Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
lica54
iulianagl
petronela
narcisa
8 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 09 Mar 2012, 11:44 pm

Narcisa si tu dispari ? sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Mar 2012, 11:47 pm

petronela a scris:Narcisa si tu dispari ? sad
După ce votez. Azi sunt ruptă de oboseală.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 09 Mar 2012, 11:57 pm

Gata, am votat, Gurmeet a trecut pe 23, mâine trece și Drashti pe 4.
Fetele vă urez noapte bună, nu știu ce e cu mine dar obosită ca azi să mi se închidă ochii stând în picioare n-am mai fost de mult timp. O fi de la mucenici. Sau de la paharele cu vin.
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 1742856061
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 10 Mar 2012, 12:00 am

narcisa a scris:Gata, am votat, Gurmeet a trecut pe 23, mâine trece și Drashti pe 4.
Fetele vă urez noapte bună, nu știu ce e cu mine dar obosită ca azi să mi se închidă ochii stând în picioare n-am mai fost de mult timp. O fi de la mucenici. Sau de la paharele cu vin.
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 1742856061
Sunt grozavi...m-au innebunit...le zboara parul...zboara hartiile...mai au putin si zboara si ei... Smile Smile Smile Smile
Noapte buna ! kiss si uite asa am ramas singura sad singurica sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 6:50 pm

Arnav and Khushi awarded as the Best Jodi in Star Parivar Awards 2012!

Congratulations and celebrations…as Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon rocks the charts! Yes, we are sure this piece of new is going to bring a broad smile on the faces of all Arnav (Barun Sobti) and Khushi (Sanaya Irani) fans.

Buzz has it that this year’s Star Parivar Awards saw IPKKND ruling the season by bagging as close to five major awards including the Best Jodi as won by Arnav and Khushi aka Arhi. Not only this, sources say that the two have even won the Best Jodi International award, all thanks to their hatke love tale. Furthermore, Barun Sobti has also been bestowed with the Naya Sadasya Male Award. No prize for guessing that our dear Manorama Mami, who has given all, the signature phrase Hello…Hi…Bye…Bye has bagged the Mazedar Sadasya Award.

And this is surely going to surprise all, but Shyam played by Abhas Mehta has been awarded as the Favorite Dushman Award. The Snake seems to have left a strong affect with his negativity on screen but he truly deserves for his brilliance act in the show.

All in all, the 2012 Star Parivar Awards have been completely floored by Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon and its cast thereby proving that it is one of the best shows aired on Star Plus or say Indian TV. On screen the drama might be sounding a bit gloomy with Arnav and Khushi seen at never ending fights but this recognition makes us believe that everything is at the right place. Its just patience all fans have to show at the moment and help IPKKND take the first position on the TRP ladder.

Here’s wishing Arnav, Khushi, entire IPKKND team, Gul Khan and the Four Lions a heartiest congratulations!

Source: TSK
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 6:54 pm


Stiu Narcisa ca nu e italian but spanish dar sincer imi place cum suna si m-am gandit direct la tine cand am auzit-o pentru prima data.Deci...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 7:20 pm


Ce misto o imita pe Panorama. Smile Smile Smile Khushi imi adduce aminte de Puiu Calinescu la mimica fetei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 8:58 pm


Ce fain e si asta.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 8:46 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:12 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 10 Mar 2012, 9:24 pm

Imi place mult secventa aia in ploaie cand o salveaza din fata masinii...parca a zburat cu ea...in brate... sunny
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 10 Mar 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:
Ce fain e si asta.

Da! Tot ce aduci tu este fain!
Domnul a fos c-am magarust la cumparaturi, la faza cu pretul de la inceputul clipului.....si am fos eleganta cand l-am numit magarus....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:33 pm

petronela a scris:Imi place mult secventa aia in ploaie cand o salveaza din fata masinii...parca a zburat cu ea...in brate... sunny


Eu acolo am crezut ca e altcineva nici decum el.Am ramas cu gura cascata cand am vazut ca e el. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:33 pm

tiberici a scris:

Da! Tot ce aduci tu este fain!
Domnul a fos c-am magarust la cumparaturi, la faza cu pretul de la inceputul clipului.....si am fos eleganta cand l-am numit magarus....

Ce spui tu acolo?E catar mai mereu. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 10 Mar 2012, 9:35 pm

iulianagl a scris:

Ce spui tu acolo?E catar mai mereu. Smile Smile Smile

Ai dreptate e Catar dar e catar simpatic, de soi....de rasa... Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:38 pm

tiberici a scris:

Ai dreptate e Catar dar e catar simpatic, de soi....de rasa... Smile Smile


E cu pedigrii. Smile Smile Smile

Ce frumoasa e melodia asta.Are in el faza cand si-a vandut ea bratara ca sa-i umple biroul cu flori ca numai asa putea da la pace cu el atunci. Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 8:47 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 10 Mar 2012, 9:38 pm

iulianagl a scris:


Eu acolo am crezut ca e altcineva nici decum el.Am ramas cu gura cascata cand am vazut ca e el. Smile Smile
Si eu.. am dat de nu stiu cate ori inapoi sa vad...si mi-a placut mult, mult... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:39 pm

petronela a scris:
Si eu.. am dat de nu stiu cate ori inapoi sa vad...si mi-a placut mult, mult... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 283516


Si eu tot la fel. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 10 Mar 2012, 9:50 pm

Atat de expresiv este cand sufera...zici ca e adevarata suferinta lui... afro
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 10 Mar 2012, 9:52 pm

[quote="iulianagl"]

E bine ca barbat tatal lui K....dar ce te faci cu sorpia de matusa. Ea si cu 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 ..... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:52 pm

petronela a scris:Atat de expresiv este cand sufera...zici ca e adevarata suferinta lui... afro



Pai eu cred ca atunci chiar sufera dar nu-si da seama. Smile Smile Joaca bine turbaciunea.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 8:48 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:54 pm

tiberici a scris:

E bine ca barbat tatal lui K....dar ce te faci cu sorpia de matusa. Ea si cu 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 155656 ..... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2743637754


Iti mai aduci aminte cand a vorbit cu NK la telefon si acrezut ca vorbeste cu Dumnezeu in persoana.Doamne ce am mai ras ala stalcea cuvintele ea numai putea de bucurie. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Sam 10 Mar 2012, 9:55 pm

iulianagl a scris:



Pai eu cred ca atunci chiar sufera dar nu-si da seama. Smile Smile Joaca bine turbaciunea.

Ce misto ridica ea din sprancene....Il provoaca nu gluma. Gestul asta il face si la spectocol, atunci cand trage cu prastia in el... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 9:58 pm

tiberici a scris:

Ce misto ridica ea din sprancene....Il provoaca nu gluma. Gestul asta il face si la spectocol, atunci cand trage cu prastia in el... Smile


Si ii mai face si din ochi. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 2263181061
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 10 Mar 2012, 10:04 pm

e teribila cand ridica sprancenele..si se uita la el.. Smile
Am vazut mimica asta si la Geet si la Maan..
Arnav vad ca n-a experimentat-o .....inca...??
Oricum...toate secventele dintre ei doi sunt superbe...
faza e ca eu am de recuperat din urma, nici nu mai stiu exact pana unde am vazut in engleza...si am de gand sa le vad...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 10 Mar 2012, 10:04 pm

Ia uitati ce voce misto are Akash.

Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 20 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum