Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

+14
pissycutz
iulia1965
michiper68
mihaela99
rodica
demiruta
lexia
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
windy_day
iulia80
andradamaria
Motzişor
18 participanți

Pagina 1 din 37 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Urmatorul

In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Motzişor Mar 20 Apr 2010, 10:12 pm

ciof marioara a scris:... POT FACE SINGURI UN COR INTREG..DE LAUDATORI SAU DENIGRATORI ,DUPA CUM E CAZUL Smile Smile

Fiţi atente că să nu pierdeţi un nou promo, aici în fragmentul trei apare şi cârd de oi Pierre Cardin!

Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Mier 21 Apr 2010, 11:39 pm, editata de 1 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mar 20 Apr 2010, 10:21 pm

Motzişor a scris:
ciof marioara a scris:... POT FACE SINGURI UN COR INTREG..DE LAUDATORI SAU DENIGRATORI ,DUPA CUM E CAZUL Smile Smile

Fiţi atente că snu pierdeţi un nou promo, aici în fragmentul trei apare şi cârd de oi Pierre Cardin!

Smile Smile Smile
SI COVOARELE..UNDE SUNT COVOARELE..PIERRE CARDIN?
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 10:22 pm

ciof marioara a scris:POT FACE SINGURI UN COR INTREG..DE LAUDATORI SAU DENIGRATORI ,DUPA CUM E CAZUL Smile Smile

Trei lucruri imi doresc de la serialul asta si daca le are raman fan pana la sfarsit: Femeile astea sa descopere ca pot sa se descurce si fara un barbat langa ele , sau pentru barbatul de langa ele;
Cicec sa realizeze ca si Savas are dreptul sa isi traisca propria viata asa cum doreste, sa se trezeasca la realitate si sa isi ia viata in propriile maini pe scurt sa inceteze sa astepte o dragoste care nu va veni - cel putin nu din directia din care VREA ea.
Savas sa nu intre in afaceri cu Moranii!!!!!
Da dar important este ce doreste Bostanel nu????
Iar asta cred ca este 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Smiley-talk012ca a mai facut o scena cu papica Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mar 20 Apr 2010, 10:22 pm

Motzişor a scris:
ciof marioara a scris:... POT FACE SINGURI UN COR INTREG..DE LAUDATORI SAU DENIGRATORI ,DUPA CUM E CAZUL Smile Smile

Fiţi atente că snu pierdeţi un nou promo, aici în fragmentul trei apare şi cârd de oi Pierre Cardin!

Smile Smile Smile
am ratat turma de oi..si calc meu merge asa de greu incat mii frica sa ma intorc sa o caut! stupid
macar behaiu bine? Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 10:28 pm

interesante cadouri îi mai face Yaseminei .


savas came back from van and went to yasemine's
she opened the door in her night gown, they kissed (she stood in a weird way!!)
he brought with him some food and a gift for her like a pin (broche) or something. i believe he told her so this is for her so that she doesnt worry about him
they had breakfast together and discussed her work for the ad for baldars sausage

çiçek went to savas's rooom and sit in his bed and touched his pillow!!!!
she opened the drawer nex to his bed and saw the ring (he bought for yasemine) she was sad and closed it and left the room
she talked later with the maid suna that savas loves another girl!!!

moran visited the baldar company and saw mustafa i think he told him that he shouldnt work carrying the boxe's but at office

bora still lying at sevgi
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mar 20 Apr 2010, 10:37 pm

windy_day a scris:
ciof marioara a scris:POT FACE SINGURI UN COR INTREG..DE LAUDATORI SAU DENIGRATORI ,DUPA CUM E CAZUL Smile Smile

Trei lucruri imi doresc de la serialul asta si daca le are raman fan pana la sfarsit: Femeile astea sa descopere ca pot sa se descurce si fara un barbat langa ele , sau pentru barbatul de langa ele;
Cicec sa realizeze ca si Savas are dreptul sa isi traisca propria viata asa cum doreste, sa se trezeasca la realitate si sa isi ia viata in propriile maini pe scurt sa inceteze sa astepte o dragoste care nu va veni - cel putin nu din directia din care VREA ea.
Savas sa nu intre in afaceri cu Moranii!!!!!
Da dar important este ce doreste Bostanel nu????
Iar asta cred ca este 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Smiley-talk012ca a mai facut o scena cu papica Smile
IMI PLAC SI MIE CONDITIILE TALE,eu cred ca bostanel,ar trebui sa-si faca operatie de micsorare a stomacului.. Smile dar mesele astea cat mai imbelsugate este un alt cliseu al scolii unice regizorale Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 10:38 pm

kiss
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 10:39 pm

DENISA a scris:interesante cadouri îi mai face Yaseminei .


savas came back from van and went to yasemine's
she opened the door in her night gown, they kissed (she stood in a weird way!!)
he brought with him some food and a gift for her like a pin (broche) or something. i believe he told her so this is for her so that she doesnt worry about him
they had breakfast together and discussed her work for the ad for baldars sausage

çiçek went to savas's rooom and sit in his bed and touched his pillow!!!!
she opened the drawer nex to his bed and saw the ring (he bought for yasemine) she was sad and closed it and left the room
she talked later with the maid suna that savas loves another girl!!!

moran visited the baldar company and saw mustafa i think he told him that he shouldnt work carrying the boxe's but at office

bora still lying at sevgi
Savas se intoarce din Van si merge direct acasa la Yasemin. Ea ii deschide in pijama si se saruta (ea sta intr-o pozitie ciudata - asa este poate fiindca este foarte "inalta") . Savas a adus mancare (cred ca o mancare traditionala din Van sau asa ceva) si o brosa sau cam asa ceva (fata care face rezumatul crede ca Savas ii spune ca i-a adus darurile pentru ca si-a facut griji pentru el sau cam asa ceva). Iau micul dejun si discuta despre clipul publicitar pentru carnatii facuti de compania Baldar.
Cicec vine in camera lui Savas se aseaza pe pat si mangaie perna. Deschide sertarul noptierei si gaseste inelul pe care Savas l-a luat pentru Yaso. Se intristeaza, pune inelul la loc si pleaca. Mai tarziu vorbeste cu fata in casa si ii spune ca savas iubeste o alta femeie.
Moran vine la Compania Baldar si il vede pe Mustafa (crede ca ii spune lui Mustafa ca ar putea lucra la transportul de pachete dar din birou.
Bora o minte in continuare pe Sevgi.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mar 20 Apr 2010, 10:40 pm

fetelor...astia 2 se iubesc sau ce fac? astept si eu o ventuza ca lumea..si raman cu ochii in spatele monitorului..serios acuma..in afara de privirea lui..nu simt nici o vibratie! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 10:46 pm


ARZU


Nazan has got her driving licence she met Çiçek and the abandoned her there and went to see bora. she told çiçek to go to Sava's company.. Yasemin came to Savas's company showed them the advert and nadya and savaþ liked it. but Nadya is acting weird as if she is jealous uf Yasemin.
Çiçek saw savaþ an yasemin nose to nose and she left without making any noise. Bora had the lady from the bank in his house. and again Nazan wants to help Bora with money.

Savaþ is having dinner with Yasemin and Leyla has sent a lot of greens and vegetables to eat.. so savaþ calls and thanks her.
Nadya goes to Cems bar. (why the hell for?) she says she came to see Cem and she tells him she misses him. and he hugs her and tells he misses her too. Nadya has taken out all her jewellry and she is probably going to sell them to help Bora.

Sahnur has found someone for Nazan. a married and divorced man. and Fidan is showing the mipture to Nazan.
sahnur calls savas and he presses no and turns off the sound.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 10:49 pm

iulia80 a scris:fetelor...astia 2 se iubesc sau ce fac? astept si eu o ventuza ca lumea..si raman cu ochii in spatele monitorului..serios acuma..in afara de privirea lui..nu simt nici o vibratie! Smile

Iulia, ti-am explicat ca saracul Savas este traumatizat ca l-a umplut aia de bube (l-a pupat s-a umplut de bube la gura, si-a sprijinit capul de parul ei s-a umplut de bube pe falcute, pana si pe frunte i-au aparut bube asa ca si chestia cu lipitul fruntilor o lasa asa mai rarut). Doar nu vrei sa moara baiatu' ca cine stie ce contin medicamentele alea cu care se da ca sa isi salveze parul (ca ii cade din cauza stresului ca nu mai sunt pahare - pline bineinteles). Si n-ai vazut ca a slabit Nurgula 8 kile mancand verdeata, oarataniile si hrana pentru pesti Smile , pai tu ce crezi ca daca i-o mirosi lui Yaso gura de la hrana pentru pesti, se fereste si Savas saracu'cat poate
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 10:59 pm

ARZU

Nazan si-a luat permisul de conducere si se intalneste cu Cicek, pe care o lasa insa la locul unde s-au intalnit si se duce sa il vada pe Bora. Ii spune Cicecai sa mearga la comoania lui Savas. Yasemin vine la Savas la companie sa le arate spotul publicitar iar lui Savas si Nadyei le place, dar Nadya se poarta ciudat, de parca este geloasa pe Yasemin.
Cicec ii vede pe Savas si Yasoemin cu fetele lipite si pleaca fara sa faca un sunet. La Bora a venit prezentanta bancii si din nou Nazan vrea sa il ajute pe Bora cu bani.
Savas ia cina cu Yasemin si Leyla a trimis o multime de verdeturi si vegetale asa ca Savas o suna si ii multumeste. Nadya merge la barul lui Cem (pentru ce naiba) spune ca a venit sa il vada pe Cem si ii spune ca ii este dor de el, iar el o imbratiseaza si ii spune ca si lui i-a fost dor de ea. Nazan si-a scos toate bijuteriile si probabil le va vinde ca sa il ajute pe Bora

Sahnur a gasit pe cineva pentru nazan, un barbat care a mai fost casatorit si a divortat, iar Fidan ii arata o poza a acestuia lui Nazan. Sahnur il suna pe Savas iar el apasa pe NU si inchide telefonul.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 11:05 pm

sad


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 20 Apr 2010, 11:16 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 11:10 pm

Savas deschide telefonul mobil si Sahnur spune ca este 12 noaptea si Cicek nu s-a intors. Cu asta se termina.
In promo Sahnur ii spune ca Cicec este insragostita de el si poate a facut ceva (cred ca se refera la sinucidere)
Savas spune ca poate AM si-a rapit propria fiica. Si Savas o aduce pe yasemin acasa la el iar Yasemin ii saruta mana Sahnurei cu respectul cuvenit.

Oau cum naiba de il fac asa "nesimtit" pe Savas peste noapte. Ca lui ii era frica sa nu o raneasca pe Cici ca ii spune de divort si acum nu ii pasa ca a disparut.
Ei sa vedeti voi de nu isi face Cici viata super si se intoarce si ii calca pe toti in picioare (deci tot trece cu masina peste Savas Smile )

Cred ca astia se grabesc fiindca uite se termina aprilie si ei mai au 1 luna 1/2 de filmari (deci cam 6 episoade) , ca mai tarziu de prima decada a lui iunie nu prea merge niciun serial. Si incep sa le puna pe toate de-a valma - de unde trag concluzia ca nu va fi sezonul 2, ca au scos-o pe Cici din peisaj si au dus-o pe Yaso la 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) 885862 asa ca se precipita lucrurile kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 11:15 pm

Yasemina vine acasă la soacră???

la cine se răţoieşte Eşref???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 11:18 pm

DENISA a scris:Yasemina vine acasă la soacră???

la cine se răţoieşte Eşref???

Cred ca il ia de piept pe ala de trebuia sa aiba grija de Cici, ca ii dadusera garda de corp si sofer. (parca este acelasi tip pe care il dadusera afara din cauza pozelor?).

Eu asa cred ca este garda de corp fiindca aia dispare. Pai cine stie ce se intampla de isi permite Savas sa vina cu Yasomica la 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) 885862. Te pomenesti ca ii da Floricica divortul rapid si fuge in lume. Ca daca murea Cici sau i se intampla ceva rau nu ii mai ardea lui savasel de prezentat viitoarea sotie. Te pomeni ca divorteaza de el si pe urma il impusca. Daca impuscatul nu o fi fost traducerea cu goagle pentru filmari.


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Mar 20 Apr 2010, 11:24 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 11:19 pm

windy_day a scris:
DENISA a scris:Yasemina vine acasă la soacră???

la cine se răţoieşte Eşref???

Cred ca il ia de piept pe ala de trebuia sa aiba grija de Cici, ca ii dadusera garda de corp si sofer. (parca este acelasi tip pe care il dadusera afara din cauza pozelor?)


nu se vede prea clar , nu-mi dau seama cine e, mă mir că vine Yasemin la Baldar acasă, Çiçek unde se teleportează???
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mar 20 Apr 2010, 11:21 pm

vai de mine fetelor..m-a tehuit de tot calc..a mers asa de greu..incat imi vine imi dau cu ceva de cap..
am ratat vreo 2 parti pt ca eu l-am urmarit pe fulldiziatvci.s dar vad ca acolo tare greu au postat azi
am apucat sa vad ce a postat denisa ultima parte plus promo la ce va fi..deci draga windy:NESIMTIREA ESTE O CALITATE CARE SE INVATA!
se pare ca a invatat-o si savas! stupid
DENISA a scris:nu se vede prea clar , nu-mi dau seama cine e, mă mir că vine Yasemin la Baldar acasă, Çiçek unde se teleportează???
este in depresie..se recupereaza! sad
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de vali1cluj Mar 20 Apr 2010, 11:24 pm

iulia80 a scris:vai de mine fetelor..m-a tehuit de tot calc..a mers asa de greu..incat imi vine imi dau cu ceva de cap..
am ratat vreo 2 parti pt ca eu l-am urmarit pe fulldiziatvci.s dar vad ca acolo tare greu au postat azi
am apucat sa vad ce a postat denisa ultima parte plus promo la ce va fi..deci draga windy:NESIMTIREA ESTE O CALITATE CARE SE INVATA!
se pare ca a invatat-o si savas! stupid

eu n-am reusit sa vad mare lucru. la mine se bloca si YT, asa ca am lasat-o balta. o sa vad ep. maine.
va pup, noapte buna 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) 37853
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mar 20 Apr 2010, 11:26 pm

[quote="iulia80"]vai de mine fetelor..m-a tehuit de tot calc..a mers asa de greu..incat imi vine imi dau cu ceva de cap..
am ratat vreo 2 parti pt ca eu l-am urmarit pe fulldiziatvci.s dar vad ca acolo tare greu au postat azi
am apucat sa vad ce a postat denisa ultima parte plus promo la ce va fi..deci draga windy:NESIMTIREA ESTE O CALITATE CARE SE INVATA!
se pare ca a invatat-o si savas! stupid

Vazand promo-ul inclin sa cred ca Cici nu pateste nimic, o cauta toti disperati si cred ca pana la urma este vie si nevatamata. Da' cine stie ce ii vine in minte lui Bostanel cel cu mintea dor la pilaf.
Noapte buna Vali.
Cred ca plec si eu la culcare, insa maine nu ma las si trag un coment. Ca acum vad ca v-a ucis net-ul avantul 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Smiley-sleep025 si nu am ajutor la pocnit bostanei.


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Mar 20 Apr 2010, 11:33 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 11:27 pm

vali1cluj a scris:

eu n-am reusit sa vad mare lucru. la mine se bloca si YT, asa ca am lasat-o balta. o sa vad ep. maine.
va pup, noapte buna





nu o înţeleg pe Nadya ce vrea ...[/color]
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mar 20 Apr 2010, 11:34 pm

fetelor eu ies..pt ca mai am ceva de cetit,maine dimineata am desteptarea la 5 jumatate ..asa ca voi avea o zi lunga..cada nu o fi ea..sigur imi va parea mie..
noapte buna fetelor si somn usor cu vise cat mai placute...
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) 517793..ne auzim maine..
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 11:35 pm

iulia80 a scris:fetelor eu ies..pt ca mai am ceva de cetit,maine dimineata am desteptarea la 5 jumatate ..asa ca voi avea o zi lunga..cada nu o fi ea..sigur imi va parea mie..
noapte buna fetelor si somn usor cu vise cat mai placute...
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) 517793..ne auzim maine..

Noapte bună !!!!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mar 20 Apr 2010, 11:36 pm

windy_day a scris:Savas deschide telefonul mobil si Sahnur spune ca este 12 noaptea si Cicek nu s-a intors. Cu asta se termina.
In promo Sahnur ii spune ca Cicec este insragostita de el si poate a facut ceva (cred ca se refera la sinucidere)
Savas spune ca poate AM si-a rapit propria fiica. Si Savas o aduce pe yasemin acasa la el iar Yasemin ii saruta mana Sahnurei cu respectul cuvenit.

Oau cum naiba de il fac asa "nesimtit" pe Savas peste noapte. Ca lui ii era frica sa nu o raneasca pe Cici ca ii spune de divort si acum nu ii pasa ca a disparut.
Ei sa vedeti voi de nu isi face Cici viata super si se intoarce si ii calca pe toti in picioare (deci tot trece cu masina peste Savas Smile )

Cred ca astia se grabesc fiindca uite se termina aprilie si ei mai au 1 luna 1/2 de filmari (deci cam 6 episoade) , ca mai tarziu de prima decada a lui iunie nu prea merge niciun serial. Si incep sa le puna pe toate de-a valma - de unde trag concluzia ca nu va fi sezonul 2, ca au scos-o pe Cici din peisaj si au dus-o pe Yaso la 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) 885862 asa ca se precipita lucrurile kiss
eu ma indoiesc ca nu va fi sezonul 2 dar vom vedea ,dupa parerea mea inca nu le-au incurcat suficient,si apoi mai au de pus in aplicare o suma de clisee Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mar 20 Apr 2010, 11:37 pm

În ep din seara aceasta nu a fost nik interesant . Au bătut apa în piuă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 37 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum