Serialesitelenovelet
2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2. Kiralik Ask - comentarii

+5
Irina111
Admin_dea05
lombicutz
Camelia_Monica
Nicky
9 participanți

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 08 Feb 2016, 9:57 am

iulianagl a scris:Gallo nu poate sa fie fratele vitreg a lui Defne ca Esra e mica, doar sa fie fiul vitreg a mamei lui Defne care nu are nici o legatura de sange cu Defne si poate chiar se si indragosteste de Defne. Smile Iar Passionis chiar e falimentata din cauza lui Biagio ca si-a transferat firma altcuiva care nu a mai inrenoit contractul cu Pass.
Pai se auzeau niște zvonuri cum ca ar apărea cineva care se va îndrăgosti de Defne.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 9:58 am

Ma gandesc sa nu fi luat si turcii modelul indian, schimba actorii, pleaca actorii, etc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:01 am

Admin_dea05 a scris:
Pai se auzeau niște zvonuri cum ca ar apărea cineva care se va îndrăgosti de Defne.
Asta nu ar fi rau ca asa va avea la ce sa se gandeasca Omer. Smile Ca Sinan e doar arcadusul lui cel mai bun, lui ii trebuie concurenta serioasa, la un moment dat eu credeam ca Deniz Tramba ii va fi competitor si la Defne nu numai la pantofi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 08 Feb 2016, 10:02 am

iulianagl a scris:
Pai tocmai asta zic si eu ca din interviurile lor eu cam asta am inteles apoi sa aud ca prietenul lui Elcin e suparat si s-a dus dupa ea cum ca lucreaza mult, nu stiu mi se pare cam greu de crezut dar in fine cel mai bine e sa nu se stie nimic.
S o fi dus sa o ia de la fimari sau ceva de genul...cred ca mai sunt si exagerari. Oricum mi se pare cam ciudata relatia lor...cine isi sarbatoreste 5 ani de relatie in 3 ?! :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:03 am

Crisu a scris:
S o fi dus sa o ia de la fimari sau ceva de genul...cred ca mai sunt si exagerari. Oricum mi se pare cam ciudata relatia lor...cine isi sarbatoreste 5 ani de relatie in 3 ?! :))
Smile Hai ca asta e tare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 08 Feb 2016, 10:05 am

Admin_dea05 a scris:Bună fetelor!
Bine ai venit printre noi, Crisu!
Eu sunt plecata într-un mini concediu asa ca va rog sa postați și aici ce mai este nou. Sunt foarte curioasa ce se mai întâmplă cu ei. kiss  Am văzut și episodul dar nu am înțeles de ce  Defne a trebuit să se mute la Omer.

Deea nici eu n-am inteles....in momentul cand a venit Koray in biroul lui Omer a inceput sa turuie "verzi si uscate' cum ca cei de la Gallo nu vor sa lucreze cu Omer, ca Omer este un om rece, ca nu poate avea o partenera alaturi de el datorita caracterului, etc....moment in care Defne ii scrie acel bilet lui Omer...eu nu cred ca din cauza celor spuse de catre Koray a luat Defne aceasta decizie...s-ar putea sa-si fi dat seama ca firma Passionis este in pericol si sa fi vrut sa fie mai aproape de Omer, ca impreuna sa gaseasca solutii ptr salvarea firmei...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:06 am

Sau mai e o alternativa e pe post de paravan cum era si Cancel Elcin la Tuba, si noi eram innebunite de placere ca e cu Tuba ca apoi sa cada trasnetul ca e gravida cu altcineva si ca s-a casatorit cu acel cineva. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:09 am

carina a scris:

Deea nici eu n-am inteles....in momentul cand a venit Koray in biroul lui Omer a inceput sa turuie "verzi si uscate' cum ca cei de la Gallo nu vor sa lucreze cu Omer, ca Omer este un om rece, ca nu  poate avea o partenera alaturi de el datorita caracterului, etc....moment in care Defne ii scrie acel bilet lui Omer...eu nu cred ca din cauza celor spuse de catre Koray a luat Defne aceasta decizie...s-ar putea sa-si fi dat seama ca firma Passionis este in pericol si sa fi vrut sa fie mai aproape de Omer, ca impreuna sa gaseasca solutii ptr salvarea firmei...
Pai da, ca ea nu vrea ca nimeni sa-l vorbeasca de rau pe Omer.Chestia e ca el nu vrea ca ea sa se implice in Passionis fiind angajat la Cherie, ca ia si spus asta, ca nu vrea sa auda nimic din partea ei legat de ceea ce se intampla la Cherie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 08 Feb 2016, 10:10 am

Crisu a scris:
Peste tot se intampla sa fie preferinte sau refuzuri in a juca cu anumiti actori, nu e ceva nou, dar si presa speculeaza orice fâs pentru senzational. Eu nu cred ca acest serial se va termina din cauza fanilor, a iubitului lui Elcin, etc, cred ca va fi dus pana la capat scenariul. Mie, cel putin, mi au lasat impresia ca sunt o echipa destul de inchegata...Vom trai si vom vedea :))

...sub nici o forma echipa nu se va desparti din cauza lui Gupse, Yunus sau fani, asta este o prostie....nu sunt decat doua variante, ori serialul se va termina la inceputul lunii iunie ( asa cum a aparut zilele trecute informatia, dar n-am inteles ori prima serie, ori intreg serialul). ori filmul in care este propusa Elcin sa joace nu va fi serial si asta inseamna ca pe perioada vacantei va putea filma

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 08 Feb 2016, 10:12 am

Admin_dea05 a scris:
Pai se auzeau niște zvonuri cum ca ar apărea cineva care se va îndrăgosti de Defne.
Pare mai plauzibil ca acel Gallo sa fie un oarecare, nu fratele ei, chiar si vitreg, care sa se indragosteasca de Defne pentru a spori actiunea. Daca Gallo ar fi fiul vitreg al mamei ei, asta inseamna ca si mama ei are o situatie financiara buna si mi se pare cam ciudat ca nu i a ajutat deloc pe Defne si familia pana acum, macar prin bunica, fara stirea lor...stia unde locuiesc si inafara faptului ca i a parasit, a fost prezentata ca o mama buna...nu stiu...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:14 am

O zi buna sa aveti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 08 Feb 2016, 10:15 am

iulianagl a scris:
Pai tocmai asta zic si eu ca din interviurile lor eu cam asta am inteles apoi sa aud ca prietenul lui Elcin e suparat si s-a dus dupa ea cum ca lucreaza mult, nu stiu mi se pare cam greu de crezut dar in fine cel mai bine e sa nu se stie nimic.

...Iuliana, deocamdata nu avem nimic oficial, doar niste barfe

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:17 am

carina a scris:

...Iuliana, deocamdata nu avem nimic oficial, doar niste barfe
Asta vreau si eu sa cred ca sunt doar barfe.Sincer mie una chiar mi-ar parea rau ca serialul sa se termine totusi avand un rating bun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 08 Feb 2016, 10:19 am

Admin_dea05 a scris:
Pai se auzeau niște zvonuri cum ca ar apărea cineva care se va îndrăgosti de Defne.

...pai asa se auzea si pana la urma a aparut in ziar informatia cu cele doua actrite...este art din ziar pus de mine cu 2 paginii in urma...pana una alta vad ca scenaristii pregatesc ceva ptr Omer, nu ptr Defne, sau mai de garaba ne gandim ca ptr Omer este adusa actrita

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 08 Feb 2016, 10:22 am

Crisu a scris:
Pare mai plauzibil ca acel Gallo sa fie un oarecare, nu fratele ei, chiar si vitreg, care sa se indragosteasca de Defne pentru a spori actiunea. Daca Gallo ar fi fiul vitreg al mamei ei, asta inseamna ca si mama ei are o situatie financiara buna si mi se pare cam ciudat ca nu i a ajutat deloc pe Defne si familia pana acum, macar prin bunica, fara stirea lor...stia unde locuiesc si inafara faptului ca i a parasit, a fost prezentata ca o mama buna...nu stiu...

...acum cateva saptamani aparuse in ziar o informatie cum ca va intra in acest serial nu stiu ce actor...dar pana la urma vad ca au "achizitionat" doua actrite dintr-o lovitura

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 08 Feb 2016, 10:25 am

iulianagl a scris:
Asta vreau si eu sa cred ca sunt doar barfe.Sincer mie una chiar mi-ar parea rau ca serialul sa se termine totusi avand un rating bun.
Nu e panica, suntem bine, foarte bine
Telaș yoc, biz iyiyiz, cok iyiyiz - ca sa i citez :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Lun 08 Feb 2016, 10:27 am

am pus la sectiunea rezumate/traduceri pag 15 traducerea ep 12 partea a-3-a

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Lun 08 Feb 2016, 10:28 am

Sa apara odata Gallo asta, sa ne lamuriam, ca ma omoara incertitudinea asta :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:29 am

Crisu a scris:
Nu e panica, suntem bine, foarte bine
Telaș yoc, biz iyiyiz, cok iyiyiz - ca sa i citez :))
Ei atunci e foarte bine ca suntem bine, deci asteptam pe cele 2 achizitii noi sa vedem ce le poate capul, mie oricum actritele din Lale nu mi-au placut, cel putin aia batrana a jucat si in ingeri si nobili. Exclamation
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:30 am

Crisu a scris:Sa apara odata Gallo asta, sa ne lamuriam, ca ma omoara incertitudinea asta :))
Sa apara, eu cred ca mai sunt si speculatii sa se vada reactia fanilor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 10:34 am

carina a scris:am pus la sectiunea rezumate/traduceri pag 15 traducerea ep 12 partea a-3-a
Multumim!
2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 08 Feb 2016, 11:20 am

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 648483 fetele


...eu nu cred nici o prostie din ce scriu ziarele ...de Mehmet din Sila de anul trecut spun ca incepe un film si inca nu are nici un proiect ...doar in final se vede ca sunt doar zvonuri ....ca Elcin se simte obosita iar e o prostie , tot timpul e zambareata se vede ca sunt bine , mai ales ce bine sunt platiti actorii principali nu cred ca renunta asa de usor !..apoi daca un fan scrie o aberatie tot facebokul rasuna cum a fost si treaba cu venitul prietenului ei la fimari .

...vor trage de film atata timp cat are rating asta e sigur suta la suta !
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 12:49 pm

Camelia_Monica a scris:2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 648483 fetele


...eu nu cred nici o prostie din ce scriu ziarele ...de Mehmet din Sila de anul trecut spun ca incepe un film si inca nu are nici un proiect ...doar in final se vede ca sunt doar zvonuri ....ca Elcin se simte obosita iar e o prostie , tot timpul e zambareata se vede ca sunt bine , mai ales ce bine sunt platiti actorii principali nu cred ca renunta asa de usor !..apoi daca un fan scrie o aberatie tot facebokul rasuna cum a fost si treaba cu venitul prietenului ei la fimari .

...vor trage de film atata timp cat are rating asta e sigur suta la suta !
Apoi vor fi tot felul de zvonuri care mai de care.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 08 Feb 2016, 12:54 pm

...pai Iuliana nu te-ai obisnuit cu ei ? Smile ....mai ales Elcin ca-i la primul film de succes cum sa renunte ?? ...e simplu ca buna ziua !


...acum sa vedem ce se mai intampla in film , ar fi timpul sa-i mai si impace chiar daca pt. putin timp !
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 08 Feb 2016, 1:10 pm

Camelia_Monica a scris:...pai Iuliana nu te-ai obisnuit cu ei ? Smile ....mai ales Elcin ca-i la primul film de succes cum sa renunte ?? ...e simplu ca buna ziua !


...acum sa vedem ce se mai intampla in film , ar fi timpul sa-i mai si impace chiar daca pt. putin timp !
Pai Cami sincer uneori chiar ma uimesc de ce le debiteaza mintea, avand oarecum experienta cu ceea ce scriu ca stii nu iese fum fara foc, de-a lungul timpului am auzitvsi vazut ca multe s-au intamplat.Asa ca atunci cand aud sau vad ceva incep sa gandesc in fel si chip. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 14 Empty Re: 2. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum