Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Kiralik Ask - comentarii

+8
costearamona
iulianagl
Crisu
Admin_dea05
Camelia_Monica
violeta maicariu
Nicky
carina
12 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 10:52 am

carina a scris:...o tipa comenteaza la aceasta poza..."ce vrea sa ne arate ca este sexi...el este mai rece decat gheata"
Buna dimineata!
hai ca si noi comentam diverse, facem presupuneri si scenarii, dar parca unii sunt prea de tot...daca asa e rolul, el ce sa faca mai mult...inca de la inceput a fost descris ca fiind rece, mai distant, etc...joaca dupa scenariu
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 11:02 am

carina a scris:...am revazut acum ep.36...nu, nu in nici un caz Omer nu are puterea sa se razbune pe Defne...ma gândesc ca poate Defne ii va spune lui Omer ca a intrat in niste incurcaturi financiare din cauza lui Serdar, rugandu-l in acelasi timp sa nu puna intrebari suplimentare....altfel nu-mi dau seama cum de s-a hotarat atat de repede Omer sa faca un pas catre casatorie....este drept ca cele 2 promo ne pot duce in eroare, dar ma gândesc la bunica Turkan care spune "ca am avut noroc cu ginerele nostru"....ha, ha, ha, ce-ar fi ca aceasta afirmatie s-o fi facut-o cu privire la vreo poveste din trecut si s-o fi referit la taica-su lui Defne...m-as arunca in cap!!!!!
:)) ar fi cireasa de pe tort sa se refere la taica su lui Defne...nu poti zice despre un om care si a abandonat familia ca ai avut noroc cu el, deja ar fi prea mult...la Omer se refera mai mult ca sigur Turkan, nu vorbeste la trecut
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 11:11 am

carina a scris:...este o agitatie pe site-ul arabesc, dar nu inteleg mare lucru...fetele cu care ma mai conversez in franceza, de regula intra dupa-amiaza...ele sunt ingrijorate cu privire la acest serial...ori se va muta pe Canal tv 8, ori Canal tv 8 va rula nu stiu ce serial care va avea o concurenta destul de mare cu Kiralik Ask...ele sunt disperate ca daca scenaristii nu-si vor reveni, cu siguranta rating-ul serialului va pica...
cam prea agitate araboaicele astea :)))
si eu mi as dori sa si revina cu scenariu, am impresia ca se departeaza incet incet de la genul serialului, comedia...apar din ce in ce mai multe rautati, Sude cel putin e incredibila
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 12:03 pm

Crisu a scris:
cam prea agitate araboaicele astea :)))
si eu mi as dori sa si revina cu scenariu, am impresia ca se departeaza incet incet de la genul serialului, comedia...apar din ce in ce mai multe rautati, Sude cel putin e incredibila

....eu habar nu am cum stau lucrurile, cert este ca eu m-am apucat sa urmaresc acest serial destul de tarziu...nu-mi mai amintesc dupa cate ep...etc, dar tot pe el le aud ca de cand a plecat nu stiu ce scenarist ( au fost 2 la inceput?, nu stiu...s-o fi schimbat vreunul din ei?) si regizorul, serialul si-a pirdut mult din tinta...

ps. am zis-o si eu cu "ginerele nostru"...ma gandesc in fel si chip, ma gandesc ca mde Neriman o fi provocat-o pe Turkan sa-si depene amintirie...si ma gandeam ca poate, in trecut, aflandu-se in situatia x avand noroc de ginere am reusim sa ajungem in situatia y...ce nu-mi da pace, este comportamentul lui Omer...ce l a determinat sa faca primul pas spre Defne?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 12:12 pm

...da, acum m-am dumirit cum stau lucrurile...cica Star tv vinde transmisia serialului Kiralik Ask catre Canal Tv 8 si cica serialul va fi transmis marti si nu stiu ce serial se transmite marti care este in voga la turci si pe nu stiu ce canal si de aici agitatia araboaicelor ca va pica rating-ul...vom vedea cat de adevarate sunt aceste zvoruri!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 12:31 pm

carina a scris:...da, acum m-am dumirit cum stau lucrurile...cica Star tv vinde transmisia serialului Kiralik Ask catre Canal Tv 8 si cica serialul va fi transmis marti si nu stiu ce serial se transmite marti care este in voga la turci si pe nu stiu ce canal si de aici agitatia araboaicelor ca va pica rating-ul...vom vedea cat de adevarate sunt aceste zvoruri!
eu stiu ca doar regizorul a fost schimbat si din ep 21 este Baris Yos...la scenarista nu cred ca a fost vreo schimbare
sper sa nu se intample asta, vandutul transmisiei, de obicei schimbarile astea nu fac bine serialelor...m am uitat ce se difuzeaza martea si nu mi a atras atentia nimic, sunt cateva seriale care mi au sunat cunoscut dar nu sunt in top...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 2:04 pm

https://www.facebook.com/KiralikAskSayfaa/videos/1581083285515391/?video_source=pages_finch_main_video

Baris si cantereata Berk Ortay, a carui melodii sunt prezentzte pe geniricul serialului

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 2:26 pm



...un reportaj cu Baris din data de 7.03 de la festivitatea de premiere

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 4:21 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 12832548_1513140088995034_2109876689961691067_n

Kiralık Aşk - Defne & Ömer

4 ore ·
..
Facebook'ta aldanmayın, bunu paylaşmayın
>>> http://goo.gl/wdJfCD

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Mier 09 Mar 2016, 5:52 pm

carina a scris:3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 12832548_1513140088995034_2109876689961691067_n

Kiralık Aşk - Defne & Ömer

4 ore ·
..
Facebook'ta aldanmayın, bunu paylaşmayınAm impresia ca startv s-a hotarat sa scurteze sau sa opreasca doua seriale mari:Regina noptii si Kosem sultan din cauza ratingului scazut din cate am inteles eu...
>>> http://goo.gl/wdJfCD
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Mier 09 Mar 2016, 7:08 pm

Crisu a scris:
:)) ar fi cireasa de pe tort sa se refere la taica su lui Defne...nu poti zice despre un om care si a abandonat familia ca ai avut noroc cu el, deja ar fi prea mult...la Omer se refera mai mult ca sigur Turkan, nu vorbeste la trecut
Buna seara,dar daca inca nu a cerut-o inca poate fi numit ginere? 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 343827
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 7:52 pm

violeta maicariu a scris:
Buna seara,dar daca inca nu a cerut-o inca poate fi numit ginere? 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 343827
poate se intampla cererea la acea adunare a familiilor, altfel nu vad rostul adunarii
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 7:56 pm

violeta maicariu a scris:Am impresia ca startv s-a hotarat sa scurteze sau sa opreasca doua seriale mari:Regina noptii si Kosem sultan din cauza ratingului scazut din cate am inteles eu...
Regina noptii sta prost la rating, ep de ieri a fost pe 30 la total, iar Sultana pe 19 sapt trecuta
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 8:12 pm

Crisu a scris:
Regina noptii sta prost la rating, ep de ieri a fost pe 30 la total, iar Sultana pe 19 sapt trecuta

...da, circula un zvon ca Regina noptii se opreste la ep.13....Crisu, urmareste te rog clipul pus de mine cu Baris si vezi daca intelegi ceva când este intrebat de Gupse

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 8:21 pm

...a aparut traducerea ep.36 ultimile 2 parti, dar eu nu le pot aduce...sunt la birou si am un laptop cu Windows 10 si nu-l stapanesc deloc...in 30-4- min ajung acasa si le pun si aici

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 8:36 pm

carina a scris:

...da, circula un zvon ca Regina noptii se opreste la ep.13....Crisu, urmareste te rog clipul pus de mine cu Baris si vezi daca intelegi ceva când este intrebat de Gupse
am incercat sa l ignor pt ca eram sigura ca nu mi va placea rasp :))
zice reporterul ca erau niste zvonuri in perioada cat a fost el in spital ca s ar fi despartit de G, iar el zice ca de 6 luni circula tot felul de zvonuri dar nu le baga in seama sau nu mai vrea sa dea explicatii, ca lucrurile merg f bine si pe plan profesional si pe plan personal, totul e foarte frumos, slava domnului...apoi il intreaba de casatorie si zice ca imp e ca sunt fericiti, bineinteles ca oamenii intr o relatie vb si despre casatorie, iar cand va veni timpul vor face si acest lucru, doar d-zeu stie...ceva de genul asta a fost
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 9:11 pm

...am pus ep 36 partea 3 si 4

ps. multumesc mult Crisu

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Mier 09 Mar 2016, 9:32 pm

Am revazut episodul 24,cel cu desenul vandut,,,ce suparat era Omer..i-a spus ca nu vrea sa-si construiasca viata pe minciuna,ca nu are incredere in ea..etc..etc..etc... 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 1450537109 ce se va intampla cand va afla adevarul?...daca va vedea cecul va sti ca e de la Tranba..si el a primit unul asemanator,va cunoaste semnatura....
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 10:20 pm

...am vazut partea 3 si 4 a ep 36 traduse...abia acum mi-am dat seama ca Defne a realizat/stia de ce a pierdul Omer gala...urat!!!! si mai urat mi se pare comportamentul lui Nyhan, care o indeamna si o incurajeaza pe Defne sa ia decizii eronate...chiar n-o mai suport!!!...merge pe premiza "sa ne construim fericirea pe nefericirea altora"...vad ca Nyhan are o singura preocupare, sa "gleojdeasca", in schimb datoria si borcanele sparte ii revin doar lui Defne...tare sunt curioasa cum o vor pozitiona scenaristii pe Defne?...se va trezi din amorteala?...macar sa de ar lua decizia imediat si ar pleca din Cherie, ar mai salva din gafa pe care a facut-o...nu stiu sunt debusolata rau de tot, eu pana acum nici macar nu am urmarit dialogul dintre Defne si Nihan...am sarit peste el...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 10:28 pm

....si totusi cred ca pana la urma ii va spune ceva lui Omer, altfel nu vad decat doua variante plauzibile...ori Omer ia decizia de a se logodi cu ea ptr a o face sa sufere si fiind stransa cu usa, nu va mai avea ce pierde decat sa marturiseasca intreaga aventura, ori in spune ca a avut probleme financiare din cauza lui Serdar, s-a imprumutat etc, fara sa intre in amanunte....si cu siguranta, din aproape in aproape va ajunge cu investigatia si la distinsa matusa...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 10:31 pm

Crisu a scris:
am incercat sa l ignor pt ca eram sigura ca nu mi va placea rasp :))
zice reporterul ca erau niste zvonuri in perioada cat a fost el in spital ca s ar fi despartit de G, iar el zice ca de 6 luni circula tot felul de zvonuri dar nu le baga in seama sau nu mai vrea sa dea explicatii, ca lucrurile merg f bine si pe plan profesional si pe plan personal, totul e foarte frumos, slava domnului...apoi il intreaba de casatorie si zice ca imp e ca sunt fericiti, bineinteles ca oamenii intr o relatie vb si despre casatorie, iar cand va veni timpul vor face si acest lucru, doar d-zeu stie...ceva de genul asta a fost

Crisu, fetele discutau de un scenarist Denis Coskun...acum nu stiu daca a fost si l-a inlocuit d-na Meris, ori a venit de ceva timp si sunt amandoi...o sa le intreb eu pe araboaice sa ma lamureasca...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 09 Mar 2016, 10:37 pm

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 12814647_1581228548834198_5265539659450650568_n

...se spune ca Baris ii tremurau mainile cand s-a intalnit cu Bulet, fost iubit a lui Gupse la festivitatea de premiere

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 10:40 pm

carina a scris:...am pus ep 36 partea 3 si 4

ps. multumesc mult Crisu
pt putin...si eu iti multumesc pt toate informatiile postate
ia sa facem cercetari sa vedem care i treaba cu scenaristii
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 10:43 pm

violeta maicariu a scris:Am revazut episodul 24,cel cu desenul vandut,,,ce suparat era Omer..i-a spus ca nu vrea sa-si construiasca viata pe minciuna,ca nu are incredere in ea..etc..etc..etc... 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 1450537109 ce se va intampla cand va afla adevarul?...daca va vedea cecul va sti ca e de la Tranba..si el a primit unul asemanator,va cunoaste semnatura....
se va declansa iadul cand va afla adevarul...e trecut pe cec numele lui Tranba, a fost postata aici poza cu cecul din fragmentul 2, ep 37
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 09 Mar 2016, 10:52 pm

carina a scris:...am vazut partea 3 si 4 a ep 36 traduse...abia acum mi-am dat seama ca Defne a realizat/stia de ce a pierdul Omer gala...urat!!!! si mai urat mi se pare comportamentul lui Nyhan, care o indeamna si o incurajeaza pe Defne sa ia decizii eronate...chiar n-o mai suport!!!...merge pe premiza "sa ne construim fericirea pe nefericirea altora"...vad ca Nyhan are o singura preocupare, sa "gleojdeasca", in schimb datoria si borcanele sparte ii revin doar lui Defne...tare sunt curioasa cum o vor pozitiona scenaristii pe Defne?...se va trezi din amorteala?...macar sa de ar lua decizia imediat si ar pleca din Cherie, ar mai salva din gafa pe care a facut-o...nu stiu sunt debusolata rau de tot, eu pana acum nici macar nu am urmarit dialogul dintre Defne si Nihan...am sarit peste el...
sunt prea relaxati Nihan si Serdar avand in vedere ca Defne a intrat in belele ca sa i salveze fundul naucului de Serdar...era mai corect s o incurajeze sa i spuna adev lui O si astfel se incheia povestea, nu mai avea nici Neri ce sa faca...iar cu mofturile de gravida deja mi se pare ca se exagereaza, ce i mult strica
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 9 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum