Serialesitelenovelet
18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
axxa246
mita baston
michiper68
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 4 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Urmatorul

In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 8:59 pm

dubaisport a scris:
e si normal, dar turcii astia au ceva special cu inchisoarea..una -doua hop la arest
L-au tinut foarte mult pe Kerim inchis ... 3 episode si ceva ... ohoho , foarte mult . Si-a cam ispasit toate pacatele "eroului principal" care inevitabil ajunge dupa gratii .
Eu am cam vazut ca ei testeaza limitele familor prin tipsuri ... daca este ceva rau , imediat cu explicatii , daca este ceva prea frumos ca sa fie adevarat , stiu cum sa reteze aripi .
Dar episodul de joi ... va fi sub orice critica , presimt . Pentru ca au gresit cand s-a spus "everithing" ... si cum bine zicea un fan pe Engin Akyurek USA fans ... el nu vrea "everything" ...ci vrea "something" . Foarte bine spus !! Bravo ... Dra se pare ca primim "nothing" ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:00 pm

dubaisport a scris:
ai vazut ..are pretentii si la restaurant ..cica a pus osul acolo la treaba
Dar nici nu ii dau atentie ...ma crezi ?
Sa-i dea si ei vreun bec ...si juma' de scaun .
Pe mine ma preocupa alte personaje ... si acum sunt singurele pe care le vad ... si pentru care sufar. sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:03 pm

victorelalove a scris:
si cum bine zicea un fan pe Engin Akyurek USA fans ... el nu vrea "everything" ...ci vrea "something" . Foarte bine spus !! Bravo ... Dra se pare ca primim "nothing" ... Smile
Smile Smile Smile
pai stai sa facem un rezumat repede :
* nunta Ablilor
*gulli la rest ,ca are de fcaut multeeeeeeeee comenzi
*plecarea in luna de miere
*plimbarea lor pe malul Bosforului

si gata : s-a terminat episodul sad sad sad sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:05 pm

dubaisport a scris:

si gata : s-a terminat episodul sad sad sad sad sad
Tipatul de ghionoaie al Mukkai !!! Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:08 pm

Dubai , toate ca toate ...faza este ca s-au prostit rau la scenariu , au vrut sa faca multe si nu au facut mai nimic , unde nu mai pui ca au facut totul varza . S-au axat pe niste probleme inexistente in lumea unei victime si au facut ca mereu ea sa fie o victima , vesnica victima ...asa ca la final si ultimul lucru pe lista ramane dragostea lor ... amarata lor dragoste . Asta este ... mergem tot inainte , dar cu scenariile noastre !! Ce spui ? Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:09 pm

victorelalove a scris:
Tipatul de ghionoaie al Mukkai !!! Smile Smile Smile Smile
ea ai intreaba pe copii daca s-au sarutat...cred ca asta isi doreste si ea sa faca cu dulapul lui dar ....plinge copilul de foame si nu are timp Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:11 pm

victorelalove a scris:dar cu scenariile noastre !! Ce spui ? Smile kiss
pai eu ma tratez cu scenariile noastre ...altfel daca as ramane cu ale turcoaicelor as fi la spitalul de nebuni acum Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:12 pm

dubaisport a scris:
ea ai intreaba pe copii daca s-au sarutat...cred ca asta isi doreste si ea sa faca cu dulapul lui dar ....plinge copilul de foame si nu are timp Smile Smile
Eu ma minunez de faptul ca scenaristele cred ca asta este amuzant .
Dar si Kerim este un prost ...poate sa-i spuna fosrte simplu ca nu este treaba ei ...ca Gullia o intreaba pe ea ce face cu barbat'su ????... ca ma si enervez . 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754

Mukka o avea si ea ceva ganduri cu Kerim ... ce ? doar noi ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:13 pm

dubaisport a scris:
pai eu ma tratez cu scenariile noastre ...altfel daca as ramane cu ale turcoaicelor as fi la spitalul de nebuni acum Smile Smile Smile
Si eu la fel ... nu as rezista daca nu am vorbi si nu ne-ar merge mintea la prostii . Smile
Plus ca Engin are o mare parte din vina ... ca daca nu era el nici nu ma uitam . Si nici nu aveam inspiratie . Dar asa ... 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:17 pm

victorelalove a scris:
Eu ma minunez de faptul ca scenaristele cred ca asta este amuzant .
Dar si Kerim este un prost ...poate sa-i spuna fosrte simplu ca nu este treaba ei ...ca Gullia o intreaba pe ea ce face cu barbat'su ????... ca ma si enervez . 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754

Mukka o avea si ea ceva ganduri cu Kerim ... ce ? doar noi ? Smile Smile Smile
cum sa nu aiba vise ..la asa barbat sexi 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
la ei respectul fatza de familion e de mare pret ..nu exista replici
asta ma aduce la exasperare pe mine......de cele mai multe ori respectul se transforma in prostie,indoctrinare
daca eram eu in locul lui ker ...o puneam la punct pana acum pe mukk..nu ar mai fi avut curajul sa spuna ceva ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:24 pm

dubaisport a scris:
daca eram eu in locul lui ker ...o puneam la punct pana acum pe mukk..nu ar mai fi avut curajul sa spuna ceva ...
Daca stateam in casa cu Mukka ori inebunea una dintre noi ...ori una murea ... Smile Smile Smile
Mai ales ca eu sunt foarte temperamentala ...Mukka gura sparta , cred ca iesea prapad . Smile

Da , se pare ca la ei respectul este la mare pret . Nu spune nimeni ca nu . Ca si la noi , respecti un om mai in varsta ...dar cum depinde cum se comporta si "impricinatul" ...ca daca are credinta ca anii ii dau dreptate si atunci cand nu are ... te apuca toate cele . Dar se pare ca nu si pe Kerim cel hot !!!! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:31 pm

poate vom avea surpriza si o vom vedea pe Mukk pusa la punct in ultimul episod...dar atunci nu mai are nici un farmec
acum e momentul bun .. 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 3176764736 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 3176764736
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:34 pm

dubaisport a scris:poate vom avea surpriza si o vom vedea pe Mukk pusa la punct in ultimul episod...dar atunci nu mai are nici un farmec
acum e momentul bun .. 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 3176764736 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 3176764736
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... Sa-l vad pe kerim cum o ia de par , o taraste pe scari ,o da afara ii spune ca va intra inapoi in casa doar daca isi schimba atitudinea , ea sa stea sa se gandeasca la propriile greseli . Ca nu stiu de ce sunt toti asa de prosti in casa ...pai eu i-as fi inchis gura asa de usor ...numai spunandu-i de fiecare data cand sare calul ( bine , ea sare tot hipodromul ) ca sa spuna mersi ca au mai primit-o dupa ce s-a dus si s-a dazmatat cu amantul . Dar toti tac la faza asta ...prostii !! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 10 Feb 2012, 9:35 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:34 pm

mi-a placut de abla ca si-a ales ptr nunta un deux piece si nu o rochita
bine ,nu o vedeam in rochie lunga alba , clasica rochie de mireasa , dar ma asteptam sa poarte o rochita simpla pana la genunchi
poseta era si ea frumoasa ..spre disperarea lui Mukk

cine stie ce rochie amarata a avut cand s-a maritat cu rahmi ,mai ales ca asta era in doliu si actiunea era la tara Smile Smile ..adio eleganta si bun gust
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:37 pm

victorelalove a scris:
Dar toti tac la faza asta ...prostii !! 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754
toti tac ...datorita lui Rahmi ...ca daca nu era pampalaul era zburata de mult Mukk
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:38 pm

Mukka nici acum nu are avea bun gust ... si-ar kua un decolteu pana la buric.
Bine ca Gullia nu s-a luat dupa obiceiurile ei de a-si expune tot cu vedere spre alte parti ... Mai bine mai infofolita in floricele .
Sa o vedem joi , ca spuneau astia ca se va schimba ...acum nu mai pomenira nimic . Cred ca-si ia si ea un bluzon dintr-ala cum a avut si la spital , dar intr-o noua culoare , probabil un caramiziu ca a asta nu a avut ... si o fusta cu flori . Poate isi pune in par un maracine ceva ... dar nu am mari asteptari . S-au dus de mult ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:40 pm

dubaisport a scris:
toti tac ...datorita lui Rahmi ...ca daca nu era pampalaul era zburata de mult Mukk
Pai si atunci sunt si mai prosti ... cu Rahmi in frunte , cel putin el are din nastere probleme ... dar el nu a stiut cu cine se tavalea nevasta ????? Trebuie sa-i mai aminteasca si lui din cand in cand ,... ca asta iar scapa , nu sta ea prea mult . Numai cand il vede pe Kerim isi aminteste ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:43 pm

victorelalove a scris:Mukka nici acum nu are avea bun gust ... si-ar kua un decolteu pana la buric.
Bine ca Gullia nu s-a luat dupa obiceiurile ei de a-si expune tot cu vedere spre alte parti ... Mai bine mai infofolita in floricele .
.
Gulli si daca si-ar arata partea superioara...tot n-am avea ce vedea Smile Smile Smile Smile
asa ca ,mai bine infofolita

chiar ,in indicii nu spun nmk de vreo transformare a ei...vorb ata , si-o schimba pluoverul si fusta Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:45 pm

victorelalove a scris:
... dar el nu a stiut cu cine se tavalea nevasta ????? Trebuie sa-i mai aminteasca si lui din cand in cand ,...

au trecut f usor si repede peste aspectul asta.. 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 31663 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 31663 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 31663
ma intreb daca erau barbati scenaristii tot la fel era scenariu ? :nh8: :nh8: :nh8:
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:48 pm

dubaisport a scris:

au trecut f usor si repede peste aspectul asta.. 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 31663 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 31663 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 31663
ma intreb daca erau barbati scenaristii tot la fel era scenariu ? :nh8: :nh8: :nh8:
Cred ca i se amintea de 3-4 ori pe episod . Puteau sa-i aminteasca doar asa ...cand o lua pe campii .
Si ea si mai cu tupeu ... in loc sa spuna mersi ca au fost toti domni cu ea , continua sa se dea in stamba . 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754

Sa vezi ca ma enerveaza joi ... parca o si vad ca se intorc copii de la promonda , cu catel , cu purcel ... si ea ca o tuta ... intreaba ce au facut ? Nu ma mai mira nimic . Nu m-ar mira nici ca dupa prima noapte sa-i intreba cum a fost ... 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:52 pm

victorelalove a scris:
Nu m-ar mira nici ca dupa prima noapte sa-i intreba cum a fost ... 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754

Smile Smile Smile Smile
pai asta se va si intimpla....doar e specific ei
ar fi ciudat sa nu intrebe ,cred ca si Gulli s-ar intreba atunci ce a patit Yenghe ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 10 Feb 2012, 9:55 pm

vic ,draga ..eu ma retrag
mi-ajunge cat am stat azi la pc
am restante si la somn
ne citim maine ! kiss kiss kiss
noapte buna !
18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 9:55 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile
pai asta se va si intimpla....doar e specific ei
ar fi ciudat sa nu intrebe ,cred ca si Gulli s-ar intreba atunci ce a patit Yenghe ?
Smile Smile Smile Smile Smile

Ma gandesc ca de fapt vrea sa-l intrebe :Mai Kerime ...cum saruti ? Si cred ca mai vrea sa-l intrebe ceva ce rimeaza ... Smile Smile Smile

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155656 Dubai !!
Somn usor . kiss kiss



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 12 Noi 2012, 9:17 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 10 Feb 2012, 11:04 pm

fetelor ce se mai aude
acum mi-au plecat musafirii (nepoftiti) si am ramas cu gandul la voi tot timpul
au mai aparut indicii??
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 10 Feb 2012, 11:07 pm

Mirela Maria a scris:fetelor ce se mai aude
acum mi-au plecat musafirii (nepoftiti) si am ramas cu gandul la voi tot timpul
au mai aparut indicii??

Nu stiu daca ai citit ca ne-au spus sa nu ne facem mari iluzii in legatura cu episodul ce va urma . Asta dupa ce ne-au spus ca va fi un episod ...mama, mama ... kiss
Dar este un sfat bun ... cel mai bun. Mai bine sa nu ne mai facem nicio iluzie . Suportam mai usor .
kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 18. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum