Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Kiralik Ask - comentarii

+8
Irina111
violeta maicariu
ninnet
Violeta O.
Crisu
Admin_dea05
carina
Camelia_Monica
12 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Vin 22 Apr 2016, 11:43 pm

lombicutz a scris:https://twitter.com/AleshaqMaryam/status/723597188014678016

S-au zgarcit cu faza asta, pana la urma au urcat in dormitor pentru sau pentru???
Ne lasa imaginatia sa ,,zburde"....nu mai vedem noi repede ce se intampla la etaj..prefer sa-i vad decat sa-mi imaginez... Smile
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 22 Apr 2016, 11:44 pm

Violeta O. a scris:Buna seara fetelor. Iata inca o infectata de Kiralik Ask printre voi
Bine ai venit!

E grav virusul asta :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 22 Apr 2016, 11:46 pm

lombicutz a scris:https://twitter.com/AleshaqMaryam/status/723597188014678016

S-au zgarcit cu faza asta, pana la urma au urcat in dormitor pentru sau pentru???
Secret de stat, noi n avem voie sa stim :))) Mai bine il ascultam pe Koray ca zice lucruri interesante Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 22 Apr 2016, 11:49 pm

violeta maicariu a scris:
Ne lasa imaginatia sa ,,zburde"....nu mai vedem noi repede ce se intampla la etaj..prefer sa-i vad decat sa-mi imaginez... Smile

Zau asa pana avem traducerea nu-mi zice nimeni? Ma mai si bruia sotul meu intre timp si n-am inteles decat ca aluat-o de mana si dusi au fost... si iarasi astia cu camerele au ramas la o tigara Smile
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 22 Apr 2016, 11:50 pm

violeta maicariu a scris:Pana isi spala tantile acelea izmenele imi poate spune cineva ce a vorbit Trista cu Ece?
Trebuie sa mai vad inca o data scena ca sa nu vb din amintiri, dar sa urce astia pe youtube episodul si revin :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Vin 22 Apr 2016, 11:52 pm

Violeta O. a scris:Buna seara fetelor. Iata inca o infectata de Kiralik Ask printre voi
Din pacate nu avem antidot pentru boala asta decat mai multi virusi..scapati cat mai puteti..urmarile dependentei de KA pot afecta grav timpul dumneavoastra liber,familia,cratitele,serviciul,intalnirile cu prietenii,somnul de frumusete,copiii,animalele de companie,inima,capul si plamanii din cauza oftatului...in momentul in care apare Baris dezbracat pe neasteptate va rugam sa va echipati cu ochelari de protectie...altfel veti avea o parere proasta despre patratelele sotului... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 59954 celelalte efecte secundare le veti afla pe rand ca sa nu va speriati... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 1666162908 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 3918963950
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 22 Apr 2016, 11:52 pm

lombicutz a scris:

Zau asa pana avem traducerea nu-mi zice nimeni? Ma mai si bruia sotul meu intre  timp si n-am inteles decat ca aluat-o  de mana si dusi au fost... si iarasi astia cu camerele au ramas la o tigara Smile
Asa s a terminat scena, i a zis sa urce cu el doar asa ca sa stea acolo, au plecat si gata, au trecut la alta scena, n a fost nimic mai mult...eu am crezut ca faci misto de scena Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Vin 22 Apr 2016, 11:57 pm

Crisu a scris:
Asa s a terminat scena, i a zis sa urce cu el doar asa ca sa stea acolo, au plecat si gata, au trecut la alta scena, n a fost nimic mai mult...eu am crezut ca faci misto de scena Smile
Poate i-a zis Omer asa,ca s-o vada sus,inainte Defne era mai curajoasa,acum evita dormitorul cat poate.. Smile ..cine stie ce bau-bau a vazut.. Smile
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 22 Apr 2016, 11:57 pm

Si voi ati stat cu sufletul la gura pana a venit Ask Doktor? Nu m-am mai uitat  asa la o scena nici nu mai stiu...Baris a fost la inaltime in episodul asta.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Violeta O. Vin 22 Apr 2016, 11:57 pm

Multumesc!

Violeta O.
membru activ
membru activ

Mesaje : 41
Data de inscriere : 10/04/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 23 Apr 2016, 12:01 am

Crisu a scris:
Asa s a terminat scena, i a zis sa urce cu el doar asa ca sa stea acolo, au plecat si gata, au trecut la alta scena, n a fost nimic mai mult...eu am crezut ca faci misto de scena Smile
Mda, jurati voi ca nu v-a  intrebat sotul din dotare ceva foooarte important macar o data cand erati cu ochii maaaaaaaaaaari dupa pectoralii lui Baris. Si ati si raspuns, da iubire romanii au talent, da da.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 23 Apr 2016, 12:02 am

lombicutz a scris:Si voi ati stat cu sufletul la gura pana a venit Ask Doktor? Nu m-am mai uitat  asa la o scena nici nu mai stiu...Baris a fost la inaltime in episodul asta.
Cred ca daca vedea atunci ceva rosu Selim era terminat..hadi bakali..sa vedem ce face fata noastra..ca Trista e imbracata in rosu... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 3891662330
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Violeta O. Sam 23 Apr 2016, 12:03 am

Am dat "virusul" mai departe, sa stiti! Noapte buna!

Violeta O.
membru activ
membru activ

Mesaje : 41
Data de inscriere : 10/04/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 23 Apr 2016, 12:12 am

Discutie dintre Trista si Ece
Tot sunau de la diverse ziare din cauza barfelor puse la cale de Neriman impreuna cu "prietenii" ei, cum ca ar fi casatorita si si a parasit sotul si copilul, ba ca are super datorii si din acest motiv s a intors in Turcia. Ece zice ca zvonurile astea sunt greu de oprit si ca cineva incearca sa i faca rau. Trista zice ca Neriman e vinovata de toate astea pentru ca si a dat seama de interesul ei pentru Omer. Ece ii spune ca N este foarte periculoasa daca a reusit intr un timp atat de scurt sa faca asemenea manipulari. Trista spune ca se astepta. Ece o intreaba daca e constienta de ceea ce face, iar Trista ii spune ca i a propus lui Omer o unire intre marcile Passionis si Gallo (un parteneriat). Ece spune ca parca trebuia sa stea departe, sa si vada de planurile ei, iar Trista raspunde ca nu i pasa, ca cel mai important e...si Ece zice ca intelege. Apoi ii zice ca e datoria ei de prietena s o avertizeze ca procedeaza gresit.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 23 Apr 2016, 12:15 am

lombicutz a scris:Si voi ati stat cu sufletul la gura pana a venit Ask Doktor? Nu m-am mai uitat  asa la o scena nici nu mai stiu...Baris a fost la inaltime in episodul asta.
De cand am vazut promo ul am asteptat acea scena...a fost superb :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 23 Apr 2016, 12:18 am

violeta maicariu a scris:
Cred ca daca vedea atunci ceva rosu Selim era terminat..hadi bakali..sa vedem ce face fata noastra..ca Trista e imbracata in rosu... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 3891662330
Mi se pare ca s a cam gatit Trista, cu gandul ca va lua cina cu Omer...poate avea de gand sa i marturiseasca "ceva".
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 23 Apr 2016, 12:25 am

Crisu a scris:Discutie dintre Trista si Ece
Tot sunau de la diverse ziare din cauza barfelor puse la cale de Neriman impreuna cu "prietenii" ei, cum ca ar fi casatorita si si a parasit sotul si copilul, ba ca are super datorii si din acest motiv s a intors in Turcia. Ece zice ca zvonurile astea sunt greu de oprit si ca cineva incearca sa i faca rau. Trista zice ca Neriman e vinovata de toate astea pentru ca si a dat seama de interesul ei pentru Omer. Ece ii spune ca N este foarte periculoasa daca a reusit intr un timp atat de scurt sa faca asemenea manipulari. Trista spune ca se astepta. Ece o intreaba daca e constienta de ceea ce face, iar Trista ii spune ca i a propus lui Omer o unire intre marcile Passionis si Gallo (un parteneriat). Ece spune ca parca trebuia sa stea departe, sa si vada de planurile ei, iar Trista raspunde ca nu i pasa, ca cel mai important e...si Ece zice ca intelege. Apoi ii zice ca e datoria ei de prietena s o avertizeze ca procedeaza gresit.
Multumesc,deci nu scapam de ea..probabil va astepta momentul de ruptura intre Defne si Omer ,cred ca are o parere foarte proasta despre Defne,o priveste uneori de parca s-ar intreba ce gaseste Omer la ea,si o parere foarte buna despre ea insasi..imi vine s-o trimit in ,,tara randunelelor" Evil or Very Mad

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 2mmzr7m
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 23 Apr 2016, 12:26 am

violeta maicariu a scris:
Din pacate nu avem antidot pentru boala asta decat mai multi virusi..scapati cat mai puteti..urmarile dependentei de KA pot afecta grav timpul dumneavoastra liber,familia,cratitele,serviciul,intalnirile cu prietenii,somnul de frumusete,copiii,animalele de companie,inima,capul si plamanii din cauza oftatului...in momentul in care apare Baris dezbracat pe neasteptate va rugam sa va echipati cu ochelari de protectie...altfel veti avea o parere proasta despre patratelele sotului... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 59954 celelalte efecte secundare le veti afla pe rand ca sa nu va speriati... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 1666162908 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 3918963950

Pune si partile pozitive Smile, inveti sa negociezi programul de  vineri seara,asa vreo trei ore minim.  Apoi la cafeaua  de sambata dimineata, primele trafduceri de la Johnny.Apoi cum la astepti pe urmatoarele  ohooo.  Apoi Insta,  TT(pana la serialul  asta juram ca nu-mi trebui), fiecare poza,  comentariu de pe forum.  In fine, stiti voi. 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 539466
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 23 Apr 2016, 12:29 am

Si eu am o problema cu modul in care o priveste Modista trista pe Defne.Antipatica.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 23 Apr 2016, 12:36 am

lombicutz a scris:

Pune si partile pozitive Smile, inveti sa negociezi programul de  vineri seara,asa vreo trei ore minim.  Apoi la cafeaua  de sambata dimineata, primele trafduceri de la Johnny.Apoi cum la astepti pe urmatoarele  ohooo.  Apoi Insta,  TT(pana la serialul  asta juram ca nu-mi trebui), fiecare poza,  comentariu de pe forum.  In fine, stiti voi. 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 539466
Si astea ti se par pozitive??? 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 780376 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 780376 bantui pe forumuri,il pandesc pe Johny si pe fetele de la Dizi,dupa negocierile de vineri seara zici ca am venit de pe front(vanatai si zgarieturi imaginare)..sunt logata permanent pe forum si la spitalul 9,ayyy kiz,m-as imprieteni pana si cu sultanul daca as sti ca-mi da informatii...E de rau???voi cum sunteti??

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Ek49sl
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 23 Apr 2016, 12:46 am

Mda, se pare ca nu scapam de Trista. Ma enerveaza ca vede cat de indragostit e Omer de Defne, intr o luna urmeaza nunta (a zis Defne la inceputul ep cand vb cu Serdar) si ea tot are sperante. M a enervat si in birou la Omer cand a venit sa i propuna parteneriatul, iar Omer a zis ca trebuie s o intrebe si pe Defne, iar ea i a raspuns ca nu stia ca Defne are drept de decizie la Passionis...apoi in discutia cu Defne i a aruncat subtil ca macar ea e sincera si corecta... 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 2743637754
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 23 Apr 2016, 12:49 am

violeta maicariu a scris:
Si astea ti se par pozitive??? 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 780376 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 780376 bantui pe forumuri,il pandesc pe Johny si pe fetele de la Dizi,dupa negocierile de vineri seara zici ca am venit de pe front(vanatai si zgarieturi imaginare)..sunt logata permanent pe forum si la spitalul 9,ayyy kiz,m-as imprieteni pana si cu sultanul daca as sti ca-mi da informatii...E de rau???voi cum sunteti??

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Ek49sl
Pe  mine m-a pus sa jur ca nu-s singura care se uita la un serial intr-o limba pe care nu o vorbeste. Veniti fetelor, cat mai multe am nevoie de alibi!!!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 23 Apr 2016, 12:54 am

violeta maicariu a scris:
Si astea ti se par pozitive??? 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 780376 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 780376 bantui pe forumuri,il pandesc pe Johny si pe fetele de la Dizi,dupa negocierile de vineri seara zici ca am venit de pe front(vanatai si zgarieturi imaginare)..sunt logata permanent pe forum si la spitalul 9,ayyy kiz,m-as imprieteni pana si cu sultanul daca as sti ca-mi da informatii...E de rau???voi cum sunteti??
Si mie imi mananca timpul grav acest serial, dar nu ma Crying or Very sad :)) Iar in seara de vineri deja se stie, nu sunt bagata in seama pt ca ori nu raspund (ma uit la serial cu castile in urechi), ori raspund cu da indiferent de intrebare :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 23 Apr 2016, 12:58 am

lombicutz a scris:
Pe  mine m-a pus sa jur ca nu-s singura care se uita la un serial intr-o limba pe care nu o vorbeste. Veniti fetelor, cat mai multe am nevoie de alibi!!!
Suntem aici :)))
Eu mai rad la poze sau filmulete, iar reactia e de profunda mirare, urmata de "ai luat o razna cu turcii tai" Smile
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 23 Apr 2016, 8:52 am

Gunaydin bayanlar,nasilsin?

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Ilykcp
Cam asa arat eu in dimineata aceasta....se zvonea ca n-o mai vedem pe Trista din ep.acesta..macar bine ca a renuntat la liliacul ei ca ma dispera..daca ar fi sa aleg intre ea si Koray,l-as alege fara doar si poate pe Koray,un actor complet,trece de la o stare la alta cat ai clipi,ca si cum ar fi doua personaje intr-unul singur..aseara m-a cam agasat dar in ep 42 cu Sinan la restaurant si acasa am ras de una singura cu gura pana la urechi...daca Defne ii da unda verde talpei iadului sa scape de Trista in modul acela va avea mult de pierdut,,imi place sa cred ca Defne e corecta si nu ar sta pe margine la treaba asta,nu e cinstit si daca s-ar sti ar fi iar o bila neagra pentru ea...intr-un timp o cuplam pe Trista cu Iso dar nu merita,Iso e un personaj frumos din toate punctele de vedere,il ador...la inceput Trista era un personaj pe care il doare in cot de norme si principii(la receptie ar fi sarit chiar geamul de nu era asa de sus)..de cand e indragostita parca e un suc din care s-a scos acidul:lesinata....Incornoratul cred ca si-a propus sa se joace putin cu sadicuta care a si venit la el imbracata la micul dejun intr-un mare fel..se uita la ea ca lupul la acadele..mi-as dori s-o smotoceasca putin...apoi s-o arunce ca pe o jucarie stricata...Sinan e dulce indragostit dar sincer,nu-mi place nici de actrita nici de personaj...mi-am mai facut un scenariu intr-un colt prafuit de creier:dar daca Sinan s-ar casatori cu Trista? Suspect e absurd???
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 8 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum