Serialesitelenovelet
10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+8
costina
Garo
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
alitheea
petronela
Alexa20
12 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 31 Ian 2012, 8:44 pm

Asa e ...poate va ajunge si Debuna sa nu il mai strige Guru , ci Maan... Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 8:46 pm

alitheea a scris:[
Ce fata are ...zici ca nu e el...Unde e stralucirea din ochii lui...????????????????????

Da ai dreptate, seriozitate maxima, nu tu glume in platou, nu tu rasere, repetitii si explicatii. Atat!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de alitheea Mar 31 Ian 2012, 8:47 pm


Eu inca nu sunt convinsa ca ma voi uita la noul lui proiect...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 31 Ian 2012, 8:48 pm

Eu zic ca e prea devreme pentru glume, rasete....Pe asta a placut-o din prima? sau ca pe Drashti mai tarziu ? Poate ii stralucesc ochii mai tarziu...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 8:52 pm

alitheea a scris:[f
Eu inca nu sunt convinsa ca ma voi uita la noul lui proiect...

Macar 2-3 ep. cum or fi traduse sau nu, sa-l vad cum joaca. La fel am procedat si cu Murat Yldirim si pana la urma am vazut Asc Ve Ceza tot, dar de la turci (tradus).
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 8:53 pm

petronela a scris:Eu zic ca e prea devreme pentru glume, rasete....Pe asta a placut-o din prima? sau ca pe Drashti mai tarziu ? Poate ii stralucesc ochii mai tarziu...

Pai cred ca a placut-o din prima la DD a mai durat ceva timp, dar cu ea n-o sa aibe glume in program ca nu e funny si oricat ar incerca sa faca glume n-o sa-i iasa. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 8:54 pm

tiberici a scris:

Macar 2-3 ep. cum or fi traduse sau nu, sa-l vad cum joaca. La fel am procedat si cu Murat Yldirim si pana la urma am vazut Asc Ve Ceza tot, dar de la turci (tradus).

Eu zic ca o sa joace bine dar n-o sa mai fie magia aia care a transmis-o in Geet.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 8:56 pm

iulianagl a scris:

Pai cred ca a placut-o din prima la DD a mai durat ceva timp, dar cu ea n-o sa aibe glume in program ca nu e funny si oricat ar incerca sa faca glume n-o sa-i iasa. Smile Smile

DD e vesela, volubila, deschisa pe cand ea este retrasa, timida, precauta.... poate ma insel, dar eu asa o percep acum doar din ce interviuri am vazut pana acum.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 31 Ian 2012, 8:58 pm

iulianagl a scris:

Eu zic ca o sa joace bine dar n-o sa mai fie magia aia care a transmis-o in Geet.
Si eu cred la fel, dar sincer nici nu vreau sa mai fie magia din Geet.
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 8:59 pm

petronela a scris:
Si eu cred la fel, dar sincer nici nu vreau sa mai fie magia din Geet.

Nici eu. Smile Smile Smile Ce rele suntem. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 8:59 pm

tiberici a scris:

DD e vesela, volubila, deschisa pe cand ea este retrasa, timida, precauta.... poate ma insel, dar eu asa o percep acum doar din ce interviuri am vazut pana acum.

Nu cred ca e retrasa dar nu cred ca e genul de a fi funny.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 9:00 pm

iulianagl a scris:

Nici eu. Smile Smile Smile Ce rele suntem. Smile Smile

Nu suntem! dar asta este adevarul sau asa vrem noi sa fie Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 9:02 pm

tiberici a scris:

Nu suntem! dar asta este adevarul sau asa vrem noi sa fie Smile Smile


Smile Smile Smile 'Om trai si 'om vedea ce se petrece acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 31 Ian 2012, 9:04 pm

Sincer imi doresc sa aiba succes, dar nu numai el. Mi-e ciuda ca Drashti nu a inceput nimic.As fi vrut sa reuseasca amandoi sa demonstreze ca intr-adevar sunt actori buni ...sau acolo a fost si altceva decat actorie??!!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 9:05 pm

Si pe Tuba am indragit-o, si iubit-o la fel!
Am vrut tot ce este mai bine si bun pt ea, acum sunt cu Drashti.... si doresc sa faca un rol si mai tare decat Geet!! Cu un partener pe masura.....

Si... tot Murat a inceput primul proiectul, apoi Tuba cu Goluncelen...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 31 Ian 2012, 9:09 pm

petronela a scris:Narcisa, am tras un ochi la Unutulmaz, spune-mi te rog e sau nu Tolga fratele lui Harun ?
Nu știu, cred că Saadet a dat alte probe pentru stabilirea ADN-ului.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 9:12 pm

Inca 32 de voturi si Drashti trece pe locul 13!!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 9:13 pm

petronela a scris:Sincer imi doresc sa aiba succes, dar nu numai el. Mi-e ciuda ca Drashti nu a inceput nimic.As fi vrut sa reuseasca amandoi sa demonstreze ca intr-adevar sunt actori buni ...sau acolo a fost si altceva decat actorie??!!


O sa inceapa si ea dar inca nu ia venit sorocul.Eu am tot stat si m-am gandit si cel mai mult cum s-au comportat la interviul de la radio prin telefon si la clipul tradus de Ioana cand vorbeau despre Maan(Geet cred ca mai mult) deci dupa ce s-a terminat Geet.Ceva s-a intamplat intre ei ca se simtea ca le-a fost sau le este dor unul de altul.Si cred ca ea vrea sa-l lase pe el sa inceapa primul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 9:14 pm

tiberici a scris:Inca 32 de voturi si Drashti trece pe locul 13!!!

Merge mult mai bine la DD decat GC.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 9:17 pm

tiberici a scris: Si pe Tuba am indragit-o, si iubit-o la fel!
Am vrut tot ce este mai bine si bun pt ea, acum sunt cu Drashti.... si doresc sa faca un rol si mai tare decat Geet!! Cu un partener pe masura.....

Si... tot Murat a inceput primul proiectul, apoi Tuba cu Goluncelen...


Asa e Tuba incepuse foarte bine si avea si partener pe masura dar cand a aparut dragostea nedorita la orizont s-au stricat planurile si totusi cred ca ea in sezonul 2 din Gc au incercat sa infiripe o poveste de dragoste intre ea si Zyia(ca am si uitat cum il cheama Smile ) si mai cred ca el a cerut asta daca se iubeau si in realitate hai sa fie si in film. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 9:17 pm

narcisa a scris:
Nu știu, cred că Saadet a dat alte probe pentru stabilirea ADN-ului.


Da asa a spus si maica-mea ca ei nu-i scapa nici un episod.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mar 31 Ian 2012, 9:18 pm

alitheea a scris:[...
Buna seara zanute , bine v-am gasit ...Abia astept sa vad ep de azi...Multumesc Alexa ...La multi ani , mamei tale sa fie sanatoasa si fericita mereu 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 4185571537
Bine ai venit Nico. Vizionare plăcută.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mar 31 Ian 2012, 9:19 pm

iulianagl a scris:


O sa inceapa si ea dar inca nu ia venit sorocul.Eu am tot stat si m-am gandit si cel mai mult cum s-au comportat la interviul de la radio prin telefon si la clipul tradus de Ioana cand vorbeau despre Maan(Geet cred ca mai mult) deci dupa ce s-a terminat Geet.Ceva s-a intamplat intre ei ca se simtea ca le-a fost sau le este dor unul de altul.Si cred ca ea vrea sa-l lase pe el sa inceapa primul.

Da Iuli, tu zici din interviul de la radio, iar mie nu-mi ies din cap imaginile surprinse la final, privirile lor care nu erau in scenariu, ai vazut cum privea el peste umar, iar ea era cu ochii in lacrimi, cu ochi dupa ochi lui ---- acolo nu a fost regie sau scenariu
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Mar 31 Ian 2012, 9:20 pm

iulianagl a scris:


O sa inceapa si ea dar inca nu ia venit sorocul.Eu am tot stat si m-am gandit si cel mai mult cum s-au comportat la interviul de la radio prin telefon si la clipul tradus de Ioana cand vorbeau despre Maan(Geet cred ca mai mult) deci dupa ce s-a terminat Geet.Ceva s-a intamplat intre ei ca se simtea ca le-a fost sau le este dor unul de altul.Si cred ca ea vrea sa-l lase pe el sa inceapa primul.
Help!care interviu la radio ? oare de ce nu l-am vazut ?nu am pierdut nimic din ce ati pus voi aici, cred ca mi-a scapat
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 31 Ian 2012, 9:22 pm

tiberici a scris:

Da Iuli, tu zici din interviul de la radio, iar mie nu-mi ies din cap imaginile surprinse la final, privirile lor care nu erau in scenariu, ai vazut cum privea el peste umar, iar ea era cu ochii in lacrimi, cu ochi dupa ochi lui ---- acolo nu a fost regie sau scenariu

Eu am evitat acel clip din cauza lacrimilor ca am inceput sa ma uit si dupa aceea cand am vazut ca regreta si mai si Crying or Very sad am inceput si eu sa bocesc asa ca l-am abandonat ca ma intristeaza si mai mult.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 11 Empty Re: 10.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum