Serialesitelenovelet
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1. BERGUZAR KOREL

+16
costina
chrisa
irinast
anna
carmen_
iulia80
GUMUS-NOOR
angelica_g
cris79
elena50
Hatice2J
vivi
iulia1965
octaviana1989
florina1989
dea05
20 participanți

Pagina 11 din 44 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Urmatorul

In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Iul 2010, 5:26 pm

eu nu ştiu turceşte .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Iul 2010, 5:32 pm



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

bitmeyen şarkı dizisi

Temmuz 8, 2010


  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Hayatiminsarkisi

Bergüzar Korel‘in, Binbir Gece dizisisinden sonra bir çok projede adı geçti. Ama sonunda yüzünü bir yıl dinlendirip, anne olduktan sonra yeni bir dizi için Gold Yapım ile anlaşma sağladı. Bu Kalp Seni Unutur mu dizisi ile şansız bir sezon geçiren Bülent İnal‘ın eşlik edeceği Bitmeyen Şarkı dizisinde, Bergüzar Korel bir pavyon şarkıcısını canlandırırken, Bülent İnal‘da halde çalışan bir Kabzımalı canlandıracak. Kunusu itibari ile sinemanın yüz akı filmlerinden Vesikalı Yarım filmini hatırlatan dizinin eski Türk filmleri tadında olacağı konuşuluyor. Projeden çok umutlu olan Bülent İnal ve Bergüzar Korel, ekranın yeni ideal çifti olmaya aday görünüyor.

Dizinin çekimleri ağustos ayında başlayacak. Atv, ekrannında gözterilecek dizinin seyirci ile buluşması ise eylül ayında gerçekleşecek. Ancak Bergüzar Korel rolüne şimdiden hazırlanmaya başladı bile. Levent Yüksel‘den şans dersleri almaya başlayan Korel, dizide türk sanat müziği şarkıları söyleyerek Şehrazat karakterinden çok farklı bir rolde karşımıza çıkacak. Çekimlerinin Bursa- Mudanya’da yapılcağı belirtilen dizinin kostümleri için şimdiden siparişler verilmiş bile.

Dizinin genel Konusu şöyle. Bergüzar Korel‘in canlandıracağı pavyon şarkıcısı karakteri, denizin ortasında bir teknede patronu tarafından tecavüze uğrayıp, kaçarak Mudanya’ya kadar yüzer ve hayatının aşkı olacak Bülent İnal‘ın canlandıracağı kabzımalla yolları kesişir…
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Joi 08 Iul 2010, 5:41 pm

Henüz yayına girmeyen dizinin adı kriz oldu!


08 Temmuz 2010 Perşembe 00:11

Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın başrollerini paylaşacağı dizide isim krizi yaşanıyor.
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 1258282399-bgk2fk4


Bergüzar Korel ve Bülent İnal’ın başrollerini paylaşacağı dizide isim krizi yaşanıyor.

Şimdiye dek ‘Sessiz Şarkım’, ‘Hayatımın Şarkısı’ isimlerini alan dizinin ismi son yapılan açıklamada ‘Bitmeyen Şarkı’ olarak değiştirildi.

Televizyon Gazetesi







[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]









[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Berguzar Korel: Bilo je divno i izazovno glumiti ŠEHEREZADU!



Turska hit serija "Hiljadu i jedna noć", koja se kod nas emituje na TV Fox, obara sve rekorde gledanosti. Svakog radnog dana u 20 časova uz Šeherezadu i Onura je svaka druga žena u Srbiji. Ovo su rezultati merenja gledanosti televizija sa nacionalnom pokrivenošću koje sprovodi agencija "AGB Nilsen Media Research". Pažnju gledalaca izazvao je i ekskluzivni intervju sa protagonistima serije, a mi vam donosimo najzanimljivije delove iz intervjua sa glavnom protogonistkinjom.

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Lifestyleseherezada1

P: GOSPOĐO KOREL, DA LI ZNATE DA STE TOLIKO POPULARNI DA SERIJU KOD NAS PUBLIKA NE ZOVE „HILJADU JEDNA NOĆ", VEĆ PO VAŠEM IMENU- ŠEHEREZADA?
BERGUZAR: Čula sam da smo gledani u Srbiji, ali nisam znala da je zovu Šeherezada! To je baš lepo znati. Na žalost, ne osećam popularnost u drugim zemljama, jer zbog daljine ne utiče na moj privatni život.


P: SERIJA POČINJE NEPROSTOJNOM PONUDOM, A GLAVNA GLUMICA JE PRED MORALNOM DILEMOM. DA LI VAM JE BILO TEŠKO DA IGRATE TU ULOGU S OBZIROM DA ŽIVITE U TRADICIONALNOJ SREDINI?
BERGUZAR: Uloga u toj seriji mi je zaista donela popularnost! U to vreme sam imala 23 godine i prvi izazov sa kojim sam se suočila je kako da „uđem" u lik žene od 30 godina.Kao što sam rekla, s obzirom da sam bila nesvesna težine koje je lik sa sobom nosio, dosta sam se koristila intuicijom i na kraju, ta dilema je bila poslednja barijera sa kojom sam morala da se suočim, ali takav je jednostavno bio scenario.



P: DA LI IMATE SLIČNOSTI SA GLAVNOM JUNAKINJOM I U STVARNOM ŽIVOTU? MNOGI SU PRIMETILI DA STE POTPUNO PRIRODNI, DA IZGLEDA KAO DA NE GLUMITE JER TAKO UVERLJIVO ISKAZUJETE SVOJA OSEĆANJA.
BERGUZAR: Možda je uspeh serije baš u tome što su pomislili da je Šeherezada stvarna. Tokom tri godine snimanja je bilo divno i izazovno glumiti Šeherezadu, ali ako bih morala da je uporedim sa sobom,nemamo mnogo toga zajedničkog.Međutim, ako bih morala da baš nešto pronađem, ja se više smejem i imam više strpljenja od nje. Naposletku, ovo je uloga sama po sebi, karakter sam za sebe, kao i scenario, tako da ući u lik Šeherezade je bio uspeh sam po sebi i dosta njih je verovalo tom liku.


P: ALI, IPAK IMATE NEŠTO ISTO, A TO JE ONUR. DA LI SE SEĆATE TRENUTKA KADA STE SHVATILI DA STE STVORENI JEDNO ZA DRUGO?
BERGUZAR: Ne mogu da kažem da je to bio trenutak, pre je to bio proces, dug proces! Dugo mi je bio veoma dobar prijatelj, poznavali smo se već šest godina, ali smo isprva delili teške trenutke, probleme, a na kraju smo shvatili da smo tu uvek jedno uz drugo kada je potrebno i zajednički sve rešavamo. Ali ni tada nismo mogli da se prepoznamo kao par, da smo stvoreni jedno za drugo. Drago mi je što se sve tako odigralo, jer sad eto imao sina Alija!


P: U SERIJI STE VEOMA POŽRTVOVANA MAJKA MALOG KANA, A SADA IMATE SINA ALIJA, KAKAV JE SADA OSEĆAJ?
BERGUZAR: Čak i dok mi postavljate ovo pitanje ja se ježim jer ne mogu da definišem taj osećaj. Iako sam tek skoro po prvi put postala majka, osećam veliku, gigantsku ljubav prema Aliju, ali me sve to i plaši jer je ta ljubav ogromna i to je sve što mogu o tom osećaju da kažem.



  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Lifestyleseherezada3







P: VAŠE DETINJSTVO JE BILO ZANIMLJIVO.VAŠI RODITELJI SU BILI SLAVNI GLUMCI, PA SE TAKO MOŽE REĆI ZA VAS DA STE PRAKTIČNO ODRASLI NA SCENI.
BERGUZAR: Imala sam, mogu reći, veoma korisno detinjstvo. Moji roditelji su bili filmski glumci, ali kada sam se ja rodila moja majka je prestala da radi i brinula se o nama. Odrastajući u takvom okruženju imala sam uvid u sve dobre i loše strane ovog posla. Iako su roditelji pokušali da me drže podalje od glume desilo se kao u izreci :" da Iver ne pada daleko od klade" . Tako da- evo me! Ali imala sam ugodno detinjstvo i sreću da me odgajaju takvi roditelji.


P: ALI U JEDNOM INTERVJUU STE REKLI DA SU VAM RODITELJI BILI POPRILIČNO AUTORITATIVNI. SPOMENULI STE DA STE IMALI LJUBAVNU VEZU TEK SA 20 GODINA.
BERGUZAR: Da, mogu da kažem da je tako bilo, ali sam bila i malo muškarača. Bila sam znatiželjna, igrala odbojku. Ali, što se flerta tiče, kada sad malo bolje sebe sagledam to je bilo pravo vreme za zaljubljivanje jer kada kao majka pogledam mlađe generacije, bolje razumem svog Oca i verujem da je bolje takve stvari raditi sa 20 nego sa 12 godina.

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Lifestyleseherezada2

P: VAŠ OTAC JE ŽELEO DA STUDIRATE MENADŽMENT. KAKO STE USPELI DA GA UBEDITE DA JE GLUMA ONO ŠTO U STVARI ŽELITE?
BERGUZAR: Nije bilo teško ubediti Oca da je gluma moja sudbina. Nisam otišla da studiram šta je on želeo, već sam jednostavno otišla u umetničku školu. Ipak me je podržavao u tome! Kada sam čekala rezultate prijemnog ispita i on ih je ushićeno iščekivao kao i ja. Uvek me je podržavao i da sam odabrala drugačiji put i karijeru i tada bi bio uz mene.


P: U JEDNOM PERIODU NISTE KORISTILI PRAVO PREZIME. ZBOG ČEGA?
BERGUZAR: Da, nisam koristila svoje prezime jedan kraći period iz više razloga: moj otac je bio glumac, a s obzirom da sam ja bila mlada glumica koja tek ulazi u celu priču, on nije želeo da me na neki način zaseni, da to što je poznat utiče na tok moje karijere. Kada je umro, ja sam prestala da koristim lažno prezime koje je u stvari moje drugo ime, a to je Gukče. Prvi put sam svoje prezime Korel koristila u filmu „Dolina vukova".


P: INTERESANTAN PREOKRET U VAŠOJ KARIJERI DONEO JE TAJ FILM „DOLINA VUKOVA". ISPRVA STE TU ULOGU ODBILI JER VAM JE OTAC BIO BOLESTAN, ALI IPAK SE KASNIJE POKAZALO DA JE TA ULOGA BILA PRESUDNA.
BERGUZAR: Kada su me pitali za ulogu, moj otac je bio u komi i nije mogao da kaže da li se slaže sa izborom uloge, ali smo o tome razgovarali unutar porodice. Isprva nisam želela da prihvatim ulogu, ali mi je majka rekla da moram da odem na audiciju jer da je moj otac u situaciji da da svoje mišljenje, on bi želeo da odem i to je bitan momenat. Samo minut pošto sam prihvatila da dođem na audiciju, moj otac je umro. Ne želim da taj momenat dramatizujem, ipak je tada moj život bio drugačiji, jer kada se setim tog trenutka, setim ga se sa osmehom, jer je to za mene bio dragocen trenutak.Posle audicije sam prihvatila ulogu i snimila taj film.



P: KAKO IZGLEDA JEDAN ŠEHEREZADIN DAN, KAKO PROVODITE SLOBODNO VREME?
BERGUZAR: Sve je u vezi sa Alijem i mojim mužem.Trudim se da sve radim- da li je to šetnja,vežbanje, odlazak do posla, trudim se da provedem dosta vremena sa Alijem. S obzirom da se pripremam za novu seriju, želim da sve slodbodno vreme provedem sa njim. Ujutru se budim iscrpljena, a budi me plač. Ali u slobodno vreme volim da fotografišem. Pošto spremam novi projekat, sada sam na dijeti,vežbam.






  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Lifestyleseherezada4







P: O KAKVOM SE PROJEKTU RADI?
BERGUZAR: Jedino što mogu da kažem za novu seriju je da je glavna junakinja sušta suprotnost Šeherezadi, tačnije glumiću barsku pevačicu! Nadam se da ćemo se posle serije ponovo sresti kako bismo i o tome pričali.


P: KOJI GLUMCI SU VAM UZOR:
BERGUZAR: Ima dosta glumaca kojima se divim. Od međunarodnih Glen Klouz, Meril Strip, Ed Haris i Šon Pen...


P: MOŽETE LI NAM REĆI ŠTA ĆE SE DOGODITI U SLEDEĆIM EPIZODAMA „HILJADU I JEDNE NOĆI". U EPIZODAMA KOJE SE TRENUTNO EMITUJU KOD NAS STE SE UPRAVO POMIRILI SA ONUROM!
BERGUZAR: Prošlo je dosta vremena od snimanja i prikazivanja serije, a bilo je dosta problema i preokreta koji su neočekivano menjali strukturu serije. Kako bilo, to je početak druge sezone kod vas, a mogu samo da kažem da će se smenjivati dobro i loše, može se reći da će te proći kroz neočekivane obrte koje ne možete ni da zamislite!








[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Vin 09 Iul 2010, 4:38 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 84012768
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Lun 12 Iul 2010, 2:28 pm


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]




ANNE VE TEYZESİYLE TATİLDE


  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 682591631575



11.07.2010

SÖRF ÖZLEMİNİ GİDERİYOR
Milli sörfçü Çağla Kubat, Alaçatı'da sörf yaptıktan sonra Çeşme Marina'da yürürken görüntülendi. Rol aldığı 'Arka Sokaklar' dizisi tatile girince soluğu Çeşme'de aldığını söyleyen Kubat, "Rüzgar tam istediğim gibi, çok zevk alıyorum" dedi. Milli sörfçü Çağla Kubat, Alaçatı'da sörf yaptıktan sonra Çeşme Marina'da yürürken görüntülendi. Rol aldığı 'Arka Sokaklar' dizisi tatile girince soluğu Çeşme'de aldığını söyleyen Kubat, "Rüzgar tam istediğim gibi, çok zevk alıyorum" dedi.

ANNE VE TEYZESİYLE TATİLDE
Yeni bir dizide rol almaya hazırlanan Bergüzar Korel, önceki akşam annesi Hülya Darcan ve teyzesiyle Çeşme Marina'da gezerken objektiflere yansıdı. Korel, birkaç gün sonra eşi Halit Ergenç'in de kendilerine eşlik etmeye geleceğini söyledi.

25 TL'YE DENİZ KEYFİ
7800 Çeşme Residences&Hotel'in yenilenen Beach Club'ı, şezlong ve havlu servisinin de dahil olduğu 25 TL'lik giriş ücreti ile şaşırtıyor! DJ eşliğinde günboyu kaliteli müzik sunan 7800 Beach Club; Akdeniz lezzetlerini, turkuvaz bir deniz ve muhteşem bir kumsalla buluşturuyor.

ÇEŞME'DE MEKAN ARIYOR
Fotoğrafçı Nihat Odabaşı, önceki gece Alaçatı sokaklarında gezerken görüntülendi. Odabaşı, önümüzdeki ay gerçekleştireceği bir çekim için Çeşme'de mekan aradığını söyledi.




Eski formunu yakaladı


11 Temmuz 2010, Pazar - 19:46
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 711694193476

Eşi Halit Ergenç'in işleri olması nedeniyle Çeşme'de tek başına tatil yapan Bergüzar Korel'in doğum kilolarını hızlı bir sürede verdiği gözlerden kaçmadı.



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Iul 2010, 5:07 pm

Berguzar Korel: Lepo je znati da Srbi toliko vole Šeherezadu

13.07.2010 | 09:56

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 News_1423


Glumica (28) uspela je da na prečac osvoji srpsku TV publiku ulogom požrtvovane majke Šeherezade u turskoj seriji „Hiljadu i jedna noć". Tokom snimanja serije zaljubila se u kolegu Halita Ergenca (40), a ljubav je krunisana brakom i rođenjem sina Alija. U intervjuu za TV Foks i Press Berguzar priča otvoreno o romansi iz serije koju je nastavila i u stvarnom životu i poručuje da je srećna što se devojke u Srbiji poistovećuju s njom.

- Čula sam da smo gledani u Srbiji, ali nisam znala da seriju ne zovu „Hiljadu i jedna noć", već po mom liku - „Šeherezada"! To je lepo znati. Nažalost, zbog daljine ne osećam popularnost u drugim zemljama, ali bih volela da dođem u Srbiju.

Serija počinje nepristojnom ponudom. Da li je bilo teško da igrate tu ulogu, s obzirom na to da živite u tradicionalnoj sredini?
- Dok smo snimali imala sam 23 godine i prvi izazov sa kojim sam se suočila bio je kako da uđem u lik žene od 30 godina. Nisam bila svesna težine lika.

Otkrijte nam šta će se dogoditi u sledećim epizodama.
- U seriji će se smenjivati dobro i loše, doći će do neočekivanih obrta koje ne možete ni da zamislite!

Imate li sličnosti sa Šeherezadom? Mnogi kažu da izgleda kao da ne glumite, jer prilično uverljivo iskazujete osećanja.
- Možda je uspeh baš u tome što su pomislili da je Šeherezada stvarna. Bilo je divno i izazovno glumiti je tri godine, ali ako bih morala da je uporedim sa sobom, nemamo mnogo zajedničkog. Više se smejem i imam više strpljenja od nje.

Ipak, Šeherezada i vi imate nešto zajedničko - Onura (Halita). Kad ste shvatili da ste stvoreni jedno za drugo?
- Ne mogu da kažem da je to bio trenutak, već proces, i to dug! Poznavali smo se šest godina i dugo mi je bio dobar prijatelj. Na početku smo delili teške trenutke, a na kraju smo shvatili da smo tu uvek jedno uz drugo i da zajednički sve rešavamo. Ali, ni tada nismo mogli da se prepoznamo kao par i da smo stvoreni jedno za drugo. Drago mi je što se sve ovako odigralo jer sad, eto, imamo Alija!

Kako je biti majka?
- Naježila sam se kad ste mi postavili ovo pitanje jer ne mogu da definišem taj osećaj. Iako sam nedavno po prvi put postala majka, osećam veliku, gigantsku ljubav prema Aliju.

S obzirom na to da su vaši roditelji bili glumci, vi ste praktično odrasli na sceni.
- Moji roditelji su bili glumci, ali kada sam se rodila moja majka je prestala da radi i brinula se o meni. Odrastajući u takvom okruženju imala sam uvid u sve dobre i loše strane ovog posla. Iako su roditelji pokušali da me drže podalje od glume, pokazalo se da iver ne pada daleko od klade!

Izjavili ste da su vam roditelji bili autoritativni i da ste prvu ljubavnu vezu imali tek sa 20 godina.
- Bila sam pomalo muškarača i igrala sam odbojku. To je bilo pravo vreme za zaljubljivanje. Verujem da je bolje te stvari raditi sa 20 nego sa 12 godina.

Otac je želeo da studirate menadžment. Kako ste ga ubedili da je gluma vaša ljubav?
- Nije bilo teško ubediti Oca da je gluma moja sudbina. Zajedno smo nestrpljivo iščekivali rezultate prijemnog ispita. Uvek me je podržavao.

Na početku karijere niste koristili pravo prezime. Zbog čega?
- S obzirom na to da sam bila mlada glumica koja tek ulazi u tu priču, moj otac nije želeo da me na neki način zaseni i da to što je poznat utiče na tok moje karijere. Kada je umro, prestala sam da koristim lažno prezime, koje je u stvari moje drugo ime, a to je Gukče. Prvi put sam svoje prezime Korel koristila u filmu „Dolina vukova".

Zanimljivo je da ste odbili ulogu u tom filmu.
- Kada su me pitali za ulogu, moj otac je bio u komi i nije mogao da kaže da li se slaže sa izborom. Nisam želela da prihvatim ulogu, ali mi je majka rekla da moram da odem na audiciju jer bi otac to želeo. Samo minut pošto sam prihvatila, moj otac je umro.

Kako izgleda jedan vaš dan? Kako provodite slobodno vreme?
- S obzirom na to da se pripremam za novu seriju, želim da sve slobodno vreme provedem sa sinom. Ujutru sam iscrpljena, jer me budi njegov plač. Pošto spremam novi projekat, sada sam na dijeti i posvećena sam vežbama. Jedino što mogu da kažem za novu seriju jeste da je glavna junakinja sušta suprotnost Šeherezadi. Naime, glumiću barsku pevačicu! Nadam se da će i ta uloga osvojiti Srbiju.

Još 83 epizode
Otkad je završena „Farma", Foksova serija „Hiljadu i jedna noć" najgledanija je u udarnom terminu od 20 časova u ciljnoj grupi od 18 do 49 godina. Turska hit serija ostvarila je u toku prošle nedelje 29,84 odsto udela u gledanosti, čime se našla na prvoj poziciji ispred svih emisija i serija na ostalim kanalima. Foks večeras emituje 95. epizodu, a ostalo je 83 do kraja serije.







Šeherezada: Doći ću u Srbiju!



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Berguzar-Gokce-Korel-10
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 14 Iul 2010, 10:18 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Balksz1j

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 1gswv7

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 28ckfpj

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Balksz3v
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de iulia1965 Mier 14 Iul 2010, 7:09 pm

Frumos..... Stii cumva si cand incep filmarile ??

Mai e ceva ce nu inteleg...Astia o tot dau inainte ca Berg va juca in serialul ala cu Erkan Petekaia...Am gasit azi ..!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 15 Iul 2010, 8:52 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 17ds   1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Bergf
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de vivi Dum 18 Iul 2010, 5:24 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Vzdgs9
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Dc82c518d81e
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de iulia1965 Dum 18 Iul 2010, 6:24 pm

Imi plac sanii ei... :nh8: Si imi place de ea ca nu si-i etaleaza...Nu ii *scoate la inaintare* cu fiecare ocazie...
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de vivi Mar 20 Iul 2010, 6:24 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 74beb7c6558d
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 83af3a0d37f2
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Aecd3277719a
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 616f97420fd4
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Lun 26 Iul 2010, 5:20 pm

Who and where was seen ?





Bergüzar Korel prepares a new series, the shooting will take place in Izmir. After time spent at the shooting of Kütahya, now, Halit Ergenç went along with his wife to eat. The couple was seen walking hand in hand in the Kanyon. After eating at Sushi & Co., the two bought a toy for their son Ali. It was hard not to see that both eyes are very weak.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 31 Iul 2010, 6:48 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 5611_1213050364566_1177999466_645579_885799_n

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 5611_1213352172111_1177999466_646968_1662860_n

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 31 Iul 2010, 6:52 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Jscacp   1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Axikps
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Joi 05 Aug 2010, 8:10 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 39693_1559946362259_1343294390_1467964_4207426_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 06 Aug 2010, 8:45 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Catssl

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 2bd34d10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 06 Aug 2010, 8:56 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 N6981047967756435338



Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Vin 06 Aug 2010, 9:30 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 06 Aug 2010, 8:57 am

Poze de pe dizifilm facute de inci..Sunt superbe! kiss

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 01491266357

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 01593365266

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 01694023956

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 00121251232

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 00222549398

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 00342308374

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 26240960

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 31048732

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 00546050097

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 00656531931

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 00756725636

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Vin 06 Aug 2010, 2:55 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Berguzar_korel_aglama



Bitmeyen Şarkı Fragman [HQ]



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 10209798729190430191281075732n877OJBm5baHJeXtD0LE



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 07 Aug 2010, 7:20 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Captur17
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de DENISA Sam 07 Aug 2010, 4:19 pm

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 2403732U
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de vivi Dum 08 Aug 2010, 9:07 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 C71b76698a30
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Ffe412e0b0f0
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Ee190c73bead
  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 72ab53c38dd5497b7c9bf3f
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Aug 2010, 12:06 am

Daca vom gasi mai multe informatii despre noul film sa le punem aici

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 58328682
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Aug 2010, 8:51 am

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 2gwi3at  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Ipnywm  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 2q0t8ok  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Kdvgh5
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  1. BERGUZAR KOREL - Pagina 11 Empty Re: 1. BERGUZAR KOREL

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 44 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum