Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Kiralik Ask - comentarii

+7
Admin_dea05
Crisu
Iuliana Maties
carina
Irina111
violeta maicariu
Nicky
11 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 10:08 am

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 12909522_10153462205282036_2988137297184389910_o

https://twitter.com/rafaljakob/status/717140325576392706

Un posibil indiciu că ar fi o nuntă dublă în iunie, din primul episod.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 10:24 am

carina a scris:4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 12376688_1084599868273938_3074640332089968704_n
Titlul e cam sarcastic: Din cauza serialului și-a pierdut formele
În articol se spune că Y nu prea este mulțumit de faptul că Elcin a slăbit de când a început să filmeze pentru KA.
La început avea 58 kg și din cauza ritmului alert a ajuns la 49 kg.
Și că i-ar fi cerut, ar fi rugat-o să revină la greutatea anterioară.
Smile Dați-mi voie să mă îndoiesc.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 10:29 am

Un vot:
https://www.playbuzz.com/allmagazine11/all-magazine-en-yileri-se-iyor?utm_source=twitter.com&utm_medium=ff&utm_campaign=ff

Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Mar 05 Apr 2016, 10:44 am

Nicky a scris:4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 12909522_10153462205282036_2988137297184389910_o

https://twitter.com/rafaljakob/status/717140325576392706

Un posibil indiciu că ar fi o nuntă dublă în iunie, din primul episod.
Da,dar nu stiu cat e de credibila faza pentru ca aici madam Neriman il duce cu bombonica pe Sinan,adica ajuta-ne cu Defne si ai cale libera la Yasemin care se tinea scai de Omer si poate cine stie,,ce nunta dubla o sa avem noi"si Sinan se bucura ca un copil la,, acadelele" lui Neriman.
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 11:25 am

violeta maicariu a scris:
Da,dar nu stiu cat e de credibila faza pentru ca aici madam Neriman il duce cu bombonica pe Sinan,adica ajuta-ne cu Defne si ai cale libera la Yasemin care se tinea scai de Omer si poate cine stie,,ce nunta dubla o sa avem noi"si Sinan se bucura ca un copil la,, acadelele" lui Neriman.
Da, poate fi o simplă coincidență.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 12:26 pm

Nicky a scris:
Titlul e cam sarcastic: Din cauza serialului și-a pierdut formele
În articol se spune că Y nu prea este mulțumit de faptul că Elcin a slăbit de când a început să filmeze pentru KA.
La început avea 58 kg și din cauza ritmului alert a ajuns la 49 kg.
Și că i-ar fi cerut, ar fi rugat-o să revină la greutatea anterioară.
Smile Dați-mi voie să mă îndoiesc.

....aiurea de tot afirmatiile jurnalistilor....ca si Baris cu Gupse, cum ca i-a cerut voie sa filmeze scene "incendiare"...copilarii si speculatii...unde-ar fi sa n-o mai placa Y pe Elcin...imi mentin parerea, este o "relatie" care nu poate rezista in conditiile in care ea isi va continua cariera...am impresia ca ea este f legata de mama ei, niciodata nu a spus cum ca locuiesc impreuna si nici ziaristii n-au pomenit de acest aspect, cum fac cu Baris, ba s-a mutat el la G, ba Gupse la el, ba si-au luat "bocceluta" si fiecare cu casuta lui...acum de curand am citit diverse art. ca Elcin si-a cumparat o casa ( cred ca era vorba de un apartament) in Levent ( in acelasi cartier cu Baris) si ca locuieste cu mama ei...a fost visul ei sa-i ofere un trai decent mamei si sa nu mai fie nevoita sa faca "naveta" la Izmir ...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 12:29 pm

Nicky a scris:4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 12909522_10153462205282036_2988137297184389910_o

https://twitter.com/rafaljakob/status/717140325576392706

Un posibil indiciu că ar fi o nuntă dublă în iunie, din primul episod.

Nicky, dragalaso, ce ma ingrijoreaza este faptul ca Nacmie nu-i pronunta numele lui Defne...cand pomeneste de nunta lui Omer spune " cu acea fata"...sper ca n-a luat-o razna Meric...turcaletii o expulzeaza, daca-i trece prin cap sa incerce sa-l insoare pe Omer cu altcineva..


Ultima editare efectuata de catre carina in Mar 05 Apr 2016, 12:32 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 12:31 pm

Nicky a scris:Un vot:
https://www.playbuzz.com/allmagazine11/all-magazine-en-yileri-se-iyor?utm_source=twitter.com&utm_medium=ff&utm_campaign=ff


...eu am votat de ieri si astazi vad ca nu ma mai lasa...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 12:37 pm

Am găsit traducerea la înregistrarea de la Fluture, dar cred că știți deja ce au spus.
https://youtu.be/BuSq0hihRWE

HALIT: Okay, Turkan Soray and Kadir Inanir. Tarik Akan and Gulshan Bebekogulu, Munir Ozkul and Adele Nashid, Shinar San and Eysan Gur…these names, let me say these couples, are the most well matched couples and those that cannot be forgotten in Turkish cinema. We cannot count all of them, they are too many. And now this Altin Kelebek award is related to that. An Altin Kelebek award given for the fist time…this year’s most well matched couple. The winners of the most well matched couple…(Halit trips on his words)…not you (looking at Ahmet and Murat, a comedic male couple duo I guess). Of course everyone usually gets energy from here (??), I’ll call one of our stars to come present the award…Ajda Pekkan.
AJDA: Helo, hello, welcome everyone. Thank you. Yes, we’re going to choose the most well matched couple…yes, we will award a prize to the couple that viewers found the most well matched. Yes, thank you. Ah, very beautiful. Defne and Omer, Kiralik Ask.
HALIT: Elcin Sangu and Baris Arduc.
AJDA: (to Elcin) I wish for your continued success. This is just the beginning, I hope for many more successes for you.
ELCIN: Thank you.
(Elcin tries to give the award to Baris, very cute moment. He tells her to keep it).
HALIT: There’s another one.
AJDA: (to baris) You are just as adorable as you are in the show (LOL). Really, really. So loved. I wish for your continued success.
HALIT: What do you want to say to us?
ELCIN: I’m not in a condition to hold this award right now. My hand is shaking, I’m so nervous.
BARIS: Give it to me, I’ll hold it.
ELCIN: Thank you, you’re so sweet. First of all I really want to thank our fans that have supported us. Because as you said, it’s a category awarded for the first time, that’s why it’s a huge honor. To the Kelebek family and everyone, thank you so much. I hope you understood me with my shaky voice…
BARIS: I think my voice was a bit faint (tired), but it improved I guess, but I’m sorry about that. First of all I want to thank the Star TV family for uniting us (meaning him and Elcin). I thank Metin Balekoğlu and his team, and our current director Baris Yos and his team, our scenarist Meriç Acemi and her team, and everyone that has a part in this work, of course our fellow cast members, and all our viewers that never leave us alone at all and are accepting of all our mistakes (he’s so cute). And I dedicate the award to Murat and Ahmed. Thank you.
HALIT: Congratulations. Let us send them back to their seats with a big round of applause. Thank you so much for being here. Thank you.


Mai ales pentru Carina. N-am găsit încă niciun clip cu interviul dat de cei doi actori, Ahmet și Murat.

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 565b5f1067b0a951781c9029
Atunci au câștigat și ei un premiu , împreună, ca un cuplu, pentru cel mai bun actor de comedie.
Probabil de aici au ajuns la mica glumă.
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 565b3b9667b0a951781c8da8

http://www.izleyiciplatformu.com/odul-gecesine-damga-vuran-espri/

Cred că i-au întors gluma lui Baris, când a zis că le dedică premiul câștigat de ei.
Seara decernării premiilor a fost marcată de spirit de glumă.
Când le-a venit rândul să-și primească premiul, Ahmet ar fi spus: ”Pentru Baris și Elcin. Starurilor tv Elcin și Baris le mulțumim că am ajuns aici.” Întreaga sală a râs.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mar 05 Apr 2016, 12:56 pm, editata de 3 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 12:40 pm

carina a scris:

Nicky, dragalaso, ce ma ingrijoreaza este faptul ca Nacmie nu-i pronunta numele lui Defne...cand pomeneste de nunta lui Omer spune " cu acea fata"...sper ca n-a luat-o razna Meric...turcaletii o expulzeaza, daca-i trece prin cap sa incerce sa-l insoare pe Omer cu altcineva..
Fără să facem legătura cu evenimentele actuale, Necmi se referea atunci la acea fată pe care ar fi găsit-o Neriman pentru Omer.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mar 05 Apr 2016, 12:42 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 12:42 pm

carina a scris:

...eu am votat de ieri si astazi vad ca nu ma mai lasa...

La fel și la mine. Cred că e un vot unic. Poate e unul serios. Dacă am înțeles eu bine revista respectivă împlinește în aprilie 100 de ediții, deci poate vor pregăti un articol special cu câștigătorii. Nu știu, presupun.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 12:46 pm

carina a scris:

....aiurea de tot afirmatiile jurnalistilor....ca si Baris cu Gupse, cum ca i-a cerut voie sa filmeze scene "incendiare"...copilarii si speculatii...unde-ar fi sa n-o mai placa Y pe Elcin...imi mentin parerea, este o "relatie" care nu poate rezista in conditiile in care ea isi va continua cariera...am impresia ca ea este f legata de mama ei, niciodata nu a spus cum ca locuiesc impreuna si nici ziaristii n-au pomenit de acest aspect, cum fac cu Baris, ba s-a mutat el la G, ba Gupse la el, ba si-au luat "bocceluta" si fiecare cu casuta lui...acum de curand am citit diverse art. ca Elcin si-a cumparat o casa ( cred ca era vorba de un apartament) in Levent ( in acelasi cartier cu Baris) si ca locuieste cu mama ei...a fost visul ei sa-i ofere un trai decent mamei si sa nu mai fie nevoita sa faca "naveta" la Izmir ...
Poate ea e mai discretă în prevința detaliilor din viața personală și , din lipsă de informații concrete, apar diverse bârfe.
În cazul lui Bariș, el e mai mult în centrul atenției publice datorită , sau mai degrabă din cauza lui G , care e mai veche în meserie și cu relații.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 1:05 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 CfRP2XwXIAQDIoK
Poză nouă! Pe TT spun că e de la filmări. Wow!

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 CfRZWDvXEAAwH58

Oare care e secretul acestei atitudini, îndrăzneață, sigură pe ea? kiss


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mar 05 Apr 2016, 1:28 pm, editata de 3 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 1:12 pm

Nicky, iti multumesc ptr traducerea in engleza...am gasit acea inregistrare de care vorbeam, dar din pacate nu mai poate fi vizualizata...cei doi au dat un interviu la iesirea de la festivitate si au continuat sa se tina de glume cu "Elcin a lui Baris" etc..

https://www.youtube.com/watch?v=aRg2dRJdSaY

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 1:32 pm

Pentru puțin, Carina. Nu te mai stresa cu chestia asta, au un umor mai greu de digerat, după părerea mea. Tachinări nevinovate.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 1:44 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 CfRbpy2WQAAazqe
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 1:55 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 452_1052996088093616_417660118716883737_n

...fanii!!!!!, ...Baris a simtit "scena"...Elcin si-a "controlat" gesturile....discutii pe tema limbii lui Baris...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 05 Apr 2016, 2:04 pm

Buna!
Am citit si eu un comentariu al unui fan, de data asta cu logica. In ep 40, dupa micul dejun, Omer s a dus sa se imbrace, apoi i a ales Defne batista de la costum si dupa a sunat Sukru ca intarzie la munca...parca Sukru era bolnav si ii zisese Omer sa stea acasa...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 2:09 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 CfPlZXEWwAEAnGs

...fanii, deja au inceput cu speculatiile si fanteziile....ca Defne ar avea o fetita si ca ar fi bine s-o cheme Emine sau Amine, cum o chema pe mama lui Omer

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 2:21 pm

Crisu a scris:Buna!
Am citit si eu un comentariu al unui fan, de data asta cu logica. In ep 40, dupa micul dejun, Omer s a dus sa se imbrace, apoi i a ales Defne batista de la costum si dupa a sunat Sukru ca intarzie la munca...parca Sukru era bolnav si ii zisese Omer sa stea acasa...

Da, o mică greșeală. Cu ochii la ei n-am sesizat. Mi-a plăcut că nu i-a dat drumul la mână, a ținut-o lângă el cât a vorbit la tel. Sau am putea să zicem că i-a dat voie lui Sukru să întârzie, adică să nu vină atât de devreme cum îi era programul, să se mai odihnească. Astfel ca Omer să fie nevoit să iasă din casă, Fikret să vină și să aibă discuția aceea cu Defne. Să vadă desenul înainte să vină el. Mă întreb, dacă el ar fi fost acasă cum ar fi reacționat.

O nedumerire am și eu , în legătură cu părul ei. Când a vorbit cu Omer și i-a cerut voie să plece , să lipsească până a doua zi după-amiază, îl avea ușor ondulat, ca de obicei. După ce Sinan i-a dat cheile, s-a dus acasă să-și pregătească bagajul. Cât a durat, câteva ore? Cum de i s-a încrețit părul așa de repede? Mi s-a părut f.potrivit să aibă părul așa, ca în primul episod , când s-au întâlnit, ca în visul lui cu căpșunile, doar că mi s-a părut prea rapidă schimbarea. Înțeleg că are un păr sălbatic, dar totuși...


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mar 05 Apr 2016, 2:28 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 2:21 pm

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 CfRj2mqUEAAuP39

Promo , nu, dar avem ozet. Ceva, ceva înțeleg, dar aștept o traducere bună.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 2:22 pm

...am pus la sectiunea rezumate, traducerea ep 40 partea a-2-a

ps. ieri cand cautam acea inregistrare cu Ahmet si Murat, am dat peste un interviu vechi de a lui Baris, tradus de mine si mi-am permis sa-l pun la sectiunea "Baris Arduc'...sper ca nu va suparati ca l-am pus acolo...nu garantez ca traducerea este ff exacta, pot garanta ca traducerea din franceza in romana este buna, dar avand in vedere faptul ca pana a ajuns in lb franceza, acel interviu a mai suportat cel putin inca 2 'tratamente", s-ar putea sa mai fie ceva neconcordante...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 2:23 pm

...la prima "strigare"...Defne si Omer, fericire maxima....foarte fericiti..

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 05 Apr 2016, 2:26 pm

...nu inteleg nici eu mare lucru:
- Omer afla ca Fikret este cea cu pasarea
-un mare musafir vine in cartier
- va fi gelozie...nu stiu cine pe cine...ceva de genul ca se apropie furtuna...
- Yasemin este in cautare de un nou investitor ptr Cherie

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mar 05 Apr 2016, 2:29 pm

carina a scris:...la prima "strigare"...Defne si Omer, fericire maxima....foarte fericiti..
Asta e esențial, asta înțeleg și eu, altceva nu mai contează deocamdată.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 36 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum