Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
vivi
pufy2010
Nicky
GUMUS-NOOR
axxa246
dubaisport
lica54
michiper68
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 31 din 41 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Urmatorul

In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:35 pm

dubaisport a scris:buna ziua tuturor !

mare dezbatere-mare..e sau nu Engin in acea poza ?
fetelor eu zic ca El e..ce mai tura -vura .

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Dubai !!
Bine mai ...hai ca el este . Asa ramane . Smile Smile Smile
A fost si el prin zona si ce sa vezi : o vede pe tipa ...si se saluta . Ca o fi ajuns in patul lui , ca o fi ajuns in patul ei , ca nu or fi ajuns in niciun pat ...numai ei stiu . kiss Smile

Si eu as vrea sa-i traga Kerimul o scatoalca Mukkai ...asa ...cadou de an nou !! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 3:35 pm

dubaisport a scris:buna ziua tuturor !

mare dezbatere-mare..e sau nu Engin in acea poza ?
fetelor eu zic ca El e..ce mai tura -vura .a recunoscut ca sunt cunostinte vechi....au plecat impreuna dar cine stie daca a si ajuns tipa in patul lui ..eu nu cred ca s-a coborat la asa ceva Engin,ce naiba nu gasea si el o fata mai potolita ,tocmai pocnitoarea asta sa-i aprinda beculetele ? stupid stupid stupid

in poza din serial kerim pare a vrea sa-i traga una lui Mukk slap slap ..il opreste Abla....ce scena frumoasa ar fi fost 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 248946 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 248946


zici ca e fugit de acasa. dupa cate poze alaturi de barbati are engin chiar era cazul sa se mai duca si la femei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 28 Dec 2011, 3:36 pm

Buna ziua ,
vad ca sunteti suparate din cauza lui Keremel.... sad sad sad
Am ajuns la concluzia ca acesti actori nu citesc niciodata ce scriu fanii lor stupid stupid stupid noi vrem ceva ei cu totul altceva ; ex. acum sa inteleg ca Engin a ales o "super fata " :moe:
.................

sa va inveselesc putin,
:moe:
Un tânăr medic ajunge într-o mică localitate pentru a-l înlocui pe un confrate ce urma să se pensioneze.
Plin de bunăvoinţă, medicul mai în vârstă îi propune celui tânăr să-l însoţească în ultimele sale vizite, pentru a se familiariza cu viitorii pacienţi.
La prima casă, femeia care locuia acolo li s-a plâns că are greţuri şi se simte balonată. Fără să stea pe gânduri, medicul cel vârstnic i-a spus:
- Dumneata ai mâncat prea multe fructe. Ia tableta asta şi te vei simţi imediat mai bine".
După ce au părăsit respectiva locuinţă, tânărul se minunează:
- Domnule doctor, cum aţi reuşit s-o diagnosticaţi atât de repede şi fără s-o consultaţi?!
- Nici nu trebuia, răspunse vârstnicul. După cum ai observat, am scăpat stetoscopul şi, când m-am aplecat după el, am văzut în găleata de gunoi o grămadă de coji de banană. Am fost sigur că din pricina asta se simţea rău femeia.
- Oau! Extraordinar! Permiteţi să încerc şi eu trucul ăsta la următoarea casă?
Zis şi făcut. Aici, femeia care i-a întâmpinat părea cam nesigură pe ea şi a început să li se plângă de faptul că au părăsit-o puterile şi se simte foarte extenuată.
- Munciţi prea mult în folosul bisericii. Răriţi activităţile parohiale şi veţi fi din nou în formă, i-a recomandat tânărul medic.
- Colega, cred că diagnosticul dumitale este corect. Cum ai ajuns la el? îl întreabă medicul vârstnic pe cel tânăr, după ce au părăsit casa.
- Ei bine, după cum aţi văzut, am scăpat şi eu stetoscopul pe duşumea şi, când m-am aplecat să-l ridic, am dat cu ochii de părintele paroh, care se afla sub pat.

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:37 pm

michiper68 a scris:indicii 57


Fatmagül will be comforting Kerim now on..Fatmagul will be taking to first step torch to Kerim...You will regret if you miss episode 57


57 e ala de saptamana viitoare.

eu deja regret . si daca-l vad tot o sa regret.
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Michi !! Smile Smile Smile
Deci va fi ...o nebunie .
Dar cat de mare va fi pasul Gulliei ? De urias ? De pitic ? De furnica ? Ca la "Regina , regina ...cati pasi imi dai ?" Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Gumus !! Eu nu sunt suparata pe Enginu' . Poate fi cu cine vrea el ...fericit sa fie si sunt si eu !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 3:39 pm

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 DENISA , MICHI , VIC , GUMUS !

deja stim poveste ..nu rata epis viitor ca nici nu stii ce pierzi..mai avem si noi un exemplar in Romanica noastra care ne spune asa ceva zilnic.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 3:40 pm

victorelalove a scris:
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Michi !! Smile Smile Smile
Deci va fi ...o nebunie .
Dar cat de mare va fi pasul Gulliei ? De urias ? De pitic ? De furnica ? Ca la "Regina , regina ...cati pasi imi dai ?" Smile


acelasi lucru ma intrebam si eu ..de care pasi ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 3:42 pm

michiper68 a scris:


zici ca e fugit de acasa. dupa cate poze alaturi de barbati are engin chiar era cazul sa se mai duca si la femei.

michi ..inseamna ca au material suficient pentru a ne da saptamanal serialul, sper sanu fie pauza aceea de o saptamana
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 3:44 pm

dubaisport a scris:

acelasi lucru ma intrebam si eu ..de care pasi ?

aflam peste o saptamana sau 2 cand vor da episodul. acum filmeaza pasii. pasii profetului. deci gelozia+ deteriorarea rochiei de mireasa care constituia un semn al viitorului impreuna o vor face pe fatmagul sa faca pasi. dar noi o sa regretam. asta e concluzia.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:45 pm

michiper68 a scris:

zici ca e fugit de acasa. dupa cate poze alaturi de barbati are engin chiar era cazul sa se mai duca si la femei.

Eu tot nu cred ce este el . Nu l-am vazut niciodata cu blugi asa de largi . Si nici nu pare el ca statura .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Mier 28 Dec 2011, 3:46 pm

victorelalove a scris:
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Michi !! Smile Smile Smile
Deci va fi ...o nebunie .
Dar cat de mare va fi pasul Gulliei ? De urias ? De pitic ? De furnica ? Ca la "Regina , regina ...cati pasi imi dai ?" Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Gumus !! Eu nu sunt suparata pe Enginu' . Poate fi cu cine vrea el ...fericit sa fie si sunt si eu !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516
kiss kiss kiss
Buna ,
ce larga esti la inima Smile
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:46 pm

michiper68 a scris:

aflam peste o saptamana sau 2 cand vor da episodul. acum filmeaza pasii. pasii profetului. deci gelozia+ deteriorarea rochiei de mireasa care constituia un semn al viitorului impreuna o vor face pe fatmagul sa faca pasi. dar noi o sa regretam. asta e concluzia.
Smile Smile Smile Smile
Dar vom regreta ca nu ne uitam ... ca pana acum am regretat ca ne-am uitat !! Este o schimbare .
Cred ca o vor pune pe Gullie sa sara pe Kerim . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:47 pm

GUMUS-NOOR a scris:
Buna ,
ce larga esti la inima Smile
Smile Smile Smile
Pai cum sa nu ... este BAIATUL MEU FRUMOS !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 3:47 pm

michiper68 a scris:

aflam peste o saptamana sau 2 cand vor da episodul. acum filmeaza pasii. pasii profetului. deci gelozia+ deteriorarea rochiei de mireasa care constituia un semn al viitorului impreuna o vor face pe fatmagul sa faca pasi. dar noi o sa regretam. asta e concluzia.

la turci e tocmai invers ...o drama si un shoc te fac sa fii mai indraznet stupid stupid stupid
pai daca Gulli si-a vzt rochia facuta bucati si devine mai dragastoasa , atunci daca ar fi sa fie din nou violata oare i-ar face direct mostenitori lui Kerim ?

cam asa ar decurge lucrurile dupa capul scenaristelor stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 3:50 pm

victorelalove a scris:

Eu tot nu cred ce este el . Nu l-am vazut niciodata cu blugi asa de largi . Si nici nu pare el ca statura .


nu stiu cine e. am doar un gust amar fatza de reactia dictatoriala a unor fani . pe pagina de facebook a fanilor usa a scris de 2 ori administratorul ca pe acea pagina vrea doar stirile pozitive. nu vrea el/ea stiri urate. si noi sa intelegem. de parca am fi scris noi stirile , de parca nu ar fi mai ushor sa-i trimita email ziaristului, ziarului, ei sunt cei responsabili. noi fanii trebuie sa stam drepti ca oricum nu putem discerne ce e bine si ce e rau, trebuie sa citim doar ce vrea administratorul. si eventual sa aplaudam , numai cand avem voie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:52 pm

dubaisport a scris:

la turci e tocmai invers ...o drama si un shoc te fac sa fii mai indraznet stupid stupid stupid
pai daca Gulli si-a vzt rochia facuta bucati si devine mai dragastoasa , atunci daca ar fi sa fie din nou violata oare i-ar face direct mostenitori lui Kerim ?

cam asa ar decurge lucrurile dupa capul scenaristelor stupid stupid
Probabil ca se deblocheaza ceva in mintea Gulliei . Se face vreun declic in micutul ei creier ...si gata !! Ba o rochie rupta franjuri , ba o gelozeala ca-n filme ...si dai cu pasii !! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 3:52 pm

dubaisport a scris:

la turci e tocmai invers ...o drama si un shoc te fac sa fii mai indraznet stupid stupid stupid
pai daca Gulli si-a vzt rochia facuta bucati si devine mai dragastoasa , atunci daca ar fi sa fie din nou violata oare i-ar face direct mostenitori lui Kerim ?

cam asa ar decurge lucrurile dupa capul scenaristelor stupid stupid

cred ca uita si de rochie si de viol cand o sa vada interesul lui nil pt kerim. asta va fi semnalul. eu asha am zis mereu ca ea va face primul pas altfel kerim va ramane in stadiul de mirosit pe la ushi si laudat torturile ei , plus poezele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:55 pm

michiper68 a scris:


nu stiu cine e. am doar un gust amar fatza de reactia dictatoriala a unor fani . pe pagina de facebook a fanilor usa a scris de 2 ori administratorul ca pe acea pagina vrea doar stirile pozitive.
Si de ce ar fi asta o stire negativa ? kiss
Da ...mi se pare aiurea . Eu pot sa spun ca stirea asta nu-mi schimba cu nimic felul in care il privesc pe Enginu' . Deci din punctul meu de vedere nu este o stire negativa ... o iau ca pe o "capcana" ...si inteleg disperarea si tupeul unor dudui de a face orice pentru a fi cat mai bagate in seama . Sau eu mai stiu ce bagatura ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 28 Dec 2011, 3:56 pm

Michi :drunken: asta mă inervează la turcaleţi , nu vor să le criticăm actorii parcă e vina noastră că ei au apariţii şi gesturi de criticat , vor doar să le ridicăm osanale
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 3:56 pm

victorelalove a scris:
Si de ce ar fi asta o stire negativa ? kiss
Da ...mi se pare aiurea . Eu pot sa spun ca stirea asta nu-mi schimba cu nimic felul in care il privesc pe Enginu' . Deci din punctul meu de vedere nu este o stire negativa ... o iau ca pe o "capcana" ...si inteleg disperarea si tupeul unor dudui de a face orice pentru a fi cat mai bagate in seama . Sau eu mai stiu ce bagatura ... Smile


asa o considera ele. pt ca engin e pur, e imaculat. e superom. si in plus, el trebuie sa fie doar cu beren.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:57 pm

michiper68 a scris:

cred ca uita si de rochie si de viol cand o sa vada interesul lui nil pt kerim. asta va fi semnalul. eu asha am zis mereu ca ea va face primul pas altfel kerim va ramane in stadiul de mirosit pe la ushi si laudat torturile ei , plus poezele.
Smile Smile Smile
Dar este tips real asta cu Nil ? Ca din cate am mai citit fanii nu cred ca este adevarata poveste cu cazutul troncului asupra lui Kerim .
Dar eu vreau ca dupa ce o face pe Gullie sa reactioneze ...episodul urmator sa nu fie iar "lesinata" .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:59 pm

DENISA a scris:Michi :drunken: asta mă inervează la turcaleţi , nu vor să le criticăm actorii parcă e vina noastră că ei au apariţii şi gesturi de criticat , vor doar să le ridicăm osanale
Iertare ... Smile Smile Smile
Sunt si ei oameni ca orice oameni ... Sau aminoacizii din care au aparut sunt din alt univers ? Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 28 Dec 2011, 4:00 pm, editata de 2 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 28 Dec 2011, 3:59 pm

michiper68 a scris:


asa o considera ele. pt ca engin e pur, e imaculat. e superom. si in plus, el trebuie sa fie doar cu beren.
Aiurea . Este un om ca oricare alt om . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 4:00 pm

DENISA a scris:Michi :drunken: asta mă inervează la turcaleţi , nu vor să le criticăm actorii parcă e vina noastră că ei au apariţii şi gesturi de criticat , vor doar să le ridicăm osanale


gandire dictatorialo-paranoica. mie imi place cand actorii lor gresesc. sunt oameni ca si noi, au si bune si rele. de ce vor ele sa fie un actor perfect? si mai presus de un muritor de rand? dar ideea de a ascude anumite stiri e o jignire. si e periculoasa. nu exista impartialitate, nu exista filtru , parca am fi toti marionete si nu gandim. eu daca sunt fana unui actor vreau sa le stiu si pe alea bune si pe alea rele. daca devine superom nu-mi place.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 28 Dec 2011, 4:01 pm

victorelalove a scris:
Aiurea . Este un om ca oricare alt om . kiss

sa sti ca imi e si mai simpatic acum. chiar ma speriasem ca numai cu barbati iesea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mier 28 Dec 2011, 4:03 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Dar este tips real asta cu Nil ? Ca din cate am mai citit fanii nu cred ca este adevarata poveste cu cazutul troncului asupra lui Kerim .
Dar eu vreau ca dupa ce o face pe Gullie sa reactioneze ...episodul urmator sa nu fie iar "lesinata" .

normal ar fi sa nu fie real...mie doctorita mi s-a parut o tipa cerebrala ,cu picioarele pe pamant ,care stie ce vrea de la viata...nu o vad s ase agate de un barbat caasatorit si plin de probleme...dar mai stii ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 41 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum