Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Kiralik Ask - comentarii

+8
Irina111
violeta maicariu
ninnet
Violeta O.
Crisu
Admin_dea05
carina
Camelia_Monica
12 participanți

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 8:59 pm

Am gasit poza cu Elcin, Mine si colierele.
Fanii comentau ca seamana foarte mult colierele lor, ceva de genul: asa mama, asa fiica, asta legat de zvonurile conform carora Mine ar intra in serial in rolul mamei lui Defne.
Mai comentau si legat de culoarea parului si de faptul ca in ultimele 2 seriale in care a jucat Mine, a interpretat personajele Defne (Kalp Hırsızı), respectiv Elcin (Çilek Kokusu). Cumva treceau in revista asemanarile, coincidentele...

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Xdun2c
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 9:00 pm

Crisu a scris:

Pai daca ei nu mai au de gand sa apara in vreo poza impreuna, macar de lucratura fanilor sa ne bucuram :)))

...eu imi mentin parerea...intre ei s-a intamplat ceva, ori un "scurt-circuit", ori ceva dispute...de jucat vad ca "joaca" din ce in ce mai bine.. placa cu fanii n-o inghit de nici un fel...sunt convinsa ca sunt "obositi" din cauza lor, dar daca serialul nu va mai avea sezonul 2 cu siguranta ca le vor duce dorul...nu cred ca in cariera lor se vor mai intalni cu o astfel de popularitate...ei inca probabil nu realizeaza...eu le doresc din tot sufletul cat mai multe succese!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 9:04 pm

Crisu a scris:Am gasit poza cu Elcin, Mine si colierele.
Fanii comentau ca seamana foarte mult colierele lor, ceva de genul: asa mama, asa fiica, asta legat de zvonurile conform carora Mine ar intra in serial in rolul mamei lui Defne.
Mai comentau si legat de culoarea parului si de faptul ca in ultimele 2 seriale in care a jucat Mine, a interpretat personajele Defne (Kalp Hırsızı), respectiv Elcin (Çilek Kokusu). Cumva treceau in revista asemanarile, coincidentele...

...nu e ceea ce vazusem eu...acum imi dau seama ca a fost o facatura( dovada ca poza a fost stearsa in mai putin de 1h)...era poza de instagram a lui Mine si cu msg ( ca si cum ar fi fost scris de ea)..."colierul mamei este la Elcin"...cred ca vreun fan a vrut sa produca ceva "tulburente"...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 9:09 pm

carina a scris:

...eu imi mentin parerea...intre ei s-a intamplat ceva, ori un "scurt-circuit", ori ceva dispute...de jucat vad ca "joaca" din ce in ce mai bine.. placa cu fanii n-o inghit de nici un fel...sunt convinsa ca sunt "obositi" din cauza lor, dar daca serialul nu va mai avea sezonul 2 cu siguranta ca le vor duce dorul...nu cred ca in cariera lor se vor mai intalni cu o astfel de popularitate...ei inca probabil nu realizeaza...eu le doresc din tot sufletul cat mai multe succese!!!!
E ceva la mijloc, nici ei nu pot oferi lamuriri clare, au raspunsuri bine gandite si stabilite, doar timpul o sa ne lamureasca de anumite aspecte, o sa se mai afle anumite detalii, chiar daca f putine...vom vedea. Si eu cred ca in KA au jucat rolul vietii lor, daca pot sa exagerez asa, probabil vor mai juca in alte seriale de succes, dar comparatia va fi facuta mereu cu KA...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 9:10 pm

carina a scris:
...nu e ceea ce vazusem eu...acum imi dau seama ca a fost o facatura( dovada ca poza a fost stearsa in mai putin de 1h)...era poza de instagram a lui Mine si cu msg ( ca si cum ar fi fost scris de ea)..."colierul mamei este la Elcin"...cred ca vreun fan a vrut sa produca ceva "tulburente"...

Aha, am inteles acum...da, probabil ca asta a fost intentia...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 9:16 pm

Crisu a scris:

Pai daca ei nu mai au de gand sa apara in vreo poza impreuna, macar de lucratura fanilor sa ne bucuram :)))

...poate ne vor face vreo surpriza placuta, acum la sfarsit de sezon...oricum alte sperante nu mai avem..."zarurile au fost aruncate"...faptul ca Baris a luat-o pe Gupse la logodna fratelui a fost un msg fff clar ptr toata lumea...iar astazi toate ziarele au scris despre declaratiile de ieri ale lui Gupse ( totul a fost facut cu o mare tactica...vei calca stramb Elcin, e problema ta, dar gandeste-te cum te vor privi fanii)... "pe Elcin, niciodata nu am fost geloasa, nici nu am cum, ne cunoastem de mult, suntem "consatence"...chiar o iubesc si o apreciez, etc..."


Ultima editare efectuata de catre carina in Joi 05 Mai 2016, 9:31 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 9:25 pm

Crisu a scris:
E ceva la mijloc, nici ei nu pot oferi lamuriri clare, au raspunsuri bine gandite si stabilite, doar timpul o sa ne lamureasca de anumite aspecte, o sa se mai afle anumite detalii, chiar daca f putine...vom vedea. Si eu cred ca in KA au jucat rolul vietii lor, daca pot sa exagerez asa, probabil vor mai juca in alte seriale de succes, dar comparatia va fi facuta mereu cu KA...

...de 2 zile fetele au pus fel si fel de filmulete si poze cu cei doi din filmele/rolurile anterioare si au facut o comparatie cu rolul din KA...pai, este o diferenta de la pamant la cer...cum aratau cei 2 pana acum 1 an si cum arata in serialul KA....nu stiu ce roluri si ce parteneri vor avea de acum in colo, dar cu siguranta ca mult timp de acum incolo se va vorbi despre acest cuplu...in primul rand, cu acest rol ei au evoluat pe toate planurile...uitati-va la Baris cum iesea pe strada acum 1 an de zile si cum se imbraca acum...idem Elcin...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 9:39 pm

carina a scris:

...poate ne vor face vreo surpriza placuta, acum la sfarsit de sezon...oricum alte sperante nu mai avem..."zarurile au fost aruncate"...faptul ca Baris a luat-o pe Gupse la logodna fratelui a fost un msg fff clar ptr toata lumea...iar astazi toate ziarele au scris despre declaratiile de ieri ale lui Gupse ( totul a fost facut cu o mare tactica...vei calca stramb Elcin, e problema ta, dar gandeste-te cum te vor privi fanii)... "pe Elcin, niciodata nu am fost geloasa, nici nu am cum, ne cunoastem de mult, sunt "consatence"...chiar o iubesc si o apreciez, etc..."
Bine si Gupse ce era sa declare...da, sunt geloasa de mor, e frumoasa, talentata, rafinata, feminina si eu nu...era clar ca asa vor fi declaratiile, nu se putea altfel...eu nu prea cred in sinceritatea acestor sentimente declarate...
Iar legat de logodna fratelui...nu mi se pare asa un motiv care sa i lege pe B si G cumva, adica, daca au participat impreuna inseamna ca sunt legati pe viata, ca si au facut niste promisiuni?! nu...pana la urma, G este iubita lui oficiala (ca ne place sau nu) si au fost la acel eveniment impreuna, ei, familia, probabil si ceva prieteni. Adica nu inteleg de ce pun ei atata importanta pe faptul ca a fost prezenta si ea...sapt trecuta au fost impreuna la o logodna, sapt viitoare se pot desparti...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 9:43 pm

carina a scris:

...de 2 zile fetele au pus fel si fel de filmulete si poze cu cei doi din filmele/rolurile anterioare si au facut o comparatie cu rolul din KA...pai, este o diferenta de la pamant la cer...cum aratau cei 2 pana acum 1 an si cum arata in serialul KA....nu stiu ce roluri si ce parteneri vor avea de acum in colo, dar cu siguranta ca mult timp de acum incolo se va vorbi despre acest cuplu...in primul rand, cu acest rol ei au evoluat pe toate planurile...uitati-va la Baris cum iesea pe strada acum 1 an de zile si cum se imbraca acum...idem Elcin...
Clar ca se vede evolutia la amandoi, s au potrivit f bine ca si cuplu in serial, de talent nu mai vorbim, au demonstrat ca sunt talentati...sunt pe val, ce sa mai, fanii cata frunza si iarba care nu ii vor uita asa curand...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 10:01 pm

Si unii fani sunt de groaza...ma uit pe instagram si tot incercuiesc maini prin diverse poze...vai, a atins o pe umar, gata, Elbar var...la naiba, doar a atins o pe umar pentru ca, probabil, asa ii cerea rolul, n a luat o acasa...unde e, e, dar pe langa si multe exagerari :)))

ps: am vazut zilele trecute o poza in care aratau ca mama lui Yunus a dat like la o poza sau cont cu elbar, iar mama lui Elcin nu l urmareste pe Yunus pe instagram...pffff...te doare capul
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 10:17 pm

Ca sa explic la ce ma referam...poate sunt eu nebuna si mi se par anumite lucruri exagerate, poate nu inteleg eu poza cum ar trebui...nu mi se pare relevanta aceasta poza ca sa ma faca sa afirm ca Elbar var...

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 2bxtnk
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 10:56 pm

:)))

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 23jjv2r
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 11:01 pm

Omer si emoticoanele :)))

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Nv8nci
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 05 Mai 2016, 11:09 pm

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Ofnl0j
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 11:41 pm

Crisu a scris:
Bine si Gupse ce era sa declare...da, sunt geloasa de mor, e frumoasa, talentata, rafinata, feminina si eu nu...era clar ca asa vor fi declaratiile, nu se putea altfel...eu nu prea cred in sinceritatea acestor sentimente declarate...
Iar legat de logodna fratelui...nu mi se pare asa un motiv care sa i lege pe B si G cumva, adica, daca au participat impreuna inseamna ca sunt legati pe viata, ca si au facut niste promisiuni?! nu...pana la urma, G este iubita lui oficiala (ca ne place sau nu) si au fost la acel eveniment impreuna, ei, familia, probabil si ceva prieteni. Adica nu inteleg de ce pun ei atata importanta pe faptul ca a fost prezenta si ea...sapt trecuta au fost impreuna la o logodna, sapt viitoare se pot desparti...

...Crisu, eu sunt din Constanta si am fff multi prieteni turci, le cunosc f bine mentalitatea...bineinteles ca nu are nici o legatura faptul ca a fost Gupse la logodna, cu o eventuala casatorie cu Baris...asa cum ai spus tu oricand se poate produce ruptura, sau chiar poate ca este rupta deja....in schimb are o mare semnificatie faptul ca a participat la o intrunire de familie...de regula la astfel de evenimente la turci ca si la macedoneni participa persoanele f apropiate ( membri familiei) si au loc in casa fetei...faptul ca ea a participat la acest eveniment, a fost cosiderata ca face parte din familie si gestul facut de Baris are un mare impact asupra eventualelor "pretendente" ( turcoaice, care au aceeasi mentalitate si inteleg semnificatia acestor evenimente)...in plus mai vine si Gupse si turuie ca " ne cunoastem cu mult timp inainte de a incepe filmarile la KA, ca o iubesc, etc.." ...m-as pune in pielea lui Elcin, nu stiu daca as avea curajul sa fac un pas in fata si daca as putea suporta criticile presei..."te-ai jucat cu noi,...spuneai ca ai o relatie de 5 ani...ai distrus-o pe G, stiai ca are o relatie de 2 ani cu B, erati prietene, va cunoasteti de 15 ani, ea te-a iubit, a avut incredere in tine, etc..."...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 11:45 pm

Crisu a scris:Si unii fani sunt de groaza...ma uit pe instagram si tot incercuiesc maini prin diverse poze...vai, a atins o pe umar, gata, :)))

ps: am vazut zilele trecute o poza in care aratau ca mama lui Yunus a dat like la o poza sau cont cu elbar, iar mama lui Elcin nu l urmareste pe Yunus pe instagram...pffff...te doare capul

...dar oare asa au stat lucrurile?...sau au fost contrafacute, cum a fost si cea cu Mine?...daca informatia a fost reala, inseamna ca ceva este in neregula cu acest Y...matusa lui Elcin da like-ri la pozele cu Baris...apreciaza msg-le lui, etc...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 05 Mai 2016, 11:50 pm

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 13138977_538021449734235_2702436723743333225_n

....Neriman, cred ca acum 30 de ani...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 06 Mai 2016, 12:01 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Safe_image.php?d=AQDfze0G2xBYCiVE&w=418&h=418&url=https%3A%2F%2Figcdn-photos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft51.2885-15%2Fs750x750%2Fsh0.08%2Fe35%2F13183459_948206125298109_537630020_n.jpg%3Fig_cache_key%3DMTI0MzU5MDI0NTQwNzU1OTI0Nw%253D%253D


Barışın abisi stad açmıştı barış tek gitmişti g yoktu
Ayrıca madem Elçin ile araları çok iyi partner arkadaş Elçin de o söze arkadaş olarak gidemezmydi sonuçta arkadaşız diyorlar deme işte bunlar hep ELBAR kanıtı çünkü önceden g yi sevmiyordu şimdi neden sevsn ki ? İşte o söze de Herkeze göstermek için çünkü herkez kesin ayrıldı bu falan g yok falan söylenti olmasın diye ama gelecek hamleler beni şaşırtmaz çünkü planlı bu işler bir hafta e bir hafta b herhal de sezon finalinde görürürüz çünkü barış aradığı kadını buldu adam istese başka bir kızla olur yakışıklı sonuçta ama dedim ben ne zaman barışın başka biriyle adı çıksa hemen g devreye giriyor inşallah ELBAR haberini sezon finalinde alırız zaten en son ki selfi de yunus bastı polisler de gitmişti olaylar oldu galiba bilgimz yok ama bize de yansıtmadılar bunlar benim düşüncelerim

ps. Crisu te rog, help

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 06 Mai 2016, 12:28 am

carina a scris:

...Crisu, eu sunt din Constanta si am fff multi prieteni turci, le cunosc f bine mentalitatea...bineinteles ca nu are nici o legatura faptul ca a fost Gupse la logodna, cu o eventuala casatorie cu Baris...asa cum ai spus tu oricand se poate produce ruptura, sau chiar poate ca este rupta deja....in schimb are o mare semnificatie faptul ca a participat la o intrunire de familie...de regula la astfel de evenimente la turci ca si la macedoneni participa persoanele f apropiate ( membri familiei) si au loc in casa fetei...faptul ca ea a participat la acest eveniment, a fost cosiderata ca face parte din familie si gestul facut de Baris are un mare impact asupra eventualelor "pretendente" ( turcoaice, care au aceeasi mentalitate si inteleg semnificatia acestor evenimente)...in plus mai vine si Gupse si turuie ca " ne cunoastem cu mult timp inainte de a incepe filmarile la KA, ca o iubesc, etc.." ...m-as pune in pielea lui Elcin, nu stiu daca as avea curajul sa fac un pas in fata si daca as putea suporta criticile presei..."te-ai jucat cu noi,...spuneai ca ai o relatie de 5 ani...ai distrus-o pe G, stiai ca are o relatie de 2 ani cu B, erati prietene, va cunoasteti de 15 ani, ea te-a iubit, a avut incredere in tine, etc..."...
Da, probabil ca asa e, oricum ei au alta mentalitate fata de noi, pt noi acest gest (de a participa la logodna) nu are aceeasi semnificatie, la ei conteaza mai mult acest gest si daca mai luam in calcul si declaratiile ei cum ca o iubeste si sunt consatence, da, ai dreptate...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 06 Mai 2016, 12:31 am

carina a scris:

...dar oare asa au stat lucrurile?...sau au fost contrafacute, cum a fost si cea cu Mine?...daca informatia a fost reala, inseamna ca ceva este in neregula cu acest Y...matusa lui Elcin da like-ri la pozele cu Baris...apreciaza msg-le lui, etc...
Nu stiu, doar am vazut poza, dar am salvat o si maine o sa verific conturile evidentiate de fani...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Vin 06 Mai 2016, 12:33 am

carina a scris:
....Neriman, cred ca acum 30 de ani...

Wooow, a aratat super bine in tinerete Neriman. Nici acum nu arata rau, dar wooow :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 06 Mai 2016, 12:52 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 13178877_1680857895514875_2679313201274063368_n

- priviti-o aici, cum se uita dupa jurnalisti...parca-i o bufnita, vorba araboaicelor

...daca ar fi reale zvonurile care circula pe site-uri, cum ca Gupse a "aterizat" la eveniment datorita "logodnicei"...cica ea ar fi invitat-o, fiind prietene f bune si ca prin G, Onur ( fratele lui Baris) ar fi cunoscut-o, atunci imi explic si avalansa de declaratii si "jocul" facut de Gupse cu presa.. nu stiu cum  se intampla, dar de fiecare data cand iese G prin oras, apare si o armata de ziaristi..ieri, am inteles ca dupa-amiaza a iesit cu niste prieteni si au servit masa la nu stiu ce restaurant si astazi in toata presa tr a detinut prima pagina cu declaratiile ei...


Ultima editare efectuata de catre carina in Vin 06 Mai 2016, 1:16 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Vin 06 Mai 2016, 1:08 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 ChtFivrWMAA5JCB

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 06 Mai 2016, 6:41 am

Buna dimineata!!! cafea In sfarist a venit ziua de vineri. Sper ca diseara sa fiu prezenta 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 165638
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Vin 06 Mai 2016, 9:32 am

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 155520  Starea mea de dimineata!!! 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 155520 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 155520 6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 155520

Buna dimineata!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

6. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum