Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
GUMUS-NOOR
michiper68
lica54
vivi
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Dec 2011, 1:40 pm

chiar sunt curioasa cu ce vor umple epis de joia viit...Ker si Gulli la padure....iar restul ce vor face? Abla , rahmi si mukk la rest, Kadir cu Omer dupa probe ....daca le pui cap la coada iar iese un episod de umplutura

offf turcii astia ,sper ca nu ne vor arata impacarea dintre Asu si soacra-sa sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Dec 2011, 1:43 pm

michiper68 a scris:


eu m-am uitat cu atentie aseara. langa semineu e loc mult. doar un scaun am vazut. nu e canapea. nici nu era logic sa fie canapeaua langa semineu dar chiar e spatiul foarte mult acolo. poate o blana de leopard ca eu asa cred ca se citesc poeziile. pe blana.

michi..te-ai molipsit de la Vic...
pai nu ai vzt in ASk unde-i citea Savas poeziile Yaseminei ? la masa la barul lui Cem
de aici tragem concluzia ca TURCII NU STIU DE BLANA ..de ce ...ca nu au leoparzi Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 1:47 pm

michiper68 a scris:... poate o blana de leopard ca eu asa cred ca se citesc poeziile. pe blana.
Smile Smile Smile Smile
Eu am inteles ca stau jos cand se pupa . Deci ...se intampla totul pe un scaun ????? Greu de crezut asta . Probabil ca ai dreptate si vor sta pe o blana de ceva . Oricum tare imi este ca va fi de tot rasul . Pentru ca nu mi-o mai pot imagina pe Gullie ( ca cica ea face pasul spre el ) sa poata sa-l pupe pe Kerim ...dupa ce fata avea la finalul episodului de ieri . stupid stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 1:48 pm

dubaisport a scris:

michi..te-ai molipsit de la Vic...
pai nu ai vzt in ASk unde-i citea Savas poeziile Yaseminei ? la masa la barul lui Cem
de aici tragem concluzia ca TURCII NU STIU DE BLANA ..de ce ...ca nu au leoparzi Smile Smile Smile

da. ei asha citesc poeziile. cu un rachiu. nu stiu ce specii de leopard au dar blana stiam sigur ca nu au. leopardele din turcia,. se rad pt igiena.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 1:51 pm

dubaisport a scris:... TURCII NU STIU DE BLANA ..de ce ...ca nu au leoparzi Smile Smile Smile
Atunci se pupa stand pe scaun ...Wawwwww ...mi-i si imaginez . Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Kerim spune :-Hai Gullio stai la mine-n brate . Ca vad ca astia bani de mobila nu au avut !!
- Dar Kerime ...stii ca sunt sfioasa ?!?
-Lasa sfiosenia ...si hai . Ca vad ca primim numai dislikes-uri de cateva episode .
stupid stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 1:52 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile
Eu am inteles ca stau jos cand se pupa . Deci ...se intampla totul pe un scaun ????? Greu de crezut asta . Probabil ca ai dreptate si vor sta pe o blana de ceva . Oricum tare imi este ca va fi de tot rasul . Pentru ca nu mi-o mai pot imagina pe Gullie ( ca cica ea face pasul spre el ) sa poata sa-l pupe pe Kerim ...dupa ce fata avea la finalul episodului de ieri . stupid stupid stupid stupid


eu vad in felul urmator. fatmagul citeste poezia, pe jos pe o perna pusa pe un presh , cum stau ei la masa in mediul rural. si ca sa-i iasa rima bine se apleaca intamplator si il atinge ACCIDENTAL pe kerim , care statea langa ea ca nu au presuri mari. si kerim va interpreta gresit . si noi ne vom smulge parul din cap. pt ca daca mana aia aruncata peste mana lui kerim la cinematograf a fost ceva emotionant , acest pseudosarut va fi stangaci. eu nu am simtit nimic. am macat fistic crud tot episodul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Dec 2011, 1:55 pm

cum gulli va fi cea care va face prima pasul spre sarut ? cheers cheers cheers
nu mai e timida ?
dar daca Ker intelege altceva din gestul ei ?ce face atunci ? iar il ia la bataie ?
te-oi pomeni ca pleaca de acolo Gulli study study study
sa vezi ce shoc va avea Mukk , poate naste prematur Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 1:55 pm

victorelalove a scris:
Atunci se pupa stand pe scaun ...Wawwwww ...mi-i si imaginez . Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Kerim spune :-Hai Gullio stai la mine-n brate . Ca vad ca astia bani de mobila nu au avut !!
- Dar Kerime ...stii ca sunt sfioasa ?!?
-Lasa sfiosenia ...si hai . Ca vad ca primim numai dislikes-uri de cateva episode .
stupid stupid stupid stupid

aha ii zice. sa stea in poala lui ca s-a saturat sa taie lemne, a obosit toporul. si stau claie peste gramada. poate avem noroc si vedem botosii sexi ai fatmagulei. cred ca e molipsitor ca in casa aia si mukko sta pe langa ushi si asculta. acum a inceput si fatmagul. si i-au filmat picioarele. tehnic se spune: i-au bagat picioarele in cadru ala fatmagulei. ei isi tot baga picioarele in serialul asta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 1:57 pm

michiper68 a scris:... si ca sa-i iasa rima bine se apleaca intamplator si il atinge ACCIDENTAL pe kerim , care statea langa ea ca nu au presuri mari. si kerim va interpreta gresit . si noi ne vom smulge parul din cap.
Dar ce rima Michi ??? Ce rima poate sa duca la un asemenea accident ? Dao'n colo de rima ... Eu cred ca de fapt Gullia ii va spune lui Kerim ca si-a cumparat un nou balsam de buze...dar ca l-a uitat acasa . I se pare ca baiatul ar avea nevoie de ceva hidratant , mai ales ca sunt in zona de tundra . Si astfel ii spune ca este destul de draguta sa-i dea si lui putin strugurel . Si-si ating buzele .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Dec 2011, 1:58 pm

michiper68 a scris:


eu vad in felul urmator. fatmagul citeste poezia, pe jos pe o perna pusa pe un presh , cum stau ei la masa in mediul rural. si ca sa-i iasa rima bine se apleaca intamplator si il atinge ACCIDENTAL pe kerim , care statea langa ea ca nu au presuri mari. si kerim va interpreta gresit . si noi ne vom smulge parul din cap. pt ca daca mana aia aruncata peste mana lui kerim la cinematograf a fost ceva emotionant , acest pseudosarut va fi stangaci. eu nu am simtit nimic. am macat fistic crud tot episodul.

dar sarac a devenit bugetul lor daca nici presuri nu au pe jos

sincer...a fost de tot rasul mana pusa la cinema....s-a speriat pana si kerim de gestul Gull
dar Michi ,s-ar putea sa ai dreptate si eu merg pe un sarut furat accidental , dar vorba lu' Vic macar cateva " te iubesc " sa-si mai spuna
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:02 pm

sa stiti ca a aparut sumarul dar e netradus. si niste indicii traduse ci goagalu. le-as posta. si sumarul de ... netradus. ca nu mai pot de curiozitate.


That's me using google maybe Pamuk can give us better stupid
Fgül and Kerim alone far away the first time. They are both very glad but also nervous.
Fgül and Kerim get unexpected (nice) surprise visitors.
On the other hand Yadigar who could not stand in the face of what she heard will make a move.
However, this move back by the ragged yasaranlar.
Mukadess gives the media more of a material.
This hurts and burns Asu the most.
Mustafa who want to help have a surprise name.
This is a major trump card into the hands of Mustafa the face will help Yasaranlar (not sure) :thinking about:

A romantic night like poetry waits for Fg and Kerim



53. Bölüm Özeti

Fatmagül ve Kerim, ortalık sakinleşene kadar Fahrettin'in evinde kalmaya başlar. Tüm sorunların uzağında, bu evin huzuru ve enerjisi Fatmagül ve Kerim'in özlemini çektiği bir ortam sağlar.

Reşat Yaşaran medyanın gücünü Fatmagüle karşı kullanmaya başladıktan sonra iyice cesaretlenir ve Mustafayı da daha fazla sıkıştırmaya başlar. , Mustafa köşeye sıkıştıkça çıkış yolu aramaktadır. O'nu bu esaretten kurtaracak kişi kendi ayağıyla karşısına çıkar.

Selim ve Erdoğan hakkındaki iddiaların doğru olduğunu öğrendiği günden beri, emektar Yadigar'ın Yaşaranlar'a tavrı da değişir. Yadigar'daki bu değişim Yaşaranların dikkatinden kaçmazken, Kadir Fatmagül'ün davasında düğümü çözecek önemli bir şahidi kazanmak üzeredir.

Geçici bir süreliğine de olsa, Fatmagül ve Kerim'in ilk kez kendilerine ait iki kişilik bir dünyaları olur. Baş başa geçirdikleri zamanın keyfini çıkarmaya çalışsalar da, Fatmagül'ün bazı korkuları hala tazedir. Kerim'i kırdığını düşünen Fatmagül, Kerim'e güzel bir sürpriz hazırlar. Fatmagül'ün sürpriziyle başlayan akşam, unutulmaz bir anla noktalanacaktır.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 2:04 pm

dubaisport a scris:.... si eu merg pe un sarut furat accidental
Cred ca si-o fura Kerim . Ce accidente le mai trebuie lor ?
Poate ca ni'i arata dintr-un unghi in care ne dau impresia de sarut . Dar de fapt Gullia fluiera si Kerim vorbeste la telefon . Isi spun noapte buna ... si gata . Ce atata amore ? stupid stupid stupid Isi bat joc de un serial care putea fi atat de frumos .
Cred ca a fost o intamplare sozonul 1 .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 2:08 pm

michiper68 a scris:sa stiti ca a aparut sumarul dar e netradus. si niste indicii traduse ci goagalu. le-as posta. si sumarul de ... netradus. ca nu mai pot de curiozitate.

Multumim Michi !!
Pare un episod la fel de prost . stupid stupid stupid
Ca ne spune de noaptea cu poezie ... Cat sa tina si asta ? 10 minute -maxim . In rest apa de ploaie ca de fiecare data . Pana acum le-a mers cu indiciile astea despre ca vom vedea ce nu am mai vazut ... ca fani tot asteapta dragostea . Dar nu cred ca va mai tine mult .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:16 pm

victorelalove a scris:
Dar ce rima Michi ??? Ce rima poate sa duca la un asemenea accident ? Dao'n colo de rima ... Eu cred ca de fapt Gullia ii va spune lui Kerim ca si-a cumparat un nou balsam de buze...dar ca l-a uitat acasa . I se pare ca baiatul ar avea nevoie de ceva hidratant , mai ales ca sunt in zona de tundra . Si astfel ii spune ca este destul de draguta sa-i dea si lui putin strugurel . Si-si ating buzele .


pai cu cata vaselina si-a uns kerim degetele acolo cand suda si imbina surubul cu piulitza sigur mai are un rest sa-i hidrateze ei buzele. cred ca e o tehnica la recitat e ca la cititul la microfon. trebuie sa stea intr-o anumita pozitie, sa iasa aerul , sa intoneze, sa spuna din piept nu din gat...e complicat si cu poeziile. plus ca langa foc e areul viciat si nu se oxigeneaza.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Dec 2011, 2:21 pm

daca nici acum nu-i astupa cineva gura lui Mukk ,eu nu stiu ce ar trebui s afaca sau sa mai zica femeia asta ca sa si-o ia 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754
iar face declaratii presei, de data asta o baga si pe asu

sunt curioasa ce as gaseste mustafa contra Yasaranilor

ati inteles fetelor , da ? ..la cabana porumbeii vor fi tensionati ..abia spre seara se spun poeziile stupid stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 2:22 pm

michiper68 a scris:... plus ca langa foc e areul viciat si nu se oxigeneaza.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Astia nici nu or sa-si aminteasca ca s-au pupat . Poate nu or sa-si mai aminteasca nici ca s-au casatorit .Este greu si cu "cetitul" asta de poezie . Macar daca citea Kerim ca el are voce armonioasa ... Dar s-au gandit bine , Gullia are vocea mai pitigaiata ...si il tine treaz pe Kerim . Poate ii citeste vreun volum de cateva sute de pagini ...de retraim "1001 Nopti" . Dupa aceea se pupa ... iar ne grabim ? De ce sa nu ne impotmolim in absurditati ? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754
Eu ma intreb : nu or fi obosit ? Mereu si mereu si mereu ... exact acelasi scenariu lipsit de substanta . Cred ca-i lasa fara vlaga . Pe mine una ma oboseste sa-i urmaresc ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Dec 2011, 2:26 pm

fetelor ma duc sa-mi iau pranzul ,mi s-a facut foame , ne recitim mai incolo

kiss kiss 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:27 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Astia nici nu or sa-si aminteasca ca s-au pupat . Poate nu or sa-si mai aminteasca nici ca s-au casatorit .Este greu si cu "cetitul" asta de poezie . Macar daca citea Kerim ca el are voce armonioasa ... Dar s-au gandit bine , Gullia are vocea mai pitigaiata ...si il tine treaz pe Kerim . Poate ii citeste vreun volum de cateva sute de pagini ...de retraim "1001 Nopti" . Dupa aceea se pupa ... iar ne grabim ? De ce sa nu ne impotmolim in absurditati ? 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754
Eu ma intreb : nu or fi obosit ? Mereu si mereu si mereu ... exact acelasi scenariu lipsit de substanta . Cred ca-i lasa fara vlaga . Pe mine una ma oboseste sa-i urmaresc ...

sa sti ca nu aveau decat 2 posibilitati pt sezonul 2. sa-l faca prost sau sa-l faca sa fie catastrofal. la ezel sezonul 2 -dupa ce a intrat vipa- a devenit catastrofal. la fatmagul suntem norocoase. au devenit penibili toti, au bagat doctori , i-au machiat pe toti ca-n filmele cu zombie. dar , tot e bine, putea sa fie si mai rau si ay yapim are performante in catastrofarea serialelor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:27 pm

dubaisport a scris:fetelor ma duc sa-mi iau pranzul ,mi s-a facut foame , ne recitim mai incolo

kiss kiss 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656

pofta buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 2:29 pm

dubaisport a scris:

ati inteles fetelor , da ? ..la cabana porumbeii vor fi tensionati ..abia spre seara se spun poeziile stupid stupid stupid
Inteleseram . Normal ca sunt emotionati si tensionati de cred ca atrag tot metalul din casa ... Dar pe seara de ce se detensioneaza ? Scoate Kerim vreo sticla de tarie ? Desi eu as prefera sa scoata altceva ... Smile Si apoi cand se mai destind putin si incepe "ora de limba si literatura turca" Gullia gaseste o poezie de raman si peretii socati , de Kerim ce sa mai spunem ... Si totul duce la un sarut . Este greu ... nu au unde sa stea . Se vor gandi mai mult la faptul ca-i dor picioarele si nu este deloc o pozitie buna . Asa ca poate se duc in pat . Fiecare in alt pat ... bineinteles . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:29 pm

Episode 53 summary

FG and Kerim far away from everyone alone and happy.However Fg little uncomfortable ...but she happy...
FG and Kerim will have suprise visitor but they will be very happy about it....Yadigar is very disturbed what she heard ...she will make a move but Yasaranlar will blow back this one too...Mukaddes will talk to media again this time whatever she will say will hurt Asu .....Suprise person will ask Mustafa`s help.This help will change and give Mustafa ammunition against to Yasaranlar .This will change to power between Yasaranlar and Mustafa again

FG will start thinking she hurting Kerim is feeling...She will arrange romantic evening for him...they will be heading to poem like romantic evening......
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:33 pm

acum am priceput. ce m-a luminat sumarul asta!!! deci fatmagul va avea mustrari de constiinta si va aranja o seara romantica. de aceea face cerc literar in forma de dreptunghi. aaaa. si atingerea de buze e tot ca o mustra constiinta? ce convenabil. dar si constiinta ei nu o mustra prea tare , inca, ca nu vor face si altceva.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 2:33 pm

michiper68 a scris:

...sa sti ca nu aveau decat 2 posibilitati pt sezonul 2. sa-l faca prost sau sa-l faca sa fie catastrofal.
Si nu puteai sa ne avertizezi si pe noi ?
Eu nu cred ca sunt catastrafali actorii ... scenariul este unul incalcit rau . Le schimba starea de spirit de la o scena la alta si bineinteles ca ajung sa para varza .
Dar mie mi-a placut cu a jucat tata cu Kerim la aeroport . A fost o scena emotionanta ... dar a fost singura .
Eu nu am mai fost surprinsa de serialul asta de la scena din masina cu atingerea mainilor . sad sad sad sad

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 Dubai !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 02 Dec 2011, 2:38 pm

victorelalove a scris:
Si nu puteai sa ne avertizezi si pe noi ?
Eu nu cred ca sunt catastrafali actorii ... scenariul este unul incalcit rau . Le schimba starea de spirit de la o scena la alta si bineinteles ca ajung sa para varza .
Dar mie mi-a placut cu a jucat tata cu Kerim la aeroport . A fost o scena emotionanta ... dar a fost singura .
Eu nu am mai fost surprinsa de serialul asta de la scena din masina cu atingerea mainilor . sad sad sad sad

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 Dubai !!


actorii sunt geniali, in continuare. rahmi ma uimeste de fiecare data. aseara cand a fugit pe scari la cinematograf parea chiar de pe alta planeta, nevinovat si mukko - ea trebuia sa-l ia in serios pe rahmi care e dus cu pluta. singurul care a parut plictisit si oarecum a reactionat la un scenariu de cascadorii rasului a fost musa uzunlar-resat yasaran. in rest, actorilor nu li se poate reprosa nimic, joaca excelent pe o partitura grethoasa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Dec 2011, 2:44 pm

michiper68 a scris:....deci fatmagul va avea mustrari de constiinta si va aranja o seara romantica.
Deci stricara si primul sarut . sad sad sad Serialul asta nu mai trateaza nimic cum trebuie , nici procesul , nici vindecarea , nici supravietuirea , nici iubirea , nici idee de iubire , nici relatiile , nici cum ar trebui sa fie o relatie , nici cum trebuie sa se recupereze o victima ... nici nimic . Da impresia ca o victima va fi mereu o aiurita si o nedumerita . Nu stie ce vrea ... si nici nu va sti ce vrea .
Ca se amagesc scenaristele si producatorii ca totul "merge" in timp real ...este o minciuna . Daca lor li se pare uman ca astazi sa spui "Te iubesc" si apoi uiti si te comporti ca si cu un strain nu stiu ce povesti de dragoste au trait ei . Inteleg ca cica Gullia este o victima ... si daca fuge mereu de barbatul pe care cica il iubeste ...asta face ca povestea sa para reala ? Si daca sta ca o speriata in mijlocul camerei urmeaza o noapte romantica ? Mustrari de constiinta ???? Sa-i spuna si lui Kerim ...poate se razgandeste in actiunea de pupacire .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

11.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 11. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum