Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
Selin
Admin_dea05
lica54
simi
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 6 din 44 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:03 am

victorelalove a scris:

Ei ne-au spus ca va fi "everything -everything

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 813541 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 813541 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 813541
pai si atunci cum ramane cu sfiala din noaptea nuntii?

de 90 min astept sa se descarce ep 58 confused confused confused
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:05 am

dubaisport a scris:

pai si atunci cum ramane cu sfiala din noaptea nuntii?


Nu va fi totul ... dar de sarutat si de atins sigur se vor mai atinge pana la sfiala din noaptea nuntii .
Atunci sunt speriati ca urmeaza altceva . kiss

there is everything on this episode 62 everything ....(KOSOVA)
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:09 am

victorelalove a scris:

Nu va fi totul ... dar de sarutat si de atins sigur se vor mai atinge pana la sfiala din noaptea nuntii .
Atunci sunt speriati ca urmeaza altceva . kiss
daca de Sf valentin vom vedea cum isi vor petrece ei toata ziua,ca doi indragostiti....inseamna ca ep 63 va fi dezastru sad sad
deja ne-am obisnuit cu scenariu asta ....un epi happy si 3 bad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:15 am

dubaisport a scris:
daca de Sf valentin vom vedea cum isi vor petrece ei toata ziua,ca doi indragostiti....inseamna ca ep 63 va fi dezastru sad sad
deja ne-am obisnuit cu scenariu asta ....un epi happy si 3 bad sad sad
Nu cred ca-si mai permit sa aiba episoade pline de dezastru ... Fanii si asa sunt in corzi . Astia daca nu dau in fiecare episod cate o atingere intre Kerim si Gullie ( ca sa aibe de un fragman ) ... cred ca explodeaza . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:29 am

victorelalove a scris:
Nu cred ca-si mai permit sa aiba episoade pline de dezastru ... Fanii si asa sunt in corzi .
pai daca scenariu e deja scris....nu le intereseaza pe scenariste ce vor fanii
ele si-au atins scopul.....serialul e cotat bine ,rating are ....e posibil s amai scada in procente dar nu atat de mult incat sa devina o problema......fanii nu se includ in ecuatie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:38 am

dubaisport a scris:
pai daca scenariu e deja scris....nu le intereseaza pe scenariste ce vor fanii
ele si-au atins scopul.....serialul e cotat bine ,rating are ....e posibil s amai scada in procente dar nu atat de mult incat sa devina o problema......fanii nu se includ in ecuatie

Sigur au si un plan de rezerva ...si se pot "juca" cu niste schimbari ... ca doar nu sunt cu ochelari de cal . Dar in final este treaba lor , afacerea lor , banii lor ... Din cate am inteles i-au marit si salariul lui Engin ... de asta i-au omorat pe toti din serial ...au mai facut rost de bani . Smile Smile Smile

Faza este ca oricum trebuie sa ne arate si dragoste acum ... ca mai sunt cateva luni . Nu am vazut nimic in sensul asta . Le trebuie si lor singuratate , intimitate ...trebuie sa se cunoasca mai bine . Aseara vorbeam cu Denisa ca poate asta ii spune Gullia in final lui Kerim ... ca vrea sa se mute doar ei doi . Desi acum ma gandesc ca vorbesc de data nuntii ...sau de ziua indragostitilor . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Feb 2012, 11:42 am

bună fetele !!!!!!!!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:42 am

Buna , Denisa !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Feb 2012, 11:45 am

nici nu am văzut ep 61 dar bine că avem indicii ptr ep 62
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:46 am

victorelalove a scris:

Sigur au si un plan de rezerva ...si se pot "juca" cu niste schimbari ... ca doar nu sunt cu ochelari de cal . Dar in final este treaba lor , afacerea lor , banii lor ... Din cate am inteles i-au marit si salariul lui Engin ... de asta i-au omorat pe toti din serial ...au mai facut rost de bani . Smile Smile Smile

Faza este ca oricum trebuie sa ne arate si dragoste acum ... ca mai sunt cateva luni . Nu am vazut nimic in sensul asta . Le trebuie si lor singuratate , intimitate ...trebuie sa se cunoasca mai bine . Aseara vorbeam cu Denisa ca poate asta ii spune Gullia in final lui Kerim ... ca vrea sa se mute doar ei doi . Desi acum ma gandesc ca vorbesc de data nuntii ...sau de ziua indragostitilor . kiss

nu stiu daca au un plan B ...ma bucur ca i-au marit salariu lui engin ,merita.
tu crezi ca ea vrea sa se mute singuri ACUM ? eu nu cred...poate in final asta, dar acum in nici un caz....mai ales dupa scandalul cu Mustafa ea stie ca si el cunoaste cabana iar acolo nu ar fi in siguranta ,nu risca acum sa stea singuri,nu de teama fata de Ker ci de frica Yasar si a lui Mustafa,realizeaza si ea ca maniacul inca nu a uitat-o cu toate ca si-a fct o familie cu Asu.
eu ma astept ca in momentul cand el se autovictimizeaza la spital si le spune ca nu mai are pe nimeni , Gulli sa-i raspunda ca " el are o sotie ,se buca in adevaratul sens de ea si mai ales va avea un copil "...dar cine stie ce shocata va fi Gulli sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:46 am

DENISA a scris:[color=darkblue]bună fetele

Buna Denisa !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:49 am

DENISA a scris:nici nu am văzut ep 61 dar bine că avem indicii ptr ep 62

Cica va fi cu "totul" . Copii vor fi numai impreuna de ziua indragostitilor ... Gullia cred ca se va duce la coafor si-si va lua si ea o tunuta mai frumoasa ... si eu cred ca se vor saruta .

Fanii glumesc ca cica Kerim va cadea in Bostfor in apa rece de -10 grade Celsius ...ca asta inca nu i s-a intamplat . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:52 am

dubaisport a scris:...dar cine stie ce shocata va fi Gulli sad
Dar pot sa se mute 2 case mai la deal .

Crezi ca Gullia va fi socata cand va afla de copil ?
Eu nu cred deloc . Ce rost ar mai avea sa simta Gullia ceva ...
Ea se gandeste la copii cu Kerim ... acum trebuie sa se gandeasca si cum ajunge in punctul asta . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Feb 2012, 11:56 am

Vic ce înţeleg ei prin "totul" ?????? îi permit lui Kerim pe lângă un sărut de palmă şi o mângâiere de păr să o ajute să -şi dea paltonul jos??

despre ce copil vorbiţi
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 119733090


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 07 Feb 2012, 11:58 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:56 am

victorelalove a scris:
Dar pot sa se mute 2 case mai la deal .

Crezi ca Gullia va fi socata cand va afla de copil ?
Eu nu cred deloc . Ce rost ar mai avea sa simta Gullia ceva ...
Ea se gandeste la copii cu Kerim ... acum trebuie sa se gandeasca si cum ajunge in punctul asta . Smile Smile Smile

sigur nu va fi shocata ..nu o mai intereseaza deloc Mustafa
eu ma refeream ca el si-a refacut intr-un fel viata...pe cand ea inca face terapie si se lupta cu frica...el are un copil ...ea isi doreste ,pan al concret va mai dura ceva.
asa ca si eu marsez pe rugamintea lui Gulli de a face nunta mai repede.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:58 am

DENISA a scris:Vic ce înţeleg ei prin "totul" ?????? îi permit lui Kerim pe lângă un sărut de palmă şi o mângâiere de păr să o ajute să -şi dea paltonul jos??

daaa.. Smile Smile Smile plus mangaieri pe par si un tort de cioco cu capsuni in forma de inima Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 11:58 am

DENISA a scris:Vic ce înţeleg ei prin "totul" ?????? îi permit lui Kerim pe lângă un sărut de palmă şi o mângâiere de păr să o ajute să -şi dea paltonul jos??
La asta ma gandesc si eu , Denisa ! Cred ca "everything-ul" nostru nu corespune de al lor ...ca sa spun asa . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 11:59 am

Denisa....indiciu spune clar : totul adica tot ce am vzt noi in aceste 59 de epis dar puse caum intr-unul singur Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 12:01 pm

dubaisport a scris:
asa ca si eu marsez pe rugamintea lui Gulli de a face nunta mai repede.
17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...abia astept sa-i vad speriati de bombe atomice .

Dubai nu pot sa-ti trimit MP . Nu stiu de ce nu ajunge la tine . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 12:04 pm

victorelalove a scris:

Dubai nu pot sa-ti trimit MP . Nu stiu de ce nu ajunge la tine . sad

mai incearca Vic ..poate te lamureste Denisa

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 12:06 pm

dubaisport a scris:

mai incearca Vic ..poate te lamureste Denisa


Cred ca a ajuns . Nu ?????? kiss kiss kiss 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 229917
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 12:06 pm

victorelalove a scris:

Cred ca a ajuns . Nu ?????? kiss kiss kiss 17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 229917

a ajuns kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 07 Feb 2012, 12:07 pm

voi ati vazut ep 58 tradus ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 07 Feb 2012, 12:09 pm

dubaisport a scris:voi ati vazut ep 58 tradus ?
Eu inca nu . De ce ?
Este ceva important ? kiss Am pierdut a fraza de zile mari ?


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 07 Feb 2012, 12:10 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Mar 07 Feb 2012, 12:09 pm

Buna ,
Gullia stia ca Asu e insacinata.Am citit pe undeva ca va fi arestat din nou Kerim deci fericirea nu tine mult .
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 17. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 44 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum