Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 34 din 38 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Joi 05 Noi 2009, 12:38 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 06joev3cn

si LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 517793 calzi
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Joi 05 Noi 2009, 12:45 am

pentru fetele de dimineata si in special pt Luana care nu are voie cafea,va las un ceai cald sa va mai incalziti si ceva de papa(e cu masline)

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Thumb1804049y


LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Thumb1800582
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 1:09 am

emine a scris:dar parca si Filiz ar trebuii sa fie mai hotarata,adica sa nu mai tina cont de ce spuna mama,fratele...sa faca exact ce simte si sa fie cu cine vrea ea,desi a incercat o data sa faca asa,dar a intervenit neancrederea in Ylmaz....ylmaz cu mandria ...si sa terminat fericirea.... 😢

e un scenariu, nu-i asa? 😢 dar totusi pentru dragostea pe care pretind ca o impartasesc ar trebui sa nu se mai loveasca atat de prejudecati, mandrii si familie. Sunt oameni in toate firea care-si pot scrie singuri destinul.
Nu e doar vina lui Omer sau Handan dar trebuie sa invinovatesc si eu pe cineva iar Handan este persoana cea mai potrivita :lol:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 1:11 am

emine a scris::lol: ...da trebuie sa o puna sa vanda la taraba haine in cartierul ala de saraci Gaz sau cum se numeste,ca tot a avut companie si magazine de imbracaminte stupid

da ... cu Ali LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 CheersEmoticon
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 1:13 am

Noapte buna! va spun si eu.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Sleepy
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 05 Noi 2009, 8:33 am

Buna dimineata, fetelor !!! sunny sunny Cafeluta este gata ...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Cafea1b...asa ca va astept sa o savuram la....umbra teilor !! :lol: :lol: Va pup si va doresc o zi cat mai usoara si frumoasa !!! LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 62636855
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 05 Noi 2009, 8:39 am

DEA, DENISA, MELEK , EMINE ... :flower: ❤ :flower: ...multumiri harnicutelor pentru tot ce ne oferiti , noua celorlalte fete ... cheers cheers cheers
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 1998638vnhwzo5jzz
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de nety Joi 05 Noi 2009, 8:53 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Gm107



Handan isi rupe tocul. :lol: saraca multe mai indura biata de ea...
nety
nety
membru activ
membru activ

Mesaje : 138
Data de inscriere : 14/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 9:08 am

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Th1425
harnicutelor!

Multumesc pentru cafea ... mmm buna cafeluta de dimineata bauta la umbra stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 05 Noi 2009, 9:19 am

PISSY , MELEK ...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Bighug3zm8
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 9:34 am

Melek a scris:



Handan isi rupe tocul. :lol: saraca multe mai indura biata de ea...

Povestea marei doamne devine mai interesanta cu fiecare episod :lol:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 9:35 am

IRIS a scris:PISSY , MELEK ...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Bighug3zm8

Heiiiiiiii ... esti aici :oops:
Am crezut ca ne-ai lasat cafeluta si te-ai retras stupid
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Joi 05 Noi 2009, 10:09 am

pissycutz a scris:
Heiiiiiiii ... esti aici :oops:
Am crezut ca ne-ai lasat cafeluta si te-ai retras stupid
Iubita, mai rezolv cate ceva la birou , mai intru sa vad ce ati mai scris.. :study: :cyclops: :cyclops: nu pot sa stau tot timpul logata ... 😢 😢 LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 022w
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 10:26 am

IRIS a scris:
pissycutz a scris:
Heiiiiiiii ... esti aici :oops:
Am crezut ca ne-ai lasat cafeluta si te-ai retras stupid
Iubita, mai rezolv cate ceva la birou , mai intru sa vad ce ati mai scris.. :study: :cyclops: :cyclops: nu pot sa stau tot timpul logata ... 😢 😢 LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 022w

Da, stiu cum este ... si eu mai rezolv cate ceva si mai arunc cate un ochi din cand in cand la ce se scrie 8)
Spor la treaba!
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Rezumatul Ep. 78, joi 5.11.2009

Mesaj Scris de DENISA Joi 05 Noi 2009, 12:15 pm

Rezumatul făcut de Luana


Ep. 78, joi

Handan a inteles in sfarsit ca a gresit in privinta lui Yilmaz.
Asli discuta cu Mualla si Y. Mualla ii sfatuieste sa inceapa mai repede formalitatile pt. casatorie(nu e zdravana la cap! Ce naiba se tot grabeste???Isi inchipuie ca va fugi Asli???Ar trebui sa stea linistita, ca nu fuge tipa, nu gaseste altceva mai bun!).Handan, in fata unei vitrine, jinduieste la o rochie eleganmta si-si aminteste de vremurile cand era bogata. Angajata care o cunoaste iese si o invita sa o probeze, dar ea spune ca doar priveste. Raioasa capra, dar coada tot sus o tine, asa parca e zicala!
Cem este multumit ca Osman a concediat-o pe Filiz, dar cand iese de acolo il vede Filiz. Ea se duce glont la patron si-l intreaba ce amestec a avut Cem ibn concedierea ei si Osman spune adevarul.
Avocatul lui Cem vede niste dosare pe care Cem le pune intr-un seif , incearca in lipsa lui sa deschida si nu poate, dar comunica acestea lui Yilmaz si Ekrem, care hotarasc sa ia seiful cu totul.
Asli afla de la dr. ca va face un timp tratament pt. ca operatie este f. riscanta, indiferent de tipul tumorii.
Feride se plange d-lui Coc ca a gresit cerandu-i bani si suparand astfel si pe Omer si pe el.
Asli ii spune Filizei ce a facut Cem si o avertizeaza ca nu este sanatos. Filiz o felicita pt. logodna.
Filiz merge la Omer si-l intreaba si pe el despre Cem. Omer ii spune sa stea linistita , sa nu faca nimic, dar confirma intr-un fel…
Filiz merge la Yimaz si-i inapoiaza banii care i-a dat pt. spitalizare.Eil ii spune sa-l lase s-o ajute, dar ea refuza si-i lasa banii pe birou si iese.
Filiz merge la Cem la birou si incepe sa-l prelucreze artistic: ii spune cum ea a inteles gresit, cum el este inca prietenul familiei si va fi si in continuare, iar el e lesinat de placere (mare idiot!).
Filiz este invitata la cina de Cem si ea il face sa rascumpere inelul vandut de Handan pentru mancare. O face in asa fel, incat Cem crede ca el a luat initiativa( ce poate face o femeie desteapta dintr-un barbat! Bravo Filiz!). O conduce seara apoim acasa si-i vede Handan, care o cearta pe Filiz, dar ea ii spune sa aiba rabdare , ca acest inel pe care i l-a rascumparat , este doar inceputul si ca Cem le va da inapoi tot ce le-a luat.
Yilma si Ekrem fura seiful lui Cem, il sparg si gasesc actele firmei si un indiciu privind un transport de marfa din acea seara. Merg acolo si aduc si Politia. Oamenii lui Cem sunt arestati.
Cem o viseaza cu ochii deschisi pe Filiz pe canapeua lui si cum el o miroase ca un caine in calduri…Bolnav rau individul! Bleah!
Cem vorbeste langa patul mamei lui cu aceasta si-i promite ca dragostea va face din el baiatul bun pe care si-l doreste ea.
Yilmaz afla ca omul lui Cem a recunoscut crima facuta (l-a omorat in spital pe alt ajutor al lui Cem, daca va amintiti), dar nu l-a tradat pe Cem.
Asli ii cumpara cadou o haina lui Yilmaz (nu ii placea ca poarta mereu aceeasi haina, dar ii cumpara o porcarie din piele, stralucitoare, care-i da un aer de codos bietului Yilmaz!)
Cem cere voie Filizei sa-i dovedeasca dragostea lui. O conduce la inchisoare si o asteapta. Ii spune ca va acoperi datoria. Filiz, cu toata sila , il imbratiseaza , iar el e topit si pare ca se imprastie pe asfalt, de fericire…
La atelier, Sema aduce sarmale si fiecare ia cate una. Handan refuza si-i spune si Elifei sa nu ia, pt. ca sunt murdare. Toti raman socati. Isi da seama de gafa si pleaca, dar pe drumul plin de noroi isi rupe si un toc (asa ii trebuie, daca are nasul pe sus!). Este teribil de nefericita! Femeia asta nu stie ce inseamna cu adevarat nenorocirea! Nu a invatat nimic pana acum!
Filiz merge cu Cem in masina. Se va intalni cu Feride pt. a-i inapoia salul si scrisoarea, pe care Omer nu a vrut s-o primeasca. Este invitata de Cem la cina. Dupa ce coboara din masina, privirea ei devine taioasa…Se cunoaste ca nu-l poate suferi pe Cem, dar joaca teatru…

Gata!
Va pup si va urez o zi minunata!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Joi 05 Noi 2009, 12:54 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 3876594327610f2e7713
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 40746566549a5ecaf539
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 64931005862163947167263
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 64931005862013947167263
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de ancastanciu Joi 05 Noi 2009, 3:04 pm

Fetelor cate episoade mai sunt pana se mai reglementeaza lucrurile in film?

ancastanciu
membru
membru

Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Joi 05 Noi 2009, 3:13 pm

buna fetelor
dea multi LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 517793 si mersi pt episoade
denisa mersi pt. rezumat
abia astept sa le descarc si sa o vad pe doamna H in autobuz,nu stiu daca a fost inca faza cand cara sacose aia iar mia placut mult
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 3:34 pm

ancastanciu a scris:Fetelor cate episoade mai sunt pana se mai reglementeaza lucrurile in film?
Daca te referi la Filiz si la Yilmaz mai dureaza 😢 Spre sfarsitul serialului mai apar semne de fericire si pentru ei kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 3:38 pm

lucyana a scris:

abia astept sa le descarc si sa o vad pe doamna H in autobuz,nu stiu daca a fost inca faza cand cara sacose aia iar mia placut mult

nu cred ca a fost faza cu sacosele si eu de-abia o astept :lol:
e foarte amuzanta Hadan cum vine ea de la piata :lol: :lol: :lol:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Joi 05 Noi 2009, 3:38 pm

Denisa si Luana multumim pentru rezumat si poze :flower:
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Joi 05 Noi 2009, 4:30 pm

pissycutz a scris:
lucyana a scris:

abia astept sa le descarc si sa o vad pe doamna H in autobuz,nu stiu daca a fost inca faza cand cara sacose aia iar mia placut mult

nu cred ca a fost faza cu sacosele si eu de-abia o astept :lol:
e foarte amuzanta Hadan cum vine ea de la piata :lol: :lol: :lol:
of la mine merge foarte incet mega astazi si parca nu mai am rabdare
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de hdragomiroiu Joi 05 Noi 2009, 6:00 pm

ancastanciu a scris:Fetelor cate episoade mai sunt pana se mai reglementeaza lucrurile in film?
cu cinci episoade inainte de final, Ylmaz afla de la Asli ca Filiz e insarcianta cu bebe/ul lui, pleaca dupa Filiz si se impaca.

hdragomiroiu
membru activ
membru activ

Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de hdragomiroiu Joi 05 Noi 2009, 6:01 pm

buna seara! din graba am uitat sa va salut.

hdragomiroiu
membru activ
membru activ

Mesaje : 37
Data de inscriere : 02/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Joi 05 Noi 2009, 8:25 pm

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 RemoteImage-2
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 34 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 38 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum