Serialesitelenovelet
14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

+4
Admin_dea05
victorelalove
Camelia_Monica
DENISA
8 participanți

Pagina 39 din 43 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:02 pm

Am înțeles. Da, așa e, am văzut că împart episoadele originale. Știam că e scurt dar parcă îmi pare rău că se termină atât de repede. Totuși e mai bine așa, scurt și concentrat.
Eu dacă nu m-am mai uitat azi la tv n-am văzut reclama.
Și ce serial dau în loc, tot turcesc?
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:03 pm

Nicky a scris:Am înțeles. Da, așa e, am văzut că împart episoadele originale. Știam că e scurt dar parcă îmi pare rău că se termină atât de repede. Totuși e mai bine așa, scurt și concentrat.
Eu dacă nu m-am mai uitat azi la tv n-am văzut reclama.
Și ce serial dau în loc, tot turcesc?

da . ceva ... cu niste actori urati . Smile dragoste oarba . siiigur nu se numeste asa ... dar asa imi amintesc .ceva cu dragostea . Smile

intru si eu in vacanta ...ca m-a zapacit de cap mehmetu .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D7x9i14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D7xaa
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:05 pm

dar ce dura este baba .

si-a impartit nepotii fara remuscari .
o enerveaza si firat ...ca cica nu are maniere . adica sa o lase sa-si faca de cap . Smile


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D8daj eee , suna telefonu" . 14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:07 pm

si ce isi dorea el sa se intoarca cu fata inca odata ...sa-i mai vada chipul frumos , auziti si voi .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 1213faw14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D9ryc14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D9sa6
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:08 pm

victorelalove a scris:

da . ceva ... cu niste actori urati . Smile dragoste oarba . siiigur nu se numeste asa ... dar asa imi amintesc .ceva cu dragostea .  Smile

intru si eu in vacanta ...ca m-a zapacit de cap mehmetu .

Merci. kiss  Eu nu zic nu din start. Să văd despre ce serial e vorba. Poate-mi va plăcea.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:09 pm

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D9wf114.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Iols9014.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 18kavt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:10 pm

Nicky a scris:
Merci. kiss  Eu nu zic nu din start. Să văd despre ce serial e vorba. Poate-mi va plăcea.

eu nu am rabdare a seriale nici sa ma impusti . Smile
adica ma sacrific pentru mehmetu . ca-mi place sa-l vad . Smile


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 18kavt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Sam 20 Iun 2015, 6:10 pm

...dar de ce or fi fost doar 13 ep ??? ...nu a avut audienta ?

Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:10 pm

victorelalove a scris:si ce isi dorea el sa se intoarca cu fata inca odata ...sa-i mai vada chipul frumos , auziti si voi .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 1213faw14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D9ryc14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 D9sa6

Și culmea că a făcut-o. S-a întors și i-a zâmbit. Păcat că nu a auzit ce a șoptit el.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:13 pm

Camelia_Monica a scris:...dar de ce or fi fost doar 13 ep ??? ...nu a avut audienta ?


nu .
si acum am inteles de ce .

nu sunt scene multe cu personajele principale .
primele a avut ...si cred ca de cand cu episodul de joi ala lalait ...au pierdut mult .

prea ne bat la cap cu toate fomeile alea . trebuia axat firat -zelal .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Otm3b6
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:14 pm

Nicky a scris:

Și culmea că a făcut-o. S-a întors și i-a zâmbit. Păcat că nu a auzit ce a șoptit el.
nici nu cred ca a vrut ca ea sa auda .
mai , ce calm este . deloc nu a presat-o .
a luat-o incet , incet ...
fara flori si la buda ...cum face ekrem / fara cerseala .
oricum ... ceva stie ca simte si ea . insa cred ca-i inca confuza ...sau nu mai vrea dragoste .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 2yjws9k
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Sam 20 Iun 2015, 6:17 pm

...pai Vic prea se lipi de el pe deal ...cum sa nu vrea ???
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:18 pm

Camelia_Monica a scris:...pai Vic prea se lipi de el pe deal ...cum sa nu vrea ???

dar poate ca-i confuza . cine stie ... Smile
tu cred ca te rostogoleai cu el la vale . mai pierdea si telefonul , sa nu deranjeze . Smile

el pare ca nu o grabeste deloc . lasa totul lin ...
bine ca i-a spus si logodnicei ...ca prea l-a sacait la cap .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 21abjwo
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:19 pm

Și totuși el este cel care l-a împușcat pe logodnicul ei.
Fapt pe care ea nu-l știe încă. Acum vede în el pe cineva care vrea să o ajute. Indiferent ce sentimente ar avea acum pentru bărbatul care i-a înșelat așteptările nu cred că va reacționa prea bine când va afla adevărul despre comandant. Povestea lor de dragoste se clădește pe un munte de vinovăție și remușcare.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:22 pm

Nicky a scris:Și totuși el este cel care l-a împușcat pe logodnicul ei.
Fapt pe care ea nu-l știe încă. Acum vede în el pe cineva care vrea să o ajute. Indiferent ce sentimente ar avea acum pentru bărbatul care i-a înșelat așteptările nu cred că va reacționa prea bine când va afla adevărul despre comandant. Povestea lor de dragoste se clădește pe un munte de vinovăție și remușcare.

da . asa este .
si el ii ascunde asta .
acum este concentrat sa aiba grija de ea ...sa nu o raneasca nimic .
insa , insa ... cred ca-l va ierta , pentru ca era la munca , acolo este altceva . eu mai stiu ...
ai vazut ca el delimiteaza foarte bine munca de viata .
de aia si-a si neglijat logodnica . nu ca ar fi vrut sa petreaca timp cu ea insa .
pemtru zelal mereu si-a gasit timp . 14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 131747


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 2eev2nr

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Sam 20 Iun 2015, 6:23 pm

...nu va reactiona bine deloc Nicky ...va afla de la pitica in ultimul ep ....si normal daca au vrut sa opreasca serialul se va termina si rau ! Exclamation
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Sam 20 Iun 2015, 6:24 pm

...nu-l iarta Vic ....nici nu mai are timp ! 14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 1450537109
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:24 pm

Logodnica - e o tipă cam ciudată. Simt că n-o să renunțe cu una cu două. Deși în meseria ei este cam aeriană. Mă miră că i-a dat cu atâta ușurință lui Ekrem o sumă atât de mare de bani fără a avea împuternicire. Gestul ei este neverosimil. Și apoi tot ea aleargă după el să-i dea actele necesare.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:24 pm

Camelia_Monica a scris:...nu va reactiona bine deloc Nicky ...va afla de la pitica in ultimul ep ....si normal daca au vrut sa opreasca serialul se va termina si rau ! Exclamation

pacat .
chiar se potrivesc bine .
poate ca ii mai vedem in viitor intr-un alt proiect .
se aseamana . nu gesticuleaza cand vorbesc , sunt calmi ...si au o pace in glas .
o placere sa le vezi scenele .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Sy3w40
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:27 pm

Nicky a scris:Logodnica - e o tipă cam ciudată. Simt că n-o să renunțe cu una cu două. Deși în meseria ei este cam aeriană. Mă miră că i-a dat cu atâta ușurință lui Ekrem o sumă atât de mare de bani fără a avea împuternicire. Gestul ei este neverosimil. Și apoi tot ea aleargă după el să-i dea actele necesare.

da , si atatia bani ...
ca la nebuni .
si ekrem nu are nicio imputernicire la nimic ...si taie si spanzura prin firma aia .

logodnica a avut perioada asta cand era ranita in orgoliu ...si normal ca a spus ca renunta .
dar acum ca afla de zelal se va simti gata de razbunare .
dar chiar nu este vina lui firat . a fost sincer cu ea .


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 2u3vzi9 in sfarsit gasii o pozisoara cu el in geaca .
superb arata !!! 14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Camelia_Monica Sam 20 Iun 2015, 6:28 pm

...nu prea fac turcii filme cu aceleasi partenere ...oricum greseala a fost ca sunt prea multe personaje si te oboseste !
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:28 pm

Camelia_Monica a scris:...nu-l iarta Vic ....nici nu mai are timp ! 14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 1450537109

ramane traumatizat pe viata .

dar ea tot se sacrifica pentru el ... inseama ca intr-un fel . cheers


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 2i899oo superb !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:29 pm

victorelalove a scris:

pacat .
chiar se potrivesc bine .
poate ca ii mai vedem in viitor intr-un alt proiect .
se aseamana . nu gesticuleaza cand vorbesc , sunt calmi ...si au o pace in glas .
o placere sa le vezi scenele .


Da, păcat că serialul nu a avut succes și nu a durat mai mult, măcar un sezon, 20-30 de episoade.
E o diferență mare între Zelal (Ozlem) și Sila (Cansu).
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Sam 20 Iun 2015, 6:29 pm

Camelia_Monica a scris:...nu prea fac turcii filme cu aceleasi partenere ...oricum greseala a fost ca sunt prea multe personaje si te oboseste !
daaa . te ametesc la un moment dat .

sa speram ca va face cu ea .
cu altcineva , cu cine ? Smile Smile Smile


14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 2nls12w
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Nicky Sam 20 Iun 2015, 6:30 pm

Camelia_Monica a scris:...nu prea fac turcii filme cu aceleasi partenere ...oricum greseala a fost ca sunt prea multe personaje si te oboseste !

Și prea multe secrete.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

14.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments  about serial and actors - Pagina 39 Empty Re: 14. SÎLA - Puterea destinului - comentarii Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 43 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum