Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 01 Mar 2012, 11:17 pm

eiiiiiiiiii , Cum e Vic ,ti-a placut finalul ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 01 Mar 2012, 11:19 pm

dubaisport a scris:eiiiiiiiiii , Cum e Vic ,ti-a placut finalul ?
Sati ca nu ma uit direct la final .
O iau si eu in ordine . Smile Smile Smile
Vad ca fanii sunt incantati de cum a jucat Engin . Abia astept . kiss

Engin Akyurek can never get enough of you you are awesome as usual

WOW i've not watched the episode yet but I see everywhere everyone talking about Engin's performance tonight :D :D....Can't wait to watch the episode :D since Toygar and Others encouraged to watch it for Engin

It was Awesome canim engin performance was SUPEEEEEEEEEEEEEER

that was the best epe i `ve been ever seen in my life


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Joi 01 Mar 2012, 11:22 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 01 Mar 2012, 11:21 pm

Daaaaaaaaa..au dreptate Vic
Ker a jucat f bine ...a fost magnific
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 01 Mar 2012, 11:23 pm

dubaisport a scris:Daaaaaaaaa..au dreptate Vic
Ker a jucat f bine ...a fost magnific
Si vad ca unii au avut probleme in a se loga ca si mine . Deci a fost ceva global . sad sad sad sad sad sad sad
Sa nu vad eu frumusete de Engin .

Maine sa vedem ce ne spun indiciile ...si sa vedem raitingul . Eu spus ca undeva la 29% . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 01 Mar 2012, 11:25 pm

victorelalove a scris:
Si vad ca unii au avut probleme in a se loga ca si mine . Deci a fost ceva global . sad sad sad sad sad sad sad
Sa nu vad eu frumusete de Engin .

Maine sa vedem ce ne spun indiciile ...si sa vedem raitingul . Eu spus ca undeva la 29% . kiss
si eu tot pe acolo cred ...pana in 30 %

daaaaaaaaaa...a fost probl globala ,vad ca nimeni nu traduce nimic
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 01 Mar 2012, 11:25 pm

Denisa ...la murat cum a fost ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 01 Mar 2012, 11:26 pm

Si vad ca toti spun ca Kerim va lua vina asupra lui .
Eu tot sper sa nu fie asa ... ca ar fi prea mult . ERA UN MANIAC PE PUNCTUL DE A-I OMORA . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754
Dar cred ca de asta va merge Kerim la inchisoare . Crying or Very sad

NOOO OMG that's not self defence FG shot him at the back! Remember when Rahmi hit erdogan they said it's not self defence to hit from the back....I think Kerim will take the blame
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 01 Mar 2012, 11:28 pm

sper sa nu fie asa...altfel cine-l salveaza pe KEr ?
ca maniacul de Must nu-si va retrage plangerea...
asteptam indiciile maine
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 01 Mar 2012, 11:30 pm

dubaisport a scris:sper sa nu fie asa...altfel cine-l salveaza pe KEr ?
ca maniacul de Must nu-si va retrage plangerea...
asteptam indiciile maine
Asta ma intreb si eu ... cine il salveaza ? Cine ? Putrezeste in inchisoare . sad sad sad

Eu tot sper sa fie un politist cel care a tras ... asa se clarifica si toata situatia . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 244732
Ca daca este cu Gullia autoarea ... se complica rau lucrurile . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 01 Mar 2012, 11:31 pm

fetelor ma duc la culcare ,acum nu apar traduceri datorita probl de conectare
pana vede lumea epis ..abia maine pun traducerile.

vizionare placuta in continuare !
noapte buna ! kiss 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 01 Mar 2012, 11:32 pm

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 155656 Dubai !!
Pe maine ! kiss
Speram sa se clarifice cat de cat situatia . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 244732
Somn usor !! kiss

Best episode ever!!! And engin's performance was outstanding. They were all good . I'm sure kerim will take the blame. But mustafa will not die.

WHAT A WONDERFUL AND EXCELLENT PERFORMACE FROM ENGIN..
POOR FATMAGUL WHAT WILL HAPPEN NOW 4 HER..???

WEE NEED TIPS


This episode was beyond words, i was scared when the pislik started to take off her clothes, i was sad when rahmi and kerim thought that she was dead and i was happy when he found her and their hug was beautiful. For me, this is the best ep...isode made in season 2 !!!! i really hope that the pislik will die cause he totally lost it !! until the end he was saying to her you love me !!!! cok yazik !! as for Beren's and Engin's performance, no word can describe it !!! there is a lot of good scenes in this episode but the scene of kerim, erdogan and selim craked me up

Hai ca am vazut partea 1 ...pe a doua au uitat sa o incerace . Cred ca maine . kiss
Superb ... maine fac rezumat ...dupa ce vad si partea a 2a . kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 318540105 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 318540105 Plec la somnica ... NOAPTE BUNA !! Pe maine !! kiss 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 1742856061

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 12:43 am

Stati ca m-am intors pentru un mic indiciu .
Eram sigura ... ca doar nu piere IARBA REA asa de usor . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2743637754 Smile

Engin Akyurek Arab fans
Tips for episode 65 :
Unfortunately Mustafa won't die.. from Unknown
(translated by Dilara :) )


Tot ce este posibil ca Gullia sa-l fi impuscat pe Mustafa . Eu inca sper sa fi fost un politist .... sau macar un politist sa fi vazut scena . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 244732
Dovada de dragoste ? Eu mai stiu ... tare imi este ca Gullia va trece din nou prin clipe grele ... sau eu mai stiu . Vedem maine ...poate primim mai multe indicii . kiss

Noapte buna !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum