Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Kiralik Ask - comentarii

+7
Admin_dea05
Crisu
Iuliana Maties
carina
Irina111
violeta maicariu
Nicky
11 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 9:34 am

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 CfGQw5xUsAAVmxy

Iar ea se va căsători în mai, a 3-a oară, dar nu scrie cu cine. O dragoste fulgerătoare.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Apr 2016, 9:49 am

Nicky a scris:  Au iar început bârfele. Că el ar fi cerut permisiunea de la G pentru a filma sărutul cu Elcin.
Doame ce profitori mai sunt si ziaristii astia din cauza celebritatii lor! Smile Toate prostiile le scriu numai ca sa apara in ziarul lor numele lui Baris sau Elcin .
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 03 Apr 2016, 9:50 am

Nicky a scris:4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 CfGQw5xUsAAVmxy

Iar ea se va căsători în mai, a 3-a oară, dar nu scrie cu cine. O dragoste fulgerătoare.

....eu nu cred bomba asta, acum o luna s-a despartit de Bekir si in ultima perioada a tot fost vazuta cu actorul care il interpreteaza pe Koray,,,

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Apr 2016, 9:55 am

Nicky a scris: Ce scenariu frumos! Dar parcă prea seamănă cu ”Asi”. E totuși o comedie romantică, relația dintre ei trebuie să fie furtunoasă, cu supărări, cu împăcărări, dar fără răzbunări sau ascunzișuri din astea. Destul se luptă cu secretul ei...nu vezi că mai are puțin și înnebunește, ca o panteră prinsă în lesă. Sunt atâtea personaje negative în serialul ăsta, măcar relația dintre Defne și Omer , dragostea lor să rămână sinceră și puternică.
Eu deja im fac un scenariu cand va afla Omer de secret. Cred ca locul in care va afla va fi devastat complet Smile ..si inca ceva daca secretul il va spune in ep urmator Defne atunci ma tem ca serialul chiar se va incheia in iunie pentru ca in 7, 8 ep isi vor rezolva problemele.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Apr 2016, 9:56 am

carina a scris:

....eu nu cred bomba asta, acum o luna s-a despartit de Bekir  si in ultima perioada a tot fost vazuta cu actorul care il interpreteaza pe Koray,,,
Da, asa stiam si eu.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 9:59 am

Până în iunie se vor face 50 de ep. Cred că ar fi suficient. Decât să lungească povestea cu nimicuri și abureli mai bine să-l facă mai scurt și mai logic. Și eu îmi doresc să-i văd cât mai mult împreună, pe ecran, că în viața reală numai ei știu ce simt unul pentru celălat. Dar ar fi păcat de talentul lor, de chimia lor să nu li se ofere oportunitatea de a juca scene credibile.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 03 Apr 2016, 10:00 am

Admin_dea05 a scris:
nu inteleg de unde apare un astfel de zvon

https://l.facebook.com/?u=http%3A%2F%2Fgoo.gl%2FJkiuKv&e=ATNv37kJltEsrqGXQmYiicFZdOd1r9FNlmrwcMjyimV3CDEYDYPjBY4zpeQ0VAO_


..aiureli...a fost intrebata cum de=si mentine silueta, etc...si ea printre alte a spus ca a mai slabit putin in perioada aceasta fiindca a muncit mult, et....si cred ca atat le-a trebuit ziaristilor, sa vina cu bomba plecarii...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 10:01 am

carina a scris:

....eu nu cred bomba asta, acum o luna s-a despartit de Bekir  si in ultima perioada a tot fost vazuta cu actorul care il interpreteaza pe Koray,,,
Păi poate chiar el este ”dragostea fulgerătoare”. Onur parcă îl cheamă.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 10:05 am

carina a scris:

https://l.facebook.com/?u=http%3A%2F%2Fgoo.gl%2FJkiuKv&e=ATNv37kJltEsrqGXQmYiicFZdOd1r9FNlmrwcMjyimV3CDEYDYPjBY4zpeQ0VAO_


..aiureli...a fost intrebata cum de=si mentine silueta, etc...si ea printre alte a spus ca a mai slabit putin in perioada aceasta fiindca a muncit mult, et....si cred ca atat le-a trebuit ziaristilor, sa vina cu bomba plecarii...

A spus ceva și despre zvonurile cu sindromul burn-out. A infirmat categoric. Că filmările sunt obositoare, programul aglomerat, dar face față.
A spus și despre zvorile legate de un posibil proiect împreună cu Kivanc. A negat, a spus că au jucat împreună și că aparțin de aceeași agenție de impresariat.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 03 Apr 2016, 10:07 am

Nicky a scris:Până în iunie se vor face 50 de ep. Cred că ar fi suficient. Decât să lungească povestea cu nimicuri și abureli mai bine să-l facă mai scurt și mai logic. Și eu îmi doresc să-i văd cât mai mult împreună, pe ecran, că în viața reală numai ei știu ce simt unul pentru celălat. Dar ar fi păcat de talentul lor, de chimia lor să nu li se ofere oportunitatea de a juca scene credibile.

Nicky, te rog mult de tot, intra pe instagram-ul sau twitter bonia6_ ...si vezi ca are o poza, chiar mai multe cu Baris si niste tipe, dar ies in evidenta pozele ca una din d-ne are o poseta mare verde lasata pe masuta...eu n-am inteles, ce-a fost pana la urma..au fost actorii in direct cu fanii la radio, ...a fost vorba doar de Baris...acolo sunt ceva inf cu privire la sf serialului, s-au sezonului...si ceva cum ca Gupse i-a salvat viata lui Baris...eu n-am inteles ce-i cu PRISCOP, sau ceva de genul...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 03 Apr 2016, 10:11 am

Nicky a scris:
Păi poate chiar el este ”dragostea fulgerătoare”. Onur parcă îl cheamă.

...ar fi bomba atomica!!!!!....in timp ce Elcin nu se marita,chipurile nu are timp ( in 5 ani de zile nu a gasit o luna disponibila), Yasemin se marita a-3-a oara...bravo!!!...intr-un ceas bun sa fie!!!1

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 10:19 am

Periscope e o aplicație video. Prin aplicația asta a fost transmisă înregistrarea cu camera ascunsă.

https://www.instagram.com/p/BDtJq8MiP9l/?taken-by=bonya6_
https://www.instagram.com/p/BDtH8rdCP4s/

Doar două poze a pus.
Au filmat la casa lui Sinan, probabil pentru ep.41.

Sunt poze luate pe furiș, nu au avut acordul lor, nu sunt oficiale.
Eu zic să nu mai dai importanță, pentru liniștea ta.
Cred că sunt invenții, că acolo a fost G și ce a povestit Baris despre ea.

Nu știu ce-i cu radioul. Ieri am găsit o înregistrare cu Baris la o misiune radio.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 03 Apr 2016, 10:25 am

Nicky a scris:Periscope e o aplicație video. Prin aplicația asta a fost transmisă înregistrarea cu camera ascunsă.

https://www.instagram.com/p/BDtJq8MiP9l/?taken-by=bonya6_
https://www.instagram.com/p/BDtH8rdCP4s/

Doar două poze a pus.
Au filmat la casa lui Sinan, probabil pentru ep.41.

Sunt poze luate pe furiș, nu au avut acordul lor, nu sunt oficiale.
Eu zic să nu mai dai importanță, pentru liniștea ta.
Cred că sunt invenții, că acolo a fost G și ce a povestit Baris despre ea.

Nu știu ce-i cu radioul. Ieri am găsit o înregistrare cu Baris la o misiune radio.


...multumesc mult....ai vazut si tu comentariile legate de Baris si salvarea lui de catre Gupse?...fanii s-au "inflamat", fiindca un fan a pus poza aceasta si a lasat un msg. cum ca tipa din stanga ar fi fost Gupse...si ca era pe platoul de filmare, chiar cand se filma continuarea "actiunini' de la sf ep 40 inceputul ep 41...etc...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 10:33 am

carina a scris:

...ar fi bomba atomica!!!!!....in timp ce Elcin nu se marita,chipurile  nu are timp ( in 5 ani de zile nu a gasit o luna disponibila),  Yasemin se marita a-3-a oara...bravo!!!...intr-un ceas bun sa fie!!!1

Dacă am înțeles eu bine din ce scrie în articolul acela, ea se căsătorește din dragoste. La o săptămână după ce s-a despărțit de anteriorul, a filmat pentru o reclamă și s-a îndrăgostit. În 3 zile a acceptat cererea în căsătorie. Spune că nu s-ar căsători niciodată doar pentru a avea copii. Că e împotriva căsătoriei de conveniență. Din punctul ei de vedere , trebuie să iubească ca să se căsătorească.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 10:37 am

carina a scris:


...multumesc mult....ai vazut si tu comentariile legate de Baris si salvarea lui de catre Gupse?...fanii s-au "inflamat", fiindca un fan a pus poza aceasta si a lasat un msg. cum ca tipa din stanga ar fi fost Gupse...si ca era pe platoul de filmare, chiar cand se filma continuarea "actiunini' de la sf ep 40 inceputul ep 41...etc...

Relax! Sunt doar niște comentarii și întrebări. Pozele nu sunt clare, seamănă și nu seamănă. Cred că nu e ea. Pun pariu că dacă scriu și eu ceva acolo, că am fost acolo și ce mi-a zis Baris, or să-mi blocheze contul cu mesajele.
Ți-am spus și aseară, eu n-am înțeles nimic din înregistrarea aceea, parcă era filmată cu tel.în buzunar.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 10:50 am

https://youtu.be/fvm-hXAR_u8

Cu Mete (în ”Trădarea” / Oyle bir gecer zaman ki) a putut să se sărute și cu Omuș nu? sad

Nu mi-a plăcut scena. V-am mai spus că nu-mi aduceam aminte unde o mai văzusem pe Elcin. Pentru că nu mi-a plăcut deloc personajul ei acolo. S-a băgat cu forța în sufletul lui Mete, l-a manipulat , a profitat de faptul că semăna teribil din punct de vedere fizic cu profesoara de muzică a lui Mete, o fată cu suflet de aur, care murise din cauza unui cancer și care însemnase enorm în viața lui Mete.

Cum de au putut difuza o astfel de scenă? Și cu Defne și Omer nu? Sabotaj curat.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Dum 03 Apr 2016, 11:08 am, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 03 Apr 2016, 10:52 am

Nicky a scris:

Dacă am înțeles eu bine din ce scrie în articolul acela, ea se căsătorește din dragoste. La o săptămână după  ce s-a despărțit de anteriorul, a filmat pentru o reclamă și s-a îndrăgostit. În 3 zile a acceptat cererea în căsătorie. Spune că nu s-ar căsători niciodată doar pentru a avea copii. Că e împotriva căsătoriei de conveniență. Din punctul ei de vedere , trebuie să iubească ca să se căsătorească.

...bravo!!!...la ea cred ca functioneaza zicala " nu aduce anul, ce aduce ceasul"...intr-un ceas bun sa fie!!!!...a facut reclama la nu stiu ce produse make-up...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 11:15 am

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 CfGkZpCW8AAIAu0

La Star Life ar fi fost invitați Salih (Sinan), Onur (Koray) și Nergis (Neriman) și Salih a anunțat finalul de sezon. A spus că scenariul este deja scris sau pe punctul de a fi finalizat.

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

Încă nu s-a terminat emisiunea. A început de la 10. Nu mi-am dat seama să mă uit. Chiar mă gândeam că poate în timpul acestei emisiuni vor anunța surpriza. Poate asta e surpriza.

Sincer, n-am răbdare să mă uit. E o emisiune gen cancan, despre actori și cântăreți. Dacă nu mă interresează cineva anume, nu pot să mă uit.

Uitați că deja a apărut o înregistrare: https://twitter.com/aslymnn/status/716535410072092673
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 11:31 am

Un clip frumos:
Se potrivește perfect pentru când vor fi despărțiți.
Nu pot să mă hotărăsc dacă să mă bucur sau nu pentru sezonul 2.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 12:12 pm

Tot de pe TT :
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 CfGy7mCWIAAPNSK
”Başıma gelenler hep senin yüzünden” Mi se întâmplă numai din cauza ta - ceva de genul. Smile

Și ăsta, apropo de știrea de dimineață:
”Barış:Güpse şey bugün Elçin'le sevişicez izin var mı?
Güpse:Var ama sadece 1 bölüm Sadece 10 sn fazla olursa ayrılık
ElBar:4-5saat çekim”

B: G, știi, azi ne dai voie, mie și lui Elcin, să ne iubim?
G: Da, dar numai 10 secunde, dacă e mai mult , ne despărțim.
ElBar: Filmăm 4-5 ore. Smile
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 12:20 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 CfG2ddsXEAAwAgo
kiss A zis că primul lucru, gest pe care-l face dimineața este să-și hrănească câinele.

Îl cheamă Mudur.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Dum 03 Apr 2016, 12:53 pm, editata de 3 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 12:27 pm

Video nou cu Baris, de aseară, a apărut azi la TV8:

https://twitter.com/haleonann/status/716554105100042240

Și încă unul de pe TT: https://twitter.com/startvdiziler/status/716555579657994240
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 03 Apr 2016, 1:35 pm

Am ametit cu atatea zvonuri...:))
Pana la urma a fost vreo declaratie de la cineva din echipa KA cu privire la serial? Adica in iunie e sf serialului sau sf sezonului?
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 03 Apr 2016, 1:42 pm

Crisu a scris:Am ametit cu atatea zvonuri...:))
Pana la urma a fost vreo declaratie de la cineva din echipa KA cu privire la serial? Adica in iunie e sf serialului sau sf sezonului?

Salih a spus ”sfârșitul sezonului”.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 03 Apr 2016, 2:46 pm

Nicky a scris:

Salih a spus ”sfârșitul sezonului”.
E bine, am crezut ca il vor termina de tot. Chiar daca vor mai fi episoade trase de par, tot n as vrea sa se termine.
Deja tind sa cred ca e ceva in neregula cu scena nuntii data la inceput. De obicei, scenele date de ei in avans mai rau ne au bagat in ceata, cine stie ce surprinza ne mai asteapta si acum.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum