Serialesitelenovelet
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10. Kiralik Ask - comentarii

+11
Nicky
carina
Milly18
Grety71
Iuliana Maties
ninnet
Irina111
violeta maicariu
Admin_dea05
DENISA
Crisu
15 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Empty Re: 10. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 18 Sept 2016, 10:01 am

O poză nouă postată de Elcin pe IG:
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 34eu8g4
Nicky
Nicky
vip
vip

Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de carina Dum 18 Sept 2016, 10:34 am

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 ?type=3

carina
vip
vip

Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky Dum 18 Sept 2016, 2:38 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 2jdqrmq
Nicky
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carina Dum 18 Sept 2016, 4:50 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Csn_DtUW8AAfWgO

carina
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carina Dum 18 Sept 2016, 4:59 pm

Barış Arduç ve Elçin Sangu: 'Bizi bu kadar yakıştırdıklarına göre işimizi iyi yapıyoruz'

Kaderleri bir gecede değişti. Ekranda göründüklerinin ertesi sabahı artık sokakta dolaşamayacak haldeydiler. Aradan geçen bir senede şöhretleri katlanarak büyüdü. Bugün hayranları, Barış Arduç’un oturduğu bankı öpüyor, Elçin Sangu bir gün içinde sevenleriyle yüzlerce selfie çektiriyor. Onlar ekranın yeni gözde çifti. Çok merak edilmelerine rağmen pek ortalarda görünmemeyi tercih ediyorlar. Türkiye’nin bu iki yeni starıyla ‘Kiralık Aşk’ dizisinin yeni sezonu başlamadan hemen önce buluştuk. Hayat hikayelerini, değişen yaşamlarını ve aşklarını konuştuk. İşte bilinmeyen yanlarıyla Barış Arduç ve Elçin Sangu...

Barış Arduç: Birileri beni sevsin diye özel bir çabam yok

Bu diziye kadar birçok projede yer aldınız. Sonra bir gece ‘Kiralık Aşk’la ekranda göründünüz. Ve ertesi sabah...
- Belli rutini olan bir adamdım. Sabah kalkıp spora giden, kahvesini alıp evine dönen... Birinci bölümün ardından spora giderken birileri kolumdan çekiştirip fotoğraf çektirmek isteyince ‘Bir şeyler oluyor’ dedim.
Evet. Günde en az 200 kişiyle selfie çektiren, oturduğu bank bilen öpülen bir adam haline geldiniz...
- Evet ama özel hayatımda bir şey değişmedi. Hâlâ 15 sene önceki arkadaşlarımla görüşüyorum. Ve sadece iyi insan olmaya çalışıyorum.

Lüks evler, arabalar...
- Öyle ideallerim olmadı. Tabii popüler bir işte çalıştığınız için para kazanmaya başlıyorsunuz. Önceliklerinizi bildiğiniz müddetçe kendiniz için yaptığınız harcamalar lüks olmuyor.
Artık bir düğünde çektiğiniz halay olay, denize girmek için tekneden inerken çekilen fotoğrafınız haber oluyor. Bununla başa çıkmak zor mu?
- Biri 15 yıllık çocukluk arkadaşımın, diğeri öz abimin düğünü. Gazeteye çıkmamak için arkadaşımın ya da abimin düğününde eğlenmekten kendimi alıkoymayacağım. Abisinin düğününde üç sene önce oynayacak adam şöhret oldu diye oynamazsa bu benim ayıbım olur.
Plan yapmayı bıraktım

Kaygan bir zemin, televizyon sektörü... Şöhret biterse korkusu yaşıyor musunuz?
- Beş-altı sene önce planladığım şeyler gerçekleşmeyince yaşanan hüsranın daha büyük olduğunu gördüm. Plan yapmayı bıraktım. Şu an her şey çok yolunda. ‘Yarın ne olacağım’ endişesiyle yaşamak insanın zihnini de hayat enerjisini de köreltir.
Bu hızlı yükselişten dolayı psikolojik destek aldınız mı?
- Evet. Almaya da devam edeceğim. Her insan almalı. Dünyada birçok şey kaotik bir hal alıyor, insanların siniri bozuluyor. Biz işin eğlence tarafındayız, dünyada yaşananları yumuşatmak için varız ama o sektörün içinde bir birey olarak kendi sağlığımı da iyi tutmak durumundayım.
Kime sorsam, istisnasız herkes sizi çok sevdiğini söyledi. Kusursuz, paketlenmiş bir ürün mü yoksa gerçekten göründüğü gibi iyi bir adam mısınız?
- Kötü biri olacak bir şey yaptığımı sanmıyorum. Birileri beni sevsin diye özel bir çabam yok. Eğer iyi insan olursan birileri zaten seni sevecektir. Sanırım özel hayatımda da yanlış bir şey bulmadı izleyici. Tabii dizideki karakterin de bunda etkisi büyük.
Gupse Özay’la iki yıldır birliktesiniz. En popüler olduğunuz dönemde saklamadan bir ilişki yaşamak ne kadar doğru?
- Düzen ve istikrar benim için her zaman daha makbul. Bir senede 15 ilişki yaşamış bir adamdan ziyade, iki senedir çok güzel bir ilişkiye sahip bir adam olarak o resmin içinde bulunduğumdan kendimle gurur duyuyorum.
Etrafınızda size bu kadar hayran kadın varken tekeşli yaşamak zor olmuyor mu?
- Tekeşli yaşamayı seviyorum. “Çok popülerim, arkama şöhreti alayım, hadi kızlar hep beraber gezelim. Bugün seninle, yarın onunla” gibi durumlar bana sağlıklı bir zihnin eseri gibi gelmiyor. O an belki bu tip şeyler insana meziyet gibi görünebilir ama resmin bütününe bakınca insanın ne kadar kirlendiğini gösteren bir şey bu. Benim gözümde duygusal bağ yaşamadan her gün farklı bir hikâyeye kapı açmak iyi bir şey değil.
Öyle anlattınız ki... Hiç mi çapkın bir adam olmadınız?
- Önceden ilişki adamı değildim. Hayatımda hep spor vardı. Hiç âşık olmamış, bu konulara kafayı takmayan biriydim.
İlişkinizle ilgili söylenmeyen kalmadı. Sizi yakıştırmayanlar da ayrılmanızı dileyenler de oldu. Bunlar ilişkiyi nasıl etkiliyor?
- İkimiz de eleştirilere karşı nötrüz. Bu bir ‘survivor’. Hayat devam ediyor. İlişkimizi beraber yaşıyoruz. Dolayısıyla nasıl bir şey yaşadığımızı da sadece biz biliriz.
E nasıl bir şey yaşıyorsunuz söyleyin, biz de bilelim...
- Güzel bir şey (gülüyor).

Evliliğe karşı değilim

Öpüşme sahnelerinin sevgilinizle büyük kavgalara sebep olduğu hatta dizinin montajına bile karıştığı yazıldı. İşin aslı ne?
- Bunlar öyle zırvalıklar ki üzerine konuşmak istemiyorum. İkimiz de işi gücü olmayan, bunlarla uğraşacak insanlar değiliz. Sapkınlık; bu söylenenlere ikna olup bunlar hakkında konuşmak.
Gupse Özay’dan yola çıkarsak sizi esprili kadın mı tavlar?
- Her akıllı olmaya çalışan insan gibi ben de her anı kaliteli geçirmek isteyen biriyim. Sizi yoran, üzen bir ilişkiyi kimse istemez. Eğer biriyle beraber iyi vakit geçiriyorsan formül tamamdır.
Maşallah geçen sene evlenmeyen jönümüz kalmadı. Siz de bu kervana katılır mısınız?
- Evliliğe karşı değilim. Çocukları çok seviyorum ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Bu yarın mı, üç sene sonra mı olur bilmem ama bir gün mutlaka olacak.

Dürüstlük benim için tek kural

Ekrandaki gizli romantik, snob Ömer bir yana, bana son bir yıldır herkesin merak ettiği gerçek Barış’ı anlatın...
- Spor manyağıyım. Kendimle vakit geçirmeyi, sakinliği severim. Fena adam değilimdir ama benim de bir damarım vardır.
Kimler basar o damara?
- Israra ve iyi niyeti suiistimale gelemem. Dürüstlük benim için tek kural. Bir adam sahtekârsa bile yalansız şekilde yüzüme “Ben sahtekârım” derse onu sempatik bulurum. Ailem ve yakınımdakilerle alakalı herhangi yanlış bir şey canımı çok sıkar. İnsanların haksızlığa uğramasına da dayanamam.
Çocukken çok şehir değiştirmişsiniz...
- Evet. Babamın dedesi göç zamanı Arnavutluk’tan Fatsa’ya gelmiş. Orada yaklaşık 50 sene yaşadıktan sonra da Düzce’ye gitmişler. Anne tarafım da Artvinli. Yolları Sakarya’da kesişiyor. Ardından çalışmak için İsviçre’ye gidiyorlar. Orada abim, ben ve kardeşim doğuyoruz. İlkokulda Sakarya’ya halamların yanına geldim. Bir sene sonra da ailem geldi ve Gölcük’e taşındık. 99 depremi olduğunda Sapanca’da tatildeydim. Sonrasında baba tarafımın yanına, Bolu’ya yerleştik. Bu sefer Düzce depremine yakalandım. Lise 2’de de İstanbul’a geldim.

Baklavam olsun diye spor yapmadım

İstanbul’a geldiğinizde anne ve abinizle yaşadığınızı duydum. Peki babanız?
- Ben lisedeyken ayrıldılar. Ben annemle kaldım. Ama babamla da görüşmeye devam ettim.
Oyunculuk bu hikâyenin neresinde?
- Üniversitede tercih yaparken kafamda spor akademisi vardı. Kayseri’yi kazandım ama ilk senemde adapte olamadım, bıraktım. Konservatuvar fikrini değerlendirmeyi düşünürken Ayla Algan’la tanışıp oyunculuğa başladım.
Hep yakışıklı bulunan bir adam mıydınız?
- Beğenilirdim ama aslında ergenliğe girdiğim dönemde yakışıklı bir adam değildim. Öyle girdiğim mekânı falan yıkmazdım. Etrafımdakilere göre belki sadece kötünün iyisi gibi duruyordum.
Ekranda sık sık gördüğümüz o kasları neden yaptınız o halde?
- Ben hayatım boyunca hep spor yaptım. Bunun sebebi de baklavam olsun takıntısı değildi. Mesela ileride kilolu bir adam oynamam gerekirse kilo da alırım.

....interviu Baris, ptr Hurryet 17.09.2016

Ultima editare efectuata de catre carina in Dum 18 Sept 2016, 5:20 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de carina Dum 18 Sept 2016, 5:07 pm

Elçin Sangu: Lise sona kadar çıkma teklifi almadım

Son dönemde Türkiye’nin en çok konuştuğu ama kendisi en az konuşan kadınlardansınız...
- Yerli yersiz konuşmayı sevmiyorum. Gerçekten konuşmam gereken bir durum varsa konuşuyorum.
Madem bugün o gün, beni kimsenin bilmediği iç dünyanıza yolculuğa çıkarır mısınız? Çok bilinmeyenli bir denklem gibisiniz. İnsanlar gerçek sizi tanımıyor. O cool kızın ardında ne var?
- Dışarıdan cool gibi görünüyor olabilirim, hatta bazıları beni soğuk, burnu havada sanıyor. Ama tanıştıktan sonra fikirleri değişiyor.
Nasıl?
- Modum genelde hep yüksek. Bazı hareketlerim insanlar tarafından enteresan gibi algılanabiliyor. Mesela sinirlerim bozulunca başkalarının ağladığı şeylere gülüp aşırı reaksiyonlar verebiliyorum.
Takıntılarınız var mı?
- Başarı takıntım var. Bir işe giriyorsam “Ya iyi yapayım ya da hiç yapmayayım” derim. Her şeyi akışına bırakamıyorum. Çok inceliyorum.

Hâlâ kiradayım ve normal bir arabam var

Zor bir hayat değil mi?
- Böyle yaşamak çok zor. Olaylar kontrolümden çıktığında mutsuz oluyorum. Bu yüzden kendi hayatımın kurallarından çok sapmadan yaşamaya çalışıyorum.
Bu anlattıklarınıza bakınca yanlış bir meslek seçtiğinizi düşünüp pişman oluyor musunuz?
- Hayatımda verdiğim hiçbir karardan pişman olmadım. Zaten pişman olmamak için o kadar çok irdeleyip her şeyi kontrol altında tutmaya çalışıyorum ve o kadar az risk alıyorum ki pişman da olmuyorum.
Önsezilerinin çok kuvvetli olduğunu duydum...
- Evet. Orası hiçbirimizin erişemediği bir bilinmezlik... Eskiden beri, söylediğim şeyler mutlaka başıma gelir, rüyamda gördüğüm şeyler anında gerçekleşir...
Daha önce de dizilerde oynadınız. Bu sefer ne değişti de şeytanın bacağını kırdınız?
- Şans, çalışmak... Çabalıyorum.
Bu büyük şöhret hep hayallerinizi süsler miydi?
- Ailemde hep “Sen bir gün ünlü olursun” gibi şakalaşmalar olurdu. Ama ben hiç ciddi ciddi çok ünlü olayım, sokakta yürüyemeyecek kadar tanınayım gibi şeyler düşünmedim. Tam tersi, özgürlüğü elden aldığı için hiç tercih edeceğim bir şey değildi. Ama başarının getirisi buymuş. Keyfini sürmeye çalışıyor, iyi taraflarını görüyorum. İyi bir oyuncu ve iyi insan olayım istiyorum.

Bu tipimle deliyi oynayabilmeliyim

Peki hayatınızda neler değişti?
- Hiçbir şey. Büyük paralar kazanıp şöyle böyle yaşıyor diyorlar, alakası yok.
Hadi canım...
- Gerçekten... Sadeliği seviyorum ve hayatıma öyle devam ediyorum.
Ben emlak kraliçesi olmuşsunuz diye duydum ama...
- Asla. Keşke olsam, tam tersi hâlâ kiradayım. Benim normal bir arabam, annemin de mütevazı bir evi var.
Adınız Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Bergüzar Korel gibi devler liginde geçiyor...
- Öyle bir lige inanmıyorum. Benim için isim olmak değil, başarılı olmak önemli.
Kimine göre ‘seksi’, kimine göre ‘masum’sunuz... Sizce?
- Ben kendimi seksi bulmuyorum
Yapılan anketler aksini söylüyor. Güzellik hayatta çok başa bela oldu mu?
- Asla... Hatta küçükken biraz çirkindim (gülüyor).
Sizinki çirkin ördek yavrusu hikâyesi mi?
- Ergenliğe geç girdim. Sonra da gelişme dönemim uzun sürdü. Fiziğim yeni oturdu. Bu yüzden lise sona kadar çıkma teklifi falan gibi şeyler de almadım. Ama lise sonda birden çevremdekiler “Bu kıza ne oluyor” demeye başladı. Üniversiteyse tamamen kopuk (gülüyor).
Peki bu yaşadığınız başarının sebebi oyunculuğunuz mu güzelliğiniz mi?
- İnsanların şekilci olduklarını düşünüyorum. Fizik benim avantajım olabilir ama sadece bununla anılmak istemem. Güzelim diye değil, başarılı olduğum için başrol teklifi almalıyım. Ya da bu tipimle deliyi de oynayabilmeliyim

Hayatım baştan aşağıya sansür

İnsanların doğup büyüdükleri şehir, kişiliğine yansır derler. İzmirli olmak size nasıl yansıdı?
- İzmir; cesur, rahat, sıcak, iletişime açık bir şehir... Bunlar da bana yansıyan yanları.
Cesur şehirde nasıl bir ailede büyüdünüz?
- Şenlikli. Annem ve teyzelerimle yani kadınlarla dolu bir evde büyüdüm. Tek çocuğum. Anne-babam ben çok küçükken ayrıldı. Ben annemle kaldım. O da bir daha evlenmedi. Bu yüzden hayatımda baba faktörü hiç olmadı. Annem beni erken yaşta doğurmuş. Birlikte büyüdük diyebilirim.
Mersin Üniversitesi’nde opera okudunuz. Müzik ve oyunculuk bu hikâyenin neresine denk düşüyor?
- Evde bateri, elektro gitar vardı. Aynı zamanda Çerkesim, dans ve şarkılar geleneklerimizde var. Önüme ilk defa bir müzik aleti konduğunda bilindik bir şarkıyı çalıvermemle müzik kulağım olduğunu anladılar. Sonra opera eğitimi aldım ve mezun oldum.
Neden operaya devam etmediniz?
- Operanın yapılamaz olması ve okulların insanı yaratıcılığa itmesi gerekirken katı kuralların uygulanması beni soğuttu. Bu yüzden iki yıl kadar boş kaldım. Oyunculuksa küçüklükten beri sevdiğim bir meslekti. Akşamları annem eve geldiğinde kapıyı her defasında başka bir karakter olarak açıyordum. Tiyatroyu denemem gerektiğini de bana o söyledi.
Sanatın özgür olmasından yanayım

Hayatta nelere takılırsınız?
- Adalet duygusu bende biraz fazla gelişmiş. Bir şeyin adil olmadığına inanırsam takılıyorum.
Apolitik misiniz?
- Bir döneme kadar belki ama sonradan değişti. Şimdi değilim.
Sistem ve sanat arasındaki ilişkiyi nasıl buluyorsunuz?
- Bir şeyi çok fazla kalıplara koyduğun zaman yaratıcılığı öldürüyor ve sanata balta vurmuş oluyorsun. Bu yüzden tabii ki sanatın daha özgür olmasından yanayım.
Son dönem ekrandaki sansürler malum... Siz kendinize sansür uyguluyor musunuz?
- Hayatım baştan aşağıya sansür. Dediğim gibi otokontrolüm çok fazla.
Eğlenceli konulara geçelim... Aşka inanır mısınız?
- Birilerini sevmediğimiz bir dünyayı hayal bile edemiyorum.
Sizin dünyanızda zaten beş senedir aşk var. Gelen tanınırlık, erkek hayranlar ilişkide sarsıntı yarattı mı?
- Böyle bir ilgi kimsenin ilişkisini etkilemez. Normal hayat ikimiz için de devam ediyor.
O ne iş yapıyor?
- Özel sektörde yönetici olarak çalışıyor.
Bu kadar uzun süreli ilişkinin sırrı ne?
- Bakışından bile ne demek istediğini anlamak.
Bu kadar yakıştırdıklarına göre işimizi güzel yapıyoruz

Yılın ekran çifti oldunuz. O kimya, ekranın büyüsü mü yoksa gerçek mi?
Barış Arduç: Gerçekten iyi anlaşıyoruz. Yüzüne gülüp arkandan konuşan birileri olursa enerji bozuluyor ama samimi ve dürüstsen ortaya kötü bir şey çıkması mümkün değil. Biz de öyleyiz.
Birbirinizi nasıl tarif edersiniz?
Barış A.: Elçin eğlenceli bir kadın. Birlikte çok çalışıyor ama kaliteli vakit geçiriyoruz. İkimizin de inatçı yanları var.
Elçin Sangu: Barış göründüğü gibi biri, sinirini de mutluluğunu da olduğu gibi yansıtıyor.
Hayranlarınız sizi birbirine yakıştırıp öyle sahipleniyor ki hayatınızdaki kişilere hakarete varan yorumlar yapılabiliyor. Bunlar sizi nasıl etkiliyor?
Barış A.: Fikir beyan etmek herkesin hakkı. Ama kişilik haklarına müdahale edecek ya da insanlara hakaret edecek boyutta bir şeyler söylenmesini doğru bulmuyorum. O yorumlarda boğulmak bana da, Elçin’e de mantıklı gelmiyor. Eleştiri insanların canını acıtmadan yapılmalı. Gerçekten birini seviyorsanız onun özel hayatına saygı gösterirsiniz. İyi insan olmak zor bir şey değil. Karakteri ve onu oynayan oyuncuyu birbirinden ayırmak herkes için çok daha sağlıklı. İnsanların beni ve karakterimi sevmesi tabii hoşuma gidiyor. Ama Ömer gibi davranmıyorum diye beni suçluyorlarsa bunun için yapabileceğim bir şey yok. Çünkü ben Ömer değilim.
Elçin S.: Bizi bu kadar yakıştırdıklarına göre işimizi güzel yapıyoruz. İşin diğer tarafına gelirsek ben sosyal medyada profilimi yorumlara kapatmak zorunda kaldım. Çünkü güzel şeyler paylaştığımı düşünüyorum, beğenen oradaki butona basarak beğenir ya da beğenmez. Onun altında insanların birbirlerine hakaret etmesine ve o şiddetin benim sayfam üzerinden yapılmasına izin vermek istemiyorum artık.
Dizideki aşktan daha güzelini yaşıyorum

‘Kiralık Aşk’taki gibi para karşılığı birine âşık gibi rol yapabilir misiniz?
Elçin S.: Asla! Kiralık aşkı bir yana bırak, ben zaten aşırı sadık bir insanım.
Barış A.: Tabii yapamam.
Uzun bakışmalar, günlerce beklenen el ele tutuşma ve öpüşme… Aşkın böyle yaşananı sadece dizilerde mi kaldı?
Barış A.: Demek insanlar ya böyle ilişkilere hasretler ya da birebir böyle ilişkiler yaşamışlar.
Siz hiç böyle bir aşk yaşadınız mı?
Barış A.: Dizidekinden daha güzelini yaşıyorum.
Elçin S.: Ben de...
BARIŞ VE ELÇİN’İN EN’LERİ

Barış Arduç- Neşet Ertaş dinliyor
** Suç ve gerilim filmlerini seviyorum. David Mackenzie en beğendiğim yönetmenlerden.
** Bu aralarda ‘Narcos’ ve ‘The Night Of’ dizilerini izliyorum.
** Dinlediğim müzikler ruh halime göre değişiyor. Favorilerim Neşet Ertaş, Coldplay.
** Bu sıralar yoğunluktan kitap okuyamıyorum.
Elçin Sangu-‘Star Wars’ izliyor

** Müzik hep hayatımda. Arada piyano başına geçer, çalarım, arada da dinlerim.
** Bilimsel ve bana bir şeyler öğretecek kitapları okumayı seviyorum.
** Bilimkurgu seviyorum. Cristopher Nolan filmleri favorim.
** George Lucas ve ‘Star Wars’ hayranıyım.
Söyleşinin perde arkası: Elçin Sangu’yu görünce hayranlarını daha iyi anlıyorum. Barış Arduç, sanki yıllardır tanıdığım bir arkadaşım gibi

** Onlarla buluşmayı çok uzun zamandır bekliyordum. Yoğun set programları nedeniyle ikisini bir arada yakalamak neredeyse imkânsızdı. Sonunda dizilerinin yeni sezonundan önce bir fırsat bulduk. Ortaks Yapım’ın Beyoğlu Eski Şapka Fabrikası’ndaki setinde görüşmek için sözleştik.
** Önce Elçin Sangu’yu görüyorum. Türkiye’nin en çok merak ettiği oyuncu karşımda duruyor. Tam da ekranda göründüğü gibi; saf ve duru... Başta saçlarının o kadar da kızıl olmadığını düşünüyorum. Güneşe çıkar çıkmaz fikrim değişiyor; müthiş bir ton! Bakışlarıysa o kadar keskin ki... Karşısındakini bulunduğu yere çiviliyor. “Kusursuz güzelliğinizin ne kadarı gerçek” diye soruyorum: “Hiç estetiğim yok” diyor. Hayranlarını şimdi daha iyi anlıyorum.
** Sangu, canlandırdığı Defne karakterine benziyor. Neşeli, yerinde duramayan ve hızlı konuşanlardan... Sohbete başlarken temkinli. Kendini yavaş yavaş açıyor. Herhalde enerjimiz tutuyor, o cool kadının ardındaki çocuksu, neşeli kızı, operayı neden bıraktığını, takıntılarını ve gizli dünyasının bilinmeyenlerini içtenlikle anlatıyor.
** Bu sırada oturduğumuz karavanın kapısı açılıyor ve içeri Barış Arduç giriyor. Türk kadınının ideal erkek tipinin ete kemiğe bürünmüş hali adeta; uzun boylu ve esmer. Üzerinde bir jean ve sade bir tişört var.
** Genç kızların ilgisinden sokakta rahat yürüyemeyen, sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan bir erkeğin egosundan eser yok Arduç’ta. Sanki yıllardır tanıdığım bir arkadaşım gibi... Üstelik çok da beyefendi ve kibar. Ne sorsam cevaplamaya hazır. Diziden sonra yaşadıkları karşısında biraz şaşkın. Şöhret için özgürlüğünü ve gerçekte olduğu adamı kurban etmeyecek kadar akıllı. Dizideki karakteri kadar da romantik... Etrafında bu kadar kadın varken aşkına sahip çıkan biri o.

...interviu Elcin ptr Hurryet 17.09.2016

Ultima editare efectuata de catre carina in Dum 18 Sept 2016, 5:19 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 18 Sept 2016, 5:18 pm

PART 1:
BARIS: "I don’t make a special effort for anyone to like me.”
Q: You worked in several projects. Then after that, on one of those nights, we saw you on the screen of Kiralik Ask, and then the next day…..
BARIS: I was a man that had a clear routine. I would get up in the morning and work out, go back home and have breakfast, etc. After the first episode as I was returning from working out, someone pulled me by the arm and wanted to take a photo. I said to myself at the time “something is happening”.
Q: You take at least 200 selfies a day with fans, you have even made a woman resort to kissing the chair that you were sitting in.
BARIS: Yes, but nothing in my personal life has changed. I still meet with my friends of whom I’ve known for 15 years, and I work towards being a good person only.

PART 2:
Q: How do you describe each other?
BARIS: Elcin is a very fun woman. We work a lot together but we also have a great time together. And we both have a stubborn side.
ELCIN: Baris is a person just as you see him (what you see is what you get). A little uptight but he also transmits a lot of joy.
(the word she used to describe him is not exactly uptight, but I picked the best word to describe it. It could mean short-tempered, impatient, stubborn, serious, etc.).
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 18 Sept 2016, 7:01 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 DefneOmer145_zpsx0s6wp2x
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 18 Sept 2016, 7:03 pm

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Uutjg_zpsa1ejjnrq

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Rtyr_zps3evjh9ng

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 Hghk_zpsakwiayfm
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky Dum 18 Sept 2016, 7:22 pm

Ce frumoase colaje ai realizat, Dea! Felicitări!

Ultima editare efectuata de catre Nicky in Dum 18 Sept 2016, 7:27 pm, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 18 Sept 2016, 7:23 pm

Nicky a scris:Ce frumoase colaje ai realizat Dea! Felicitări!
multumesc kiss

PART 3:
Q: You have been with Gupse for two years. You have received many fans recently, in your opinion how right (important) is it to have a relationship without hiding it?
BARIS: Order and stability are always the most important to me. To be a man that has a very beautiful relationship for 2 years makes me feel proud, to portray an image like that. Instead of being a man that has 15 relationships in one year.
Q: Isn’t it hard to have a relationship with just one woman while there are so many female admirers around you?
BARIS: I like to be with one woman. To say - “I’m very famous, let me use my fame and say come on girls let’s stroll around together. Today I’m with you, tomorrow I’m with her” - these kinds of things do not give me peace of mind. In these days, maybe these things appear to others as preferable, but when you look at the whole picture these things can make a person appear dirty (filthy). In my opinion, having relationship after relationship and opening the door to a different story every day is not a good thing.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de carina Lun 19 Sept 2016, 12:11 am

B: "Nu fac un efort special ca cineva să mă placă.”

R: ai lucrat în câteva proiecte,apoi după asta, într-una dintre nopţi, noi te-am văzut pe micul ecran în Kiralik Ask, şi apoi în următoarea zi…..
B: sunt un om care are un program bine stabilit/clar...mă trezesc dimineaţa şi fac gimnastică, mă întorc acasă şi iau micul dejun, etc. După primul episod, pe când mă întorceam de la sală, cineva m-a tras de braţ şi mi-a cerut să facem o poză. Mi-am spus în acel moment : “ceva se întâmplă".
R: faci cel puţin 200 de selfie-uri într-o zi cu fanii, tu chiar ai reuşit, ca intr-o statiune, o femeie să sărute scaunul pe care tu ai stat.
B: da, dar cu nimic viaţa mea personală nu s-a schimbat...incă mă întâlnesc cu prietenii mei pe care îi am de 15 ani şi incerc sa să devin doar o persoană bună.
R: cum vă descrieţi unul pe altul?
B: Elcin este o femeie foarte distractiva.....noi muncim mult împreună si de asemenea ne distrăm bine împreună.....i amândoi suntem încăpăţânaţi...
E: Barîş este o persoană exact cum o vedeţi...usor/putin încordat, dar el transmite multă bucurie.
( nt: cuvântul folosit de Elcin pentru a-l descrie pe Baris nu este exact încordat, dar am ales cel mai bun cuvânt pentru a-l descrie....poate fi folosita una din variante: supărăcios, nerăbdător , încăpățânat , serios, etc.).
R: eşti cu Gupşe de 2 ani...de curand ai căpătat mulţi fani , în opinia ta cât de important este să ai o relaţie fără s-o ascunzi?
B: ordinea și stabilitatea sunt întotdeauna cele mai importante pentru mine.... a fi un bărbat care are o relație foarte frumoasă timp de 2 ani mă face să mă simt mândru, să prezint o imagine de genul ăsta...in loc de a fi un bărbat care are 15 relații într-un an .
R: nu este greu să ai o relație cu doar o singură femeie în timp ce sunt atât de mulți admiratori de sex feminin în jurul tău ?
B:imi place să fiu cu o singură femeie...nu sunt adeptul "Sunt foarte celebru, permiteți -mi să folosesc faima mea și să spun fetelor sa vina să ne plimbăm împreună... astăzi sunt cu tine , mâine sunt cu ea " - astfel de lucruri nu -mi plac si nu-mi dau pace sufletească .... in aceste zile, poate că aceste lucruri sunt preferate de multe persoane, dar când te uiți la imaginea de ansamblu, aceste lucruri pot face o persoană să pară murdară.... după părerea mea, având relație după relație și deschiderea ușii la o poveste diferită în fiecare zi, nu este un lucru bun.

carina
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky Lun 19 Sept 2016, 10:42 am

Bună dimineața! Mulțumesc mult pentru traduceri!

10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 14359032_1778661502422909_6372295854959146719_n
Nicky
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 21 Sept 2016, 8:00 pm

violeta maicariu a scris:
Irina111 a scris:
...care este acest serial?
Serialul se cheama:Stadiul relatie:complicat,iliski durumu:karisik,ruleaza pe acasa tv in fiecare seara de la 20,o comedie spumoasa,ti-o recomand pana incep ai nostri,doar ca n-o gasesc tradusa,serialul a inceput in 2015.....
Promo din noul sezon Smile Astia se pare ca nu apuca sa fie singuri in luna de miere
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de violeta maicariu Mier 21 Sept 2016, 8:08 pm

Admin_dea05 a scris:
Promo din noul sezon Smile  Astia se pare ca nu apuca sa fie singuri in luna de miere
Multumesc Deea kiss
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky Joi 22 Sept 2016, 6:03 pm

Un promo nou :

Iso : Credeam că ți-ai revenit. Credeam  că ai spus că ești bine și că totul s-a rezolvat. Ăsta e felul tău de a te vindeca? Tu doar muncești și dormi. Asta nu înseamnă viață. Îți spun eu.
Defne: Viața asta e viața mea...e în felul ăsta.
Sinan: Mă gândeam că poate vrei să știi ce face Defne.
Omer: Nu, nu vreau. Încerc să rezolv situația în zona aia. Ar fi bine dacă n-am deschide acel subiect.
Neriman: Nu mănâncă mult. Pentru el munca vine înainte de orice.
Pamir: N-ai spus că ești atât de frumoasă.
Omer: Am făcut o alegere între dragoste și mândrie. Și am ales mândria. Mi-e clar că ar fi trebuit să aleg dragostea.
Nicky
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicky Joi 22 Sept 2016, 6:08 pm

Poster nou.
10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 14358634_1780666315555761_585165518081493737_n
A mai rămas doar o zi.
Nicky
Nicky
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Sept 2016, 6:49 pm

Deci a ales mândria.....Sper ca tipul nou sa-l facă tare gelos.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 23 Sept 2016, 6:26 am

Buna dimineata! În sfarsit a venit si ziua cea mare. Parca vad ca cei doi nici nu se întâlnesc in episodul de astăzi! ....Am inceput sa cobesc Smile si nici nu m-am sculat prost dispusă.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina111 Vin 23 Sept 2016, 6:50 am

Buna dimineata..iacata ca veni si ziua ceasului mult asteptat...ma tem (dupa cum am mai citit pe diferite forumuri) ca Barish e sub lupa amu..majority fanilor urmaresc comportamentul lui ca si act sau mai mut de atat ..sa vada daca e mai rece sau intradevar e in bun profesionist si nu se comporta cum a vorbit in interviu ..adica sa l influenteze minunata iubire din viata lui care este mult peste imaginatia scenaristilor de seriale (Meric in cazul lui)...sa fiu simcera mi ar placea o Defene care sa l persifleze un pic ..sa se amestice Neriman cu iubirea inchiriata pt Defene de Pamir ala..sa I tulbure apele lui Omer ..poate o si face cn stie de zice Omer pe final ca ar fi fost bine daca alegea iubirea

Irina111
membru senior
membru senior

Data de inscriere : 06/09/2015

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina111 Vin 23 Sept 2016, 7:15 am

Cum te poate schimba viata de la https://instagram.com/p/BKrtdkAAAQW/ baiatul cu aspiratii vorbind despre proiect care abia la inceput in https://youtu.be/3lKwsxDHyrI ce a facut intr un an....vorbeste mai mult de cine i obsedat de cat de proiectul I care inca il are in derulare..

Irina111
membru senior
membru senior

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina111 Vin 23 Sept 2016, 2:41 pm

Avem un fragm numai pe internet spun ei special http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/ekstralar/yeni-sezondan-goruntuler-tvden-once-wwwstartv

Irina111
membru senior
membru senior

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 23 Sept 2016, 6:39 pm

Irina111 a scris:Avem un fragm numai pe internet spun ei special http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/ekstralar/yeni-sezondan-goruntuler-tvden-once-wwwstartv
superb
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Sept 2016, 8:58 am

Ce repede trage Omer concluzi ca poate Defne s-a casatorit cu Selim si sunt fericiti... 10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Sept 2016, 5:18 pm

Admin_dea05 a scris:
Promo din noul sezon Smile  Astia se pare ca nu apuca sa fie singuri in luna de miere
Buna, ce tare e promo, un serial super, exact acolo unde trebuie. 10. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 21 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos