Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Kiralik Ask - comentarii

+5
Nicky
Crisu
Iuliana Maties
Irina111
violeta maicariu
9 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 01 Iun 2016, 12:32 pm

Multumesc Crisu pentru traducere. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 12:33 pm

lombicutz a scris:

O rugaminte pentru admini. Gasiti-ne va rugam niste emoticoane cu mere, dolma, maini imperecheata si picioare dansatoare(invartitoare) Smile
Smile Smile
Foarte buna ideea.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 01 Iun 2016, 12:40 pm

carina a scris:
8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 13315514_1087340071325884_7955381561030856375_n


Mie mi s-a părut că ei doi poartă încălțăminte asemănătoare, poate de la aceeași firmă.
Uitați-vă aici, când se urcă în mașină , min.7:43.


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Mier 01 Iun 2016, 12:42 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 12:42 pm

Cu mare placere, pt traducere...orice de dragul lor :))))

Carina, poti sa pui traducerile la orice sectiune...nu i problema, e bine ca acolo le gasim mai repede. Cu poza aia in care apare cu o tipa inseamna ca m au indus in eroare, scria ca e fosta lui, iar pe ea n am recunoscut o din vreun serial.

Legat de Murat, da, si mie mi se pare ca s a uratit, parca era mai dragutel in "tinerete"...bine, nici nu era pe piata Baris atunci :))))

Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 12:47 pm

Admin_dea05 a scris:Ce distractie e pe Tuba si Halit 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 131747
https://www.facebook.com/ASITubaMura/videos/1714773942130053/?hc_location=ufi

Mie una ( nu vreau sa supar pe nimeni ) dar Murat Yildirim tare urat s-a mai facut.


...la sfarsitul anului trecut sau inceputul acestui an, a tot circulat un filmulet pe site-uri ( cu siguranta l-ati vazut), cum Halit si Tuba au iesit de la nu stiu ce festivitate si Tuba a fost condusa de Halit acasa ( a urcat in masina lui)...au fost niste comentarii scurte si decente din partea presei la acea vreme...

ref Murat, da, s-a podus o schimbare in rau si nici profesional nu pot sa spun ca i-a mers grozav...cand a fost pe val, nu mai reusea sa faca fata reclamelor, interviurilor, calatoriilor in tarile arabe, etc...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 12:47 pm

Nicky a scris:
Mie mi s-a părut că ei doi poartă încălțăminte asemănătoare, poate de la aceeași firmă.
Uitați-vă aici, când se urcă în mașină , min.7:43.
Da, parca si incaltarile lui seamana destul de bine cu cele din poza de mai sus.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 01 Iun 2016, 12:51 pm

Crisu a scris:
Da, parca si incaltarile lui seamana destul de bine cu cele din poza de mai sus.

Intrebarea care ramane. Cine a cumparat incaltarile? Sponsoru', cine e sponsoru'?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 12:53 pm

Crisu a scris:Cu mare placere, pt traducere...orice de dragul lor :))))

Carina, poti sa pui traducerile la orice sectiune...nu i problema, e bine ca acolo le gasim mai repede. Cu poza aia in care apare cu o tipa inseamna ca m au indus in eroare, scria ca e fosta lui, iar pe ea n am recunoscut o din vreun serial.

Legat de Murat, da, si mie mi se pare ca s a uratit, parca era mai dragutel in "tinerete"...bine, nici nu era pe piata Baris atunci :))))


...da, am vazut si eu msg-ul unor duduite care au vrut sa scoata in evidenta ca Baris a avut "n" femei frumoase langa el, dar in schimb a ales inteligenta, istetimea,etc...nu este atras de frumusetea fizica, ci de cea interioara...dupa care a urmat replica celeilalte categorii de fani, dandu-le detalii, cum au stat lucrurile cu aceasta Calga...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 01 Iun 2016, 1:01 pm, editata de 2 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 12:56 pm

lombicutz a scris:

Intrebarea care ramane. Cine a cumparat incaltarile? Sponsoru', cine e sponsoru'?

Baris a facut cumparaturile, pozele le a tras Gupse, sponsorul e Yunus si beneficiarul Elcin Smile Smile Doar sunt kanka toti.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 12:57 pm

Crisu a scris:
Da, parca si incaltarile lui seamana destul de bine cu cele din poza de mai sus.

...da,...si el poarta acelasi tip de incaltaminte...doar v-am pus site-ul fabricii...sunt luati din Olanda...acum cine s-a ocupat de achizitie, habar nu am...fanii care au facut sapaturi si au descoperit ca sunt fabricati acolo, fara a fi o firma exportatoare,( sau nu face exporturi catre Turcia) etc, presupun ( fanii) ca au fost cumparati de Baris...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 12:58 pm

Crisu a scris:

Baris a facut cumparaturile, pozele le a tras Gupse, sponsorul e Yunus si beneficiarul Elcin Smile Smile Doar sunt kanka toti.

ha,ha,ha,)))))...ai ca-i tare asta))))

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 01 Iun 2016, 12:59 pm

Crisu a scris:
Pt putin.
Eu am trecut la detalii...am inteles ca pe detalii trebuie sa ne axam Smile

Si totusi putine detalii am primit.:)))  Da nu-i suparare, inteleg. De fapt pagina asta e locul de chiulit de la munca. Azi fiind miercuri, e si 1 Iunie stam mai slab la capitolul fantezii. Dar vineri....ne luam revansa 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 780376 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 780376 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 780376
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 01 Iun 2016, 1:03 pm

Crisu a scris:

Baris a facut cumparaturile, pozele le a tras Gupse, sponsorul e Yunus si beneficiarul Elcin Smile Smile Doar sunt kanka toti.

Tare asta!!!!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Mier 01 Iun 2016, 1:03 pm

lombicutz a scris: Dar vineri....ne luam revansa 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 780376 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 780376 8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 780376
Sper ca entuziasmul nostru de acum să nu se dezumfle vineri. Promo frumos, poze frumoase, dar cine știe ce vom vedea efectiv în episod. Doar am mai pățit-o.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 01 Iun 2016, 1:05 pm

Nicky a scris:
Sper ca entuziasmul nostru de acum să nu se dezumfle vineri. Promo frumos, poze frumoase, dar cine știe ce vom vedea efectiv în episod. Doar am mai pățit-o.

Da ce haz de necaz am facut:)))) Nimeni nu ne poate lua asta. Nici macar Baris-Elcin.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 1:14 pm

...am pus la sectiunea traduceri partea a-2-a ep 47

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 1:15 pm

Sa revin la interviu...
Mi se pare mai de apreciat exprimarea "parteneri de destin" la adresa lui Elcin, decat cunvintele la adresa lui Gupse. A fost intrebat de iubita lui si el a vorbit despre actrita Gupse - asa mi s a parut, ca si cum ar fi vorbit de un coleg de platou: e o persoana desteapta, de succes, amuzanta, cu picioarele pe pamant...si cam atat, n a zis nimic legat de frumusete.
In schimb faza cu parteneri de destin as putea s o interpretez in fel si chip: amandoi provin din familii cu parinti divortati, Elcin a trecut printr o perioada de depresie, terminase conservatorul si nu facuse nimic cu viata ei, el a avut probleme legate de increderea de sine, in a si face relatii noi din cauza mutarilor dese, spune ca si aduce aminte cu durere de primii ani cand a venit in Turcia. Amandoi au cunoscut succesul in jurul varstei de 30 de ani, nu chiar devreme. Elcin a inceput sa joace in Sevdam Alabora care s a terminat dupa 4 ep, el a jucat in Racon, tot dupa 4 episoade s a terminat (bine ca n au avut succes, altfel nu i mai prindeam noi impreuna in KA). Odata cu KA, amandoi si au format o identitate, au devenit cunoscuti, le a fost apreciata munca, se vorbeste despre ei in calitate de actori si nu altceva (gen iubitul actritei G). Cumva, destinul i a adus impreuna si au cunoscut succesul impreuna...poate ca am gandit o prea mult, dar impresia asta mi a lasat o.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 1:20 pm

Nicky a scris:
Sper ca entuziasmul nostru de acum să nu se dezumfle vineri. Promo frumos, poze frumoase, dar cine știe ce vom vedea efectiv în episod. Doar am mai pățit-o.
O, da, si de cate ori am patit o. Dar noi ne suparam doar pe moment, ne trece repede...un promo, o poza, un clip si ne este de ajuns :)))
Azi, acum, am incredere in ep de vineri, e penultimul episod inainte de marea furtuna, trebuie sa fie bine, o sa sad destul pe parcursul verii.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 01 Iun 2016, 1:54 pm

Crisu a scris:

Cand vine vorba despre viata lui privata este destul de sceptic, din cauza fanilor care il urmaresc cu atata interes. Este impreuna de atata timp cu actrita Gupse Ozay si nu reusesc sa convinga pe nimeni de relatia lor. L am intrebat de ce nimeni nu crede in acest cuplu, iar el a raspuns: "Nu stiu. Eu imi traiesc relatia si stiu ca sunt fericit."
L am intrebat daca G este geloasa. "Gupse este o femeie foarte desteapta. In privinta asta, nu am nici cel mai mic dubiu. Este foarte inteligenta, foarte amuzanta si cu picioarele pe pamant. In opinia mea, are si succes in cariera. Are un film cu incasari de 2 milioane in box-office, ce poate fi mai mult de atat. Cand vin persoane langa noi pentru a face poze, G ia aparatul si ne face pozele. In privinta asta suntem foarte bine, toata lumea sa stea linistita. Asa cum am mai spus, sunt foarte fericit."
.

Faza de negare: nu stiu, nu am o problema, eu sunt bine, noi suntem bine...Sa vedem cand trece la urmatoarea stare de sprit...Poate il apuca furiile pe timpul vacantei si accepta in sezonul doi ca nu are ce face...destinul i-a ales o partenera.

Cam asa...
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 01 Iun 2016, 2:12 pm

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Cj2cp_oWUAEt56n

Cum e poza asta!!!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 3:08 pm



....Crisu, help!!!!...ce se spune de Elcin?????

....am impresia ca l-a intrebat daca Elcin va pleca in sezon 2/daca va face parte in sezon 2,,,?...nu sunt sigura...astept confirmarea/infirmarea lui Crisu...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 3:33 pm

carina a scris:...Crisu, help!!!!...ce se spune de Elcin?????

....am impresia ca l-a intrebat daca Elcin va pleca in sezon 2/daca va face parte in sezon 2,,,?...nu sunt sigura...astept confirmarea/infirmarea lui Crisu...
E intrebat daca Elcin pleaca din serial in sezonul 2, iar el rasp: sunt destule zvonuri cu privire la serial, insa nu este vorba despre asa ceva, dimpotriva, vom juca impreuna si in sezonul 2 insallah :)))
Mai zice ca are niste propuneri pt a juca in filme de cinema, dar deocamdata e agitatie cu finalul sezonului KA, se gandeste daca e cazul sa se oboseasca atat,  munceste de un an si vrea o vacanta. 
Cred ca s a apucat sa scrie si un scenariu pt film, l a intrebat ziaristul despre detalii si a zis ca vrea sa fie surpriza.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 3:45 pm

Crisu a scris:
E intrebat daca Elcin pleaca din serial in sezonul 2, iar el rasp: sunt destule zvonuri cu privire la serial, insa nu este vorba despre asa ceva, dimpotriva, vom juca impreuna si in sezonul 2 insallah :)))
Mai zice ca are niste propuneri pt a juca in filme de cinema, dar deocamdata e agitatie cu finalul sezonului KA, se gandeste daca e cazul sa se oboseasca atat,  munceste de un an si vrea o vacanta. 
Cred ca s a apucat sa scrie si un scenariu pt film, l a intrebat ziaristul despre detalii si a zis ca vrea sa fie surpriza.


...era de astepta sa treaca la "scenarii"...bravo lui/lor....ce poate fi mai palpitant de-atat, sa vedem in curand telenovele- scenaristi G.O si B.A...la mai mare!!!!!

...sunt mai multe interviuri date de tatal lui G, Senih Ozay...eu nu mai stiu unde am citit ca atat G cat si frate-su au o cariera cinematografica...frate-su fiind critic cineast...te poti uita putin pe acest paragraf?

GUPSE ÖZAY'IN BABASI OLMAK
Ünlü avukat Senih Özay'ın, "Gupse'nin babası Senih Özay" olması nasıl bir duygu?
- Ben yalnız Gupse'nin değil, Altın Palmiye ödülünü alan Kış Uykusu filminin hukuk müşavirinin de babasıyım. Film jeneriğinde oğlum Osman Betal Özay'ın adını yazıyor. Bunu paylaşmıyordum ama baktım ki film bir de Oscar'a gidiyormuş, "Benim oğlum bu filmin hukuk müşaviri" diye paylaşmak istedim. Kızım iyi senaryo yazıyor, iyi oynuyor, oğlum Oscar'a gidecek filmin hukuk müşaviri. Bunlar benim için gurur kaynağı. Yalnız çocuklarım değil, komşumun kızı avukat olmuş, Senih abisini sollamış, belediye başkanının canını okuyor, ondan da gurur duyuyorum. Tabii "Vay be bu kız babasına benziyor" denmesi hoşuma gidiyor. Benim konuşma tarzım biraz Gupse'ye geçmişse veya direnmeci yanım oğluma geçmişse hoşuma gidiyor.

http://www.sabah.com.tr/egeli/2014/10/26/davalarin-adami


ps. multumesc ptr lamuriri,


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 01 Iun 2016, 3:53 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mier 01 Iun 2016, 3:48 pm

lombicutz a scris:

Faza de negare: nu stiu, nu am o problema, eu sunt bine, noi suntem bine...Sa vedem cand trece la urmatoarea stare de sprit...Poate il apuca furiile pe timpul vacantei si accepta in sezonul doi ca nu are ce face...destinul i-a ales o partenera.

Cam asa...
Asta zic si eu, o tine langa cu suntem bine, sunt fericit, dar atat, putea sa spuna ca au o relatie f buna, sunt fericiti impreuna, se inteleg f bine, contrar impresiilor din afara. Ce legatura avea faptul ca G face pe fotograful pt Baris si fani cu gelozia si relatia lor?! Nu demonstreaza nimic lucrul asta. 
La acordarea premiilor de zilele trecute e intrebat de ce nu a venit si G cu el, iar justificarea a fost ca e ocupata scriitoareasa...pai si el scrie (dupa cum am auzit acum), joaca si intr un serial, are si aparitii in reviste, campania impotriva cancerului, etc., si tot a venit la festivitate...mai are timp si de cumparaturi ;-)
Suna putin ciudat toate lucrurile astea...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 01 Iun 2016, 3:55 pm

Crisu a scris:
Asta zic si eu, o tine langa cu suntem bine, sunt fericit, dar atat, putea sa spuna ca au o relatie f buna, sunt fericiti impreuna, se inteleg f bine, contrar impresiilor din afara. Ce legatura avea faptul ca G face pe fotograful pt Baris si fani cu gelozia si relatia lor?! Nu demonstreaza nimic lucrul asta. 
La acordarea premiilor de zilele trecute e intrebat de ce nu a venit si G cu el, iar justificarea a fost ca e ocupata scriitoareasa...pai si el scrie (dupa cum am auzit acum), joaca si intr un serial, are si aparitii in reviste, campania impotriva cancerului, etc., si tot a venit la festivitate...mai are timp si de cumparaturi ;-)
Suna putin ciudat toate lucrurile astea...

...raspunsul mi s-a parut de-a dreptul penibil, ca sa folososc totusi o expresie mai blanda...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

8. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 32 Empty Re: 8. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum