Serialesitelenovelet
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10. Kiralik Ask - comentarii

+11
Nicky
carina
Milly18
Grety71
Iuliana Maties
ninnet
Irina111
violeta maicariu
Admin_dea05
DENISA
Crisu
15 participanți

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Mier 29 Iun 2016, 2:24 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmClr9wWMAAGcQ4

:)))) Eu as fi pus-o pe Elcin crizata in alta ipostaza.
Sper ca aveti o vara frumoasa!
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 29 Iun 2016, 2:57 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 13438825_1723902837878818_6743991324910718978_n

....cred ca Y umbla sa-i rezolve probleme lui Elcin...se pare ca mai are de returnat 180 mii TL...ar fi incasat 260 mii in avans ptr 13 ep si serialul nu a avut rating si producatorii l-au intrerupt dupa 4 ep....se pare ca s-au trezit si astia dupa 1 an si jumatate sa-i ceara banii...cred ca in aceeasi situatie este si Kadir Doglu..


Ultima editare efectuata de catre carina in Mier 29 Iun 2016, 11:18 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 29 Iun 2016, 5:50 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 13516562_1803674776535035_8768812498985631183_n

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 13438977_561282894074757_8698446118713174203_n

...cei doi s-au casatorit astazi...dar parca in Ramazan nu se fac nunti...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Mier 29 Iun 2016, 11:28 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 13557958_1023026701112704_7577998207441516676_n

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 8:42 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 13501733_189959191406636_8446122064211966610_n

...si celalalt cuplu, tot in Istanbul...


Ultima editare efectuata de catre carina in Joi 30 Iun 2016, 9:17 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 8:43 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmK7aINWEAEVsbL

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 8:44 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmLDfBmWYAA-nNw

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 9:09 am

...cuplul G-Baris a fost zarit aseara in zona Etiler servind cina cu niste prieteni...au spus ca au o mare surpriza ptr fani, ei se vor intalnin ca parteneri in noul film a lui G...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 10:10 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmLayOtWIAAJpaD

...nu puteau fi decat cei de la TV 8...alti norocosi((((((

...fanii il suspecteaza pe Baris ca pe mana stanga poarta un inel...a aparut intr-o poza cu Elcin la sfarsitul sezonului si purta un inel, altul decat cel din serial...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Joi 30 Iun 2016, 10:44 am

carina a scris:10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 13438825_1723902837878818_6743991324910718978_n

....cred ca Y umbla sa-i rezolve probleme lui Elcin...se pare ca mai are de returnat 180 mii TL...ar fi incasat 260 mii in avans ptr 13 ep si serialul nu a avut rating si producatorii l-au intrerupt dupa 4 ep....se pare ca s-au trezit si astia dupa 1 an si jumatate sa-i ceara banii...cred ca in aceeasi situatie este si Kadir Doglu..
...Buna fetele...cum asa?...poi ce actori sunt de vina ca n a avut audienta serialul ...scenaristul sa plateasca -el n a stiut sa construiasca povestea ...s apoi daca le a dat bani in avans ar trebui doar o cota parte sa returneze asta in caz ca nu ar trebui sa dea nimic inapoi ..fondul de risc nu?

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Joi 30 Iun 2016, 10:59 am

carina a scris:10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmLayOtWIAAJpaD

...nu puteau fi decat cei de la TV 8...alti norocosi((((((

...fanii il suspecteaza pe Baris ca pe mana stanga poarta un inel...a aparut intr-o poza cu Elcin la sfarsitul sezonului si purta un inel, altul decat cel din serial...
..parca G e un pic roscata la par.. nu? d apoi numai ca parteneri in film isi mai doresc fani sa i vada amu ...ca nu s satui de insistentele ei de a fi peste tot in viata lui ,,,si la munca tre sa mai fie cu el si la trecut de tot pe numele ei..apropo de inel ...am vazut si eu poza acea in care avea inelul si intradevar parea a fi inel nu verigheta..

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Irina111 Joi 30 Iun 2016, 11:10 am

aceasta este cred poza cu inelul https://mobile.twitter.com/kiralikaskdizi/status/746387203568373765

Irina111
membru senior
membru senior

Mesaje : 318
Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 11:54 am

Buna!
O sa avem de lucru toata vara cu aparitiile lor :)))
Cuplurile astea doua se mai mira de ce nimeni nu crede in relatiile lor, Yunus ori o ia la fuga cand vede ziaristii, ori merge la distanta de un metru de Elcin, iar Baris, surprins cand vede ziaristii la iesirea din local, da sa o ia de mana pe Gupse. Asumati va, fratilor, relatia daca tot afirmati ca sunteti impreuna de atata timp si sunteti fericiti si purtati va ca atare...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 11:58 am

carina a scris:
....cred ca Y umbla sa-i rezolve probleme lui Elcin...se pare ca mai are de returnat 180 mii TL...ar fi incasat 260 mii in avans ptr 13 ep si serialul nu a avut rating si producatorii l-au intrerupt dupa 4 ep....se pare ca s-au trezit si astia dupa 1 an si jumatate sa-i ceara banii...cred ca in aceeasi situatie este si Kadir Doglu..

Din ce am inteles casa de productie i a cerut banii inapoi, iar Elcin a deschis proces zicand ca nu din vina ei s a terminat serialul.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 12:02 pm

carina a scris:10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmLDfBmWYAA-nNw
Nu stiu care e treaba cu inelul, dar in poza asta parca nu se vede niciun inel pe mana lui Baris.
Scriu astia ca va urma si Deliha 2, B si G vor juca din nou impreuna. Nici nu mai stii ce sa crezi, parca pregatea alt proiect, nu mai avea de gand sa continue cu alta parte la Deliha...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 12:07 pm

Irina111 a scris:
..parca G e un pic roscata la par.. nu?  d apoi numai ca parteneri in film isi mai doresc fani sa i vada amu ...ca nu s satui de insistentele ei de a fi peste tot in viata lui ,,,si la munca tre sa mai fie cu el si la trecut de tot pe numele ei..apropo de inel ...am vazut si eu poza acea in care avea inelul si intradevar parea a fi inel nu verigheta..
Parca pare roscata in poza asta...surpriza pentru fani ar fi alta, nu filmul :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 12:48 pm

Crisu a scris:

Din ce am inteles casa de productie i a cerut banii inapoi, iar Elcin a deschis proces zicand ca nu din vina ei s a terminat serialul.

...asta-i "scoala" lui Y ( cu datul in judecata), in acest domeniu este tatic...acum depinde si cum suna contractul...dar vad ca de partenerul lui Elcin, Kadir Dogulu n-au zis nimic...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 12:54 pm

Crisu a scris:
Nu stiu care e treaba cu inelul, dar in poza asta parca nu se vede niciun inel pe mana lui Baris.
Scriu astia ca va urma si Deliha 2, B si G vor juca din nou impreuna. Nici nu mai stii ce sa crezi, parca pregatea alt proiect, nu mai avea de gand sa continue cu alta parte la Deliha...

...indiferent ce vor face, daca vor continua Deliha sau nu, sau vor avea un nou scenariu cu debutantul scenarist Baris si "consacrata" scenarista G, efectul va fi un zero barat...toti fanii sunt axati pe cuplul Elcin-Baris...nu cred ca noul film se va bucura de un mare succes cu maimutarelile lui G...nu as fi surprinsa daca si popularitatea lui Baris ar lua-o la "vale" dupa o asa distributie...in fine este problema lor...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 1:06 pm

Crisu a scris:Buna!
O sa avem de lucru toata vara cu aparitiile lor :)))
Cuplurile astea doua se mai mira de ce nimeni nu crede in relatiile lor, Yunus ori o ia la fuga cand vede ziaristii, ori merge la distanta de un metru de Elcin, iar Baris, surprins cand vede ziaristii la iesirea din local, da sa o ia de mana pe Gupse. Asumati va, fratilor, relatia daca tot afirmati ca sunteti impreuna de atata timp si sunteti fericiti si purtati va ca atare...

...de ieri numai asta se discuta pe site-uri si fac comparatia dintre cuplurile din viata reala si cel din serial...Elcin si Baris sunt "loviti" de popularitate, sunt si usor "tampitei" si nu sunt in stare sa gestioneze situatia...stau la "cusca". dependenti de tlf ( mai nou am vazut ca si Elcin a dat in patima internetului) si lasa fanii sa faca fel si fel de supozitii pe unde si-ar petrece vacanta...cand ies pe strada, parca sunt scapati de la balamuc, echipati neadecvat, cu un comportament interpretabil si apoi tot ei sunt suparati pe fani ca nu sunt intelesi...un om normal nu are ce sa inteleaga, decat ca au o relatie compromisa si parca ar vrea sa faca in ciuda cuiva...de exp. Burak cu Fahrie..si-au anuntat fanii ca au plecat la Roma si nimeni nu-i mai sacaie cu absolut nimic, ba dimpotriva isi pun zilnic poze din minunata vacanta...idem Neslihan si Kadir, etc...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 1:22 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 2prfb7l

Ziarista asta zice ca am urmarit acest serial pentru a vedea cand se va afla adevarul iar D si O vor fi impreuna, ca am iubit ambele personaje pentru personalitatile lor, chimia dintre E si B este ca sarea si piperul, ca in serile de vineri ne am inchis in casa pentru a i urmari, dar ca de la un timp povestea a inceput sa se intinda si sa si piarda farmecul. A venit momentul ca adevarul sa iasa la iveala pentru ca Omer nu va renunta la dreptate chiar daca ar fi s o piarda pe Defne. Ca Defne a spus multe minciuni de frica sa nu l piarda pe Omer, dar minciuna este cea mai mare nedreptate si ca Defne uita ca in dragoste se iarta orice.
Apoi vorbeste despre ep 52: am vazut destule scene fara rost pana a ajunge la ziua nuntii. Spera ca nicio mireasa sa nu pateasca ce a patit Defne - se refera la partea cu limonada. Rochia de mireasa din final a fost minunata si il felicita pe stilist. O felicita pe scenarista pentru cum a gandit scena aflarii adevarului, ca Omer iarasi a fost prins in colt si ca indiferent de situatie Omer nu a va face pe Defne de rusine in fata tuturor, ca nu o va lasa balta si ca Defne stie acest lucru. Parca si ar fi incoltit dusmanul si l a lovit in ultima clipa. Ca l a lasat pe Omer fara familie, prieteni, ca Defne a zis: am facut asta, dar n am fost singura, toata lumea m a ajutat. Ca personajul Defne a decazut. Insa i a placut scena finala, dimineata s a trezit tot cu gandul la ea si a fost un final de sezon reusit.
Presupuneri pentru sezonul 2: se astepta ca Elcin si Baris sa fie mai implicati in aceasta scena. Ca lui Defne nici macar nu i a tremurat vocea cand a povestit despre joc. Ca Omer si Defne ar fi trebuit sa se tina strans de mana pentru ca nu mergeau pe strada. Revine la sezonul urmator: O si D se casatoresc, insa imediat dupa nunta O o paraseste pe D si pleaca in Italia. S si Y se despart si ei dupa aceste evenimente. Ca Defne va avea un copil cu Omer si va ascunde de O acest lucru. Serialul va incepe cu revenirea lui O din Italia 2 ani mai tarziu. Ca D si O se vor intalni din intamplare, D ii va zice ca acel copil nu i al lui, iar cu timpul va iesi totul la iveala. Daca se va intampla cum zice ea mai sus, KA se va transforma din comedie romantica in drama. Mai are o varianta pt noul sezon: Omer ramane si incepe sa se razbune pe toti, se desparte de Sinan cu firma si firma va falimenta. Se va razbuna pe toti: Necmi, Neriman, Sude, Koray, dar cel mai mult pe Defne. O va tine langa el pe Defne, dar nu va fi alaturi de ea, nu va fi apropiat de ea. Asta ar fi cea mai mare pedeapsa pt D. Cam atat cu presupunerile din partea ei, vom vedea ce va fi in sezonul 2.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 1:33 pm

carina a scris:

...asta-i "scoala" lui Y ( cu datul in judecata), in acest domeniu este tatic...acum depinde si cum suna contractul...dar vad ca de partenerul lui Elcin, Kadir Dogulu n-au zis nimic...

Acum depinde si cat de adevarata e stirea ca si ziaristii lor fabuleaza mult...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Joi 30 Iun 2016, 1:42 pm

carina a scris:

...de ieri numai asta se discuta  pe site-uri si fac comparatia dintre cuplurile din viata reala si cel din serial...Elcin si Baris sunt "loviti" de popularitate, sunt si usor "tampitei" si nu sunt in stare sa gestioneze situatia...stau la "cusca". dependenti de tlf ( mai nou am vazut ca si Elcin a dat in patima internetului) si lasa fanii sa faca fel si fel de supozitii pe unde si-ar petrece vacanta...cand ies pe strada, parca sunt scapati de la balamuc, echipati neadecvat, cu un comportament interpretabil si apoi tot ei sunt suparati pe fani ca nu sunt intelesi...un om normal nu are ce sa inteleaga, decat ca au o relatie compromisa si parca ar vrea sa faca in ciuda cuiva...de exp. Burak cu Fahrie..si-au anuntat fanii ca au plecat la Roma si nimeni nu-i mai sacaie cu absolut nimic, ba dimpotriva isi pun zilnic poze din minunata vacanta...idem Neslihan si Kadir, etc...
Asta zic si eu, se supara degeaba pe fani, puteau foarte usor sa puna capat speculatiilor indiferent ca Y si G ne plac sau nu, pana la urma sunt alegerile lor...in fine, cum am mai zis, vara e lunga :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 1:44 pm

Crisu a scris:

Acum depinde si cat de adevarata e stirea ca si ziaristii lor fabuleaza mult...

....sa fii convinsa ca in ziua procesul jurnalistii vor fi prezenti prin zona...cu siguranta Elcin are ceva probleme...jurnalistii nici n-au comentat de unde ieseau "porumbeii" cu acele hartii in mana...au spus doar ca au servit pranzul/mic dejun

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 2:01 pm

Crisu a scris:10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5

Ziarista asta zice ca am urmarit acest serial pentru a vedea cand se va afla adevarul iar D si O vor fi impreuna, ca am iubit ambele personaje pentru falimenta. Se va razbuna pe toti: Necmi, Neriman, Sude, Koray, dar cel mai mult pe Defne. O va tine langa el pe Defne, dar nu va fi alaturi de ea, nu va fi apropiat de ea. Asta ar fi cea mai mare pedeapsa pt D. Cam atat cu presupunerile din partea ei, vom vedea ce va fi in sezonul 2.

...ambele variante imi displac, iar a-2-a este chiar sadica...as prefera ca Defne cand este intrebata daca il ia in casatorie pe Omer, sa spuna un NU hotarat si sa-si ceara scuze fata de invitati si sa paraseasca locatia...vina cea mai mare o poarta Neriman, care ii momentul in care Hulus a somat-o ca va scoate "palatul" la vanzare si ca toata averea ii ramane lui Omer daca nu va reusi sa-l convinga sa se casatoreasca in max. 6 luni, a incurcat toate itele...nu cred ca Defne mai merita atata tortura...are si ea vina ei, dar Omer si-a dat seama ca ea nu este capabila sa teasa astfel de jocuri si intrigi...nu inteleg de ce scenarista o umileste in halul acesta pe Defne?...cu ce tupeu Neriman o santajeaza pe Defne ca-i va spune totul lui Omer?...de ce in atatea ep. niciodata n-am auzit iesind din gura lui Defne replica "da, f bine, chiar te rog/insist sa-i spui, dar cand ii vei spune vreau sa fie si Hulusi de fata, cum l-ai sacrificat pe Omer ca sa ramai cu "palatul"?...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Joi 30 Iun 2016, 2:12 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 CmMW1iWXEAAEzdo

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 5 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum