dar în ultimile lui apariţii parcă spui că e bunicu , pare trecut rău de tot.



LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Cy771361
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 JTN71777
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Bulent6
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 613078593
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 517710319
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 PZs48709
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 11:40 pm

cred ca din cauza rolului..nu e tuns nici mustata nu e frezata 🤡
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Cimg0127it7LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Cimg0128jw1
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 29 Oct 2009, 11:57 pm

daniela_010 a scris:Frumoase poze dea05, eu ma retrag ma duc la culcare, noapte buna si tie pe maine.
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 RemoteImage-44
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Vin 30 Oct 2009, 8:31 am

Buna dimineata, iubitelor !!! Va astept la o cafeluta si un mic dejun la....umbra teilor !! :lol: :lol: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Goodmorninganimated
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Vin 30 Oct 2009, 8:35 am

Coculet aduce flori Feridei si se prezinta celor de fata ca fiind logodnicul ei, spre stupefactia acestora.
Tipul; se numeste Nevzat, dar eu ii voi spune Coc,pt. ca nu am chef sa-i retin numele.
Omer se teme sa nu plece Feride cu Coc si-i spune asta...
Cem isi viziteza mama la azil si o pune sa semneze actele pt. desfiintarea firmei de pe numele ei si pt. infiintarea alteia(nu am inteles de ce ii trebuia alta, dar ma rog).
Filiz face ecografie , unde o asista Ceyda , ca de obicei...
Omer discuta cu avocatul lor, Selim, care-i spune ca va plati Cem. Omer nu e de acord.
Dar el nu stie ca Cem nu va plati, pt. ca a indraznit sa tipe la el (la Cem adica. Sensibil individul ca o mimoza!).
Yil,az este bulversat de cele spuse de Omer si anume ca Filiz nu are nimic cu Cem si ca ei doi (Y si F) trebuie sa-si rezolve problema si din acest motiv nu are tihna. Ekrem il sfatuieste sa vorbeasca cu Filiz din nou...
Cei doi tati ai lui Ahmet se cearta pt. graţiile lui...Cemil promite razbunare pt. ca nu este lasat mereu langa copilul lui.
Omer si Feride schimba dulcegarii de amorezi. Omer ii cere sa-i spuna ca va ramane langa el indiferent ce se va intampla si ea promite.
Yilmaz merge acasa la Filiz , o scoate afara si o intreaba daca el este tatal copilului. Raspunsul ei ar fi trebuit sa-l lumineze, daca era destept...Dar personajul m-a dezamagit.Nu a stiu sa citeasca substratul cvelor spuse de Filiz.
Ea a spus ca" NU ESTE COPILUL LUI. ESTE NUMAI AL EI". Nu a SPUS CA E ALTUI BARBAT, DAR EL II SPUNE CA L-A DEZAMAGIT, CA NU ESTE ASA CUM A CREZUT-O EL..etc.
Yilmaz pleca intins la Asli si o cere de sotie, iar ea face mofturi ca nu o iubeste si se poarta de parca ar refuza...Fasoane!
Acasa Filiz plange, rupe poze cu YTilmaz, isi da mama afara din camera ei( bine-i face!) si promite ca-si va croi o viata impreuna cu copilul(la fel ca in Asi, fireste. Mana Nesei se vede de la o posta!)
Omer este arestat in magazin.
Cem se tine iar de un pahar semiplin cu tarie(ca de obicei cand e singur)si priveste poza Filizei.
Omer e dus la arest. feride este daramata!
Mujgan anunta pe Handan si Filiz de arestare.. Cu aceasta ocazie afla Handan ce "dragut" este Cem...
merge la el si-i arunca in fata tot ce crede despre el...Sune ca Filiz va cere avans de la patronul ei. Cem incearca sa afle cine este acest patron...
Semei i se face mila de Mirsat. Il baga in casa, il pune pe Ali sa-l spele si apoi ii cere sa-l duca la camin...
Handan alege bijuteriile ca sa le vanda (interesant cum au scapat de la sechestru bijuteriile!)
Suma e f. mare. Aprox. 1 milion de dolari....Filiz va vinde si masinile..
Yilmaz hotaraste sa plateasca el cekurile ca sa-l scape pe Omer pt. Feride (sa-i spuna lui Mutu asta)...
Ekrem anunta pe avocatul Selim ca firma lor va plati cekurile, dar Filiz spune ca va merge ea acolo....
Asli o anunta pe Sema ca se va duce la tomografie si ca a fost ceruta de nevasta de catre Yilmaz. Sema se bucura, Asli nu prea. Voia ca Yilmaz sa zaca de durere din dragoste pt. ea. Ce ma enerveaza acest personaj, nici nu va vine sa credeti!
Ekrem afla de la Yilmaz de propunerea facuta Asliei si ii place ca Asli nu a fost de acord (pe mine ma enerveaza Ekrem de la o vreme, cu sfaturile lui in privinta Asliei. O considera o partida grozava pt. Yilmaz.Apare Filiz...Sf. ep. 72 parca...
:D

Si acum o intrebare:
De ce rafturile magazinului lui Yilmaz (cam goale altminteri) au camasi , desi fetele nu au confectionat niciodata camasi barbatesti????Intreb si
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Vin 30 Oct 2009, 10:32 am

buna dimieata fetelor
luana mersi de rez am reusit sa vad si eu ultimele 10 minute
va pup fetelor sa aveti o zi frumoasa
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Vin 30 Oct 2009, 11:01 am

LUANA , multumiri pentru rezumat !! cheers cheers LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 2330126
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Vin 30 Oct 2009, 4:11 pm

Buna ziua fetelor
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Precious12


Multumesc Luana pentru rezumat ... ce bine e sa te avem din nou printre noi LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 67613yr
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 28 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 38 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum