Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Kiralik Ask - comentarii

+7
Admin_dea05
Crisu
Iuliana Maties
carina
Irina111
violeta maicariu
Nicky
11 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Mar 2016, 2:37 pm

Buna fetelor! Am ramas de dimineata socata cand am vazut promo Smile nici la serviciu nu ma puteam concentra ..ii vedeam numai buzele acelea carnoase ale lui Omer Smile ...fetelor parca m-a luat cu fluturi la stomac in locul actorilor Smile asa pateam la scenele intre Asi si Demir
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 2:42 pm

Nicky a scris:

Și mie îmi place mult.  Am pus-o pe o pagină sau două în urmă. Se numește ”Mey” și e cântată de MODEL.

https://youtu.be/YRerQwKAM2A

Johnny a tradus și câteva versuri.
...multumesc...ma refeream "potrivita" pt miscarile lor de senzualitate..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 2:43 pm

Crisu a scris:
Au mai fost faze de genul asta in cateva seriale si filme, ce mi vine acum in minte Ask-i memnu (Iubire ascunsa) cu Beren si Kivanc, prima seara de dragoste in acea sera...si parca in filmul Guz Sancisi (Durerile Toamnei) cu Beren si Murat a mai fost o scena d asta

În filmele pentru cinema am văzut că nu sunt așa de restrictivi ca în cazul serialelor tv. Kanal D a primit o amendă mare pentru scena dintre Beren și Kivanc. Îmi aduc aminte că, cu scena aceea s-a încheiat primul sezon. Au intrat în vacanță și când s-au întors cu al doilea sezon, turcii parcă țineau postul Ramadanului. Bihter și Behlul s-au revăzut pe un yaht, prima dată după scena din seră, dar scena revederii lor a fost mai voalată.
În ”Așk ve Ceza” - Murat Y. și Nurgul, în ”Asi” - noaptea nunții , dar la mare distanță , în timp și spațiu , de nuntă.
N-am văzut foarte multe seriale, dar în fiecare a fost câte o scenă din asta , mai bine sau mai rău filmată.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 2:47 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor! Am ramas de dimineata socata cand am vazut promo Smile  nici la serviciu nu ma puteam concentra ..ii vedeam numai buzele acelea carnoase ale lui Omer Smile ...fetelor parca m-a luat cu fluturi la stomac in locul actorilor Smile asa pateam la scenele intre Asi si Demir

Smile Cred că nici mere nu mai mănânci.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 2:48 pm


În filmele pentru cinema am văzut că nu sunt așa de restrictivi ca în cazul serialelor tv. Kanal D a primit o amendă mare pentru scena dintre Beren și Kivanc. Îmi aduc aminte că, cu scena aceea s-a încheiat primul sezon. Au intrat în vacanță și când s-au întors cu al doilea sezon, turcii parcă țineau postul Ramadanului. Bihter și Behlul s-au revăzut pe un yaht, prima dată după scena din seră, dar scena revederii lor a fost mai voalată.
În ”Așk ve Ceza” - Murat Y. și Nurgul, în ”Asi” - noaptea nunții , dar la mare distanță , în timp și spațiu , de nuntă.
N-am văzut foarte multe seriale, dar în fiecare a fost câte o scenă din asta , mai bine sau mai rău filmată.[/quote]
...am vazut si eu ..dar ne sugera ca urmeaza s apoi ii arata cum ca s a intamplat (adica in pat un pic dezgoliti) ...intradevar in iubire ascunsa scena din sera un pic mai indrazneata..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 2:49 pm

...am vazut si eu ..dar ne sugera ca urmeaza s apoi ii arata cum ca s a intamplat (adica in pat un pic dezgoliti) ...intradevar in iubire ascunsa scena din sera un pic mai indrazneata..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 30 Mar 2016, 2:54 pm

Nicky a scris:

În filmele pentru cinema am văzut că nu sunt așa de restrictivi ca în cazul serialelor tv. Kanal D a primit o amendă mare pentru scena dintre Beren și Kivanc. Îmi aduc aminte că, cu scena aceea s-a încheiat primul sezon. Au intrat în vacanță și când s-au întors cu al doilea sezon, turcii parcă țineau postul Ramadanului. Bihter și Behlul s-au revăzut pe un yaht, prima dată după scena din seră, dar scena revederii lor a fost mai voalată.
În ”Așk ve Ceza” - Murat Y. și Nurgul, în ”Asi” - noaptea nunții , dar la mare distanță , în timp și spațiu , de nuntă.
N-am văzut foarte multe seriale, dar în fiecare a fost câte o scenă din asta , mai bine sau mai rău filmată.
Nu stiam ca au primit amenda pt scena cu Bihter si Behlul, oricum, dintre toate scenele enumerate, aia mi s a parut cea mai detaliata si seamana putin cu serialul KA, aveau si aia scene cu trantitul de pereti Smile
La Asi si Demir mi a placut si scena dinaintea "datoriei" de la nunta, cand s au impacat dupa iesirea lui Demir din inchisoare, tatal ei dormea in hol si a fost o incercare de noaptea nuntii, dar i a intrerupt telefonul si robinetul de apa.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 30 Mar 2016, 2:57 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor! Am ramas de dimineata socata cand am vazut promo Smile  nici la serviciu nu ma puteam concentra ..ii vedeam numai buzele acelea carnoase ale lui Omer Smile ...fetelor parca m-a luat cu fluturi la stomac in locul actorilor Smile asa pateam la scenele intre Asi si Demir
Da, a fost un soc acest promo la prima vedere 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 813541 apoi 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 354328
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Mar 2016, 2:59 pm

Irina111 a scris:

...am vazut si eu ..dar ne sugera ca urmeaza s apoi ii arata cum ca s a intamplat (adica in pat un pic dezgoliti) ...intradevar in iubire ascunsa scena din sera un pic mai indrazneata..
In Kara para Ask au mai fost ffff multe scene cu pupaturi intre Elif si Omer 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 283516

astea sunt numai scene cu pupat ..







Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 3:02 pm

cat este de popular amu ...inainte aratau ca se plimbau linistiti prin mall..unu ,doi trecatori privindui ..amu https://twitter.com/thearducbrs/status/715134013703340034...   oare ce spune
..comenteaza fani ca cica ar fi creat congestie in mall...au venit de la paza sa l scoata

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:05 pm

Crisu a scris:
Nu stiam ca au primit amenda pt scena cu Bihter si Behlul, oricum, dintre toate scenele enumerate, aia mi s a parut cea mai detaliata si seamana putin cu serialul KA, aveau si aia scene cu trantitul de pereti   Smile
Doar un pic seamănă. Mie mi-a plăcut cum au jucat Beren și Kivanc împreună, dar nu mi-a plăcut deloc povestea de dragoste sau pasiunea răvășitoare dintre Bihter și Behlul. Nu a rămas nimic în urmă, doar lacrimi și amintiri dureroase. S-au rănit mult pe ei înșiși și pe cei apropiați lor. În KA Omer și Defne s-au îndrăgostit treptat unul de celălat, petrec foarte mult timp împreună, învață unul de la altul, se ajută, se respectă, se influențează în bine. Chiar dacă au niște probleme de încredere, cred (sper) că vor avea un final frumos împreună.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Mar 2016, 3:08 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 OArPj44. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 NMbB4M
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 3LOd404. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 J3qodL
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 3:08 pm

Nicky a scris:
Doar un pic seamănă. Mie mi-a plăcut cum au jucat Beren și Kivanc împreună, dar nu mi-a plăcut deloc povestea de dragoste sau pasiunea răvășitoare dintre Bihter și Behlul. Nu a rămas nimic în urmă, doar lacrimi și amintiri dureroase. S-au rănit mult pe ei înșiși și pe cei apropiați lor. În KA Omer și Defne s-au îndrăgostit treptat unul de celălat, petrec foarte mult timp împreună, învață unul de la altul, se ajută, se respectă, se influențează în bine. Chiar dacă au niște probleme de încredere, cred (sper) că vor avea un final frumos împreună.
KA..pare a comedie romantica cu specific turcesc..AM era cu desavarsire drama turceasca in care moare unul din protagonisti principali moare

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:11 pm

Admin_dea05 a scris:
In Kara para Ask au mai fost ffff multe scene  cu pupaturi intre Elif si Omer 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 283516

astea sunt numai scene cu pupat ..

Așa e, mulțumim. De ei uitasem. Pentru că la KPA nu m-am uitat episod de episod, doar la scenele dintre Tuba și Engin.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:12 pm

Irina111 a scris:
KA..pare a comedie romantica cu specific turcesc..AM era cu desavarsire drama turceasca in care moare unul din protagonisti principali moare
Așa e. Sunt genuri diferite. Dar am văzut și drame turcești cu final fericit.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 30 Mar 2016, 3:14 pm

Buna fetelor, super, super super!!!  Cred ca n-o sa-i vedem la micul dejun in vinerea asta.Scenele fierbiti vor fi chiar finalul episodului. Da e bine si asa. super1
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 30 Mar 2016, 3:15 pm


Elçin Sangu
‏@elcnsng
Elçin Sangu a redistribuit Elidor Türkiye

Çocuklar gibi şendik

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 3:19 pm

..mai spun fani ca vizualizarile de la melodia din frag 40 s au dublat pe youtube de cand au dat frag

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Mar 2016, 3:23 pm

Numai pot de dragul lor!

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 O3dbE94. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 VaQkvZ4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 GRZd3r
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 YkdYq24. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 M6XQ484. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 J3q9XL
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:26 pm

Și eu... sunny Mulțumesc pentru gif-uri!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Mar 2016, 3:28 pm

Fetelor indrazniti si comentati alaturi de noi. Cu promo asta vad ca s-a inmultit lumea pe forum Smile 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 693889 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 693889

astea suntem noi

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Tumblr_o4g2eqmjkE1qh9nffo2_500
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:36 pm

Tot de pe T.: cineva, la cafenea:
- Mai doriți și altceva?
- Da, ceai de mere roșii. Smile  
- Te joci cu focul...
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:39 pm

La început...
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 CeyQSwIXEAAjZcT
După câteva luni...
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 CeyQVOhXIAUmLBH
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Mier 30 Mar 2016, 3:43 pm

Nicky a scris:La început...
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 CeyQSwIXEAAjZcT
După câteva luni...
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 CeyQVOhXIAUmLBH
...pare mai natural ..dupa cateva luni ..este??

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 30 Mar 2016, 3:55 pm

Un filmuleț cu Baris la acțiunea caritabilă pentru copiii bolnavi:

Mi se pare mie sau prezentatoarea a zis că Baris a zâmbit forțat? Și a comentat că el ar fi zis că acum îi este greu să iasă pe stradă, la cumpărături, că este imediat recunoscut.
Am simțit un pic de invidie și un ton cam insinuant. Că se bucură de popularitate datorită ratingului mare.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mier 30 Mar 2016, 4:03 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum