Serialesitelenovelet
9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9. Kiralik Ask - comentarii

+7
Nicky
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
Irina111
iulianagl
11 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 3:51 pm

lombicutz a scris:Iar sta Sukru de paza la Omer?Oare ce o fi ? Nu se intalnesteDefne cu Omer?
Cred ca aici vine Defne sa si dea demisia, iar pe seara ar urma plecarea la Manisa, eu sper sa nu se intalneasca cu Omer, sa gaseasca demisia pe masa si pe Defne plecata.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 14 Iun 2016, 3:57 pm

Crisu a scris:
Cred ca aici vine Defne sa si dea demisia, iar pe seara ar urma plecarea la Manisa, eu sper sa nu se intalneasca cu Omer, sa gaseasca demisia pe masa si pe Defne plecata.

Fiecare episod l-am asteptat cu nerabdare, dar asta de saptamana asta imi pune rabdarea la incercare.
https://twitter.com/HyoStar242/status/742692843584663552
Tipa asta se pricepe :))))
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 4:06 pm

lombicutz a scris:

Fiecare episod l-am asteptat cu nerabdare, dar asta de saptamana asta imi pune rabdarea la incercare.
https://twitter.com/HyoStar242/status/742692843584663552
Tipa asta se pricepe :))))
Probabil unde e si supararea asta intre Defne si Omer, incertitudinea cu nunta, sfarsitul de sezon...
Vad ca toata lumea spera la o poza cu cei 2, asa de final, ca sa ne ajunga pt toata vara, speram sa se indure :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 14 Iun 2016, 4:16 pm

Crisu a scris:
Probabil unde e si supararea asta intre Defne si Omer, incertitudinea cu nunta, sfarsitul de sezon...
Vad ca toata lumea spera la o poza cu cei 2, asa de final, ca sa ne ajunga pt toata vara, speram sa se indure :))

Azi m-a lovit revelatia:)) Teoretic asteptarea ptr ultimul episod ar trebui sa fie si mai si.Sa vezi ca o sa ne puna mintea pe moate cu Omer alergand sa se impace cu Defne. Alta calamitate ce-ar putea inventa Meric?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 7:07 pm

Cred ca saptamana viitoare o sa mi storc mintea de transpiratie incercand sa descifrez marele final :))))
Nu cred ca lucrurile vor fi mai clare dupa ep 51, ne va lasa cu nunta tot in ceata...sau in ploaie, asta ca tot a postat regizorul acest clip

https://www.instagram.com/p/BGo_qAFjow3/
Oare ce or filma prin Izmit 9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 359517 , pare un fel de padurice, poienita, ceva...au aparut destui prin poze sau clipuri azi, numai E si B se ascund bine :))), n a aparut niciunul ca sa ne dam seama si noi cu cine se filmeaza pe acolo.
In rest, pe tt liniste si pace, s a calmat toata lumea dupa fragment si ozet...ori o fi linistea dinaintea furtunii :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 7:21 pm

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 2nu14lk
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 14 Iun 2016, 7:32 pm

Una dintre cele mai de"forta"foto Omer-Defne. Daca o mai strangea un pic in brate nu mai ramanea nimic din Elcin.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 14 Iun 2016, 7:36 pm

Crisu a scris:Cred ca saptamana viitoare o sa mi storc mintea de transpiratie incercand sa descifrez marele final :))))
Nu cred ca lucrurile vor fi mai clare dupa ep 51, ne va lasa cu nunta tot in ceata...sau in ploaie, asta ca tot a postat regizorul acest clip

https://www.instagram.com/p/BGo_qAFjow3/
Oare ce or filma prin Izmit 9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 359517 , pare un fel de padurice, poienita, ceva...au aparut destui prin poze sau clipuri azi, numai E si B se ascund bine :))), n a aparut niciunul ca sa ne dam seama si noi cu cine se filmeaza pe acolo.
In rest, pe tt liniste si pace, s a calmat toata lumea dupa fragment si ozet...ori o fi linistea dinaintea furtunii :))
Am vazut si eu. A mai postat si tipa care o machiaza pe Elcin. Pare ca lumea se simte bine.
 Parca ar fi o gradina, livada de pomi fructiferi mi s-a parut mie.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 8:27 pm

lombicutz a scris:
Am vazut si eu. A mai postat si tipa care o machiaza pe Elcin. Pare ca lumea se simte bine.
 Parca ar fi o gradina, livada de pomi fructiferi mi s-a parut mie.
Am vazut ca manca un fruct direct din copac Smile
Ei se simt bine, se distreaza, iar noua ne pun rabdarea la incercare :))


Ultima editare efectuata de catre Crisu in Mar 14 Iun 2016, 8:32 pm, editata de 1 ori
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 8:28 pm

Si regizorul e pe val, nu se mai opreste din postari :))

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Ngaop5
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 14 Iun 2016, 8:50 pm

Regizorul asta are o echipa mai de mafioti decat cei dinaintea lui:))) Tipul din picioare,  cred ca e directorul de imagine, isi zice cicodoncarlione")))) 
Si am mai remarcat decorul.Or fi la Hulusi? Or fi la neamurile lui Defne?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 9:11 pm

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 13412993_1017238551686377_6946542034738031197_n

...aici oare Omer are demisia lui Defne in mana?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 9:12 pm

lombicutz a scris:Regizorul asta are o echipa mai de mafioti decat cei dinaintea lui:))) Tipul din picioare,  cred ca e directorul de imagine, isi zice cicodoncarlione")))) 
Si am mai remarcat decorul.Or fi la Hulusi? Or fi la neamurile lui Defne?

M am tot uitat si eu la decor, dar n am reusit sa mi dau seama pe unde ar fi...poate fi chiar locatia cu nunta :-S
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 9:14 pm

carina a scris:

...aici oare Omer are demisia lui Defne in mana?

M am gandit si eu la asta, dar parca sunt prea multe hartii pe birou gen situatii, grafice...tot ce e posibil...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 9:15 pm

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 13427731_1733702323585494_8093918328133316953_n

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 13423939_1733702396918820_8180717748698213588_n

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 13432154_1733702546918805_1470827464802575598_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 9:18 pm

Crisu a scris:

M am tot uitat si eu la decor, dar n am reusit sa mi dau seama pe unde ar fi...poate fi chiar locatia cu nunta :-S

...dupa cum arata servantele cu mileuri in interior cred ca-i o locatie unde va ajunge Defne....nu stiu ce-i cu Izmitul asta si sper sa nu se deplaseze pana acolo ptr 2-3 min de inregistrari...poate ne vor da maine al-2-lea promo...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 9:20 pm

Ma tot uit de ieri la ultima poza postata de Elcin pe ig, parca citesc o tristete pe chipul ei...ori am luat o razna definitiv, ceea ce n ar fi exclus :))

Voi ce ziceti?
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 9:24 pm

carina a scris:

...dupa cum arata servantele cu mileuri in interior cred ca-i o locatie unde va ajunge Defne....nu stiu ce-i cu Izmitul asta si sper sa nu se deplaseze pana acolo ptr 2-3 min de inregistrari...poate ne vor da maine al-2-lea promo...
Am vazut pe google maps ca pana in Manisa se fac cateva ore din Istanbul, poate filmeaza la Izmit ca si cum ar fi la Manisa...zic si eu, habar n am :)))
Nici n a aparut vreunul dintre ei intr o poza ceva ca sa ne dam seama cu cine filmeaza...

M am mai gandit, avand in vedere ca era si Ayse pe acolo tind sa cred ca filmarile sunt cu Defne.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mar 14 Iun 2016, 9:45 pm

carina a scris:

...aici oare Omer are demisia lui Defne in mana?
Par a fi mai multe foi, ma  gandesc ca e ceva legat de lucru. S-au mai schimbat lucrurile intre timp, de la prima demisie, nu mai e nevoie de preaviz:)))
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 9:52 pm

Crisu a scris:Ma tot uit de ieri la ultima poza postata de Elcin pe ig, parca citesc o tristete pe chipul ei...ori am luat o razna definitiv, ceea ce n ar fi exclus :))

Voi ce ziceti?

...dragalaso, esti geniala!!! ... am fost astazi plecata in judet si sunt asa de ametita,.... zici ca suntem la tropice...ploua zilnic, este o zapuseala de nedescris, etc....bine ca mi-ai adus aminte, in afara faptului ca are o tristite TOTALA, atat occhii cat si trasaturile fetei ii tradeaza suferinta interioara, dar m-a lasat paf si cu msg...ce-a vrut sa spuna?..."elcinsangu soarele?...muncitorii care lucreaza pe strazi...chiar n-am inteles nimic, sunt ravasita...te rog din tot sufletul, aduna-ma!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 10:00 pm

Crisu a scris:
Am vazut pe google maps ca pana in Manisa se fac cateva ore din Istanbul, poate filmeaza la Izmit ca si cum ar fi la Manisa...zic si eu, habar n am :)))
Nici n a aparut vreunul dintre ei intr o poza ceva ca sa ne dam seama cu cine filmeaza...

M am mai gandit, avand in vedere ca era si Ayse pe acolo tind sa cred ca filmarile sunt cu Defne.

...se fac cateva ore bune pana la Ismit, pana la Manisa  cred ca cel putin 8 ore, in conditiile in care prinzi feribotul imediat si treci in partea cealalta pe la Kanacalle...
...imi cer mii de scuze, nu vreau sa credeti ca sunt lipsita de modestie, dar este tara pe care am vizitat-o de cel putin 150 ori de la revolutie si pana in prezent...cand  am o stare proasta, plec de urgenta 2-4 zile la Istanbul si-mi incarc bateriile...pacat ca de fiecare data il regasesc schimbat si asta in rau...


Ultima editare efectuata de catre carina in Mar 14 Iun 2016, 11:03 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 10:06 pm

carina a scris:

...dragalaso, esti geniala!!! ... am fost astazi plecata in judet si sunt asa de ametita,.... zici ca suntem la tropice...ploua zilnic, este o zapuseala de nedescris, etc....bine ca mi-ai adus aminte, in afara faptului ca are o tristite TOTALA, atat occhii cat si trasaturile fetei ii tradeaza suferinta interioara, dar m-a lasat paf si cu msg...ce-a vrut sa spuna?..."elcinsangu soarele?...muncitorii care lucreaza pe strazi...chiar n-am inteles nimic, sunt ravasita...te rog din tot sufletul, aduna-ma!!!!
Am zis ca poate mi se pare mie, ca vad eu aiurea acea tristete pe intreg chipul, ca poate a avut o zi mai proasta - ni se intampla tuturor, dar tot sentimentul de tristete il simt...
Zice: Soare? Ce soare, ce caldura, nici vorba de asa ceva (drama muncitorilor care lucreaza pe strada pentru a si castiga painea)
N am inteles ce a fost cu acest mesaj...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 10:14 pm

Crisu a scris:
Am zis ca poate mi se pare mie, ca vad eu aiurea acea tristete pe intreg chipul, ca poate a avut o zi mai proasta - ni se intampla tuturor, dar tot sentimentul de tristete il simt...
Zice: Soare? Ce soare, ce caldura, nici vorba de asa ceva (drama muncitorilor care lucreaza pe strada pentru a si castiga painea)
N am inteles ce a fost cu acest mesaj...

....nu, sigur ceva s-a intamplat si cu Elcin...in decurs de 2 zile si-a pus 3 poze pe IG...zici ca s-a luat la intrecere cu G...msg. lasa mult de dorit si naste multe semne de intrebare...m-as fi gandit ca a lovit-o soarele in moalele capului, dar ea insista si ne spune ca nu-s temperaturi insuportabile...poate a marcat-o vreun lucrator stradal...acolo sunt cu miile, dar de ce n-a pus o poza cu cel pe care il compatimea,....

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Mar 14 Iun 2016, 10:19 pm

carina a scris:

...se fac cateva ore bune pana la Ismit, pana la Manisa  cred ca cel putin 8 ore, in conditiile in care prinzi feribotul imediat si treci in partea cealalta pe la Kanacalle...
...imi cer mii de scuze, nu vreau sa credeti ca sunt lipsita de modestie, dar este tara pe care am vizitat-o de cel putin 150 ori de la revolutie si pana in prezent...cand  am o stare proasta, plec de urgenta 2-4 zile la Istambul si-mi incarc bateriile...pacat ca de fiecare data il regasesc schimbat si asta in rau...
Woow, super, eu am fost doar o singura data, pe vremea aceea habar n aveam de serialele lor, iar in turca stiam doar 3 cuvinte: giriș - intrare, çıkış - iesire (pe asta nici nu stiam sa l pronunt corect) - si astea de la viza de pe pasaport, si indirim - reducere :))))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mar 14 Iun 2016, 10:20 pm

...eu nu mai inteleg nimic...Turkan vad ca-i face bocceluta Defnei...pana la urma idioata asta de Meris, a transformat-o pe Defne intr-o marioneta...o marita, dupa nunta divorteaza sau se despartat in ziua nuntii...ce-are de gand sa faca cu noi aceasta nemernica?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 28 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum