Serialesitelenovelet
4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+2
Admin_dea05
DENISA
6 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Aug 2019, 9:19 am

DENISA a scris:neața   fetili  ! ☕🍰  Sunt  chioara  de
somn  ,  îmi  vine  să-mi  pun  capul  pe  birou.

Iulina  or fi  cele  doua  vipere  de  umplutură  dar  sunt  malefice  si  veninoase,  le  produc  doar   suferință  celor  doi.
🌄🌄🌄

Spoiler:
Neața, bea o cafea tare să-ți revii.Tocmai Denisa de aceea le consider umplutura. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 10:21 am

Vic  sa  îmi  continui  minunatul
rezumat



În  timp  ce  era  dusa  de  la  conac  de  catre  varul  ei  ,  var  ce  era  inamorat  de  Reyyan ,  Miran     fat  frumos  cu  palosul  le  opreste  masina  ,incearca  sa  o  forteze  pe  Reyyan  sa   mearga  cu  el,  tipa  îi  spune  cat  il  disprețuiește   și câtă  suferință
i-a  produs  și  se  aruncă  dupa  un  pod    ,  Batman,  Miran  se  arunca  dupa  ea  , o  salveaza  si  o  duce  la  casa  de  la  munte  a  familionului ,  ea  udă
,  suferinda  ,  el  îi  oferă haine  de  schimb  sa  nu  racească  , ea  le  refuza,  el  grijuliu  si  dragut  se  ofera  sa  o  schimbe  el  fortat...  la  cabana  avea   rochii  si  pantofi  taman masura  ei,  ea  prinde  telefonului  lui  ca  de  si  Batman  are  momente  de  scăpare  si  isi  suna  mama  el  nervozat  arunca  telefonul  pe  jos  si  se  ciondanesc  ,  in  cearta  aia  el  ii  da  pistolul  si  ii  ofera  șansa  sa  apase  pe  trăgaci  ,  ea  spriata  apasa  si  pica  secerat  Fat  frumosul  ,  Reyyan  pleaca  plângând  dar  pe drum  rememoreaza  acele  putine  clipe  fericite  petrecute  alături  de  el   si  revine  ptr  a  il  salva...  el  chinuindu-se  sa  isi  dea  duhul ,  crede  ca  viseaza  sau  ca  are  halucinatii  când  o  vede  dar  asa  muribund  o  ghidează  cum  sa-i  scoata  glonțul(  el  facuse  niscavai  cursuri  de  chirurgie, l-a  "operat  " pe  viu  folosindu-se  de un cutit si  niste  comprese  sterile  din  prosospe...  pe  scurt  il  salva  , il  pazi  toată noaptea,  el se  mai  si  alinta  dimineata...  vine  tatal  sa  o  salveze  din  ghearele  dusmanului  dar  apare  si  bunicul  patern  cu  gorilele , insetat  sa  o  omoare  atunci  tatal  o  încredinteaza  lui  Fat  frumos  rugand-ul  sa  o  salveze  si  sa  aiba  grija  de  ea...  el  o  duce  la conacul  lui  unde  se  afla   bunica  si  soata  pe  care  Reyyan  o  credea  verisoara  lui..  aici  o  tin incuiata  in camera  din  dorinta  de  a nu  ii  face  cineva  rau dar  soata  ii  fura  cheia  din  buzunar  si  incearca  sa o  sufoce  noapte  el grijuliu  si  iubitor  doarme  in acea  noapte  la  usa  ei  pe  pres...  la  nunta lor  a  fost  impuscata  sora  ei  mai  mica  de  catre  verișorul  amorezat   ,  pustoaica  e  salvata  dar  intra  in  greva  foamei  pana  isi  va  vedea  sora  si  cumnațelul  , ea  fiind  amorezată  iremediabil  de  cumnațel  ...  Miran  din  dragoste  o  duce  noaptea  sa  isi  vada sora  excaladând  niste  ziduri  precum  marele  zid  chinezesc..
Bunicul  o  prinde  la  plecare  si  iar vrea  sa o  omoare  el  vine de  o  salveza  dar  in  final  amandoi  sunt  salvati  de  pustosica,  micuta  isteata  foc  si  alintata  dar  si  iubita de  bunic......ea  dupa ce afla  ca  el  are soata....   pleaca  cu  verisorul  ..  are  un accident  e salvata  revine  la  conacul  fam  ei  varul spunand  ca  el îi  va  salva  onoarea casatorindu-se  cu ea........  fat frumos  tot  ii iese  in  cale  cerandu-i  sa  mearga  cu  el....  ea  e  altoita  cu  program  de  catre  bunic.....  decide  sa  plece  cu una dintre  fetele de la  conac  la  bunicii  acesteia...  el  afla  de la  micuta  cumnatica   si  merge  dupa  ea  prezentandu- se  ca fiind sotul  prea  iubit.....  acolo  ea e  mascată  de  un  scorpion  el  o vegheaza  o  mangaie  si  o  priveste  toata noaptea  dimineata  vine  verisorul  si  tatal  ei  ....dupa  ea    e  dusa  ira  la  conac... are  loc  noaptea  de  heena  inaintea  nuntii  cu  verisorul  ...  bunicul  pune  sa  fie  raputa  si  omorata  Batman  afla  si  o  rapeste  el de  la  conac  si  pleaca cu ea  e  fuge  dintr-o  benzinarie  de  sot  in  camionul  unui   nemernic  ce  incearca  sa  o  violeze   vine  prea  iubitul sot  si  o  salveaza  si  isi  petrec  noaptea  la  un  hotel ea in pat  el  la  subsol...  dimineata  ea  fuge  el  o  cauta  .. o  descrie  foarte  frumos  unui  nene   intreband  daca  a  vazut-o   .. o  gaseste dupa ce  alearga  amandoi  precum  la  maraton  ..  el  ii  cere  doar  24  de  ore  sa  petreaca  impreuna  si  dupa sa decida singura  daca  fuge  sau  ramane  cu  el...  el  incepe  sa  ii  marturiseasca  ca  soata  ii  e  soata doar pe   hartie,  ca niciodata  nu  a  vazut-o  altfel,  ca  nu  simte  nimic  ptr  ea, ca  s-a casatorit  obligat  fiind  de  bunica  , ca  nu  a  atins-o  niciodata, nici  macar  cu  privirea  bla bla....o  duce  sa  viziteze  impreuna  puncte  istorice,  inalta  zmee,  isi  pun  dorinte  la  un  copac si  cand  era  mai  frumos  apare  bunica  si  tatal  ei.....  bunica  ii  aminteste  că  ea  e  fiica dusmanului si  ca părinții  au fost  omorați  de  fam  ei...  tatal o  ia  acasa  el  o  roagă  sa  nu  plece  dar  Reyyan  incercand  sa   il salveze  pe  el  pleaca  cu  tatal   ... el  boceste  si   jeleste.....  intre  timp   soata  lui  e  rapita  de  verisorul  ei  ca  moneda  de  schimb   ..  a  doua zi  dimineata  dupa atâta  bocet  el  merge  la  conacul  ei  si  o  ia  si  o duce  la  cabana  ce  ea  ii  dăduse  foc..  oamenii  lui au  refacut-o  el i-a  adus  si  rochia  de mireasă si  o  cere iar  de  soata...  ea  i-a cerut  lui  ptr a  il  ierta  sa  refaca  acea  noapte  a  nuntii  si  acea  dimineata  in care  el  a  umilit-o  si  a  ales  sa  o  paraseasca....



PS   Scuze  ptr  greșelile  ortografice,  am  scris   după  telefon.....  dacă  am omis  ceva   poate completeaza  fetele...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Lorelay2006 Lun 19 Aug 2019, 10:36 am

Buna dimineata!🤗
Bine v.am gasit si regasit pe cateva dintre voi. Sunt aproape 10 ani ee cand n.am mai intrat pe un forum ,dar se pare ca anumite fete si serialul asta minunat m.au corupt🤷‍�

P.S. : ca o intamplare amuzanta: tot weekend.ul a fost un maraton de vizionat primul sezon, aseara tarziu am terminat. Cred ca asa de tare m.a zapacit incat am uitat sa.mi pun cardul de acces in cladire (se retinut ca n.am patit.o nici macar 1 data in atatia ani) asa ca astazi mi.am luat liber fortat de la birou pt ca nu am putut trece de securitate🤣🤣🤣 Concluzia: ce poate face un serial dintr.un om cu capul pe umeri🤣
Lorelay2006
Lorelay2006
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 10
Data de inscriere : 19/08/2019
Varsta : 37
Localizare : Londra

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 10:36 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 10:37 am

wow bine ai revenit Lorelay
alaturi de noi
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 10:38 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Aug 2019, 10:39 am

Lorelay2006 a scris:Buna dimineata!🤗
Bine v.am gasit si regasit pe cateva dintre voi. Sunt aproape 10 ani ee cand n.am mai intrat pe un forum ,dar se pare ca anumite fete si serialul asta minunat m.au corupt🤷‍�

P.S. : ca o intamplare amuzanta: tot weekend.ul a fost un maraton de vizionat primul sezon, aseara tarziu am terminat. Cred ca asa de tare m.a zapacit incat am uitat sa.mi pun cardul de acces in cladire (se retinut ca n.am patit.o nici macar 1 data in atatia ani) asa ca astazi mi.am luat liber fortat de la birou  pt ca nu am putut trece de securitate🤣🤣🤣 Concluzia: ce poate face un serial dintr.un om cu capul pe umeri🤣
Buna! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Aug 2019, 10:44 am

BUNA , LORELAY kiss
imi pare bine sa te cunosc .

wow , denisa . deja am obosit de atata alergat si impuscat .
multumesc mult , ai scris perfect . am vazut si eu cate ceva . treaba cu cazutul in scorpion a fost de vis . :D

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 19 Aug 2019, 1:05 pm

Lorelay2006 a scris:Buna dimineata!🤗
Bine v.am gasit si regasit pe cateva dintre voi. Sunt aproape 10 ani ee cand n.am mai intrat pe un forum ,dar se pare ca anumite fete si serialul asta minunat m.au corupt🤷‍�

P.S. : ca o intamplare amuzanta: tot weekend.ul a fost un maraton de vizionat primul sezon, aseara tarziu am terminat. Cred ca asa de tare m.a zapacit incat am uitat sa.mi pun cardul de acces in cladire (se retinut ca n.am patit.o nici macar 1 data in atatia ani) asa ca astazi mi.am luat liber fortat de la birou  pt ca nu am putut trece de securitate🤣🤣🤣 Concluzia: ce poate face un serial dintr.un om cu capul pe umeri🤣
... Bună! ....Bine ai revenit! Să înțeleg că ti-a oprit Miran cardul acasa.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 19 Aug 2019, 1:08 pm

DENISA a scris:[color=#000066]neața   fetili  ! ☕🍰  Sunt  chioara  de
somn  ,  îmi  vine  să-mi  pun  capul  pe  birou.
Deni , cine te-a pus ca noaptea să umbli după Făt Frumos.... Smile .... eu am liber pana joi așa că pot sa-mi clădesc ochii pana la ce oră vreau....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Aug 2019, 1:27 pm

dea , de asta abia incepusi sa scrii la ora 13 . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 2:23 pm

Dea m-am împiedicat pe aleele
virtuale dar dupa cai verzi ca nu am gasit
nimic, ma enervează Ig



Pe fn nu prea intru mai nou șed pe ig... fetele
sa intre aici sa comenteze ca de comentez acolo o sa creada ca nu am toate tiglele pe mansarda... si probabil ca nu le am
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Aug 2019, 2:48 pm

DENISA a scris:

sa  intre  aici  sa  comenteze  ca  de  comentez  acolo  o sa  creada  ca  nu  am  toate  tiglele  pe  mansarda...  si  probabil  ca  nu  le  am
exact
stai linistita aici , denisa . stim si noi cum este prin alte parti .
pai cum glumin noi aici ... nu se poate glumi nicaieri . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 19 Aug 2019, 3:30 pm

victorelalove a scris:dea , de asta abia incepusi sa scrii la ora 13 . Smile
nu ...am fost matinală... la 7:30 m-am trezit...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 19 Aug 2019, 3:35 pm

DENISA a scris:Dea  m-am împiedicat  pe  aleele
virtuale   dar  dupa  cai  verzi  ca  nu  am  gasit
nimic,  ma  enervează  Ig



Pe  fn  nu  prea  intru  mai  nou  șed  pe  ig... fetele
sa  intre  aici  sa  comenteze  ca  de  comentez  acolo  o sa  creada  ca  nu  am  toate  tiglele  pe  mansarda...  si  probabil  ca  nu  le  am
pe grupul secret le-am zis la fete...pe pagina de facebook nu mai comentez aiureli ca cine știe ce mai iese pe acolo.. Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Aug 2019, 3:40 pm

Admin_dea05 a scris:
 pe grupul secret le-am zis la fete...pe pagina de facebook nu mai comentez aiureli ca cine știe ce mai iese pe acolo.. Smile

si chiar nu-i de ras .
lucrurile devin grave daca comentam ca pe aici . stiu sigur . am mai vrut eu cu michi sa comentam ceva cand era sila ...si ce-am patit . stupid
aici suntem ca acasa . nimeni nu se supara ...chiar de o luam razna . 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 131747
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Aug 2019, 3:44 pm

cred ca am postat prea mult . ca m-a pus forumul sa arat ca nu sunt robot . am selectat toate imaginile cu poduri . 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 85344
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Lorelay2006 Lun 19 Aug 2019, 3:56 pm

Admin_dea05 a scris:
... Bună!  ....Bine ai revenit! Să înțeleg că ti-a oprit Miran cardul acasa.... Smile


M.a zapacit asa de tare ca am uitat sa verific daca il am in geanta sau nu😅
Lorelay2006
Lorelay2006
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 10
Data de inscriere : 19/08/2019
Varsta : 37
Localizare : Londra

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 4:28 pm

Vic eu cred ca ai vrut sa scrii
ceva de fat frumosul imaginar ce il astept eu in viata lui Reyyan sa il vaz pe Miran cum se perpelește dar mi ar place ca si la el sa apara
una sa o vaz pe ea ce face , la a lui soață inima lui e inofensivă.. ce sadica sunt
.m ce imi mai place sa ma perpelesc stupid
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Lun 19 Aug 2019, 4:29 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Aug 2019, 5:19 pm

DENISA a scris:Vic  eu  cred  ca  ai  vrut sa  scrii
ceva  de  fat frumosul  imaginar  ce  il  astept  eu  in viata  lui  Reyyan  sa  il vaz  pe  Miran  cum  se  perpelește   dar  mi  ar  place  ca  si  la  el sa  apara
una   sa  o  vaz  pe  ea  ce face  , la  a  lui  soață  inima  lui  e  inofensivă..  ce  sadica  sunt
.m  ce imi  mai  place  sa  ma  perpelesc   stupid  
Te rog fara nicio ea, deja sunt prea multe ele pentru el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Aug 2019, 5:39 pm

here we go again . Smile
iubire mare , dar familia peste ei , altii , altele , bunicii ... matusi .
mie asta nu-mi mai place . complicatiile . mi s-a luat . mai ales de cand urmaream fatmagul . saptamana de saptamana si ma enervam . Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Aug 2019, 6:05 pm

victorelalove a scris:here we go again . Smile
iubire mare , dar familia peste ei , altii , altele , bunicii ... matusi .
mie asta nu-mi mai place . complicatiile . mi s-a luat . mai ales de cand urmaream fatmagul . saptamana de saptamana si ma enervam . Smile

Oricum ai dao, ambele familii sunt dili rau de tot, mi-a plăcut enorm de mult personajul Hazar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 19 Aug 2019, 6:13 pm

iulianagl a scris:
DENISA a scris:Vic  eu  cred  ca  ai  vrut sa  scrii
ceva  de  fat frumosul  imaginar  ce  il  astept  eu  in viata  lui  Reyyan  sa  il vaz  pe  Miran  cum  se  perpelește   dar  mi  ar  place  ca  si  la  el sa  apara
una   sa  o  vaz  pe  ea  ce face  , la  a  lui  soață  inima  lui  e  inofensivă..  ce  sadica  sunt
.m  ce imi  mai  place  sa  ma  perpelesc   stupid  
Te rog fara nicio ea, deja sunt prea multe ele pentru el.
corect!..Te sustin!...Vreau un el..un fat frumos..sa-l vad pe Miran turbat, ca si asa nu-i turbat destul.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 19 Aug 2019, 6:19 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 3 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum